Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Kriptovalute

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2017., 14:42   #41
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Da fakat, već me trese panika jer mi je Pivx na 3,48 usd, a do prije desetak dana je bio 1,80 usd.........:klap:
Samo upozoravam. Da vas ne bi ulovilo spuštenih gaća

Ali dok god se rade novi highevi nema razloga pa paniku
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 02.09.2017., 14:55   #42
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Samo upozoravam. Da vas ne bi ulovilo spuštenih gaća

Ali dok god se rade novi highevi nema razloga pa paniku
Da si to napisao jučer bilo bi ok, ali danas na ovim cijenama je vrijeme za kupnju a ne za prodaju......

Na kraju krajeva, i to ću reći .......ljudi koji nisu u stanju obuzdati strah i pohlepu nemaju baš puno šanse na marketu ( što se tiče trejdanja )......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 02.09.2017., 15:03   #43
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Da si to napisao jučer bilo bi ok, ali danas na ovim cijenama je vrijeme za kupnju a ne za prodaju......

Na kraju krajeva, i to ću reći .......ljudi koji nisu u stanju obuzdati strah i pohlepu nemaju baš puno šanse na marketu ( što se tiče trejdanja )......
Slažem se da je danas vrijeme za kupnju ffs. Samo kažem da je ovo mogući početak bear trenda. Male su šanse za to, ali samo kažem
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Old 02.09.2017., 17:03   #44
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Da si to napisao jučer bilo bi ok, ali danas na ovim cijenama je vrijeme za kupnju a ne za prodaju......



Na kraju krajeva, i to ću reći .......ljudi koji nisu u stanju obuzdati strah i pohlepu nemaju baš puno šanse na marketu ( što se tiče trejdanja )......


A tu lekciju najcesce naucis kada prvi put izgubis novce?


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Taroth is offline  
Old 02.09.2017., 17:35   #45
Od Ark delegata (sharkpool) mi za nekih 6 dana samo od kad sam voteao, sjelo ARK-a kolko sam trebao zaraditi u mjesec i pol dana, a ne 6 dana.

Računajući prema ovome. https://docs.google.com/spreadsheets..._m0/edit#gid=0

Niš mi nije jasno. Za 6 dana mi cijela suma ARKa porasla za 1.1%.
Kolko će onda cijelu godinu.
rossonero is offline  
Old 02.09.2017., 18:02   #46
Quote:
geronimo666 kaže: Pogledaj post
kupio al sitno (nema se hebga) i poslo na bittrex. sad cekam da sjedne da uvalim na 2 kojna.
preporuka u sta od ovog uvalit za short term: pivx, geo, fct, bat, sys, zcoin, gnt ili bts?
nek nam kucilo javi šta, još imamo premalo iskustva da znamo šta je podcijenjeno iskreno ja ''bildao malo ark jutros'', možemo se mi igrat s manjim iznosima da učimo, sada još pratimo tebe. slobodno ti kucilo podjeli mišljenja s nama
ethalfa is offline  
Old 02.09.2017., 18:24   #47
Ja sam vam dao zicere za dugoročno ulaganje. Budući da neki od vas žele trejdati ( što je legitimno ) ja vam tu ne mogu pomoći, budući da za takvo što bi vam morao govoriti i kad da izlazite, jer tu treba biti brz, a to nije moguće, barem ne u realnom vremenu da stignete reagirati.......i pola vas bi zaglavilo....

Osim toga ja ne pratim sve alt coine, jer to fizički nije moguće, stoga morate sami odlučiti s čim ćete se zabavljati........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 02.09.2017., 18:44   #48
Quote:
Barrex kaže: Pogledaj post
Ovo će biti malo drugačiji post od velike većine i svrha mu je upozoriti ljude na rizike u koje se upuštaju kada ulažu u kripto valute (pogotovo alt-coins).

...
Kada radite bilo što s kripto valutama dobro se osigurajte da vaš uređaj nije zaražen virusima, trojanskim konjima etc. Ako haker ima pristup vašim uređajima izgubit ćete sve novce.

Ne držite svoje pub&priv keys na kompijuteru ako niste koristili enkripciju. I molim vas da ih ne držite u OneNote-u ili Wordu. Ne mogu vjerovati koliko ljudi to radi.

Za preporuku lastpass.com - online vault za pohranu osjetljivih podataka
Osobno koristim vec dulje vrijeme za druge stvari, pa tako i ovu primjenu.
NightFlight is offline  
Old 02.09.2017., 18:47   #49
kucilo, jesi li promijenio misljenje oko sigta ili i dalje vjerujes u coin?
__________________
Ako se ti satima okrećeš u krevetu razmišljajući hoće li BTC gore ili dolje, hoćeš li imati sutra za kruh, a deci za kolu i kinder jaje, onda nešto nije u redu.
milac1 is offline  
Old 02.09.2017., 19:45   #50
Quote:
milac1 kaže: Pogledaj post
kucilo, jesi li promijenio misljenje oko sigta ili i dalje vjerujes u coin?
Dokupljujem.......
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 02.09.2017., 20:18   #51
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Dokupljujem.......
Kucilo, ne mogu nac tvoje ranije preporuke za dugorocno ulaganje u alt, molim te ako ti nije problem ponovit ukratko samo imena
dalmato86 is offline  
Old 02.09.2017., 20:46   #52
Quote:
KuciloOro kaže: Pogledaj post
Dokupljujem.......
i ja cim mi prodje transfer love
karatas_os is offline  
Old 02.09.2017., 20:50   #53
Evo i ja se pridružujem ovoj zamolbi za Kucila,ako mu nije problem da ponovi koje alt-ove preporučuje za dugoročno ulaganje.Trejdanje me ne zanima,znači kupit i čekat i naravno sve držat na oku.
Molio bih i Barrex-a da napiše nekoliko coina za long koji po njegovom mišljenju imaju "priču",tj. podlogu za ono što prodaju.
Hvala.
madison is offline  
Old 02.09.2017., 21:56   #54
Potražite na temi, usput ćete vidjeti i kad je to predloženo, kolika je tada bila cijena a kolika je sada, pa ćete vidjeti koliko koji ima prostora za rast...........
__________________
My satisfaction always came from beating the market, solving the puzzle, the money was the reward, but it wasn't main reason I loved the market............
KuciloOro is offline  
Old 02.09.2017., 21:59   #55
Quote:
madison kaže: Pogledaj post
Evo i ja se pridružujem ovoj zamolbi za Kucila,ako mu nije problem da ponovi koje alt-ove preporučuje za dugoročno ulaganje.Trejdanje me ne zanima,znači kupit i čekat i naravno sve držat na oku.
Molio bih i Barrex-a da napiše nekoliko coina za long koji po njegovom mišljenju imaju "priču",tj. podlogu za ono što prodaju.
Hvala.
Koliko se sjecam bilo je govora o ARK-u

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 02.09.2017., 22:43   #56
Stvarno zanimljiv coin.


Better Anonymity network with more Tor nodes - completed 24th August 2017
Signatum Web Wallet in NodeJS - development started 26th August 2017
SignatumPay
More Exchanges
Signatum Crowdfunding platform


Najbitnije je što svakako ima ogroman prostor za rast.
akimaki is offline  
Old 03.09.2017., 10:30   #57
budite oprezni ako idete na walton coin stranicu.
nesto vidim da su se raspisali da im je stranica u k i da automatski skine nesto i moze skarat OS.
nisam bio ni provjerio.
geronimo666 is offline  
Old 03.09.2017., 10:47   #58
Probao, mob i dalje radi

Poslano sa mog Mi Max koristeći Tapatalk
mijur is offline  
Old 03.09.2017., 11:01   #59
sumnjam da ce ti na mobu nesto napravit, ko i na linuxu.
MS izbljuvak je vjerovatno problematican...
al kazem nisam probao, mozda samo muljaju.
geronimo666 is offline  
Old 03.09.2017., 12:33   #60
riskirao i sa laptopom, i dalje radi fudanje, ali i shillanje na najjače gdje god pogledam...
Projekt mi izgleda legit ali nebi ulazio sada dok je odradio 200% u par dana

lovit ću na retraceu vjerovatno... ima li netko nešto pametno za napisat u vezi WTC-a?
mijur is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.