Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2003., 17:00   #21
Ma nije rano, moj ima 8 i kad mu se nekud ne ide isto se buni, doduse ja njega nagovorim (citaj strpam u auto), jer bi inace samo telili po raznim butigama s igrama za playstation ili u video klubu.

I imas pravo pusti rodbinu oni jos zive po principu moje mame, dok si pod mojim krovom ......
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2003., 00:21   #22
sa 17 sam otišao...sa 28 se vratio....di ćeš veće nesreće...

Quote:
magic kaže:
Kod nas je obrnuto - zanimljivije je meni kopat po njegovim stvarima
Hm...meni moja i dan danas kopa po stvarima....sve prekopa....onda me nakon dan dva,kad skupi hrabrosti i složi spiku, pita...-a što je......
Takva je....opet ne skrivam ništa......
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 07:42   #23
Re: sa 17 sam otišao...sa 28 se vratio....di ćeš veće nesreće...

Quote:
Marakana kaže:
Hm...meni moja i dan danas kopa po stvarima....sve prekopa....onda me nakon dan dva,kad skupi hrabrosti i složi spiku, pita...-a što je......
Takva je....opet ne skrivam ništa......
kad je mom tati dosla punica (drugi brak, nije moja baka) u goste koja voli kopati onda je pometal kondome na razne strane, u ormar, pod jastuk na sofi i tak. bilo je jaaako zabavno.

A muzevi roditelji su zivjeli na katu iznad mog muza bake (moje svekrve mama), i onda se jednom njegov tata zaderao iz jedne prostorije u drugu da di mu je nekaj, svekrva odvraca da nezna, a onda se baka sa doljnjeg kata oglasila da mu je to u komodi u spavacoj sobi

a kaj se tice citanja dnevnika, e bome sam zavrsila kod psihologa kad se moja mama docepala toga. Izgovor je bio da je bila jako zabrinuta za mene i moju buducnost. a nisam radila nista sto nisu i drugi
__________________
Oh, if all the little raindrops were lemondrops and lollipops, oh, what a rain that would be!
Standing outside, with my mouth open wide Singing La la la la, la la la, la la la, la la la
Issa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 09:17   #24
I moja je pronasla i porocitala moj dnevnik (bilo mi je 15 god)u kojem sam uz ostalo pisala o mom prvom poljubcu.Skoro je dozivjela zivcani slom i pocela mlatiti po meni kud je stigla Ma luda zena
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2003., 16:45   #25
Quote:
magic kaže:
Chak i neke mame mojih godina kazhu - shta nece...MORA!
i onda se ljudi cude kad imaju poremecene odnose s djecom...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2003., 16:15   #26
Quote:
bigblue2010 kaže:
... a za opterecivanje tetkama i obiteljskim prijateljima je premlad.
Ovo je zanimljivo.
Ja se sjecam kako sam uvjek morala ici sa starcima na kojekakva obiteljska okupljanja i to mi je uvjek bilo tlaka ali starci nisu imali milosti. Njihov odgovor je bio da se rodbina mora upoznavati i odrzavati odnose pogotovo mladi jer ce doci vrijeme kad nitko nikoga vise nece poznavati .
U pravilu bi se na takvim okupljanjima nasao jos netko moga uzrasta, malo stariji ili mladi i na kraju bi se svi dobro zabavili.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2003., 16:21   #27
Quote:
Issa kaže:
statistike kazu da ce za godinu dana najvjerojatnije imati prvi spolni odnos.
Ostanes li ovako otvorena prema njemu, bit cete bolji prijatelji i nece se sramiti priznati da je probao cigaretu, da mu je cura trudna, da ga zanima marihuana i ti ces biti tu da ga uputis u pravom smjeru.
Budes li ga pritiskala zatvorit ce se i neces imati pojma sto sve radi.
tko kaze da za vrijeme divljanja hormona nije isprobao sve moguce na svijetu, taj laze.

Volim statistike... pogotovo one koje kazu da svi jedu gulas a zapravo - ma, znate nastavak...
Nisam bas sigurna da je pokazatelja dobrih odnos izmedu roditelja i djece taj da ces doci mami i tati sa 16 god. i reci im da ti je cura trudna . Prije bih rekla da tu onda nesto nedostaje ( kondomi npr. )
I divljanje hormona ne znaci nepohodno sexanje na sve strane, pusenje kojecega i eksperimentiranje drogama pa zato stvarno ne vidim zasto bi lagao netko tko kaze da nije "isprovao sve mogu ce na svijetu"
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.