Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2013., 21:52   #1041
gdje si fejspalmU, ooo gdje si

meni parfem nije osoban poklon jer ne doživljavam parfem nečim osobnim. EOFD
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 15:57   #1042
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
gdje si fejspalmU, ooo gdje si

meni parfem nije osoban poklon jer ne doživljavam parfem nečim osobnim. EOFD

Slažem se, parfem kupujem jedino kad znam da netko jako želi neki određeni pa mu ga poklonim. Ali nekako mi nije za ovog dečka... Možda majica ili ako nađem neku sitnicu za koju znam da će mu se svidjeti. Moram bolje obratiti pozornost na sitnice koje govori
Malla222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 00:29   #1043
Quote:
Malla222 kaže: Pogledaj post
Slažem se, parfem kupujem jedino kad znam da netko jako želi neki određeni pa mu ga poklonim. Ali nekako mi nije za ovog dečka... Možda majica ili ako nađem neku sitnicu za koju znam da će mu se svidjeti. Moram bolje obratiti pozornost na sitnice koje govori
Meni je parfem nešto što možeš pokloniti doktoru ili poslovnom partneru.
Dečku za rođendan da kupim parfem, to bi mi bilo kao da mu kažem "ne da mi se posebno truditi oko tebe, pa sam ti uzela kolonjsku/aftershave".

Sjetila sam se prvog poklona (rođendan ili Nova godina) za jednog svojeg bivšeg, iz mlađih dana - spakirala sam mu u neku fora kutijicu šarene boxerice, lisice i skulpturicu tj. brodić Voje Radoičića (stan mu je bio uređen tako da se brodić super uklopio).
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 18:38   #1044
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Meni je parfem nešto što možeš pokloniti doktoru ili poslovnom partneru.
Dečku za rođendan da kupim parfem, to bi mi bilo kao da mu kažem "ne da mi se posebno truditi oko tebe, pa sam ti uzela kolonjsku/aftershave".
.
Da mi poslovni partner ide pokloniti parfem prva instinktna reakcija bi mi bila opaliti mu samar. Ono, tko smo si mi?
Da ces ti meni izabrati kako cu ja mirisati?
Kako JA mirisem je za mene vrlo osobna i intimna odluka i shodno tome mislim da ako uopce samo najblizima znate pogoditi parfem.
Od bliskih ljudi, koji vrlo dobro poznaju moj ukus, vise nego radim dobijem parfem.
I obrnuto, jednom bivsem sam kupila parfem koji se tad mogao kupiti samo u posebnom niche ducanu samo u toj zemlji gdje sam boravila, razveselio se. Napatila sam se ko isus naci taj parfem.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 01:12   #1045
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Da mi poslovni partner ide pokloniti parfem prva instinktna reakcija bi mi bila opaliti mu samar. Ono, tko smo si mi?
Da ces ti meni izabrati kako cu ja mirisati?
Kako JA mirisem je za mene vrlo osobna i intimna odluka i shodno tome mislim da ako uopce samo najblizima znate pogoditi parfem.
Od bliskih ljudi, koji vrlo dobro poznaju moj ukus, vise nego radim dobijem parfem.
I obrnuto, jednom bivsem sam kupila parfem koji se tad mogao kupiti samo u posebnom niche ducanu samo u toj zemlji gdje sam boravila, razveselio se. Napatila sam se ko isus naci taj parfem.
Šamar? Svašta. Briješ.
Ako ti potrefi ukus - otvoriš i koristiš, ako ne - u ladicu i pokloniš dalje.

Meni (a i većini mojih ljudi) je to da se parfemi ne poklanjaju kao "veliki poklon"* vjerojatno navika ostala iz ere duty free shopova posvuda - flaše, pljuge i parfemi/kolonjske - uvijek se putem uzimalo nešto od toga da se nađe doma ako zatreba za neku ne-baš-blisku osobu. U pola cijene.

Jasno, situacije a la ovo što si opisala - neki poseban, teško dobavljiv, omiljeni parfem - su izuzetak od gornjeg pravila.

*pokloni za posebne prigode tipa rođendan, Nova godina i sl. koji se poklanjaju (vrlo) bliskim ljudima.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 09:45   #1046
Quote:
BlackQ kaže: Pogledaj post
Šamar? Svašta. Briješ.
Ako ti potrefi ukus - otvoriš i koristiš, ako ne - u ladicu i pokloniš dalje.

Meni (a i većini mojih ljudi) je to da se parfemi ne poklanjaju kao "veliki poklon"* vjerojatno navika ostala iz ere duty free shopova posvuda - flaše, pljuge i parfemi/kolonjske - uvijek se putem uzimalo nešto od toga da se nađe doma ako zatreba za neku ne-baš-blisku osobu. U pola cijene.

Jasno, situacije a la ovo što si opisala - neki poseban, teško dobavljiv, omiljeni parfem - su izuzetak od gornjeg pravila.

*pokloni za posebne prigode tipa rođendan, Nova godina i sl. koji se poklanjaju (vrlo) bliskim ljudima.
Ne. Meni je to intiman poklon.
Mislila ti da brijem ili ne. Kamo srece da su moji parfemi u pola cijene, kad su snizeni onda su ajde samo malo iznad 100 eura po bocici. Ne nekoj velikoj bocici.
Meni je drsko uopce poklanjati nekome nebliskom takvo sto. Objasnila sam vec zasto.
To da mi POSLOVNI partner pokloni parfem :fejspalm: mi je samo nesto udaljenije od toga da mi pokloni gacice za jebanje.
Pa zna se sto se poslovno poklanja - skupa nalivpera, monografije neke, skupa boca vina ono...umrla bih od srama ako bih ikome poslovnom morala predati parfem kao znak dobre suradnje, isuse
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 12:51   #1047
@Ombia, upravo tako
Potpis na sve napisano, al nekima je teško objasniti.
Alem_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2013., 08:50   #1048
Ja također ne volim kad mi se poklanjaju parfemi, nitko nikad ne pogodi moj ukus i onda imam hrpu parfema koji mi se ne sviđaju, a često dobivam parfeme.
Ali ne vidim zašto bi nekom tipu bio problem kupiti parfem, oni nisu toliko osjetljivi na to, većina muških koje ja znam je skroz svejedno kakav parfem bi dobili, njima je to sve isto.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 03:00   #1049
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Ali ne vidim zašto bi nekom tipu bio problem kupiti parfem, oni nisu toliko osjetljivi na to, većina muških koje ja znam je skroz svejedno kakav parfem bi dobili, njima je to sve isto.
Pa i to. (Naime, o mirisima za muškarce je bila riječ, onda su određene dame sebe stavile na mjesto muškarca koji treba dobiti parfem. Razlika ipak postoji, poklanja li se parfem muškarcu ili ženi.)

I sve priče o nekakvoj intimnosti mirisa i sličnosti s rubljem me neće uvjeriti da je parfem osoban, a pogotovo ne maštovit poklon.

Kolonjska ili aftershave mi je rješenje za "kad ne znaš što bi nekome kupio i ne da ti se puno razbijati glavu" i bok.

A uglavnom ni ne cijenim baš parfem kao poklon. Pogotovo kad mi ga netko donese s puta. Onda znam da je na aerodromu ili u avionu uzeo neki reda radi, da ne dođe praznih ruku.
Ali se ni ne uvrijedim niti šamaram darodavca.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)

Zadnje uređivanje BlackQ : 11.09.2013. at 03:59.
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2013., 22:01   #1050
što kupiti za promociju curi koja je završila arhitekturu?
vitacorleone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 14:37   #1051
Da ne otvaram novi topic, pitat ću ovdje.
Koji parfem kupiti dragoj ženskoj osobi (kao znak pažnje što me trpi)?
Znam da ima hrpa raznih parfema i da onaj koji je nekome dobar drugome nije itd.
Bitno bi bilo da nije jedan od onih koji se osjeti pola sata, sat i poslije ništa.
Svaki savjet dobro došao.
jedan-od is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 16:34   #1052
Quote:
vitacorleone kaže: Pogledaj post
što kupiti za promociju curi koja je završila arhitekturu?
Buket cvijeća, Bez onoga što će je koristiti nešto u životu/nakon studija.
Osobno, voljela bi dobiti nekakvu knjigu, neki poklon bon za masažu, ili u toplicama, nešto tako. I to sve u okviru svojih mogućnosti.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 15:20   #1053
Parfemi se po bontonu ne bi smjeli poklanjati.
Druga stvar je to što su u većini slučajeva dobro prihvaćeni kao poslovni pokloni, a da je glupo, jeste.
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 17:48   #1054
Ne znam jel pravo mjesto, ako nije maknite slobodno. Dečko mi ima uskoro rođendan, i plan mi je da idemo zajedno u neke toplice ili takvo nešto na koji dan. E sad, oboje ne vozimo pa bi trebali autobusom pa Sv Martin otpada. Ima li netko kakav prijedlog? Hvala
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 18:18   #1055
Quote:
gilza kaže: Pogledaj post
Ne znam jel pravo mjesto, ako nije maknite slobodno. Dečko mi ima uskoro rođendan, i plan mi je da idemo zajedno u neke toplice ili takvo nešto na koji dan. E sad, oboje ne vozimo pa bi trebali autobusom pa Sv Martin otpada. Ima li netko kakav prijedlog? Hvala



zapalite u adamovac


znam da imaju shemu nekih paket poklon bon... poklon paket..il kak se vec zove
u trajanju os tri sata... i u to ukljuceno:
sauna, bazen i masaza 40 minuta
i kosta manje od 300 kn za 1 osobu

(i ovisno o paketu,tak varira...)



ili npr. uzmete bazen cijeli dan... i masazu 60 minuta... isto ispadne do 300 kn

u biti, mislim da ima i na netu cjenik njihov
meni je buraz donio ovak nakon ljeta .. veli da je mrak tamo..
a kad to kaze roditelj jednog djeteta, za kojeg znas da ga ne bi bilo kam vodio..eeee..finjak..

mislim da imaju i teretanu u sklopu tog centra... i
mozes otici na rucak u njihpov restoran... brijem da nije preko 60 kn rucak za jednu osobu ak se dobro sjecam


cek idem na netu naci link
http://www.aquaparkadamovec.hr/


izgleda mi wow koliko god ja bila protiv bazena

kaj se voznje tice.... taxi od sesveta do adamovca,brijem da nije preko 50 kn
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 21:57   #1056
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
zapalite u adamovac


znam da imaju shemu nekih paket poklon bon... poklon paket..il kak se vec zove
u trajanju os tri sata... i u to ukljuceno:
sauna, bazen i masaza 40 minuta
i kosta manje od 300 kn za 1 osobu

(i ovisno o paketu,tak varira...)



ili npr. uzmete bazen cijeli dan... i masazu 60 minuta... isto ispadne do 300 kn

u biti, mislim da ima i na netu cjenik njihov
meni je buraz donio ovak nakon ljeta .. veli da je mrak tamo..
a kad to kaze roditelj jednog djeteta, za kojeg znas da ga ne bi bilo kam vodio..eeee..finjak..

mislim da imaju i teretanu u sklopu tog centra... i
mozes otici na rucak u njihpov restoran... brijem da nije preko 60 kn rucak za jednu osobu ak se dobro sjecam


cek idem na netu naci link
http://www.aquaparkadamovec.hr/


izgleda mi wow koliko god ja bila protiv bazena

kaj se voznje tice.... taxi od sesveta do adamovca,brijem da nije preko 50 kn
Hvala ti puno!

Ali ipak bi više varijantu dva tri dana
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:21   #1057
Quote:
gilza kaže: Pogledaj post
Ne znam jel pravo mjesto, ako nije maknite slobodno. Dečko mi ima uskoro rođendan, i plan mi je da idemo zajedno u neke toplice ili takvo nešto na koji dan. E sad, oboje ne vozimo pa bi trebali autobusom pa Sv Martin otpada. Ima li netko kakav prijedlog? Hvala
Hotel Sport, Ivanic Grad. Mi smo doduse bili na jednom nocenju, ne znam jel se ima tamo sta raditi dva/tri dana. Ali nemamo auto, pa smo isli vlakom, od vlaka do hotela je pjeske ni desetak minuta. I vidim ih relativno cesto na kojekakvim skupnim site-ovima, pa mozes pogledati jel imaju sto takvo aktualno.
Doria is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:28   #1058
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Hotel Sport, Ivanic Grad. Mi smo doduse bili na jednom nocenju, ne znam jel se ima tamo sta raditi dva/tri dana. Ali nemamo auto, pa smo isli vlakom, od vlaka do hotela je pjeske ni desetak minuta. I vidim ih relativno cesto na kojekakvim skupnim site-ovima, pa mozes pogledati jel imaju sto takvo aktualno.
Hvala puno. Ne čini se lošim!
gilza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:44   #1059
Pozdrav cure. Imam i ja problem sta kupiti . Momak mi je sad zavrsio trecu godinu na feru. Ima jos 2 tako pa bi mu nesto znacajnije kupila kad diplomira. Sada neku sitnicu, znak paznje. Da mi je cura uzela bi buket .
Imati ce promociju na faxu, a ako doma bude sta organizirao, ja necu ici tako da bi mu to nesto dala na promociju. Ideje molim vas .
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2013., 23:58   #1060
Quote:
jedan-od kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novi topic, pitat ću ovdje.
Koji parfem kupiti dragoj ženskoj osobi (kao znak pažnje što me trpi)?
Znam da ima hrpa raznih parfema i da onaj koji je nekome dobar drugome nije itd.
Bitno bi bilo da nije jedan od onih koji se osjeti pola sata, sat i poslije ništa.
Svaki savjet dobro došao.
Ako ne znaš kakve voli, bolje nemoj parfem
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:53.