Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 20:04   #121
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Upravo tako jer ne postoje nikakve aure, cakre isl. To postoji ako vjerujes da postoji slicno kao kod placeba, ali u stvarnosti to ne postoji.
Hahaha jako smijesno! Nemoj lagat ljudima,pogotovo kada neznas o cemu pricas...

Dali ti vjerujes da postoji svjetlo? Jer najvjerovatnije ono postoji za tebe samo zato sto si zabrijao da postoji,haha
__________________
Taj tko visoko leti obicno nisko pada,od svojih snova ko od vatre i groma strada!
Padawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:10   #122
[QUOTE=Sergio80;38328098]
Quote:
Dogodilo se i meni jednom davno kada sam se probudio a vecer prije sam se otrovao alkoholom da vidim sve oko sebe u plavoj boji, kao da sam stavio naocale. Protrljao sam oko i to je proslo.

Nije prošlo. Plavilo te pere i dalje...

Quote:
Sve vas to odvalaci od prave biti a te bajke

Molim da javnosti ovdje predstaviš pravu bit da bi mogli različiti što je bitno a što bajkovito.
Hvala!
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:24   #123
Quote:
Padawan kaže: Pogledaj post
Vidim
Mozes li da vidis auru osobe i kad je na slici?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:29   #124
Quote:
Sergio80 kaže: Pogledaj post
Dogodilo se i meni jednom davno kada sam se probudio a vecer prije sam se otrovao alkoholom da vidim sve oko sebe u plavoj boji, kao da sam stavio naocale. Protrljao sam oko i to je proslo.



Zelim vam reci da se ostavite tih gluposti jer mozete glavu izgubit, posebno oni koji se ufuraju u nekakve reikije, kundalini i sl. Sve vas to odvalaci od prave biti a te bajke , sustavi, gurui vam sluze kao analgetik jer se ne zelite suociti sa krutom stvarnoscu. Takve pizdrije i gurui vam nisu potrebni, nikakve mistificirane ili navodne tajne vjestine sa kojima se igrate i mislite da cete postati vazniji, duhovniji itd. Ako nemate kriticki um onda budete zavedeni sa cakrama, aurama, bioenergijama, reinkarnacijama i slicnim pizdarijama ... I nikada se necete u necemu naci nego cete ici od tecaja do tecaja, isprobavanja svega i svacega a da ne postanete pametniji, uravnotezeniji, mirniji i mudriji. Te bajke koje navodim sluze pocetnicima i kako se covjek razvija uvidja da su to bajke i gluposti koje opijaju covjeka ali akocovjek to ne shvati i ne napravi korak naprijed ostane zaglavljen u tom djecijem vrticu umjesto da prozre i odbaci sve te pizdarije, vjerovanja, filozofiranja a pogotovo nekakve gurue za kojih se neki zaljepe kao malo dijete za majku.

Ne postoji nista misticno, bitno u svemu tome. Samo vam je potreban razum i rad na emocijama bez ikakvih vjerovanja, gurua, tradicija i sl. jer te stvari vas zavode i vrtite se u krug, znam da je to ljudskom mozgu primamljivo ali te ceremonije, sustavi, vjerovanja, filozofiranja vas nece nikud odvesti, mozda jedino u ludaru.
Treba sve istražiti. Vjerovatno će uvijek biti naivnih koji će popušiti. Jer znastvenici uvijek rade za nekoga.. Medicina je čisti šit. Ako se čovjek može liječiti energijom zašto ne.

I svak ima svoju istinu koja je istina. I baš bi bilo lijepo da možeš vidjet čovjeku Aure i ako imaš moć pomoći mu.

Ali opet uzalud ta pomoć ako će se čovjek sutra dan opet pogoršat. Jer kao šta kažeš, osobni napredak se ne može postići tečajevima. Bez aure isto možeš vidjeti kad je nekome loše a kad nije. Onaj ko ne može vidjet, taj ne može ni vidjeti aure ..
yeeeah is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:35   #125
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Mozes li da vidis auru osobe i kad je na slici?
Ne i mislim da je to nemoguce....pocetnicka fora je izostravanje vida na takav nacin da se stave dva kruga na papir jedan plavi drugi crveni i onda se oko njih moze vidjti "aura",ali to je samo opticka varka...pojavi se nekakva plavkasta boja koju doista vidis iako nije tamo i to se svi mogu uvjeriti jer je jako jednostavno...nemam ta dva kruga nigdje spremljeno na kompu inace bi ih stavio pa da se uvjere svi...ali vazno je da je to samo varka dok se prava aura jako teze vidi i potrebno je puno rada na cakrama.

A sto se tice cakri i slicnih fenomena kao npr. sefirota iz kabalistickog ucenja mogu itekako potvrditi da su oni realni jer ti samom pomisli na njih stvaras u svom tijelu stepeniste po kojem ces se poslije kretati,tj po kojem ce se energija kretati. Znaci da taj unutarnji svijet treba prvenstveno izgraditi jer on u gruboj materiji inace nemoze doci do izrazaja.
__________________
Taj tko visoko leti obicno nisko pada,od svojih snova ko od vatre i groma strada!
Padawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 17:57   #126
Quote:
Padawan kaže: Pogledaj post
Pa vec sam gore napisao,prvo ce te vidjeti plavkastu ili zelenkastu boju dok ne izvjezbate pravi pogled....pazljivije citajte ljudi!
dobro, šta se ljutiš odmaaa
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:53   #127
Ma kakva ljutnja,nema mjesta za to na forumu,samo kazem da moras citat pomalo i sa razumijevanjem,a i puno stvari pise izmedju redaka...ovaj sta je napisao da ne postoje aure evo pobjegao sa teme,valjda misli da je nesto postigao s time,koda ja napisem na pdfu religija Bog ne postoji i onda pobjegnem...
__________________
Taj tko visoko leti obicno nisko pada,od svojih snova ko od vatre i groma strada!
Padawan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 01:11   #128
Naravno da se aura moze vdjeti,ali ne svatko....ako mi netko moze objasniti kako da stavim sliku ovdje, vdjet cete sta se dogodilo prije dva tri dana,...kome i sto..objasnim uz sliku
zexi1972 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 14:06   #129
preko pretrage radi
dexter0907 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 14:37   #130
ovo je jako dobra poslovica

Quote:
arna kaže: Pogledaj post

Ima jedna zgodna kineska poslovica: osoba koja kaže da se nešto ne može činiti, ne bi smjela ometati osobu koja to čini.
moram malo razmislit
over dull is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 23:19   #131
Quote:
duhovnost kaže: Pogledaj post
Pozdrav svim ucesnicima diskusija na forumu!

Surfujuci netom naisao sam na jedan interesantni clanak u kome autor tvrdi da je zaista moguce videti auru coveka.Normalno,za to moraju biti ispunjeni odredjeni preduslovi kako on tvrdi.Povecati osetljivost organa cula vida i raspon percipiranih talasa koje je oko u stanju videti.

Mozete detaljnije procitati ovde http://www.thiaoouba.com/seeau.htm i na nerednih nekoliko strana,gde su cak ponudjene i specificne vezbe.

Voleo bih cuti vase misljenje o ovoj potencijalnoj mogucnosti.
moze intuitivno, a danas ima i uređaja, imam SCIO, gledam je cesto
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 10:29   #132
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
moze intuitivno, a danas ima i uređaja, imam SCIO, gledam je cesto
Šta imaš? SCIO? Šta je to? Kako se vidi? Možeš li gledat i prirodne izboje ili samo auru? I koliko košta?
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 12:20   #133
Aura ili zračenje energije je obično nevidljvo, osim kod sunca aureol svjetlosti
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 18:11   #134
Quote:
zexi1972 kaže: Pogledaj post
Naravno da se aura moze vdjeti,ali ne svatko....ako mi netko moze objasniti kako da stavim sliku ovdje, vdjet cete sta se dogodilo prije dva tri dana,...kome i sto..objasnim uz sliku
Zašto slika?
Tortoises is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 22:05   #135
Moju su vidjeli, da je jako agresivna i da puše na druge, kako da je umirim?
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2018., 08:11   #136
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Moju su vidjeli, da je jako agresivna i da puše na druge, kako da je umirim?
Tako da te prestane brinuti što drugi misle o tvojoj auri.
Tortoises is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 15:16   #137
Naravno da se moze vidjeti.

Mogu se vidjeti i jednorozi i patuljci.

Halucinacije su stvarna pojava, kao i optcke iluzije koje se stvaraju oko objekata pa si neki to nazivaju aurama.
Holden Caulfiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2018., 17:46   #138
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Moju su vidjeli, da je jako agresivna i da puše na druge, kako da je umirim?
Pitaj je zašto je tako ljuta.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 21:53   #139
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Moju su vidjeli, da je jako agresivna i da puše na druge, kako da je umirim?
skoci u ledenu vodu
Remzudin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2021., 21:22   #140
Meni je jedan poznanik jučer spontano vidio auru, dok smo sjedili i pričali....kaže da je kao mlađi, dok je vježbao, lakše primjećivao aure drugih. Idealno bi bilo da je pozadina (zid) bijele boje, treba stajati mirno, a onaj koji gleda treba gledati kao kroz tebe, prema daljini.

Meni je vidio dosta jasnu ljubičastu koja prelazi prema plavoj.
Kaže da su to super boje, pogotovo plava, za koju se skoro svi slažu da je najbolja, pogotovo svijetlo plava.

I dodao je da je samo na jednoj osobi u životu primjetio svijetlo plavu auru, njega je opisao kao ekstremno dobru i požrtvovnu osobu.
__________________
Gdje smo na vremenskoj crti: https://www.youtube.com/watch?v=B-PXZz0ArXQ
2016. San kraja svijeta, inekcija: https://www.youtube.com/watch?v=FOWGrt-8vzg
Iskustvo blisko smrti: https://www.youtube.com/watch?v=Tv97jdoQKZ0
sanzibar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:09.