Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2011., 20:46   #61
Naravno da ne, pa nije mi muž da ću se derat na njega
božur is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 17:55   #62
Quote:
Ami13 kaže: Pogledaj post
ja sam jednom pljunula monitor na starom kompu srušio se sistem u tri ujutro, a to što sam pisala je bilo jaaako važno za taj dan na faxu. vikanje svakodnevno.
laptop pazim i mazim
kako je lijepo pročitati ovako nešto. ima nas više poremećenih.

jednom mi se komp zbrejko, kao što se stalno zbrejka kad imam otvoreno pored foruma i jubita još koju stranicu. taj dan su me moji pošteno raspizdili,i bio mi je pun kurac svega. kad je zablokirao "PIČKA TI MATERINA .......PUJ ! "

Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 22:22   #63
Ne svadjam se sa racunalom, ali sam imala par agresivnih ispada prema monitoru kad sam jos bila mlada i nevicna koristenju PC-a.
__________________
Svaki vrijedni HDZovac će širiti glas da je glasao za Možemo i da je razočaran by Prime Radiant.
esqella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 23:12   #64
Hahahahahaha, ja sam pred svojim klečala i preklinjala ga da se odmrzne u par prilika i tepala mu da je najbolji na svijetu, samo da se pokrene. Začudo, poslušao me
__________________
When the world gets in my face, I say "Have A Nice Day."
Galoperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 02:27   #65
Ne, fina sam prema lapiću. Više sebi zla nanesem
Kad se zamrzne, a meni nešto važno na ekranu, odnosno posao i sl., nešto što sam upravo završila i nemam vremena ponovi pisati, ja se toliko uspaničim, da kasnije kad splasne krv, pitam samu sebe kako kap nisam dobila

Ovo sa moljenjem kompjutera me podsjeti: napisala ja diplomski, završila zadnju trećinu, radila ga na užasnoj kanti koju je trebalo baciti davno, davno prije nego ću uopće krenuti na faks - on se zakoči.

I panika, užas, vrti mi se u glavi, pada mi se u nesvijest, cvilim - vidim, ne reagira. I tako namjestim tu pateničku facu, potpune razočaranosti u svemir, kleknem - i molim ga da otkoči, i molim





























Nije otkočio
Ali tekst svejedno nije ostao izgubljen nakon prisilnog restarta
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 10:19   #66
Često mi se zna dogoditi navedena situacija. Laptop mi super radi, ali je u domu internet očajno, ali preočajno spor, pa se uvijek svađam s njim...
Lady in Red :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 05:54   #67
Derem se, izlupam ga i tako
durica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:50   #68
Da, ispsujem ga uredno, jer ima zločestu naviku da počne štekati i raditi sranja kad mi najviše treba, dakle kad radim nešto za posao. Onda i printer počne divljati, ispušta čudne zvukove, štekće i povremeno pljucne neku fleku na papir. Onda j...m sve po spisku i proklinjem svaku kunu koju sam za njega platila.

Što je najluđe kad se samo glupiram, drvim na internetu i gubim vrijeme radi savršeno.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 08:26   #69
molim vas za pomoc[/COLOR]
naime rijec je da kad ulazim u igre racunar mi pocne krcat i trokira pa ako netko zna u cemu je problem neka kaze
amel123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 08:35   #70
Quote:
amel123 kaže: Pogledaj post
molim vas za pomoc[/COLOR]
naime rijec je da kad ulazim u igre racunar mi pocne krcat i trokira pa ako netko zna u cemu je problem neka kaze
Ne znam u čemu je stvar, ali probaj se derati na njega.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 09:40   #71
Crkla ti grafička
Jebi joj sve po spisku
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 09:45   #72
Možda bi vikanje pomoglo i za moj komp, ne prihvaća mi komentare na facebooku. Ali strah me da se ne naljuti na mene pa mi ne uskrati i forum. Što bih tek onda?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:25   #73
Naravno. čak mu i prijetim, da ću ga izbaciti na cestu i nek se razleti na milijun komada. tak isto i sa digitalnim reciverom.. sve bum hitila van i živjet ću bez toga..
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 11:26   #74
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
Možda bi vikanje pomoglo i za moj komp, ne prihvaća mi komentare na facebooku. Ali strah me da se ne naljuti na mene pa mi ne uskrati i forum. Što bih tek onda?
Nema ti to veze sa kompom, FB je pun bugova
Znači, deri se na FB - da vidimo da li kod njega pali
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 21:19   #75
Quote:
Loza kaže: Pogledaj post
. sve bum hitila van i živjet ću bez toga..
Ovako i ja. To mi je glavna prijetnja i mobitelu i kompu. A najviše mi na živce ide receiver . Taj će stvarno završiti na cesti
A preškrta sam da kupim novi TV
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 21:56   #76
ja obavezno,kad san na kompjuteru i udrem i po njemu i po tipkovnici tako da mi je pukla cak i ona kao polica za tipkovnicu!

a laptop stedim,moram,al znalo se isto dogoditi kad nesto zabloka da dobijem ˝histericni˝ napadaj pa rukama lupan po tipkovnici
m.milat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:01   #77
ooo,koliko puta sam opalila ekran sa strane i svađala se sa ruterom....
malo sam se skulirala,shvatila sam da sam pregruba prema njemu
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:04   #78
smeće prokleto vazda stenje i koči ko kakva šlagirana životinja

i jel ima neko da mi preporuči kakav koljač virusa ovo me đubre napati
dundolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:20   #79
ohhh, ovo je tema za mene i mog ljubimca

nedavno, pripremala sam obranu diplomskog rada, imala sam nešto popravit u prezentaciji i onda je uvježbat! naravno, 2 dana prije obrane, sve ošlo u 3 strinine! virusi, kukiji, pizde materine....samo je stao! neće na net, non stop mi se na ekranu otvaraju upozorenja o virusima...jao, sve sam mu izbeštimala...ku*ac, pi*ka, dinamo gasila i palila, silovala, antivirusni nisu tili radit, ništa nije radilo osim tog jebenog upozorenja! tila sam ga razbit...majke mi!

preživjela sam to! i on je


nažalost, istu stvar ne mogu reć za svoja 3 pokojna miša
prvi je bio nov novcat, ja ga birala, difan, jeftin! trajao je godinu dana! drugi je bio bratov, on sebi kupio novi, nabrijaniji! taj je trajao par mjeseci! trećeg je dečko donirao...joj, taj je trajao svega mjesec dana! čim malo zašteka, ja njega o stol!
i tako...sad funkcioniram bez miša!
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 22:23   #80
Naravno. i Šamaram ga, zovem pogrdnim imenima kad mi zatrokira , lupim kučište nogom svako toliko i tak... Sve je to ljubaf
addenda20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.