Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2011., 01:36   #81
Moj je Dellboy dva puta bio na bolovanju otkako sam ga dobila. Ali ga ipak voljem. Micek moj Možda je prije znala izletiti koja psovka u naletu panike kada je nešto znalo zablokirati. Većina psovki je upućena receiveru i t-comu.

Prije sam se redovito znala iživljavati na mišu od kompjutera kada nešto zablokira ili ne funkcionira kako treba, a jedan put sam i kućište kompjutera opalila nogom.
ivana2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 01:39   #82
da,derem.pa urlam kad zablokiraaa
al kad se laptop sam ugasi onda mu sam govorim lijepe stvari i magično proradi
123nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 01:49   #83
Začudo ne. Valjda zato što ga dovoljno maltretiram s tisuće otvorenih tabova u isto vrijeme i dva browsera pa mi je logično da zablokira. Nije on kriv što sam ja luda.

A jedini znak netrpeljivosti je bio što sam mu priuštila popravljanje od moje ruke. Formatiranje, tj. pokušaj istog.

Ali prezirem facebook koji što ga više mijenjaju to je sporiji i gori- njemu rado jebem mater.
A forum... ma niš strašno (503).
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 02:19   #84
Ne.

Ali ako stvarno gadno zasteka, mrmljam si i psujem u bradu, te ga povremeno malcice i lupim
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 02:28   #85
ooo da
Caroline4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 13:57   #86
normalno da kad se nešto zablokira
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 18:40   #87
Ne, prije sam se derala.

Sad mu se samo zaprijetim "nastavi zajebavati i ici ces na servis"

__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 10:47   #88
Ma šta derem, svađam se s njim i opalim ga povremeno.
Vježbam za brak
Shebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 12:55   #89
ma neee, uopće. nije on jadničak kriv što je već pravi starac i što ja izvodim kojekakve gluposti pa mu nabijem virusa. a nikako nać pravi antivirus koji nije na 30 dana i neće puštat trojance. pas mater
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 16:16   #90
Jucer sam izmlatila laptop ...prvo mi je komp pokupio tojanca i sad radi toliko sporo da ga vise i ne palim ,no i tak ja napisem veliki post i hocu ga poslat i on zasteka,ja refresam a ono sve nestalo,ja probam opet i on opet krepa,treci put se sve omaklo kontroli :2up: i dobio je nekoliko spenkija po guzi i sad radi normalno...za sad...
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2011., 22:58   #91
Psovo na kompjuter jesam, al jedino kad mi je netko bio kod mene pa se zbrejko na minutu recimo, a nama se žuri i takve situacije, no sad sam ga tako lijepo napravio registry sredio ručno servise porikto tako da nema više štekanja, čekanja, virusa, a nit psovanja oujea bejbe nisam ga formatiro već godinu i nešto radi savršeno win 7 ultimate sp1 je gore svakih recimo mjesec do dva počistim registry napravim defrag malo sken i toe to, teško da meni virus više može doć svega i svačega sam se nagledo i izliječio uspješno, mislim nikad ne reci nikad, al vrlo teško poznam ih ko svoj džep

Zadnje uređivanje Thermaltake868 : 22.07.2011. at 23:06.
Thermaltake868 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 12:54   #92
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
Sad mu se samo zaprijetim "nastavi zajebavati i ici ces na servis"



Ja svog molim "nemoj mi sad krepat"
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 13:31   #93
Na poslu imam 2 kompa kojima najčešće "tepam" tako da ih malo pomazim dugačkim ravnalom po vrhu monitora kad zaštekaju. Znam da to ne utječe nimalo na njihov bolji rad, al ne mogu si pomoći
Daisy28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 18:05   #94
Na komp jesam, ali neki dan sam kupila laptop i sad smo u fazi maženja jer je novi i lijepi

Budemo vidjeli kak će radit
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
Coco S.H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 23:11   #95
E ako je jučer, kad mi je samo tako progurao dvije stranice natipkanog teksta koji sam morala hitno poslat - preživio i nije završio u sastavnim dijelovima, nema straha, poživjet će još dosta

A ono što sam mu u ime toga izgovorila mi je neugodno makar i natuknuti
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2011., 06:31   #96
Quote:
Coco S.H. kaže: Pogledaj post
Na komp jesam, ali neki dan sam kupila laptop i sad smo u fazi maženja jer je novi i lijepi

Budemo vidjeli kak će radit
Tako je i meni bilo kad sam kupila novi laptop. Cici-mici faza jos traje jer nije zakazao. Vidjet cemo do kad ce to trajati... Nek' uziva.

__________________
You take me in, no questions asked, you strip away the ugliness that surrounds me...
Sweet, sweet surrender...
RebelTouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 15:47   #97
ja sam udarala po cijeloj tipkovnici tak da su tipke letjele po cijeloj sobi
jopa_tkd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:34   #98
Derem se na stari komp redovno, lupam ga po kućištu.

Nema psovke koju od mene nije čuo
Vevaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2011., 20:45   #99
osim kompjutera, derem se na sve moguće kućanske aprate, osobito usisavač.
inače sam kratkih živaca tako da...
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2011., 15:40   #100
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post


Ja svog molim "nemoj mi sad krepat"
sad je nesto ekran poceo zajebavati iako je vec cijeli ekran zamijenjen pod garancijom i to nakon par mj nakon kupnje.

opet sam se zaprijetila "samo ti daj.. ionako si pod garancijom"
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.