Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2013., 06:55   #1
Ružnoća - kako se nositi s istom

Kak' se nosit s ružnoćom? Iskrivljen nos, premalo kila, dismorfija, ne-estetika, ogavnost, kolko to sve košta Taj "rad na sebi"? Teretana, prehrana, plastične operacije, stomatologija, dermatologija, psihologija, liposukcija. Kosa mi je uvijek k'o da sam se jucer s drveta spustil. Bilo bi fora palit u peći genetski loš materijal, ja ne znam kaj se čeka. Nemam namjere bacat tolko para i riskirat ovoliko procedura, nisu svi Christian Troy. Zakaj ne bi bili svi otvoreni i pričali viceve o onima koji su abominacija prirode? US-u fali crnog humora.
frostwired is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 08:34   #2
Ja sam se pomirio sa mojom ružnoćom i nemam komplekse povodom nje, čak se i šalim sa prijateljima na račun iste. Na plastične operacije ne idem jer nemam novaca za to.
Nadam se (i radiću na tome) da ću jednog dana biti bogat pa ću imati gomilu mladih sponzoruša, tako da me je za fizički izgled i ponašanje baš briga. Jedino što mi je bed je to što u mladosti (kad je pravo vreme za to) nisam imao devojku, ali šta ćeš. Bar ću, kad budem imao 50, šetati jedva punoletne lepotice a moji vršnjaci zbrčkane matorke.
__________________
Napustio forum

Zadnje uređivanje ja jesam luzer : 26.01.2013. at 08:41.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 10:33   #3
ne kuzim jel pitas ovo za sebe ili sta...
ako je za sebe onda ti je bome sjeban vid ili ogledalo jer si zgodan decko
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 10:40   #4
Jedno od rješenja:


Šalim se.
Iskreno, ne treba se previše opterećivati izgledom. To nam je nametnuo ovaj kapitalistički svijet u kojem živimo i rade od muhe slona.
Naravno, to ne znači da se ne treba pobrinuti o higijeni, kao i urednosti.

U svakom slučaju, ljudi koji cijene prave ljudske vrijednosti neće nikada nekoga osuđivati zbog izgleda ili ga drugačije gledati, pa je najbolje naći takve ljude.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 10:45   #5
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ne kuzim jel pitas ovo za sebe ili sta...
ako je za sebe onda ti je bome sjeban vid ili ogledalo jer si zgodan decko
a vi se znate
EO

Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, ljudi koji cijene prave ljudske vrijednosti neće nikada nekoga osuđivati
gde ti živiš

blago tebi

Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Jedno od rješenja:
probao sam
__________________
Napustio forum

Zadnje uređivanje ja jesam luzer : 26.01.2013. at 10:52.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 10:51   #6
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
gde ti živiš

blago tebi


probao sam
Izostavio si najbitniji dio prilikom citiranja: ...zbog izgleda.
Također, naglasak na ljudi koji cijene prave ljudske vrijednosti... Meni je žao ako nisi upoznao takve, ali uistinu postoje.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 11:29   #7
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Ja sam se pomirio sa mojom ružnoćom i nemam komplekse povodom nje, čak se i šalim sa prijateljima na račun iste. Na plastične operacije ne idem jer nemam novaca za to.
Nadam se (i radiću na tome) da ću jednog dana biti bogat pa ću imati gomilu mladih sponzoruša, tako da me je za fizički izgled i ponašanje baš briga. Jedino što mi je bed je to što u mladosti (kad je pravo vreme za to) nisam imao devojku, ali šta ćeš. Bar ću, kad budem imao 50, šetati jedva punoletne lepotice a moji vršnjaci zbrčkane matorke.
Hahahahahahahaha!
Svaka cast, i zelim ti puno uspjeha!!
To se zove vizija!

Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 11:33   #8
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Ja sam se pomirio sa mojom ružnoćom i nemam komplekse povodom nje...
Eto,ja također.
Loquen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 11:55   #9
Quote:
frostwired kaže: Pogledaj post
Kak' se nosit s ružnoćom?
Ruznoca/ljepota je vrlo relativna stvar. Koliko god si ruzan uvijek ce biti netko kome ces se svidjeti.

Ako ti je cilj ici jebat sve sto ima dvije noge, onda ces kao i za svaki posao morat puno ulagat u sebe. Uz ono gore razmisli i o NLPu, PUAi i tecaju tantre

Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
ne kuzim jel pitas ovo za sebe ili sta...
ako je za sebe onda ti je bome sjeban vid ili ogledalo jer si zgodan decko
^^^^^
dokaz za gore navedenu tvrdnju
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:05   #10
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ruznoca/ljepota je vrlo relativna stvar. Koliko god si ruzan uvijek ce biti netko kome ces se svidjeti.

Ako ti je cilj ici jebat sve sto ima dvije noge, onda ces kao i za svaki posao morat puno ulagat u sebe. Uz ono gore razmisli i o NLPu, PUAi i tecaju tantre
Tako je, apsolutno se slažem.
Za svakoga ima nekoga.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:07   #11
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Tako je, apsolutno se slažem.
Za svakoga ima nekoga.
Kako to da za mene nema nikoga?

http://en.nothingisreal.com/wiki/Why...e_a_Girlfriend

Quote:
Conclusion

It is here, at a pool of 18 726 acceptable females, that we end our statistical analysis. At first glance, a datable population of 18 726 may not seem like such a low number, but consider this: assuming I were to go on a blind date with a new girl about my age every week, I would have to date for 3493 weeks before I found one of the 18 726. That's very nearly 67 years. As a North American male born in the late 1970s, my life expectancy is probably little more than 70 years, so we can safely say that I will be quite dead before I find the proverbial girl of my dreams. Come to think of it, she'll probably be dead too.
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:16   #12
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
Sigurno postoji neki razlog, ali ne trebaš se o tome brinuti. Doći će, prije ili kasnije, ili kako se kaže: kad se najmanje budeš nadao.

Pretpostavljam da je tvoj razlog baš u tvome stavu. Na primjer, imenom "ja jesam luzer", kao i pomirivanjem s činjenicom da će ostati tako, teško da ćeš nešto postići.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:36   #13
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Sigurno postoji neki razlog
postoji. siromašan sam, ne znam da se ponašam, nemam faks, nemam posla, nisam zanimljiv, nemam smisla za humor, infantilan, zao, glup, inferioran, skoro asocijalan, ružan sam, slabić, nemam ama baš nikakvih kvaliteta koje mogu da ponudim suprotnoj strani.
Quote:
Doći će, prije ili kasnije, ili kako se kaže: kad se najmanje budeš nadao.
znam da se sprdaš, ali nemoj brt. više nije lepo zezati se sa tuđom nesrećom
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:50   #14
Quote:
ja jesam luzer kaže: Pogledaj post
postoji. siromašan sam, ne znam da se ponašam, nemam faks, nemam posla, nisam zanimljiv, nemam smisla za humor, infantilan, zao, glup, inferioran, skoro asocijalan, ružan sam, slabić, nemam ama baš nikakvih kvaliteta koje mogu da ponudim suprotnoj strani.
I samo tako odustaješ? Nećeš se potruditi da neke od navedenih kvaliteta ipak pridobiješ? Nemoj samo tako odustati. Na fizičkom izgledu se ne može previše raditi, ali na nekih drugim stvarima se može.

I krajnje sam ozbiljan.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:52   #15
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Izostavio si najbitniji dio prilikom citiranja: ...zbog izgleda.
Također, naglasak na ljudi koji cijene prave ljudske vrijednosti... Meni je žao ako nisi upoznao takve, ali uistinu postoje.
A i te "prave ljudske vrijednosti" je toliko subjektivan pojam, jer i tu postoje ogromna razilaženja. Mislim svaka religija ima druge "prave" ljudske vrijednosti koje se razlikuju jedne od drugih, kapitalizam druge, znanost pak treće.
Tako da prvo bi se trebalo definirati što su to prave ljudske vrijednosti.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 12:54   #16
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
A i te "prave ljudske vrijednosti" je toliko subjektivan pojam, jer i tu postoje ogromna razilaženja. Mislim svaka religija ima druge "prave" ljudske vrijednosti koje se razlikuju jedne od drugih, kapitalizam druge, znanost pak treće.
Tako da prvo bi se trebalo definirati što su to prave ljudske vrijednosti.
Samo ću ti reći da se ne nalaze ni u jednom od navedenih područja.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:21   #17
Ne znam šta da ti kažem, stari, meni, a ženama koje znam, se dešavalo da su uberružni muškarci im bili ekstremno privlačni radi nenadjebivog karaktera.

Think Adrien Brody.

Pogle ga. I onako, ima oskara i regularno opći.

Ili Woody Allen, majko mila. Oženio pokćerku, koliko opći.

Steve Buschemi. Majko božja. Horror. Garantirano opći. Vole ga.

Ne znam šta da ti kažem. Probaj se, radi eksperimenta i zabave, recimo, tjedan dana držat kao gospodar svemira. Onako, ufuraj, budi si važan, stavovit, like a boss, cijeli svijet je ionako tvoj i tako to, opušteno, ne nadmeno. Samo ono "Fuck, yeah" stav zauzmi. Just for fun. I vidi šta se dešava.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:25   #18
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
I samo tako odustaješ? Nećeš se potruditi da neke od navedenih kvaliteta ipak pridobiješ? Nemoj samo tako odustati. Na fizičkom izgledu se ne može previše raditi, ali na nekih drugim stvarima se može.
radim ja na stvarima na kojima mogu, ali slaba vajda... recimo posao. siromašan sam i aktivno tražim posao. ubijam se koliko ga tražim, ali mrka kapa.
hoću da se obrazujem ili kupim neku super fensi modernu stvar. "nema problema", za sve to mi treba novac. za članstvo u biblioteci mi treba novac... knjigu ne mogu kupiti koju silno želim... nemam novac za izlaske, za teretanu, ni za šta...
ma nemam bre pare ni da se normalno obučem, sad da poginem u ritama bi me sahranili...

Quote:
I krajnje sam ozbiljan.
To je onda još gore, jer zaista NE NAĐE svaka krpa zakrpu.
__________________
Napustio forum

Zadnje uređivanje ja jesam luzer : 26.01.2013. at 13:33.
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:29   #19
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ili Woody Allen, majko mila. Oženio pokćerku, koliko opći.
pa da baš toliko opći valjda ne bi pokćerku oženio

znači, ako si ružan budi planetarno popularan, dosta ljudi pada na popularnost očito to će potvrdit i velik broj ružnih rockera koji su trpali brojne groupie djevojke na račun popularnosti, a ne izgleda
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 13:30   #20
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ne znam šta da ti kažem, stari, meni, a ženama koje znam, se dešavalo da su uberružni muškarci im bili ekstremno privlačni radi nenadjebivog karaktera.
recimo ja sam ličnost koja je toliko "šamarana" tokom života i isfrustrirana do iznemoglosti da su mi od karaktera ostale samo mrvice.

Quote:
Ne znam šta da ti kažem. Probaj se, radi eksperimenta i zabave, recimo, tjedan dana držat kao gospodar svemira. Onako, ufuraj, budi si važan, stavovit, like a boss, cijeli svijet je ionako tvoj i tako to, opušteno, ne nadmeno. Samo ono "Fuck, yeah" stav zauzmi. Just for fun. I vidi šta se dešava.
ovo me podsetilo na jednu babu šizofreničarku iz mog komšiluka koja umišlja da je holivudska diva iz 60tih godina.
__________________
Napustio forum
ja jesam luzer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:57.