Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Sto pijete
kavu 73 64.60%
caj 42 37.17%
mlijeko 19 16.81%
nesto drugo 18 15.93%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 113. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2013., 12:20   #41
pijem svako jutro
K84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 12:51   #42
samo u kafiću nekad ness čokolada,nekad kapučino
ninjanippon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 21:10   #43
Ne volim niti tursku, niti nessicu..niti cappuccino... niti bijelu kavu.. niti išta što u sebi ima naznake kave... bljak!
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 04:33   #44
Ja sam pravi kavomanijak .svaki dan ju pijem vec godinama. obično popijem do 3 kave dnevno, nekad se zalomi i cetvrta
*XXX* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 07:29   #45
Pijem, a mrzim ju. Ne volim ju jednostavno, a ne bi stigla sve napraviti kaj trebam da ju ne pijem.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 08:27   #46
ne pijem kavu, ali lijepo mi miriše i ima dobar ukus
Thina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 10:09   #47
Volim miris i okus kave,ali je zbog grčeva u stomaku ne pijem već
godinama.Mogu popiti milka jacobs,ali u 50% slučajeva mi poslije
bude mučno.
Ujutro popijem kakao s mrvicom šećera i to je to.Čajeve pijem rijetko,
uglavnom zimi.
mavita is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 13:11   #48
Pijem.
Navikla sam se na kavu u srednoj, gde je svaki slobodan sat zavrsavao s prijateljicama na kavi, to se nastavilo i na faxu, a vremenom sam pocela piti kavu i kod kuce jako cesto. Sada kuci uvijek imam sol.kave na stolu, pijem je po cijeli dan.
Uglavnom pijem filter kavu, ujutru skuham punu termosicu i tako malo po malo pijem, za sada mi jos uvijek moze biti jedna termosica dnevno, ali kada izadjem van popijem i van kavu, tako da nekada na kraju dana i samu sebe preplasim kada vidim koliko sam kave popila.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 21:36   #49
uvijek
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 08:43   #50
Quote:
isabella01 kaže: Pogledaj post
Totalno
vas nekoliko je napisalo ovo, kaj fali frankovom caju?

popijem ujutro i popodme obavezno salicu prave, turske kave, popodne mi pase i ona iz kafica .
sve manje mi treba kava, vise navika. kad sam pusila kafenisala sam cijeli dan. to tak ide valjda. sada mi je veci gust caj, u bilo koje doba.
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 11:28   #51
bijela kava
Balzebuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 11:32   #52
pijem espresso
radnim danima- obvezno jedan ujutro u uredu i poslije još jedan do dva
maksimalno tri kave popijem ali i to se rijetko desi, obično dvije

vikendima- prvu popijem tek tamo u subotu navečer kad čilamo nakon treninga i to mi je jedina subotnja
nedjeljom isto

ne volim tursku kavu i ne volim instant, eventualno mi se nekada desi da si smućkam nes od vanilije ali rijetko

tu i tamo svratim po caramel crappaccino u mek kafe jer obožavam ta ledena karamelno kavasta sranjca

inače pijem ovu espresso s mlijekom i medom
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:19   #53
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
vas nekoliko je napisalo ovo, kaj fali frankovom caju?
To nije čaj. To je bljutava voda s okusom ili čak bez okusa koliko je bljutav. Možeš ga popiti samo ako unutra natrpaš kojekakve dodatke, ali i tad se se osjeti ta bljutavost. Odvratno loše. A ja čaj pijem bez ičega.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:16   #54
Ne pijem, smrdi mi i ima odvratan gorak okus
Big P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 23:21   #55
Pijem kavu i obožavam ju, turska, espresso, instant, kavovine... ma sve ih volim. Pijem jednu do dvije, rijetko tri na dan. Najvažnija mi je ona nakon ručka. Ujutro kako kad, ali obavezno nakon doručka, na prazan želudac mi radi probleme. U kafiću ću popit kavu, makar se kod nas rijetko kad naiđe na finu kavu kao u Italiji npr. Iako, po ljeti mi kava ne paše baš i zna proći i po tjedan dana da ne popijem.
*lex* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 00:04   #56
Obožavam kavu i ne mogu živjeti bez nje.
Nisam izbirljiva kod vrste kave i jedino mi je bitno da nije preslatka.

Znala sam popiti i do 6-7 dnevno dok sam pušila.
Prestala sam pušiti prije skoro godinu dana, tada sam i kave smanjila na 3-4 dnevno.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 12:00   #57
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To nije čaj. To je bljutava voda s okusom ili čak bez okusa koliko je bljutav. Možeš ga popiti samo ako unutra natrpaš kojekakve dodatke, ali i tad se se osjeti ta bljutavost. Odvratno loše. A ja čaj pijem bez ičega.
ja nemam tak osjetljivo nepce kaj se čajeva tiče, ali ajd', išla sam sada gledat što imam u ormaru, milforda (oni su mi sada fetiš) preko nekoliko, par podravkinih, jedan cedevita, par kojima ne znam ime, iz lidla, i pun qrac frankovih , ali stoje otraga jer ih ne pijem. priznajem, pala sam na njihove "zimske" čajeve i kupila zimus dva, ali ne pašu mi. i da, lipov im je stvarno katastrofalan, tak da ne bude ni za inhaliranje .
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 12:20   #58
čajeve ne volim, nisam baš neki tip od čajeva
meni je to prevodenasto i pretekuće, volim kremaste napitke ala espresso
zato i ne volim tursku kavu jer mi je to voda obojena u kavu, iako predivno miriši ali nije mi to taj okus koji volim

čajeve jako rijetko pijem, kad sam bolesna kljukam se svježe cijeđenim voćnim i povrtnim sokovima, čaju tek tada ne mogu ni primirisati
jedino kad mogu popiti čaj je ako je crni/zeleni/neka druga vrsta gorkog čaja, s mlijekom i brdom limuna

one kaugumaste voćne čajeve ne mogu živa smislit, pogotovo preko zime kad čitav birc smrdi na te kaugumaste plastične arome
bljak
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:02   #59
pijem kavu i nema ništa slađe od jutarnje
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 14:45   #60
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
one kaugumaste voćne čajeve ne mogu živa smislit, pogotovo preko zime kad čitav birc smrdi na te kaugumaste plastične arome
bljak
Ni ja ne volim voćne čajeve, meni je sve to jedno te isto, okusi su mi slični, ništa koristi od toga. Iz tog razloga mogu popiti i Franckov voćni čaj. Ali biljne nikako.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.