Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2014., 18:01   #1
Telefonske instalacije u zgradi

zanima me u cijem su vlasnistvu telefonske zice unutar zgrade, znaci od ormarica do stanova?

jer imam sljedeci provlem, navodno je nesto sa zicama i sjeban mi je interent.
inace sam na iskonu i zvao sam sluzbu, dosli su, pregledali i ustanovili sljedece, da je do ormarica u zgradi sve ok, da je kod mene od uticnice do rutera sve ok, znaci problem je negdje na lokaciji od ormarica do stana. i taj iskonov tehnicr mi je rekao da to nije u njihovoj domeni, da moram to rec predstavniku stanara. i naravno ja zvao ovog idijota i on kaze da je to od t-coma, ja zvao t-com, oni kazu da oni ne smiju nista, dok im iskon ne posalje zahtjev, ja zvao iskon, oni mi kazu da oni nemaju veze s tim da je to od zgrade vlasnistvo i da predstavnik stanara treba pozvat elektricara i da se to naplati iz pricuve i tako u krug cijelo jutro
vise ne znam kog da zovem i sto da radim, jer svi kazu da nije njihovo i boli ih kurac, nista ne poduzimaju.
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 16:20   #2
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
zanima me u cijem su vlasnistvu telefonske zice unutar zgrade, znaci od ormarica do stanova?

jer imam sljedeci provlem, navodno je nesto sa zicama i sjeban mi je interent.
inace sam na iskonu i zvao sam sluzbu, dosli su, pregledali i ustanovili sljedece, da je do ormarica u zgradi sve ok, da je kod mene od uticnice do rutera sve ok, znaci problem je negdje na lokaciji od ormarica do stana. i taj iskonov tehnicr mi je rekao da to nije u njihovoj domeni, da moram to rec predstavniku stanara. i naravno ja zvao ovog idijota i on kaze da je to od t-coma, ja zvao t-com, oni kazu da oni ne smiju nista, dok im iskon ne posalje zahtjev, ja zvao iskon, oni mi kazu da oni nemaju veze s tim da je to od zgrade vlasnistvo i da predstavnik stanara treba pozvat elektricara i da se to naplati iz pricuve i tako u krug cijelo jutro
vise ne znam kog da zovem i sto da radim, jer svi kazu da nije njihovo i boli ih kurac, nista ne poduzimaju.
ormarici su u vlasnistvu suvlasnika zgrade zajedno sa instalacijom i vi bi trebali naci majstora platiti ga. no mozete se postaviti prema iskonu na nacin da im kazete da ili to naprave sto trebaju ili gube pretplatnika.
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2016., 18:21   #3
Imam identičnu situaciju kao Volverine. Kako je završilo? Jel Iskon riješio problem ili stanari?
Nick Nick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.