Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2003., 14:06   #21
Quote:
Kiki kaže:
I jos sam bila ljuta na Boga kaj mi je dao tolike, iako sam ga kumila svako vecer da napravi caroliju pa da konacno pocnu rast. Zakljucak...ne molite Boga za nish. Ili tako nekako....
Hoćeš reći: Pazi što želiš moglo bi se ostvariti!

Ma aj šuti, blago tebi. Ja već godinama molim boga za cice... Toliko sam anti-bebi tableta popila pa niš. Moja frendica koja je već ionako sisata od tableta je dobila cepeline na prsima, čovječe, život nije pravedan!

Meni su propupale s 13 negdje ... I dandanas ostale iste, onako prćaste dječje ko da imam 13 godina.

Inače i tijelo mi je dobilo današnju formu dosta kasno, s 17-18... Sva sam kasnila, al žestoko... Ni umnjake još nemam (zadnji mliječni zub iščupali su mi van s 13 godina... )

Moja mama u 50 i nekoj ima cice UF! Taman su velike kolko treba i stoje čvrsto ko da ima ohoho godina manje. Obično se njoj jadam zbog svoje ravnice a ona me uvjerava da je ona do 25-e imala potpuno iste ko ja i da ću biti sretna kad budem starija jer će mi stajati čvrsto..

Ali jebemu kaj će mi cice kad budem starija, ko se sexa s 55?? Hoću da dragi nešto osjeti pod tim svojim rukama a ima velike ruke pa je situacija koma...

Zadnje uređivanje Tinchi : 09.04.2003. at 15:17.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 14:08   #22
Dupli post.

Al iskoristit ću ga - menga! Na 12. rođendan! Bilo mi društvo na tulumu, ja na WC i - ŠOK!

Nije da nisam znala kaj je (educirala sam se ja unaprijed), sve 5, ali bilo mi je glupo što sam dobila baš na taj dan! Fakat bed...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 14:21   #23
Quote:
Tinchi kaže:
Ali jebemu kaj će mi cice kad budem starija, ko se sexa s 55??


Ja se nadam da budem!


__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 14:27   #24
Quote:
Tinchi kaže:
Moja mama u 50 i nekoj ima cice UF! Taman su velike kolko treba i stoje čvrsto ko da ima ohoho godina manje.
Evo i meni su poneshto uznarasle posljednjih 2 godine, mada se i dalje zajebavam na svoj rachun

Ali su krasne, kao u djevojke.

Ipak ima neshto u tome da se ove kasnije stechene bolje drzhe
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 14:35   #25
Treba ih samo redovno natezat .. od sreće sis gleda u vis..a od tuge u pod umjesto u svod.
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 18:44   #26
e hebo vas javi samo o mengama i sisama
ima li ijedna tema bez toga

ajde da malo usmjerim raspravu

sjecate li se uspjeha/pogresaka svojih roditelja, dok ste prolazili pubertet ?
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 22:18   #27
Quote:
Septembar kaže:
sjecate li se uspjeha/pogresaka svojih roditelja, dok ste prolazili pubertet ? [/B]
Ja se sjecam , imala sam jedno jedno 9 god kad sam pitala mamu kako nastaju male bebe.... i rekla da bi ja malu seku.... na sto je ona meni rekla da muskarac i zena moraju spavati jedno kraj drugoga i da onda zena dobije bebu , ja sam ju na to pitala jel mogu i ja tako na sto je rekla da mogu..... i tako sam je gurala izmedju mame i tate u krevetu i cudila kako nemam seku jos.....
Blue1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 22:22   #28
Ma kužili smo mi odmah, Septembar, kakav si ti topic htijela, al ovako nam je veći gušt

Baš je guuuba pričat o cickama
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 22:42   #29
Quote:
Tila kaže:
Ma kužili smo mi odmah, Septembar, kakav si ti topic htijela, al ovako nam je veći gušt

Baš je guuuba pričat o cickama
pa onda si otvorite topic: bombe
sam neznam kakve to veze ima sa RiD
nije da bi se ja nest bunila, al eto bar satro da red uvodim

ja se ne sjecam narastanja svojih sika, samo znam da sam uvijek patila da su mi male
dok nisam bila trudna, onda sam bila sretna sto nisu inace tolike
a sto su poslije ispuhale o tom necemo
long live push-up
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2003., 22:50   #30
Iako je to bilo davno... jako sam loše prolazila fazu pretvaranja u ženu.
Bila sam najviša u razredu... i svi su me zvali "Spigana" jer sam stalno padala preko vlastitih ruku i nogu... I naravno svi su dečki bili niži i nitko od njih me nikad nije niti pogledao.
Cice su mi rasle vrlo burno i naglo... i gotovo sam odmah morala uskočiti u grudnjake. No sve se to jako vidjelo... i užasno su me deprimirala dobacivanja odraslih muškaraca pored kojih sam morala prolaziti gotovo svakodnevno (jer se u to vrijeme u mojem kvartu stalno nešto gradilo....).
U svemu tome mi je išao na živce moj stari koji je vječito držao propovijedi kako moram paziti da me netko ne iskoristi, a da nikad zapravo nije samnom razgovarao o spolnosti i o mojim problemima. A bio je i vrlo taktičan u komentiranju mojeg oblačenja i ponašanja... sve u stilu "Ajd što si se tu razgolitila!" , "Pa tu ti se ispod majce vide sise?" i sl. U to vrijeme mi je najgora tlaka bila odlazak na more.... uglavnom sam se skrivala ispod suncobrana ili u hladu.... samo da me nitko ne vidi. Vrhunac je bio kad je stari skužio da me sve to jako boli i vrijeđa... onda je smislio za moje noge naziv "balvani". I pred svim mojim prijateljicama i prijateljima je koristio taj naziv. Strašno! A mama... ona je stalno govorila da šutim i da se s njim ne svađam....
Moj pubertet!!! Koma! Nastojim ga zaboraviti!
__________________
back to the Forum
MaSanYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 21:48   #31
meni to nije bilo nista posebno. malo sam se brze razvijala od drugih cura u razredu, prva sam nosila grudnjak. sicam se da mi je ante koji je sidija iza men euvik navlacija grudnjak od iza, ajooooj kako je to bolilo!
muskarci ostaju uvik isti
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 22:01   #32
Quote:
magic kaže:
Meni sise ni dan danas nisu narasle
ma ajde mag, mlada si ti josh, stignu one narast...

za 10 godina, mozhda ti i pola trbuha prekriju

ne me tuchi sad, pliz, nechu vishe
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2003., 22:05   #33
Quote:
luca kaže:
ali ja sam late bloom i sve sto ima veze s razmnozavanjem kao i sekundarne spolne karakteristike, meni su bile bljak (cure su se vec znjarale okolo, meni bi se zeludac okrenuo na filmsko ljubljenje).
al zato danas dane provodish u bijeloj kuti i latexu
__________________
I came up with a new game show idea recently. It's called The Old Game. You've got three old guys with loaded guns on stage.
They look back at their lives, see who they were, what they've accomplished... How close they came to realising their dreams...
The winner is the one who doesn't blow his brains out. He gets a refrigirator.
Reebok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2003., 11:15   #34
Quote:
Reebok kaže:
al zato danas dane provodish u bijeloj kuti i latexu
to je obiteljska bolest, nisam ja kriva sta sam takva ispala
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2003., 19:21   #35
Sjećam se prvih susreta s nabreklim propupalim grudima koje su bile tako bolne, ali sam na neki čudan način, baš se osjećala "ponosno".Nisam imala nikakav stid, nelagodu.I prve dlačice su me onako,više intrigirale, nego što sam uopće sve to doživljavala sexualno.Jedino kada sam dobila prvu menstruaciju, a nije mi bilo nikoga bliskog uz mene , znam da sam bila pomalo izbezumljena,taj dan i nekoliko dana poslije.

Baš su to bili dobri dani.
nataniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 12:29   #36
Ma katastrofa jedna!!! Definitivno najgore razdoblje. Zbunjena, mršava, nerazvijena. Ej, zvali su me Skeletor, Skela... (tad je negdje išao crtić HeMan). Ma bljak!
Svi su bili face, al ne!!!! Kod mene ništa i tako skroz do srednje škole. Tek na kraju prvog razreda počelo se nekaj dešavati. A sjećam se da sam tada postala totalna štreberica. Nekako ozbiljna.
A da li se tko sramio tada tih dana u mjesecu?
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 16:59   #37
Quote:
Usagi kaže:
A da li se tko sramio tada tih dana u mjesecu?
ja sam velim samo na početku (kraj 6. razreda) bila totalno zbunjena jednostavno nisam još htjela imati mengu..

al već sam 2. ciklus bila totalno skulirana.. i ne, nije me bilo sram
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 21:01   #38
Mene je stalno proganjao strah: "Šta ako netko vidi..."
Joj, kak je to razdoblje, mijenjanje, postajanje neke osobe bilo teško. Uopće ne zavidim sadašnjim djevojkama koje su u toj fazi, i ne bih nikada to ponovno proživljavala.
__________________
Ma fakof!
Usagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 21:15   #39
ni ja.. dobar mi je bio period do 10. godine, dobro mi je sad..
al od 10 do 20.. bilo bi mi bolje da sam to mogla nekako prespavati
326 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 22:30   #40
...sve bi bilo ok.(mama me pripremila,dala sve informacije na vrijeme,i tako to),ALI ONI DEBELI ULOŠCI!!!! ...e to je bilo ko da nosim pelenu,a da ne velim da nisu bili ni pouzdani...hvala bogu na Allwaysu i kompaniji!
Boudoir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:43.