Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Nekretnine

Nekretnine Vlasništvo, posjed, gruntovnica, porezi i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2016., 09:58   #1
Trazi se nekretnina na obali

Pozdrav

Nadam se da je ok otvoriti temu poput ove, i ako sama tema ne daje puno mjsta za neko debatiranje iz kojeg se mogu povuci neka znanja.

Naime, rijec je o dvoje ljudi koji traze da kupe nekretninu, u oba primjera je rijec o stanu ili kuci duz jadranske obale.

Kod jednih je u igri citava jadranksa obala uklj. i otoke dok kod druge porodice je rijec samo o kopnenom dijelu juzno od Splita uklj. i Dubrovacku zupaniju.

Isto tako u oba primjera se trazi nesto nad 60m2 bivalnog prostora i da nije u raspadnom stanju, te prestaro. Da su uljudni papiri tj. da nije rijec o crno gradnji i sl., da nema neki sudski spor oko vlasnistva i sl. Zele da navedete cijenu. Date neki opis evt. ako imate slike i naravno u kojem mistu smo.

Mozete na PP ostaviti pa cu prosljediti vase ponude/infomacije naprijed.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2021., 00:45   #2
Pozdrav, trazim po forumu temu koja prati kupnju nekretnine na moru no bezuspjesno.
Molim pomoc/savjet gdje traziti od oglasa do savjeta?
Pratim oglasnike no uglavnom se sve prodaje preko agencije.
Hvala svima!
taraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 09:28   #3
Punica prodaje stan u Dubrovniku, kod ACI marine, stan 90 m2, dvoetažni!

Ako ima zainteresiranih, inbox!
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 16:33   #4
Uglavnom ide preko agencije, mada eto ja bez agencije prodajem kuću u okolici ZD, 100 m od mora. Dakle, nađe se
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2021., 23:23   #5
Ovo je super! Hvala na doprinosu temi i nadam se da cete naci kupce! Sretno!

Ja kupujem apartman s 2 spavace sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupaonica i terasa/balkon. Idealno bi bilo sto blize plazi no ne dalje od 300m. Bitna mi je mikrolokacija, a ne bas odredeni predio no ne bi juznije od Splita i otoka koji su max 1 sat trajektom (Brac, Solta).
Ako netko prodaje, slobodno se javite u pp jer sam jako razocarana agencijama i njihovim pristupom.
taraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2021., 15:28   #6
Trenutno kupujem vikendicu i slučajno sam naletio na ovu temu pa da okušam sreću bez agencija.

Znači tražim vikendicu u Istri, po mogućnosti Labin i okolica, ali i druga mjesta na istočnoj obali dolaze u obzir.
Idealno 4 sobe, ali ako netko prodaje sa 3 sobe isto dobro, barem 2 kupaone, obavezno bazen i barem 1000m2 okućnice. Naravno, ako netko prodaje nešto sa malo manje od 1000 m2 okućnice isto dobro, ali ako ima više još bolje. Budžet cca 400 000 eura.
DanijelZg2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.