Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2016., 00:19   #61
Medika je užas živi.
Daj molim vas nemojte ici po klubovima prije punoljetnosti, ja imam 18 al me neopisivo zivciraju ti klinci koji piju i puše i prave se a djeca obična..
O curicama od 13 godina necu nista pricat
__________________
Cijeni ono što imaš. :)
Nodii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:27   #62
Nocni izlasci

Zanima me sa koliko godina ste poceli izlaziti vani , pritom ne mislim sa ekipom po kvartu vec klubovi i to .
Koje su najbolje godine za pocet izlazit ? Jel sa 16 jos prerano?
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2016., 23:41   #63
Ja sam poÄŤeo s 13-14, pogledaj malo klubove sve je puno cura i djeÄŤaka od 13 godina.
S 16? Hmmmm pa nije rano moglo bi se čak reći kasno.

| Cyclist | Gamer | HAM... | PC master race |
|music:edm,pop,rock,metal...| Twitch | ZD|
There is nothing on this earth more to be prized than true friendship.
MetalAsylum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 00:22   #64
Quote:
MetalAsylum kaže: Pogledaj post
Ja sam poÄŤeo s 13-14, pogledaj malo klubove sve je puno cura i djeÄŤaka od 13 godina.
S 16? Hmmmm pa nije rano moglo bi se čak reći kasno.

| Cyclist | Gamer | HAM... | PC master race |
|music:edm,pop,rock,metal...| Twitch | ZD|
There is nothing on this earth more to be prized than true friendship.
ne znaci da su nuzno vrlo pametni ti koji se opijaju s 13 vani
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 01:17   #65
Nikad nisam nesto cesto izlazio, a i kasnije sam poceo s tim sranjima. Mozda oko 16.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2016., 01:28   #66
Ne postoji pravo vrijeme, sve zavisi kako se osjecas. Ako gledamo s legalne strane najbolje bi bilo s 18, ali u Hrvatskoj to ocito nije preduvjet. Ako smatras da to nije tvoj dir (klubovi, i sve sto dolazi uz to) nemoj izlaziti, ali ako te toliko zanima probaj pa vidi.
banaica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 19:26   #67
Sa 16 jedino ako je specijalna prilika, sada sa 17 malo vise
MADUKATURA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2016., 23:50   #68
Quote:
MetalAsylum kaže: Pogledaj post
Ja sam poÄŤeo s 13-14, pogledaj malo klubove sve je puno cura i djeÄŤaka od 13 godina.
S 16? Hmmmm pa nije rano moglo bi se čak reći kasno.

| Cyclist | Gamer | HAM... | PC master race |
|music:edm,pop,rock,metal...| Twitch | ZD|
There is nothing on this earth more to be prized than true friendship.
šta dijete od 13-14 godina ima raditi za početak vani u gluho doba noći, a pogotovo u klubovima

jedino ako nije riječ o organiziranom nečem za tu dob kao što je bilo dok sam ja imala 15 ( Saloon, Stross )
baš u regularan klub gdje su ''odrasli'' sam sa 16 prvi put izašla i to sam izlazila samo gdje ne bi osobne provjeravali
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 21:24   #69
Quote:
Zmoki kaže: Pogledaj post
Zanima me sa koliko godina ste poceli izlaziti vani , pritom ne mislim sa ekipom po kvartu vec klubovi i to .
Koje su najbolje godine za pocet izlazit ? Jel sa 16 jos prerano?
15-16 godina, a to je bilo prije par godina, danasnja mladež se promjenila i ekipa mi izlazi po klubovima bas sa toliko godina, ne mislim na klupove poput štrosa gdje idu klinci nego izlaze među starijom ekipom odnosno klubova gdje zalaze ljudi u srednjim godinama
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2016., 21:39   #70
Quote:
dora bad kaže: Pogledaj post
Ok... pitanje je dali smiju maloljetnici u nocne klubove i to? Znam da maloljetnici smiju do 23h ostajat bez odraslih, ali dali je potrebno imati 18 za ulazak u klub pa i prije 23 h? Npr. Aquarius na jarunu. I mozete li predloziti neke klubove gdje bi maloljetnike pustili? Hvala unaprijed
P.S. Neznam dali je ova tema prije bila raspravljana, nisam nasla nigdje

Naravno da nesmiju al ko to postuje niko,nemoras se obuci ko zadnja drolja(sorry na izrazu)ima svakakvih starijih napljenih muskaraca vani koji traze najvnu mladu zensku, ok se uredis netrebas dobicnjak da bi bila zgodna nista nefali poderanim hlacama stiklama i topicu ili sta ti vec inace pase ako tek pocinjes piti alhohol nemoj glumit u drustvu da nezavrisis u bolnici a i ako te drustvo tjera a znas da nemozes nemoj, neznam klubove zato sta u tom dijelu Hrvatske nezivim.
roxy racica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 15:59   #71
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
15-16 godina, a to je bilo prije par godina, danasnja mladež se promjenila i ekipa mi izlazi po klubovima bas sa toliko godina, ne mislim na klupove poput štrosa gdje idu klinci nego izlaze među starijom ekipom odnosno klubova gdje zalaze ljudi u srednjim godinama
vidiš nama to nikad nije bilo napeto u tim godinama i uvijek bi se žalili da je ekipa prestara
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:58.