Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2017., 13:58   #221
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Primjećujem da se dosta pališ na te koji ne znaju šta bi s tobom

Daj se skuliraj s ovim napadajima panike jer nije odgovorio na poslovni upit u petak u 10 navečer
I daj počni s njim razgovarati opušteno bez obzira jeste li sami ili ne. Ne razgovaraš ni s drugim kolegama isključivo jedan na jedan. Ne morate razgovarati o ne znam kakvim temama, za početak je i vrijeme ili promet jebeno dobra tema. Ono, znaš, kao kad razgovaraš s bilo kojim drugim ljudom oko sebe.

Btw. Ethan ti je dosta pametnih stvari napisao, a ono s vrtićem me poprilično nasmijalo. To ti je to.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk
Ne znaš ti njega, vjeruj mi, teško je s njim razgovarati. I kad je sve što drugi o njemu kažu da je jako sramežljiv. Pa se našlo nas dvoje takvih.
Ovaj kojeg sam spomenula bivši je znao što bi sa mnom, ali ja nisam htjela pa mi je napravio milijun s*anja. Ali on mi je jedan od dokaza da ima muških koji hoće/žele, a nemaju hrabrosti započet. To je nešto kao ova tema prisutna ovih dana na forumu: kako imati curu, a da ništa ne poduzmeš
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:03   #222
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne znaš ti njega, vjeruj mi, teško je s njim razgovarati. I kad je sve što drugi o njemu kažu da je jako sramežljiv. Pa se našlo nas dvoje takvih.
Ovaj kojeg sam spomenula bivši je znao što bi sa mnom, ali ja nisam htjela pa mi je napravio milijun s*anja. Ali on mi je jedan od dokaza da ima muških koji hoće/žele, a nemaju hrabrosti započet. To je nešto kao ova tema prisutna ovih dana na forumu: kako imati curu, a da ništa ne poduzmeš
Onaj koji ne zna kak ti prić, ne zna kaj bi s tobom. Nisi se jedina srela s takvima

Sramežljivost nije opravdanje za nevođenje kurtoaznih razgovora na poslu. Za odgovorit jel vruće vani, ne moraš biti ekstrovert niti otvorena osoba. Trebaš imati osnovnu kulturu. Kreni od toga i prestani si odrezati noge kraj njega jer osim kaj se gledate nemaš pojma tko je ni kakav je. Možda je divan dečko, a možda ti ne bi uopće odgovarao. Ne idealiziraj ga.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:06   #223
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Onaj koji ne zna kak ti prić, ne zna kaj bi s tobom. Nisi se jedina srela s takvima

Sramežljivost nije opravdanje za nevođenje kurtoaznih razgovora na poslu. Za odgovorit jel vruće vani, ne moraš biti ekstrovert niti otvorena osoba. Trebaš imati osnovnu kulturu. Kreni od toga i prestani si odrezati noge kraj njega jer osim kaj se gledate nemaš pojma tko je ni kakav je. Možda je divan dečko, a možda ti ne bi uopće odgovarao. Ne idealiziraj ga.
Život me naučio da ne idealiziram nikoga. Za ovog mi i smeta što ne znam ništa o njemu, a svatko ima svoje dobre i loše strane.
Ja ako ne znam kako prići, to ne znači da ne znam što bih s drugom osobom, znam itekako, ali nemam hrabrosti za prići.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:07   #224
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Život me naučio da ne idealiziram nikoga. Za ovog mi i smeta što ne znam ništa o njemu, a svatko ima svoje dobre i loše strane.
Ja ako ne znam kako prići, to ne znači da ne znam što bih s drugom osobom, znam itekako, ali nemam hrabrosti za prići.
Jer će ti se dogoditi kaj?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:12   #225
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jer će ti se dogoditi kaj?
Upravo o tome razmišljam. Priječi nas sram, ponos, preuveličamo sve, a nakon nekog vremena to ionako postane minorna stvar, nebitna, vrijeme napravi svoje, naleti netko drugi, postane ti svejedno za ovog. I to je tako i treba tako gledat. Ali kad si sav u nečemu, onda to izgleda veliko, a zapravo sami odmak od situacije pokazuje da nije.
Ja sam s druge strane malo nestrpljiva, hoću odmah znati na čemu sam, tjednima se mučim bla bla i onda moguće da za*ebem stvar s nekim direktnim pristupom jer ipak ljudi vole polako i da im pomalo sjeda sve skupa, a ne ajde, idemo itd.
Sad sam led probila, kako neki kažu i ne namjeravam nešto više poduzimati, skužio jest i zna sad, pa nek se pokrene, ako želi. Ako ne, to je to.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:14   #226
Etogac napredujemo
Suptilno i opušteno i to je to. A strpljenje je ovdje i više nego poželjno. Ne možeš forsirati odnos s nekim
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:15   #227
Nego reci ti nama, sad kad ti je odgovorio, jesi u poslala sta nazad, makar hvala ili nesto slicno. Ako nisi sta cekas hehe. Sad su ti se odskrinula vrata, ne cekaj sad ti 24h, vrati covjeku poruku i dogovori kavicu za to sta si ga gnjavila petak vecer...
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:16   #228
Quote:
labrax77 kaže: Pogledaj post
Nego reci ti nama, sad kad ti je odgovorio, jesi u poslala sta nazad, makar hvala ili nesto slicno. Ako nisi sta cekas hehe. Sad su ti se odskrinula vrata, ne cekaj sad ti 24h, vrati covjeku poruku i dogovori kavicu za to sta si ga gnjavila petak vecer...
Jesam odgovorila maloprije. Sad treba satima ili danima čekati odgovor. Iako sam i ja odgovorila par sati nakon njegove poruke. Na kavu ga nisam zvala, imam neke druge obveze, nećemo se vidjeti sljedeći tjedan
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:17   #229
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Etogac napredujemo
Suptilno i opušteno i to je to. A strpljenje je ovdje i više nego poželjno. Ne možeš forsirati odnos s nekim
Pa da, pokrenula jesam, sad će biti na njemu, ne mogu ja sve.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:30   #230
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Jesam odgovorila maloprije. Sad treba satima ili danima čekati odgovor. Iako sam i ja odgovorila par sati nakon njegove poruke. Na kavu ga nisam zvala, imam neke druge obveze, nećemo se vidjeti sljedeći tjedan
Nisam mislio bukvalno, sad i odmah, nego onako vise neka visi u zraku, da imate o necemu pricat kad se vidite, kako bilo, sretno, cekat cemo daljnji rasplet
labrax77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:34   #231
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Priječi nas sram, ponos, preuveličamo sve

... Ali kad si sav u nečemu, onda to izgleda veliko, a zapravo sami odmak od situacije pokazuje da nije.
Ja sam s druge strane malo nestrpljiva, hoću odmah znati na čemu sam, tjednima se mučim bla bla i onda moguće da za*ebem stvar s nekim direktnim pristupom jer ipak ljudi vole polako i da im pomalo sjeda sve skupa, a ne ajde, idemo itd.
Sad sam led probila, kako neki kažu i ne namjeravam nešto više poduzimati, skužio jest i zna sad, pa nek se pokrene, ako želi. Ako ne, to je to.
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Pa da, pokrenula jesam, sad će biti na njemu, ne mogu ja sve.
Meni se cini da ste vas dvoje u biti jako slicni.
Mozda i on razmisljao sve sto ti razmisljas.
Ti cekas, on ceka... oboje cekate

Probila si led, on odgovorio, ti sad odgovorila... i tako to krece i vidit ces kamo to vodi.

Ne kuzim sad tvoju logiku, ti si pokrenula i sad je sve na njemu jer ne mozes ti bas sve.
Posto si i sama skuzila i ovdje napisala da je malo statican, nepristupacan i sramezljiv i da ti se kao takav svidja,ne mozes sad ocekivat of njega promjenu karaktera i da te sad pocne zavodit kao Don Juan (jedino moze da se pokaze da je jedan od tih opsesivnih likova).

Znaci ti si ta koja ce morat malo vise inicirat u ovom slucaju. I ne vidim zasto bi to bilo lose. Sram of cega? Ponos?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:36   #232
Opusti se i prestani (negativno) analizirat
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:42   #233
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Meni se cini da ste vas dvoje u biti jako slicni.
Mozda i on razmisljao sve sto ti razmisljas.
Ti cekas, on ceka... oboje cekate

Probila si led, on odgovorio, ti sad odgovorila... i tako to krece i vidit ces kamo to vodi.

Ne kuzim sad tvoju logiku, ti si pokrenula i sad je sve na njemu jer ne mozes ti bas sve.
Posto si i sama skuzila i ovdje napisala da je malo statican, nepristupacan i sramezljiv i da ti se kao takav svidja,ne mozes sad ocekivat of njega promjenu karaktera i da te sad pocne zavodit kao Don Juan (jedino moze da se pokaze da je jedan od tih opsesivnih likova).

Znaci ti si ta koja ce morat malo vise inicirat u ovom slucaju. I ne vidim zasto bi to bilo lose. Sram of cega? Ponos?
Ne znam ti odgovorit, ali znam da nije lako. Ne mogu ja sad past na koljena i sve napravit, komunikacija bi trebala bit neka dvosmjerna ulica.
Jest povučen i sramežljiv do bola, ali kako nije kad me fiksira pogledom i smješka mi se?
To smo oboje apsolvirali zadnjih tjedana i ja sam poslala poruku i on, naravno, još ne odgovara, ali nek i on nešto napravi, da barem meni da malo krila da mogu nastavit dalje. A sad nam i ostaju samo poruke jer mene nema sljedećih par dana na poslu zbog nekih drugih stvari.
A on ZNA DA MI SE SVIĐA (barem 90%), pa može se i on javit. Iako, kakav je, teško zamislivo
Ali, u svakom slučaju, ja sam napravila nešto i drago mi je. Najlakše je odustat, ali fakat najlakše, a ovo sam barem pokušala, pa šta bude.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:43   #234
Tako je! Bar ćeš znat da si probala! Ajde dalje i javljaj nam!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:49   #235
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Opusti se i prestani (negativno) analizirat
A ne, čak mislim da i prepozitivno analiziram. Nisam ja netko tko je uvjeren da se sviđa nekomu tek tako ili da imam višak samopouzdanja. Ovdje sam zaključila da mu se sviđam zbog tih dugih pogleda i osmjeha i imam feeling, a inače nisam takva.
I ako ispadne da sam bila u krivu, onda će to biti, ono, koma jer inače čitam ljude dobro i ispadnem u pravu, nekad i nakon par mjeseci, kad o nekom nešto kažem/zaključim
I za njega, dakle, mislim da mu se sviđam, odjednom ga viđam i previše često, stalno mi je na putu i gleda me, smješka se, vidjela sam ga ovaj tjedan više nego cijelu godinu, stalno prolazi pored mene besciljno itd. Ali opet, ništa ne poduzima i čak i ovo što sam ja poduzela...ne znam što će biti na kraju. Frustrirajuće je kad o njemu nitko ništa ne zna, možda je situacija takva da ima curu i da je moja poruka bila koma ako je bio s njom. To je jedan od "problema" jer je lakše nekom prići ili poslati poruku za koga znaš da nema nikoga.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:51   #236
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ne znam ti odgovorit, ali znam da nije lako. Ne mogu ja sad past na koljena i sve napravit, komunikacija bi trebala bit neka dvosmjerna ulica.
Jest povučen i sramežljiv do bola, ali kako nije kad me fiksira pogledom i smješka mi se?
To smo oboje apsolvirali zadnjih tjedana i ja sam poslala poruku i on, naravno, još ne odgovara, ali nek i on nešto napravi, da barem meni da malo krila da mogu nastavit dalje. A sad nam i ostaju samo poruke jer mene nema sljedećih par dana na poslu zbog nekih drugih stvari.
A on ZNA DA MI SE SVIĐA (barem 90%), pa može se i on javit. Iako, kakav je, teško zamislivo
Ali, u svakom slučaju, ja sam napravila nešto i drago mi je. Najlakše je odustat, ali fakat najlakše, a ovo sam barem pokušala, pa šta bude.
Da. I jako brzo ces skuzit gdje stojis i jel' ti odgovara kao takav ili ne.
Netko je rekao prestani ga idealizirat. Dosta puta ljudi vide ono sto zele vidjet a toga mozda uopce nema
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:56   #237
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
A ne, čak mislim da i prepozitivno analiziram.....
Ma mislio sam na ishod kad si rekla da si poslala poruku a on jos nije odgovorio.
Ti si trenutno u petoj a on u prvoj. Situacija se moze za cas okrenut.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 14:57   #238
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Da. I jako brzo ces skuzit gdje stojis i jel' ti odgovara kao takav ili ne.
Netko je rekao prestani ga idealizirat. Dosta puta ljudi vide ono sto zele vidjet a toga mozda uopce nema
Gle, ja o njemu nemam šta idealizirat jer sve što znam o njemu je da je sramežljiv i da svakom pomogne kad treba
Ja nemam šta želit vidjet osim činjenica, a te su da ga odjednom viđam češće i da mi je na putu stalno i da me fiksira pogledom i ja sam ona koja na kraju skrene pogled. I znam ga već 2-3 godine, to tako prije nije bilo. On će doći u prostoriju i između svih ljudi zagledat se u mene i smješkat se i obično ja pobjegnem ili nešto takvo. Zadnji put je prolazio, pozdravio mene osmjehom i gledao me, pa na sekundu bacio pogled na kolegicu koja je bila sa mnom i onda mene ponovo pogledao i taj je pogled trajao dok nije skroz otišao. Te stvari nisu ono što ja želim vidjeti, nego onakve kakve su se dogodile.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 15:06   #239
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Gle, ja o njemu nemam šta idealizirat jer sve što znam o njemu je da je sramežljiv i da svakom pomogne kad treba
Ja nemam šta želit vidjet osim činjenica, a te su da ga odjednom viđam češće i da mi je na putu stalno i da me fiksira pogledom i ja sam ona koja na kraju skrene pogled. I znam ga već 2-3 godine, to tako prije nije bilo. On će doći u prostoriju i između svih ljudi zagledat se u mene i smješkat se i obično ja pobjegnem ili nešto takvo. Zadnji put je prolazio, pozdravio mene osmjehom i gledao me, pa na sekundu bacio pogled na kolegicu koja je bila sa mnom i onda mene ponovo pogledao i taj je pogled trajao dok nije skroz otišao. Te stvari nisu ono što ja želim vidjeti, nego onakve kakve su se dogodile.
Pa zato sam ti i rekao. Iniciraj sa porukom taj susret u zivo (nema nista od nekog pustog piskaranja... bar ne u mojoj knjizi) i ako odbije ili nadje ispriku da ne moze izac ili ako izadjete a on i dalje bude blejio u tebe a nista ne progovarao.... znas sta ti je radit - vozi dalje. Sretno.

EDIT: jel ti vidis po ostalim temama koji misle da zasluzuju cure samo zato jer eto (sto bi Ed rekao)... svidja im se oblik njihovih tijela
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 15:08   #240
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Pa zato sam ti i rekao. Iniciraj sa porukom taj susret u zivo (nema nista od nekog pustog piskaranja... bar ne u mojoj knjizi) i ako odbije ili nadje ispriku da ne moze izac ili ako izadjete a on i dalje bude blejio u tebe a nista ne progovarao.... znas sta ti je radit - vozi dalje. Sretno.
Ne mogu
Mora biti minimum komunikacije za zvat ga na kavu. I sljedećih dana nije moguće
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger