Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2017., 07:21   #1
Djevojka na dating stranicama

U vezi sam malo više od šest mjeseci s jednom djevojkom koju sam upozao preko online stranice. Za sada sve ide dobro, barem se meni tako čini, tj. činilo mi se. Redovito se seksamo, imam osjećaj da smo se dosta zbližili i da se dobro razumijemo. Prijatelju sam prije mjesec i pol preporučio tu stranicu i kako sam bio kod njega dok je on napravio račun, shvatio sam da je moja cura još uvijek na stranici. On je aktivan pa je pratio koliko se moja cura logira. Pojavila bi se kao online otprilike jednom svakih 10tak dana i to me nije zabrinjavalo i nisam uopće htio razgovarati o tome s njom i pitati je da ne ispadnem nesiguran, ljubomoran itd. No zadnja tri dana je bila aktivnija, logirala se svaki dan. Piše joj da je single. Pretpostavljam da se s nekim dopisuje i sad sam naravno zabrinut.

Da li da razgovaram s njom o tome i tražim da izbriše stranicu ili da ju općenito pitam dal je sretna samnom, bez da uopće spominjem što me konkretno muči? Kako bi vi postupali?
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 07:29   #2
Razgovaraj sa njom, možda traži novu priliku ili je samo znatiželjna, zašto da se patiš, otvoreni razgovor sve rješava, možda ??
__________________
LJudsko srce
Ljudskom srcu uvijek nešto treba,Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,Opet iz njeg sto mu želja klije.
grga1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 07:29   #3
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
U vezi sam malo više od šest mjeseci s jednom djevojkom koju sam upozao preko online stranice. Za sada sve ide dobro, barem se meni tako čini, tj. činilo mi se. Redovito se seksamo, imam osjećaj da smo se dosta zbližili i da se dobro razumijemo. Prijatelju sam prije mjesec i pol preporučio tu stranicu i kako sam bio kod njega dok je on napravio račun, shvatio sam da je moja cura još uvijek na stranici. On je aktivan pa je pratio koliko se moja cura logira. Pojavila bi se kao online otprilike jednom svakih 10tak dana i to me nije zabrinjavalo i nisam uopće htio razgovarati o tome s njom i pitati je da ne ispadnem nesiguran, ljubomoran itd. No zadnja tri dana je bila aktivnija, logirala se svaki dan. Piše joj da je single. Pretpostavljam da se s nekim dopisuje i sad sam naravno zabrinut.

Da li da razgovaram s njom o tome i tražim da izbriše stranicu ili da ju općenito pitam dal je sretna samnom, bez da uopće spominjem što me konkretno muči? Kako bi vi postupali?

Ovako,ja nikad na stranicama tipa facebook nisam imao definirao status,tj. nije bilo uopće vidljivo,prije svega zato što nisam nikakva vrsta hvalisavca niti nekoga treba brinuti moj privatni život.

Ali,ako je osoba aktivna i prikazuje se kao "single" na stranici,ako sam dobro skužio,"specijaliziranoj" za upoznavanje,veze...onda je to,sasvim sigurno problem.

A na tebi je što napraviti,iskoristi dok traje,ako ti ne smeta ostani,ili raskrsti.
slavišab is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 09:46   #4
Mozda ona tebe smatra kao FF samo. Sto ne pitas nju u kakvoj ste vezi
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:11   #5
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Mozda ona tebe smatra kao FF samo. Sto ne pitas nju u kakvoj ste vezi
Ona je već na samom početku, možda nakon mjesec dana veze htjela da definiramo naš odnos baš kao vezu, dakle nikakvi FF, otvorene veze ili bilo što takvo slično. Vidimo se barem 3x tjedno, čujemo se telefonski ili preko poruka svaki dan. Ona mi se redovito javlja s posla/od doma kad nismo zajedno, a ima nešto za podijeliti sa mnom itd. Poznajem njene prijateljice, upoznao sam i njene roditelje, a i ona moje. Uglavnom, nisam uopće smatrao da ima problema, dok nisam saznao da je još uvijek aktivna na stranici.

Sad me to baš jako muči jer je sad često online, a sljedeći tjedan idem na put skroz do Uskrsa i ne želim da se preko vikenda posvađamo oko toga, a nećemo se vidjeti skoro tjedan dana.

Samo ne znam koji je najbolji pristup, da li da ju direktno pitam zašto ima potrebu održavati tu stranicu aktivnom. Ja sam svoj profil izbrisao od kad smo odnos definirali kao vezu, jer ako stvari ne štimaju, uvijek se može ponovno napraviti profil, zato mi nije jasno zašto se ona toliko drži toga...

Možda da jednostavno kažem da želim da ju obriše i da mi to smeta... zanima me mišljenje forumaša da li ja pretjerujem i da li je to normalno..

Dakle to nije FB, Twitter ili Instagram, to je baš stranica za upoznavanje ljudi i usputnu jebačinu...
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:12   #6
najgora situacija, kad oruđe koje vas je spojilo počinje bit ono što ti sad probada srce ,
po meni bolje šutit ako je među vama sve u redu, to se može napuhat... možda flerta s nekim zgodnijim i ljepšim od tebe, možda masturbira doma na njegovu kitu, a možda screenshota šta joj taj debil šalje nekoj frendici.... nemoš to znat, a neće ti ni reć istinu ako je pitaš, samo ćeš ispast jadni debil
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:24   #7
A ništa, zasad premalo znamo i ti i mi o čemu je stvar. Bolje da s njom ne započinješ tu temu (jer, to bi zapravo bila optužba).

Zasad prati situaciju, učestalost njenog pojavljivanja na toj stranici, njeno izbivanje, da li skriva mobitel,... samo nemoj upasti u prananoju, pa da na kraju budeš i razdražljiv i impotentan.

Možda da ponekad započneš temu sa "baš bih volio malo iz zafrkancije otići na onu x stranicu, na kojoj smo se upoznali, da vidim što se sad tamo događa":-))
vitorog is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 10:30   #8
Odmah u startu to riješi kako se nebi zavlaćio u nešto puno dublje i onda potiho patio i to ti se može obiti u glavu kroz neko vrijeme.
Sačekaj kad se vratiš s puta i to fino riješi normalnim razgovorom negdje na "kavi" među ljudima kako se nebi doveo u situaciju da tonovi nepotrebno narastu i sve pretoćiš u svađu.
Fino i lagano razgovoaraj kao nešto najnormalnije, kao da kupujete krevet ili namještaj i oko toga se morate složiti, a u životu je jedan od osnovnih stvari poštivanje i iskrenost, ako to nemožete ispoštovati sad kako ćete kasnije u braku ili kad dođu djeca.

I iskreno ako si odnos definirao kako kažeš onda mislim da te netreba brinuti taj "profil" barem ne u tolikoj mjeri da si stvaraš toliki psihički pritisak i da neznaš što raditi.
I sam sam sve to prošao, govorim iz iskustva imao sam profil još 2god. kako sam upoznao ženu isto online, a ona svoj nikada nije ugasila i zaboravila je na njega ili joj se ugasio nakon nekog vremena
To nebi trebao biti nikakav problem.
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:02   #9
Ako u više od pola godine veze niste zaljubljeni i niste se zavoljeli onda niti nećete. To prvo naglašavam jer sam iz prvog posta dobila dojam da nema tu baš neke ljubavi. Meni nebi bilo prihvatljivo da mi dečko ordinira po takvim stranicama, flerta sa drugim ženama i možda dogovora izlaske. Odmah bih porazgovarala s njim o tome i onda odlučila o budućnosti naše veze. Ne trpim da me netko zavlači i radi budalu od mene.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:04   #10
Shvatila cura da ju je krenulo, ti nisi otišao dalje od druženja i sexa pa mora imati i rezervu
__________________
Bacio sam sat i kupio kompas...
W Mirotvorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 11:09   #11
Neka joj se javi frend i vidi kamo/dokle to vodi.
Isto tako mislim da ti neće reći istinu ako je direktno upitaš.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 12:23   #12
ali ju uvijek moze traziti da mu da username i password od te stranice, pa sam vidjeti
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 12:38   #13
kao i uvijek otvoren razgovor je najbolji put.

ako ste u vezi onda bi trebali moci razgovarati o stvarima koje vas muce, a tebe to ocito muci.

ovako izvana izgleda da njoj nije jednako stalo kao i tebi, ali zato trebate razgovarati. nemoj ju napast nego normalnim tonom otvori temu. reci da ima jedna stvar koja te muci i nije ti jasna i da bi volio od nje cut sta ona misli o tome.

dalje sve ovisi o njenom odgovoru. ukoliko ima potrebu branit se i ukoliko izreagira burno vjerojatno je nesto "sjebala" ili je na najboljem putu da to ucini.

ti ces naravno kad dobijes povratnu informaiciju vidjet jel ti ta veza i dalje prihvatljiva, da li cete poradit na problemu ako on postoji ili cete se pozdravit.

zapamti, normalan ton, otvoren razgovor bez kalkuliranja i to je to.

sretno
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 13:43   #14
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Ona je već na samom početku, možda nakon mjesec dana veze htjela da definiramo naš odnos baš kao vezu, dakle nikakvi FF, otvorene veze ili bilo što takvo slično. Vidimo se barem 3x tjedno, čujemo se telefonski ili preko poruka svaki dan. Ona mi se redovito javlja s posla/od doma kad nismo zajedno, a ima nešto za podijeliti sa mnom itd. Poznajem njene prijateljice, upoznao sam i njene roditelje, a i ona moje. Uglavnom, nisam uopće smatrao da ima problema, dok nisam saznao da je još uvijek aktivna na stranici.

Sad me to baš jako muči jer je sad često online, a sljedeći tjedan idem na put skroz do Uskrsa i ne želim da se preko vikenda posvađamo oko toga, a nećemo se vidjeti skoro tjedan dana.

Samo ne znam koji je najbolji pristup, da li da ju direktno pitam zašto ima potrebu održavati tu stranicu aktivnom. Ja sam svoj profil izbrisao od kad smo odnos definirali kao vezu, jer ako stvari ne štimaju, uvijek se može ponovno napraviti profil, zato mi nije jasno zašto se ona toliko drži toga...

Možda da jednostavno kažem da želim da ju obriše i da mi to smeta... zanima me mišljenje forumaša da li ja pretjerujem i da li je to normalno..

Dakle to nije FB, Twitter ili Instagram, to je baš stranica za upoznavanje ljudi i usputnu jebačinu...
Ako ti je stalo do nje reci joj to, ak te nije briga jebi dalje i ne govori nista. Ionako nece dugo trajati
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:43   #15
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Odmah u startu to riješi kako se nebi zavlaćio u nešto puno dublje i onda potiho patio i to ti se može obiti u glavu kroz neko vrijeme.

Sačekaj kad se vratiš s puta i to fino riješi normalnim razgovorom negdje na "kavi" među ljudima kako se nebi doveo u situaciju da tonovi nepotrebno narastu i sve pretoćiš u svađu.
Da, ne mogu ja izdržati da ništa ne spomenem jer me to previše smeta, pa ću ipak razgovarati, samo moram odabrati dobar trenutak za to.. drago mi je čuti da je vama uspjelo unatoč online upoznavanju. Uvijek postoji mogućnost da ona to uopće ne percipira kao neki problem pa će izbrisati profil kad joj kažem da me smeta. Samo ne želim ispasti ljubomoran, ugrožen i isfrustriran...

Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ako u više od pola godine veze niste zaljubljeni i niste se zavoljeli onda niti nećete. To prvo naglašavam jer sam iz prvog posta dobila dojam da nema tu baš neke ljubavi.
Ne znam zašto ti moj post ostavlja takav dojam. Trudimo se jedno oko drugoga, zato me ovo sa tim profilom i zabolilo jer mi je nespojivo sa našim odnosom do sad.

Quote:
W Mirotvorac kaže: Pogledaj post
Shvatila cura da ju je krenulo, ti nisi otišao dalje od druženja i sexa pa mora imati i rezervu
A što bi nakon šest mjeseci veze ja trebao više poduzeti od toga da provodimo što više vremena zajedno? Nismo ni ona ni ja spremni za zajednički život, brak, djecu ili tako nešto. A sad nisam ni siguran dal bi to uopće hodalo, barem dok ne saznam zašto ima stranicu...

Quote:
Ethan kaže: Pogledaj post
kao i uvijek otvoren razgovor je najbolji put.

ako ste u vezi onda bi trebali moci razgovarati o stvarima koje vas muce, a tebe to ocito muci.

ovako izvana izgleda da njoj nije jednako stalo kao i tebi, ali zato trebate razgovarati.

zapamti, normalan ton, otvoren razgovor bez kalkuliranja i to je to.

sretno
Da i mene brine to da njoj nije jednako stalo iako se onda dosta trudi oko mene i u krevetu i izvan.. ne znam što bi mislio, smatrao sam da ju već dobro poznajem do sad.

Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Ako ti je stalo do nje reci joj to, ak te nije briga jebi dalje i ne govori nista. Ionako nece dugo trajati
Zašto misliš da neće dugo trajati?
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:45   #16
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
U vezi sam malo više od šest mjeseci s jednom djevojkom koju sam upozao preko online stranice. Za sada sve ide dobro, barem se meni tako čini, tj. činilo mi se. Redovito se seksamo, imam osjećaj da smo se dosta zbližili i da se dobro razumijemo. Prijatelju sam prije mjesec i pol preporučio tu stranicu i kako sam bio kod njega dok je on napravio račun, shvatio sam da je moja cura još uvijek na stranici. On je aktivan pa je pratio koliko se moja cura logira. Pojavila bi se kao online otprilike jednom svakih 10tak dana i to me nije zabrinjavalo i nisam uopće htio razgovarati o tome s njom i pitati je da ne ispadnem nesiguran, ljubomoran itd. No zadnja tri dana je bila aktivnija, logirala se svaki dan. Piše joj da je single. Pretpostavljam da se s nekim dopisuje i sad sam naravno zabrinut.
Ja sam mislila da su dečki oni koji uglavnom varaju.
Reci joj: Kujo, već smo 6 mjeseci skupa. Šta imaš radit na OK cupidu?

eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 14:48   #17
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Zašto misliš da neće dugo trajati?
Zato sto vjerojatno trazi dalje, a mozda je vec i nasla
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 17:53   #18
napravi fejk profil i upadni joj tipa "cao mala jesi za kavu"
__________________
Osjećam se dva dana mlađi.
mauzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 18:03   #19
a na kojoj stranici ste se upoznali
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 19:17   #20
Mene čudi tvoje čuđenje.
Cura je samo ostala tamo gdje si je i našao.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger