Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 10:20   #41
Puno ovisi i o godinama, o iskustvu, o tome koliko si slobodan i otvoren ili zatvoren i sramezljiv.
Puno ovisi i o trenutku.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:35   #42
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A kaj mene to pitaš? Pa ne obećavam ja
Mene zanima na koja se obecanja tebi sire noge?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:37   #43
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Puno ovisi i o godinama, o iskustvu, o tome koliko si slobodan i otvoren ili zatvoren i sramezljiv.
Puno ovisi i o trenutku.
Kako se postaviti na zatvorene, neslobodne, sramezljive...?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:37   #44
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Mene zanima na koja se obecanja tebi sire noge?
Je, pa da mi onda kažeš da si zauzet
No way Jose!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:44   #45
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kako se postaviti na zatvorene, neslobodne, sramezljive...?
Pa kod takvih lovacke price i igrice mogu imati samo suprotan ucinak. Ako nisi strpljiv ili ako zelis nesto na brzinu, bolje u to ni ne ulaziti.
Osim toga, takve osobe cesto znaju biti iskompleksirane i nesigurne u sebe i to se zna razvuci i u dodatne vode gdje moras glumiti psihoterapeuta. Pa kad i ako napokon dobijes, moze pasti u depresiju jer je ucinila nesto sto se protivi njenim stavovima, uvjerenjima ili ne znam cemu.
Ili jos gore ako je musko takvo, pa razvije jos dublje komplekse i postane naporan jer mu se omililo pa zeli zadrzat curu pod svaku cijenu, ili je pocne maltretirati zbog straha da ga ne ostavi.
Ima tu sto i jedna verzija, ugl, ti nesigurni nisu za svakoga.
Jos ako naidu na igraca/icu, koji ih iskoristi, pa ti dodes nakon takvog....ajme majko...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:44   #46
Cini mi se da smo eliminirali obecanja kao put do picke.
Mozda obecanja pale kad otkucava bioloski sat ili ako je cura u lovu na materijalnu sigurnost, ali znam da ja niti jednoj nista nisam obecavao. Tj jesam, obecavao sam seks ukoliko cemo se seksati.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:46   #47
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa kod takvih lovacke price i igrice mogu imati samo suprotan ucinak. Ako nisi strpljiv ili ako zelis nesto na brzinu, bolje u to ni ne ulaziti.
Osim toga, takve osobe cesto znaju biti iskompleksirane i nesigurne u sebe i to se zna razvuci i u dodatne vode gdje moras glumiti psihoterapeuta. Pa kad i ako napokon dobijes, moze pasti u depresiju jer je ucinila nesto sto se protivi njenim stavovima, uvjerenjima ili ne znam cemu.
Ili jos gore ako je musko takvo, pa razvije jos dublje komplekse i postane naporan jer mu se omililo pa zeli zadrzat curu pod svaku cijenu, ili je pocne maltretirati zbog straha da ga ne ostavi.
Ima tu sto i jedna verzija, ugl, ti nesigurni nisu za svakoga.
Jos ako naidu na igraca/icu, koji ih iskoristi, pa ti dodes nakon takvog....ajme majko...
A zašto se uopće baviti takvim stvarima? Toliko ima dama sasvim spremnih pristati na neobvezne seksove, da ne vidim potrebu uznemiravati nepotrebno ove sramežljive i povučene
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:47   #48
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa kod takvih lovacke price i igrice mogu imati samo suprotan ucinak. Ako nisi strpljiv ili ako zelis nesto na brzinu, bolje u to ni ne ulaziti.
Osim toga, takve osobe cesto znaju biti iskompleksirane i nesigurne u sebe i to se zna razvuci i u dodatne vode gdje moras glumiti psihoterapeuta. Pa kad i ako napokon dobijes, moze pasti u depresiju jer je ucinila nesto sto se protivi njenim stavovima, uvjerenjima ili ne znam cemu.
Ili jos gore ako je musko takvo, pa razvije jos dublje komplekse i postane naporan jer mu se omililo pa zeli zadrzat curu pod svaku cijenu, ili je pocne maltretirati zbog straha da ga ne ostavi.
Ima tu sto i jedna verzija, ugl, ti nesigurni nisu za svakoga.
Jos ako naidu na igraca/icu, koji ih iskoristi, pa ti dodes nakon takvog....ajme majko...
I dalje mi nije jasno sto ce nekome obecanja i price kad se vec sutra bas svatko moze predomisliti pa maiar danas bio najiskreniji na svijetu?

Ne bi li zelja trebala biti dovoljna za seksanje?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:50   #49
Pa evo, iskreno, prije 15g, meni bi frajer mogao obecati brda i doline i nema sanse da bi popustila ako se ne poklope sve zvijezde, horoskopi, vrijeme, pomrcine i sve ostalo.
Danas...da nekog bas pozelim i da sve ide u tom smjeru, ne znam bi li bas previse cekala.
Bilo bi mi dovoljno da vidim da nije seronja.
I vjerojatno bi prije pristala na iskrene rijeci da mu se seksa i da me zeli, nego na obecanje kako ce me zenit ili mi kupiti otok na moru za rodendan.
Nekako mi ova prva opcija u sebi nosi puno vise postovanja i iskrenosti, a ova druga mi je ljigava do bola.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:51   #50
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A zašto se uopće baviti takvim stvarima? Toliko ima dama sasvim spremnih pristati na neobvezne seksove, da ne vidim potrebu uznemiravati nepotrebno ove sramežljive i povučene
A kaj ce takvi koji su zatvoreni ako ih nitko nece htjeti?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:53   #51
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj ce takvi koji su zatvoreni ako ih nitko nece htjeti?
A kaj im onda baš trebaju ovi kaj će im obećat brda i doline ne bi li im se uvukli u gaće i onda ih ne htjeli?

Avelina lijepo reče gore. Reci, brate mili, šta hoćeš. Ako i ja hoću isto, dogovorit ćemo se, a ako ne, prebaci prijedlog na neku drugu i bok.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:54   #52
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A zašto se uopće baviti takvim stvarima? Toliko ima dama sasvim spremnih pristati na neobvezne seksove, da ne vidim potrebu uznemiravati nepotrebno ove sramežljive i povučene
Pa zato sto ce jednom iskusnom ševcu biti svejedno hoce li povaliti jednu Staniju ili neku Maricu s Brdovca, i znat ce gustati i u jednoj i u drugoj, a jedan sramezljivi decko tesko da ce uopce pozdraviti ovu prvu, taman sjedio kraj nje dva sata.
Ali taj sramezljivi ce se vjerojatno puno vise truditi oko Marice i njene koke
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:55   #53
kao sto je i lovcu svejedno jel odstrijeli kapitalca ili nekog jadu koji je greska prirode?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:55   #54
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A kaj ce takvi koji su zatvoreni ako ih nitko nece htjeti?
Hoce, hoce. Samo ih ponekad treba malo dulje obradivati
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:55   #55
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Pa sto to stignes nalagat na prva dva dejta?
Ovisi na kakav profil djevojke/žene naletim i šta ona točno traži.
Uglavnom stignem slagat da nisam oženjen i da tražim curu za vezu
Tehnike pokušavanja i ispipavanja teritorija su uvijek različite, cilj je isti.
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:56   #56
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kao sto je i lovcu svejedno jel odstrijeli kapitalca ili nekog jadu koji je greska prirode?
Pa tesko da mozes usporediti seks sa bilo cime.
Osim toga di pise da je Marica jado? Komad je Mare, samo je sramezljiva
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 10:56   #57
Ma kakvi susreti i dejtovi, imam sex odmah nakon prvog susreta dok ju otpakiram iz kutije
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:00   #58
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Pa tesko da mozes usporediti seks sa bilo cime.
Osim toga di pise da je Marica jado? Komad je Mare, samo je sramezljiva
a cuj, ide ta prica u oba (svim) smjerovima
kako god okrenes, na sve strane neka prekenjavanja i pricice i laganje
pa i vi drage dame ovdje, kad kazete kako bi iblo najbolje otvoreno reci da se zeli samo seks, to kazete s osiguracem da to onda ide tamo nekoj drugoj, nepoznatoj, onoj nekoj...
da dode vama i kaze, nasle bi se vjerojatno malo i uvrijedene
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:00   #59
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Ma kakvi susreti i dejtovi, imam sex odmah nakon prvog susreta dok ju otpakiram iz kutije
Pa valjda ju prvo opereš!

OT: Marica je sramežljiva i onda će ju napraviti još sramežljivijom i povučenijom za dalje i izrast će u jednu od onih "svi muški su govna".

Quote:
SpaZZZanG kaže: Pogledaj post
Ovisi na kakav profil djevojke/žene naletim i šta ona točno traži.
Uglavnom stignem slagat da nisam oženjen i da tražim curu za vezu
Tehnike pokušavanja i ispipavanja teritorija su uvijek različite, cilj je isti.
Reci osjećaš se kao pravo muško kad popuše tvoju pričicu da nisi oženjen i da bi vezu?

Zadnje uređivanje calea : 19.04.2017. at 11:23.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 11:01   #60
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
A kaj im onda baš trebaju ovi kaj će im obećat brda i doline ne bi li im se uvukli u gaće i onda ih ne htjeli?

Avelina lijepo reče gore. Reci, brate mili, šta hoćeš. Ako i ja hoću isto, dogovorit ćemo se, a ako ne, prebaci prijedlog na neku drugu i bok.
Pa takve bas privlace te cure koje misle da nesto daju i kojima je seks moralna kategorija.

One su divan poligon za igru manipulatorima.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger