Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2017., 10:42   #21
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
prvo da te ispravim-nije bilo zbog ljekova,nego zbog hrane. da si jela više salate ,a manje dreka, nebi se udebljala 20 kg.možda bi dobila 5-10 kg u najgorem slučaju

idemo dalje..

nemoj mu se javiti jer buš možda dobila pitty sex , zadnji put, čak i ako se nakon toga središ, njemu bu to ostalo u glavi. to je FF , ne osoba koja te voli.znači-tvoje unutarnje kvalitete mu nisu tak bitne.jasno?

savijet

sredi se ,pa mu se javi,da se seksate iz gušta. nema na čemu
Samo da ja tebe ispravim. Imaš kod svih Uputa o lijeku točku 4. koja se zove "Moguće nuspojave" i koja vrlo često navodi kako su moguće promjene u težini, nebitno dal je to 5, 10 ili 20kg. Mnogi lijekovi vežu vodu za sebe, pa joj zobanje salate ne bi puno pomoglo, težinu bi ionako dobivala.

Sve u svemu, radim za farma mafiju, ne podcjenjuj utjecaj lijekova i ne soli pamet drugima o nečemu o čemu nemaš pojma. Nema na čemu
Tikamoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:05   #22
Ma da.nisam znala da su ljekovi toliko kaloricni da natuces 20 kg.vau.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:07   #23
Hani
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:10   #24
Puno je brate 20 kila! Moraš mu prvo reć da čovjeka herc ne strefi,a onda vidjet dal možete i dalje ostati u bilo kakvom F odnosu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:11   #25
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Puno je brate 20 kila! Moraš mu prvo reć da čovjeka herc ne strefi,a onda vidjet dal možete i dalje ostati u bilo kakvom F odnosu.
Friend odnosu?

Istina, to je jako puno kila.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:21   #26
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Friend odnosu?

Istina, to je jako puno kila.
Pa ne znam. Ovisi sad o tome koliko taj FF želi uopće komunicirat sa njom. Logično mi je da je on sa njom bio zbog tijela i sexa. Ne znam baš da li bi to htjel sa sadašnjim njenim tijelom bit? Možda joj sad može biti samo fejsbuk ili forum frend? To je isto ff?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:22   #27
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ne znam. Ovisi sad o tome koliko taj FF želi uopće komunicirat sa njom. Logično mi je da je on sa njom bio zbog tijela i sexa. Ne znam baš da li bi to htjel sa sadašnjim njenim tijelom bit? Možda joj sad može biti samo fejsbuk ili forum frend? To je isto ff?!


josuha, ti si baš zločest
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:23   #28
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ne znam. Ovisi sad o tome koliko taj FF želi uopće komunicirat sa njom. Logično mi je da je on sa njom bio zbog tijela i sexa. Ne znam baš da li bi to htjel sa sadašnjim njenim tijelom bit? Možda joj sad može biti samo fejsbuk ili forum frend? To je isto ff?!
možda ipak fejsbuk frend, mislim da nije na forumu


a možda mu se ipak i svidi takva
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:23   #29
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post


josuha, ti si baš zločest
Kaj bi bil zločest. Samo logički razmišljam.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:26   #30
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
možda ipak fejsbuk frend, mislim da nije na forumu


a možda mu se ipak i svidi takva
Ma čisto sumnjam. Da mu se svidi i takva onda bi imal romantičnih osjećaja prema njoj i ne bi bil samo ff. No moguće je da se čovjek voli povremeno ševiti i da mu zaista nije tolko stalo do izgleda tijela. Pa neka ga lijepo pita i neka mu kaže da je eto zbog bolesti dobila 20 kila pa ako ga to ne smeta previše neka navale i igraju se Moby Dicka!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:34   #31
Bas nisi uopce zlocest.:klap:
vegar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:38   #32
Ni najmanje. Ovdje se govori o ff odnosima od kojih ja ne očekujem sad neku zrelu emotivnu povezanost nego čisto korištenje tijela za zadovoljavanje seksualnih potreba. Osobe koje se time bave logično mi je da tu ne unose nekaj previše emocija i da im je glavna misao vodilja seskat se sa tijelom. E sad ako to tijelo ima 20 kila viška logično je da bi moglo biti problema i da si jedan iz tog ff odnosa onda poželi pronać neko drugo tijelo za ff odnos.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:40   #33
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma čisto sumnjam. Da mu se svidi i takva onda bi imal romantičnih osjećaja prema njoj i ne bi bil samo ff. No moguće je da se čovjek voli povremeno ševiti i da mu zaista nije tolko stalo do izgleda tijela. Pa neka ga lijepo pita i neka mu kaže da je eto zbog bolesti dobila 20 kila pa ako ga to ne smeta previše neka navale i igraju se Moby Dicka!
pa baš to
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:42   #34
Ok, autorice, poradi na sebi, pa mu se javi.
Za par mjeseci možeš skinuti dosta kila i biti ćeš donekle sigurnija u sebe.
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 11:54   #35
neću svima pojedinačno odgovarati - ali ima korisnih viđenja

samo za hani - radi se o ozbiljnim zdravstvenim problemima, ne o žderanju i ležanju

a za one koji spominju rekreaciju - jedva čekam da se unormalim pa da krenem ponovno sa svojom rutinom, ali to za sada još nije opcija koja rješava moj problem a i pitanje je kad će biti

budući da smo on i ja FF nije da tu postoje neki osjećaji osim opće simpatije i fizičke privlačnosti (u ono vrijeme, naravno) tako da zbog toga i važem dal' da mu se javim ili ne...

glupo bi bilo da ga zovem npr. na cugu sad odjednom (pa da me vidi u ovom izdanju, jel') jer ne idemo po kavama

btw: on zna da imam problema sa zdravljem jer ipak smo se čuli sve ovo vrijeme

mislim da je najbolje da mu sljedeći put kad se čujemo kažem o čemu se radi (mada mi je to veliki bed, naravno)
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:00   #36
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
neću svima pojedinačno odgovarati - ali ima korisnih viđenja

samo za hani - radi se o ozbiljnim zdravstvenim problemima, ne o žderanju i ležanju:fl op:

a za one koji spominju rekreaciju - jedva čekam da se unormalim pa da krenem ponovno sa svojom rutinom, ali to za sada još nije opcija koja rješava moj problem a i pitanje je kad će biti

budući da smo on i ja FF nije da tu postoje neki osjećaji osim opće simpatije i fizičke privlačnosti (u ono vrijeme, naravno) tako da zbog toga i važem dal' da mu se javim ili ne...

glupo bi bilo da ga zovem npr. na cugu sad odjednom (pa da me vidi u ovom izdanju, jel') jer ne idemo po kavama

btw: on zna da imam problema sa zdravljem jer ipak smo se čuli sve ovo vrijeme

mislim da je najbolje da mu sljedeći put kad se čujemo kažem o čemu se radi (mada mi je to veliki bed, naravno):fac epalm:
nemoj mi prodavat da si dobila 20 kg samo od ljekova
koje točno probleme imaš i kakve ljekove uzimaš, jer ako veliš sa štitnjačom ili depresijom ,znam podosta žena koje uzimaju i nisu dobile 20 kg ,oh, ne zato jer su imale sreće, već zato što su malo pripazile
pretpostavljam da sam pogodila u sridu pa o problemima i ljekovima "nećeš htjeti pisati"

planiraš mu reći? vjeruj da ga bolji pinpek
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:03   #37
Quote:
Murron kaže: Pogledaj post
mislim da je najbolje da mu sljedeći put kad se čujemo kažem o čemu se radi (mada mi je to veliki bed, naravno)
Nema ti zasto biti bed, shit happens, i ukoliko je normalan to mu je poznat podatak. On ce te tu malo tjesiti, i hop-cup (znas nastavak). Sretno.

Mozda su u pitanju steroidi honey.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:04   #38
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nema ti zasto biti bed, shit happens, i ako je normalan to mu je poznat podatak. On ce te tu malo tjesiti, i hop-cup (znas nastavak). Sretno.

Mozda su u pitanju steroidi honey.
Ne vjerujem.
Može ti netko biti drag i sve pet, ali ako ti nije fizički napet, nema šanse da će biti hopa-cupa
__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:05   #39
ako cemo brutalno iskreno, znas na kakav tip tijela se covjek lozi i kakva si bila. 20 kila nije pizdarija a pogotovo jos ovisi i na koju visinu i prijasnju tezinu.

s obzirom da si ga ti prije jebala valjda znas jel covjeku rupa rupa ili ima i neke kriterije. pretpostaviti cu ovo drugo.

nadalje, ocito ti je situacija sjebala samopouzdanje i misljenje o sebi a i to je faktor privlacnosti.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 12:06   #40
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem.
Može ti netko biti drag i sve pet, ali ako ti nije fizički napet, nema šanse da će biti hopa-cupa
Ne vjerujem u teoriju da su ljudi privlacni drugima iskljucivo zbog njihovih tijela. Meni nisu, ali sto ja znam. : womandoesnotknowathing:
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger