Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2010., 09:01   #1
Kupovina sanitarija

Doslo vrijeme da se razgledaju sanitarije tj. prvo WC školjke , tuš kada, tipka za WC kotlić (Viega), pa zatim i slavine. Molio bih preporuke za trgovine (ZG) koje to imaju, ali da su cjenovno povoljne.........jer znam da ista stvar moze itekako skuplja biti od trgovine do trgovine.

Ako netko moze malo vise napisati o tome sto treba gledati kod WC skoljke da znam da je dobra i kvalitetna. Ja ovako sto sam malo gledao, zanimao me onaj ulaz vode iz kotlica i vidim da su kod jeftinih skoljki lose izvedeni tj. pri ulazu je manje vise to nekakva blokada pa se onda pusta voda na 2-3 manje rupice. Dok kod ovih preko 300 kn skoljki vidim da je taj ulaz vode siriji, bolje usmjeren. Jer ovdje se ipak radi o kotlicu koji ne stoji visoko nego je znaci ugradbeni , pa ne bi bilo dobro da se desi da voda nema dobar "spust"
dxer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 18:19   #2
Školjka: važno je da ispire po cijelom krugu, e sad neznam kako da to prepoznaš, jednostavno reci u trgovini što želiš i ako neće vljati da ima zasranog vratiš i postaviš usred dućana . Ja sam već odavno vani kupio takvu školjku i super je.
Slavne: Grohe
Dućani: vodotehna, herman vitra, dalje nezz, nisam iz zg-a
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 20:16   #3
Tim Novak...negdje na JAnkomiru koliko se sjećam...imaju najbolje cijene za Grohe
Feroterm, e tam imaš oke ostalu sanitarnu opremu (preporučam Kaldewei) , i tak... Termocommerce su analni otvori...nemoj tamo ići..
trooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 14:55   #4
Materijal koji te zanima ima većina trgovina u gradu Zagrebu,recimo : Feroterm,ABC interijeri,Termokommerc,Tim Novak,Petrokov……..
Cijene stvar za raspraviti??
Ako imaš namjeru obilaziti sve ove trgovine,ništa neće biti jeftino,ali to je osobna stvar u koju ne želim ulaziti.
Danas gotovo da nema loših slavina-armatura,ima samo jeftine bofl robe iz recimo Kine i super skupe snobovske robe (ovo je moje mišljenje za pojedine proizvođače – firme,nikako se ne odnosi na osobe,jer su pojedini bezobrazno skupi i ne nude ono zašto se predstavljaju )
Dobre marke : Schmidll , Armal, Grohe,ali sve naravno ovisi prvenstveno o ukusu.

Vrlo je teško ovako napisati ili izdvojiti neki proizvod vezan za kupaonsku sanitaruiju,jer već sam rekao sve je vezano prvenstveno za ukus ,a tada dolazi na red kvaliteta. Ponuda je doista bogata i raznolika,zato je najbolje otići u dobro opskrbljene dućane i tamo pokušati odabrati dizajn,cijenu i kvalitetu (Feroterm,Termocommerc,Petrokov ) jer imaju doista veliku i kvalitetnu ponudu. I ono najvažnije ,svakako upita prodavača dali priznaju reklamacije i nakon koliko dana
Majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 14:15   #5
Stari je post, al svejedno se nadam da me moderator ne brise hahah
amm ovaj, jel netko ima za preporucit kupovinu elemenata za sanitarije?
šarajf100cm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 20:40   #6
Quote:
šarajf100cm kaže: Pogledaj post
Stari je post, al svejedno se nadam da me moderator ne brise hahah
amm ovaj, jel netko ima za preporucit kupovinu elemenata za sanitarije?
Mi smo kupovali od ovih, kod nas gradu ima njihov dućan. Imaju sve za kupaonicu i kuhinje. http://www.nord.hr/

A za slavine kažu da je Armal bolji od mnogih po kvaliteti ( ako ga više proizvode). Grohe nije više što je bio imaju dvije vrste kvalitete, a nama uvale onu što je loša. Ali je opet bolji od kineskih špina koje su jeftine.

Kolpa san navodno su dobre tuš kabine.
__________________
http://www.index.hr/lajk/poster/151946/the-truth

“Bez obzira koliko si talentiran, inteligentan ili bogat, način na koji se odnosiš prema životinjama govori sve što treba znati o tebi.”
petra00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 09:13   #7
Ne kupujte!!! Karmague slavine za sudoper, model Merida (crna s tušem). U par mjeseci oguli se boja sa tuša (vidljiv mesing) a isto tako i sa ručice (aluminij!!!???). I na kraju, propušta vodu ispod ručice. Cijena? Prava sitnica, nekih 600 kuna. (kupio u Bauhausu prošlog ljeta)
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.