Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2012., 13:28   #81
Quote:
Stabalce kaže: Pogledaj post
Ni meni, ja bi sigurno stalno zaboravljala piti to.
Huehue, jedina kontracepcija koju ja koristim je pull out method. Nisam zatrudnila u zadnje 3 godine, samo čekam. Jučer me opet uhvatila paranoja. Nemam 16, pa ne mogu ni na MTV.
i ja tu metodu koristim već 4 godine
izdržimo svaki mjesec 4 dana bez seksa kad su najkritčniji dani i to je to
ne bojim se tolko trudnoće da bi se sad kljukala sa hormonima i zeznula si cijeli organizam
al naravno ta metoda se može koristiti kad imaš satlnog partnera s kojim misliš imat djecu jednog dana i znaš da ste obadvoje zdravi

pilule nisam nikad pila al moje frendice imaju različita iskustva
jedna se u pol godine udebljala 40 kg
jedna se u 2 godine udebljala 7 kila
a ima i onih koje nisu ni gram dobile
miss scream is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 18:54   #82
Pozdrav svima,imala bi jedno pitanje..
Jucer sam zavrsila sa prvim kutijom pilula (lyndinete 20 ) menga mi jos nije stala (traje vec 3 tj ) :/ nakon koliko mogu ocekivat da ce se to unormaliti ? Dali cu slj mj dobit mengu,trebala bi je dobit 3.3.. nadam se da je netko upoznat time i da ce mi pomoc..
Unaprijed hvala
Barbarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 19:40   #83
Quote:
Barbarica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,imala bi jedno pitanje..
Jucer sam zavrsila sa prvim kutijom pilula (lyndinete 20 ) menga mi jos nije stala (traje vec 3 tj ) :/ nakon koliko mogu ocekivat da ce se to unormaliti ? Dali cu slj mj dobit mengu,trebala bi je dobit 3.3.. nadam se da je netko upoznat time i da ce mi pomoc..
Unaprijed hvala
Ne nadaj se, vidis da su tu sve cure koje se ili jebu bez ikakve zaštite ili se uopće ne jebu.
__________________
Cijeli svijet je pustinja, u pustinji je birtija....tamo ću te čekat`ja, gdje je moja rakijaaa...
mjau mjau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 21:31   #84
Quote:
mjau mjau kaže: Pogledaj post
Ne nadaj se, vidis da su tu sve cure koje se ili jebu bez ikakve zaštite ili se uopće ne jebu.
Njihova volja sta rade, ali ako mi koja moze odgovorit bila bi joj zahvalna..
Barbarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:00   #85
Quote:
Barbarica kaže: Pogledaj post
Njihova volja sta rade, ali ako mi koja moze odgovorit bila bi joj zahvalna..
odi pitaj radje na ljekove ili medicinu
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:15   #86
Quote:
Barbarica kaže: Pogledaj post
Njihova volja sta rade, ali ako mi koja moze odgovorit bila bi joj zahvalna..
obilna krvarenja nisu ništa neobično, treba vremena da ti se tijelo navikne na kontracepciju. vjerojatno će se sve ustabiliti nakon par ciklusa, ali ipak bi se trebala posavjetovati sa svojim ginekologom.
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:27   #87
Ljudi moji, s tim si samo stetu nanosite. Sve te hormonske tablete imaju posljedice na vasu djecu i njihovu djecu jer se prenose genima. Farmaceutske tvrtke su veliki mocnici kojima je jedini cilj zarada. I onda kada ljudi dobiju djecu s raznim bolestima i sindromima onda se pitaju "Boze zasto", a Bog nema nista s tim.

Ne znanima mene tko sto pije, samo vam kazem da postoji i ova strana price i koga zanima neka malo kopa po internetu i cita.

Pozdrav
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:39   #88
naravno da treba biti oprezan, ali ne i paranoičan
poznajem dosta žena koje godinama piju kontracepcijske pilule i nemaju baš nikakvih problema
dapače, ciklusi su im postali redovitiji
kontracepcijske pilule propisuju se i kao lijek protiv policističkih jajnika i endometrijoze, i nekim ženama koje boluju od tih stvari, pilule su jedino što ih spašava

da, ljudi su svakodnevno izloženi hrpi štetnih tvari
počevši od hrane koju konzumiraju, pa do zraka kojeg udišu
kontracepcijske pilule su najmanji problem
__________________
"Ja jesam produkt ove civilizacije, ali ne i njezin sljedbenik." I.Č.
stupified is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:42   #89
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
naravno da treba biti oprezan, ali ne i paranoičan
poznajem dosta žena koje godinama piju kontracepcijske pilule i nemaju baš nikakvih problema
dapače, ciklusi su im postali redovitiji
kontracepcijske pilule propisuju se i kao lijek protiv policističkih jajnika i endometrijoze, i nekim ženama koje boluju od tih stvari, pilule su jedino što ih spašava
Sve je to super, ali ja kazem da se poremecaji odraze na djecu i djecu djece. Tako isto i za GMO. Ljudi svasta istrazuju, kemijaju, ali s hormonima se ne treba igrati.
Druga je stvar ako ih se koristi kao lijekove, ali svejedno treba biti jako oprezan.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 22:53   #90
Quote:
princeskrafnica kaže: Pogledaj post
obilna krvarenja nisu ništa neobično, treba vremena da ti se tijelo navikne na kontracepciju. vjerojatno će se sve ustabiliti nakon par ciklusa, ali ipak bi se trebala posavjetovati sa svojim ginekologom.
Znam,to mi je i ginekolog rekao .. znaci mogucnost da mi i u 3 mj traje dugo ?

Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, s tim si samo stetu nanosite. Sve te hormonske tablete imaju posljedice na vasu djecu i njihovu djecu jer se prenose genima. Farmaceutske tvrtke su veliki mocnici kojima je jedini cilj zarada. I onda kada ljudi dobiju djecu s raznim bolestima i sindromima onda se pitaju "Boze zasto", a Bog nema nista s tim.

Ne znanima mene tko sto pije, samo vam kazem da postoji i ova strana price i koga zanima neka malo kopa po internetu i cita.

Pozdrav
Svega sam ja to svjesna,ali kod mene je situavija da ih MORAM piti iz zdrastvenih razloga.. ali zato hvala Bogu koji nemaju tih problema i koji ne trebaju nikad piti pilule,jer i meni je to smrt sta ih pijem..

Quote:
Anonimi kaže: Pogledaj post
odi pitaj radje na ljekove ili medicinu
Hvala

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 20.02.2013. at 23:06. Reason: spajanje postova
Barbarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 23:03   #91
Quote:
Barbarica kaže: Pogledaj post
Svega sam ja to svjesna,ali kod mene je situavija da ih MORAM piti iz zdrastvenih razloga.. ali zato hvala Bogu koji nemaju tih problema i koji ne trebaju nikad piti pilule,jer i meni je to smrt sta ih pijem..
Ako ih moras piti zbog zdravlja onda ok, samo kazem da ako ne morate da je bolje ne riskirati.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 23:05   #92
Quote:
dje-CAk kaže: Pogledaj post
Ako ih moras piti zbog zdravlja onda ok, samo kazem da ako ne morate da je bolje ne riskirati.
S time se slazem
Barbarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2013., 23:29   #93
Hmmmm, dali je netko spomenuo da se ne zna dali pilule imaju negativnih utjecaja na organizam ( i kakvih!!!!! )? Kao što ne znamo još sigurno koliko su mmobiteli štetni? To što nečija frendica pije pilule 10 godina već, ne znači ništa. Premalo je to vremena da bi se vidio utjecaj... Zato djeco draga, pamet u glavu,a kondom u džep
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 00:02   #94
da, ja da sam cura nema sanse da bi pio nesto sto mijenja hormone koji reguliraju na koji nacin moji organizam funkcionira samo zato da bi se mogao bezbrizno jebat okolo
(ne odnosi se na one kojima trebaju kao lijekovi)
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2013., 19:26   #95
Quote:
Akinom :D kaže: Pogledaj post
Upravo sam zato i pitala. Ima cura koje kupuju na svoju ruku a da nemaju neke nuspojave.
pa pilule idu isključivo na recept
edit: sad tek vidim da je star post

Quote:
Barbarica kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,imala bi jedno pitanje..
Jucer sam zavrsila sa prvim kutijom pilula (lyndinete 20 ) menga mi jos nije stala (traje vec 3 tj ) :/ nakon koliko mogu ocekivat da ce se to unormaliti ? Dali cu slj mj dobit mengu,trebala bi je dobit 3.3.. nadam se da je netko upoznat time i da ce mi pomoc..
Unaprijed hvala
to zna biti nuspojava, trebalo bi prestati, u slučaju suprotnog odeš kod ginekologa. Inače, imaš temu na ženskom zdravlju za spomenute pilule, pa radije tamo pitaj
 
Odgovori s citatom
Old 22.02.2013., 18:52   #96
to zna biti nuspojava, trebalo bi prestati, u slučaju suprotnog odeš kod ginekologa. Inače, imaš temu na ženskom zdravlju za spomenute pilule, pa radije tamo pitaj [/QUOTE]

Zvala sam ginekologa i rekao je da je to sve normalno u slucaju da se ponovi da ce mi prepiaat jacu dozu...
Barbarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:51   #97
Za sve koji misle da kontracepcijske pilule debljaju - ne debljaju pilule, vec hrana. Te napadaje gladi sredite kretanjem i žderanjem voca i povrca. Ja sam ih pila 10 godina, nikakve neugodnosti nisam imala, i nikada je nisam u tih 10 godina zaboravila popit. Lijepo kutiju pocnes piti ujutro, i svako jutro cim se probudis popijes tabletu, i gotovo. Negdje sam procitala da se cure zaborave jer odu negdje drugo prespavat...tablete se nose u torbi, uvijek. Isto ko sto bi se uvijek trebao imati paketic maramica i ulozak za svaki slucaj. To je stvar odgovornosti. Ne koristim ih vise jer mi se sex prorijedio, pa mi se vise isplati imati kondome. A da znate da mi je jako sexy koristit kondome sada nakon toliiiiko dugo godina s tabletama. Jedino libido - pao mi je na nulu -.- eto to je jedina negativna stvar...mislim, uzmes si tablete da se možes normalno sexat, i onda ti se nikako ne da??? XD Uzas...uglavnom, sad mi je libido na razini kakvoj i treba bit
Septima is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 15:53   #98
Quote:
stupified kaže: Pogledaj post
naravno da treba biti oprezan, ali ne i paranoičan
poznajem dosta žena koje godinama piju kontracepcijske pilule i nemaju baš nikakvih problema
dapače, ciklusi su im postali redovitiji
kontracepcijske pilule propisuju se i kao lijek protiv policističkih jajnika i endometrijoze, i nekim ženama koje boluju od tih stvari, pilule su jedino što ih spašava

da, ljudi su svakodnevno izloženi hrpi štetnih tvari
počevši od hrane koju konzumiraju, pa do zraka kojeg udišu
kontracepcijske pilule su najmanji problem
Krivo! pročitaj malo kakav utjecaj kontracepcijske pilule i ostali ljekovi (da mislim i na aspirine) imaju na okoliš. http://www.h-alter.org/vijesti/ekolo...eutska-kaljuza
možda da malo ograničimo upotrebu lijekova, nebi imali takvih problema.
Cefeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2013., 13:10   #99
Quote:
Cefeja kaže: Pogledaj post
Krivo! pročitaj malo kakav utjecaj kontracepcijske pilule i ostali ljekovi (da mislim i na aspirine) imaju na okoliš. http://www.h-alter.org/vijesti/ekolo...eutska-kaljuza
možda da malo ograničimo upotrebu lijekova, nebi imali takvih problema.

možda da malo prestanemo voziti aute, autobuse, vlakove, brodove, avione, pozatvaramo tvornice, prestanemo se grijat na drva, proizvoditi papir pa i hranu, kvragu trebali bi prestati uzgajati i krave jer one isto onečišćuju okoliš kao i automobil... ne bi imali takvih problema
kao da su nam lijekovi jedini problem
 
Odgovori s citatom
Old 07.07.2013., 17:24   #100
Ako iko bude vidio..
Meni je 16 godina, imam dečka no daleko smo od sexa. Imam užasno grozno bolne menstruacije od 11. godine, inače su izrazito redovite no evo sad mi je došla tjedan dana ranije.. Pijem Neofen Forte (reklamiram al šta da radin sad -.-) prvi dan obavezno, jer tad je najgore. Ostale dane po potrebi.
Mama više ne može gledat kako se kljukam ibuprofenom i kaže da bi me poslala ginekologu da mi propiše pilule. Ja nikad, NIKAD nisam bila ni za ikakve tablete, hormone itd. . I ovo uzimam jer ne mogu iz kreveta niti do WC-a, kamoli pola dana u školi. Al stvarno neznam šta da radin..
Što mislite o tome? Otići ili trpiti i dalje? Nadan se da ćete vidit post. Fala van unaprid puno
__________________
All life is an experiment. The more experiments you make the better. R. W. Emerson
DeeJaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.