Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2013., 12:33   #41
Odličan košarkaš.Teško je odlučiti između njega i LeBrona ipak su oni vrhunski...Ovaj čovjek rastura sve moguće protivnike Nemam riječi za njega...
__________________
Fast & Furious 4ever ... ♥ Filmofil & Serijofil ♥
Ms. Ranny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:47   #42
Vidim obrisao mi se post iako se ovdje pišu svakakve gluposti, poput toga da je drugi najbolji ikada, pa onaj tamo napiše Bryanta prije Jordana, a kada ja napišem gdje je realno onda se briše

Uglavnom, Kobe je najprecjenjeniji igrač u povijesti košarke, tipa uspoređuju s Jordanom, a ovaj je miljama ispred njega, to što Bryant ima iste pokrete i stil igre ne znači da je dobar kao Jordan. Onda govore za njega da je nekakav bolestan clutch igrač, iako lik pogađa svaki četvrti clutch šut, a ostali su većinom airballovi. Onda se govori da će Bryant stići Jordana ako osvoji 6. naslov, iako je lik osvojio samo jedan naslov kao prvi igrač i to protiv Orlanda predvođenih drvetom Howardom i Turkogluom koja je sigurno jedna od najlošijih ekipa koja je igrala finale, njegovi fanovi i neznalice će mu pripisati i onaj naslov protiv Bostona gdje je u onoj legendarnoj 7-oj utakmici šutirao 6-24 i svejedno dobio naslov za MVP-a finala . Prva 3 naslova naravno ne moramo ni spominjat, tu bi svima trebalo bit jasno da je Shaq bio tata.

Idemo dalje, Bryant iako ima 12 izbora za All Defensive teamu karijeri, nikada nije bio toliko dobar defender, defensive rating(broj koševa primljenih po 100 posjeda) ekipe kada je on na terenu je 105.6, a kada je na klupi je 104.3, pametnom dosta.

Evo još jedan zanimljiv podatak:

Kobe Bryant

1021 Games Played

676 Games Won

Kobe Bryant's Regular Season Win Percentage = .662

Lakers Win Percentage Without Kobe Bryant = .604 (95 games)

Difference = .058

Statistike su iz 2010, neda mi se sad tražit do danas, ali vjerujem da nije neka razlika, ugl ovaj podatak samo još jednom dokazuje da je Kobe gotovo cijelu karijeru igrao u prejakim ekipama, koje nisu igrale ništa lošije kada njega nije bilo na terenu jer je bio puno bolji protok lopte u napadu i nije se moralo ispravljati njegove propuste nezainteresiranom igrom u obrani.

Evo još jedan zamiljiv podatak koliko je bio bitan u three peatu sa Shaqom:

When Kobe was injured, the Lakers regular season record was 25-7 (.78%). Interestingly, the Lakers’ entire regular-season record during their three-peats was 181-65 (.735%), which is a lower record than when Kobe wasn’t playing. The Lakers therefore actually had a better record when Kobe wasn’t playing.

If you took Shaq off the Lakers during their title runs, the Lakers wouldn’t be guaranteed to make the playoffs. When O’Neal was injured during his three peat, the Lakers had a regular-season record of 12-11 (.5217%).

Znači i budali je jasno da je tu Shaq bio glavni i da je Kobe samo smetao i oduzimao šuteve Shaqu, daj tu Shaqu jednog Ray Allena koji neće toliko tražiti loptu i silovati kao Kobe, ali će pogoditi svaki šut nakon što udvoje Shaqa i evo ti 5-6 godina dominacije lige.

Da rezimiramo sve, solidan, ali precjenjen igrač od kojeg su mediji(a i on sam) htjeli napraviti novog Jordana, iako ne može Jordanu ni cipele čistit, a naslove je osvajao prvo na Shaqovoj grbači i onda još jedan na Gasolovoj i onda ga neznalice stavljaju u top 10 a neki čak i u top 5 i ispred Jordana
Nashty is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:54   #43
Quote:
Nashty kaže: Pogledaj post
Znači i budali je jasno da je tu Shaq bio glavni i da je Kobe samo smetao i oduzimao šuteve Shaqu, daj tu Shaqu jednog Ray Allena koji neće toliko tražiti loptu i silovati kao Kobe, ali će pogoditi svaki šut nakon što udvoje Shaqa i evo ti 5-6 godina dominacije lige.

Da rezimiramo sve, solidan, ali precjenjen igrač od kojeg su mediji(a i on sam) htjeli napraviti novog Jordana, iako ne može Jordanu ni cipele čistit, a naslove je osvajao prvo na Shaqovoj grbači i onda još jedan na Gasolovoj i onda ga neznalice stavljaju u top 10 a neki čak i u top 5 i ispred Jordana
Potpis.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 15:59   #44
Quote:
Nashty kaže: Pogledaj post
Vidim obrisao mi se post iako se ovdje pišu svakakve gluposti, poput toga da je drugi najbolji ikada, pa onaj tamo napiše Bryanta prije Jordana, a kada ja napišem gdje je realno onda se briše

Uglavnom, Kobe je najprecjenjeniji igrač u povijesti košarke, tipa uspoređuju s Jordanom, a ovaj je miljama ispred njega, to što Bryant ima iste pokrete i stil igre ne znači da je dobar kao Jordan. Onda govore za njega da je nekakav bolestan clutch igrač, iako lik pogađa svaki četvrti clutch šut, a ostali su većinom airballovi. Onda se govori da će Bryant stići Jordana ako osvoji 6. naslov, iako je lik osvojio samo jedan naslov kao prvi igrač i to protiv Orlanda predvođenih drvetom Howardom i Turkogluom koja je sigurno jedna od najlošijih ekipa koja je igrala finale, njegovi fanovi i neznalice će mu pripisati i onaj naslov protiv Bostona gdje je u onoj legendarnoj 7-oj utakmici šutirao 6-24 i svejedno dobio naslov za MVP-a finala . Prva 3 naslova naravno ne moramo ni spominjat, tu bi svima trebalo bit jasno da je Shaq bio tata.

Idemo dalje, Bryant iako ima 12 izbora za All Defensive teamu karijeri, nikada nije bio toliko dobar defender, defensive rating(broj koševa primljenih po 100 posjeda) ekipe kada je on na terenu je 105.6, a kada je na klupi je 104.3, pametnom dosta.

Evo još jedan zanimljiv podatak:

Kobe Bryant

1021 Games Played

676 Games Won

Kobe Bryant's Regular Season Win Percentage = .662

Lakers Win Percentage Without Kobe Bryant = .604 (95 games)

Difference = .058

Statistike su iz 2010, neda mi se sad tražit do danas, ali vjerujem da nije neka razlika, ugl ovaj podatak samo još jednom dokazuje da je Kobe gotovo cijelu karijeru igrao u prejakim ekipama, koje nisu igrale ništa lošije kada njega nije bilo na terenu jer je bio puno bolji protok lopte u napadu i nije se moralo ispravljati njegove propuste nezainteresiranom igrom u obrani.

Evo još jedan zamiljiv podatak koliko je bio bitan u three peatu sa Shaqom:

When Kobe was injured, the Lakers regular season record was 25-7 (.78%). Interestingly, the Lakers’ entire regular-season record during their three-peats was 181-65 (.735%), which is a lower record than when Kobe wasn’t playing. The Lakers therefore actually had a better record when Kobe wasn’t playing.

If you took Shaq off the Lakers during their title runs, the Lakers wouldn’t be guaranteed to make the playoffs. When O’Neal was injured during his three peat, the Lakers had a regular-season record of 12-11 (.5217%).

Znači i budali je jasno da je tu Shaq bio glavni i da je Kobe samo smetao i oduzimao šuteve Shaqu, daj tu Shaqu jednog Ray Allena koji neće toliko tražiti loptu i silovati kao Kobe, ali će pogoditi svaki šut nakon što udvoje Shaqa i evo ti 5-6 godina dominacije lige.

Da rezimiramo sve, solidan, ali precjenjen igrač od kojeg su mediji(a i on sam) htjeli napraviti novog Jordana, iako ne može Jordanu ni cipele čistit, a naslove je osvajao prvo na Shaqovoj grbači i onda još jedan na Gasolovoj i onda ga neznalice stavljaju u top 10 a neki čak i u top 5 i ispred Jordana
Potpis od slova do slova
A za ovo boldano i danas da je jednog kvalitetnijeg beka umjesto Koba, na roster koji imaju, imali bi momčad za vrh.
krešimir- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:05   #45
vi niste normalni
iz krajnosti u krajnost..da čuj ovoga, da im je kvalitetniji bek
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:11   #46
Nashtya treba upoznati sa snowleopardom.
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:13   #47
Quote:
Pierce34 kaže: Pogledaj post
Nashtya treba upoznati sa snowleopardom.
šta taj je neki kobe fanatik?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:19   #48
Da solidan igrač.

Da Ray Allen.

Ovaj novi val hejtanja Kobeja je prevršio svaku mjeru. I to kažem ja koji ga nikada nisam simpatizirao. Dapače.
John Starks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:23   #49
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
vi niste normalni
iz krajnosti u krajnost..da čuj ovoga, da im je kvalitetniji bek
šta ti nije jasno enciklopedijo, reci ti nama ko je broj 1, a ko broj 2
krešimir- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:28   #50
George bolji od Mela, Kobe najprecjenjeniji igrač u povijesti

Zadnje uređivanje DerrickRose : 03.05.2013. at 16:37.
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:29   #51
Quote:
DerrickRose kaže: Pogledaj post
George bolji od Mela, Kobe najprecjenjeniji igrač u povijesti


šta je sutra na rasporedu
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:30   #52
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
šta taj je neki kobe fanatik?
Zar se ne sjećaš tog topica? I ti si sudjelovao u raspravi.

hint: Ante papak boćarska legenda
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:32   #53
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
šta taj je neki kobe fanatik?
Jok,druga krajnost ovog upisa..kao demistifakcija djoleta..
Ono,ja sam jednom krenuo namjerno vadit stvari iz konteksta kako bi pokazao da tako uvijek mozes prikazati stvari kako zelis..kad uzmes dio slike od cjeloukupne price,mozes napraviti amoralno cudoviste od majke tereze..ali doslovno..
Tako je i snowleopard radio za djolisku,doduse jako dobrim spinom jer je dobro potkovan znanjem ,pa je onda i lakse manipulirat..
Ljudima je enormno tesko biti objektivan i mozes ga jebati..cak i ozbiljni ljudi u hr kosarci smatraju kako je drazen produkt berticevica i urednistva kosarke,pq krenu vaditi tekme gdje je chokao il nije doveo momcad do kraja kao kukoc recimo..zanimljivo je to da svaki takav upis nikada ne uzima u obzir apsolutno sve okolnosti
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:33   #54
za 5 godina kad kobe više neće igrati par godina na ovom forumu će i rađa biti ispred njega...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:36   #55
Kad smo već kod Georga, stavi ga umjesto Kobea, Nashu da dirigira, Howarda za prvu opciju i Lakersi su u tri momčadi Zapada...
krešimir- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:37   #56
znači sad je u šizosvijetu forumaša s forum.hr-a: george > kobe
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:38   #57
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
za 5 godina kad kobe više neće igrati par godina na ovom forumu će i rađa biti ispred njega...
Al gle..uvijek mozes kazati da je radja u doba nqjvece koncentracije 4 i 5 pozicije hof-a,bio legit 20+10 igrac,sa 50%..dok je combo guard bio dana barros..naravno da je bolji
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:38   #58
a jbt
marsovacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:39   #59
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post


šta je sutra na rasporedu
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
znači sad je u šizosvijetu forumaša s forum.hr-a: george > kobe
eto
DerrickRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:42   #60
Quote:
Uvijek spreman kaže: Pogledaj post
znači sad je u šizosvijetu forumaša s forum.hr-a: george > kobe
ti si vjerojatno jedan od onih šta je na početku sezone bio siguran da Lakersi osvajaju naslov
George nije veći igrač od Kobea, ali isto tako ni veći egocentric
Sad ću ti reći nešto mudro košarka je momčadski sport
krešimir- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.