Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 15:21   #41
Naravno da Šarić neće grijati klupu. Neće ni igrati 40 minuta, nego će imati 20 minuta svaku večer što je dobro. I nemojte govoriti da ide u 8, pitanje je hoce li biti u lutriji nakraju( trebao bi), ali nebi se cudio da ga preskoče poneki klubovi sa kraja lutrije (10.-14.)

Da se prebacim na Cibonu, mislim da ste krivo protumačili izjavu o strancima. Nije to bilo u stilu igrat cu sa juniorima i bench warmerima jer ne zelim strance, nego ne želi 5 amera koji ce doci pokupiti lovu, nabiti brojke za novi ugovor ( bolji naravno) i otici nakon godinu dana.
Vjerojatno ce pokusati dovesti jednog stranca, playa gotovo sigurno ako ode Blass, i pokusati dovesti par kvalitetnijih igrača iz ABA lige, Hrvatske itd...
Recimo nekog iz Širokog, možda iz Zadra (Ramljakova odskočna daska za NBA ), Splita, pa neke hrvate iz Europe koji ne igraju baš a mogli bi koristiti...
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:04   #42
Za strance treba dovoditi mlade nadobudne atlete koji ne idu pokupiti lovu nego traže, kako se to voli reći, odskočnu dasku. To vrijedi za sve hrvatske klubove. Nitko mi ne može reći da se od svih tih Amera koji s koledža ne uspiju proći u NBA ne može naći njih par koji bi za neveliku paru igrali dobre minute za ovu našu razinu košarke.

Inače, tema bi se mogla zvati recimo Zagrebačka košarka pa da se raspravlja i o Cedeviti i o Zagrebu.
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:14   #43
Trebala bi se nazvati Plavo-crveno-žuti mućak.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:14   #44
Iz Splita nemaju koga dovesti, možda da probaju posuditi Bendera iz Makabija, Hezonju iz Barce, dovest Karla Žganca, Žižića mlađeg, te igrače bi ja volio vidjeti u Ciboni uz ostanak Šarića.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:20   #45
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Trebala bi se nazvati Plavo-crveno-žuti mućak.
Tako nekako, da.

A i bude li potrebe za zadarskim, splitskim ili općenito dalmatinskim topicom ja se javljam za otvaranje (ako ne bude bilo zainteresiranih). Ipak su to malo veći klubovi i košarkaška podneblja da bismo im teme otvarali bez proper uvoda.
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:24   #46
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Iz Splita nemaju koga dovesti, možda da probaju posuditi Bendera iz Makabija, Hezonju iz Barce, dovest Karla Žganca, Žižića mlađeg, te igrače bi ja volio vidjeti u Ciboni uz ostanak Šarića.
Hezonja bu slijedeće sezone glavni igrač Barce, Cibona ga ne bu dobila na posudbu. Mogla bi dobiti Bendera i Žganeca. Žižić bude potpisal za Cedu tak da ništa od toga.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:31   #47
Quote:
aerossi kaže: Pogledaj post
Tako nekako, da.

A i bude li potrebe za zadarskim, splitskim ili općenito dalmatinskim topicom ja se javljam za otvaranje (ako ne bude bilo zainteresiranih). Ipak su to malo veći klubovi i košarkaška podneblja da bismo im teme otvarali bez proper uvoda.
Slažem se. Treba biti i jedna nostalgična tema za klubove koji su nekad bili veliki poput Zadra i Splita.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:31   #48
cibona je trenurno najbolja momčad bivše države i nema potrebe dovoditi igrače iz tih krajeva
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 16:57   #49
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Slažem se. Treba biti i jedna nostalgična tema za klubove koji su nekad bili veliki poput Zadra i Splita.
To već imamo, onu Štoriju o propasti hrvatske košarke. Bez obzira na Bandićeve mutne milijune i Tedeschijeve velike škole košarke, stanje u našoj košarci ovisi o stanju dalmatinske košarke.
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 19:29   #50
Quote:
Gustavo kaže: Pogledaj post
Iz Splita nemaju koga dovesti, možda da probaju posuditi Bendera iz Makabija, Hezonju iz Barce, dovest Karla Žganca, Žižića mlađeg, te igrače bi ja volio vidjeti u Ciboni uz ostanak Šarića.
Osim hezonje, nabrojani sljedeće godine nisu sposobni igrat ni aba ligu, a kamoli EL. Sjedit na klupi bi ih samo unazadilo.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 19:35   #51
Quote:
Uvijek spreman481 kaže:
ajde bar su sinjani cveće doneli za prvake
A jesu li se zadrani setili u srijedu?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2014., 21:24   #52
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Osim hezonje, nabrojani sljedeće godine nisu sposobni igrat ni aba ligu, a kamoli EL. Sjedit na klupi bi ih samo unazadilo.
Ja sam danas gledal uživo Bendera. Lik bi slijedeće sezone bil odlična zamjena, a za 2 godine bi haral ABA ligom.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 08:17   #53
Nisam znal da je Ružica Meglaj-Rimac bila Slavenova mama.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:02   #54
A jesi znao da mu je Davor Rimac brat?
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 12:29   #55
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
A jesi znao da mu je Davor Rimac brat?
Nisam povezal da potječe iz slavne košarkaške obitelji iako dijele isto prezime. Tek sam danas to pročital u novinama. Prezime Rimac je često pa valjda zato.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 21:54   #56
Javio se i Avdić

http://mondo.rs/a687079/Kolumne/Edin...asko-cudo.html
aerossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 08:36   #57
Koja lakrdija od kluba...

http://www.jutarnji.hr/blassingameu-...onu--/1189905/
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 09:44   #58
http://sportske.jutarnji.hr/blassing...onu--/1189963/

Blass ne želi više igrati dok ne sjednu plaće. Kako sada stvari stoje protiv Cedevite neće igrati.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 12:12   #59
Trebal bi Blass prijeći u Cedevitu da malo okusi čari profesionalizma.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 12:39   #60
Ma igrat će, uvjeren sam. Ako se ne varam, već je 1-2 puta tako prijetio, da bi mu prije utakmice dugovane plaće bile isplaćene.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:36.