Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 21:09   #361
T-Mac i Webber zaslužuju ući u HOF ako su u njemu igraci kao K.C. Jones ili Bill Bradley

Prvi je usao samo zati sto ima 8 naslova a prosjek karijere mu je mislim manji od 10 poena i to u 60-ima, jbga imao srece igrati sa Russellom, Havlicekom i drugim boljim Jonesom. Ovaj Bradley bio clan Knicksa kad uzeli naslov, ali bio nikakav poseban igrac, tu ekipu su nosili Willis Reed, Frazier i Monroe. Uglavnom ima prosjeka u HOF, Webber i T-Mac su vanzemaljci za ove samo mislim da je bio red da Webber uđe prije, a tu je i Ben Wallace koji nema seksi brojke ali jedan od najboljih defenzivaca svih vremena, ali jasno da se samo brojke gledaju barem takva logika do sada bila
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 23:38   #362
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
T-Mac i Webber zaslužuju ući u HOF ako su u njemu igraci kao K.C. Jones ili Bill Bradley

Prvi je usao samo zati sto ima 8 naslova a prosjek karijere mu je mislim manji od 10 poena i to u 60-ima, jbga imao srece igrati sa Russellom, Havlicekom i drugim boljim Jonesom.
Malo da spojim prvi i drugi dio tvoga posta. Postoje dva dečkića, imaju oko 6 poena u prosjeku po utakmici, po meni zaslužuju uć u HOF prije Webbera i T-Maca. Ta dvojica se zovu Bruce Bowen i Ben Wallace
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:54   #363
ako netko zaslužuje ući u HoF je Kukoč prije svih njih
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 02:28   #364
Quote:
vknez kaže: Pogledaj post
ako netko zaslužuje ući u HoF je Kukoč prije svih njih
Slažem se, al s tim sam se pomirio već da se ne bude dogodilo nikad pa ni onda. Eventualno kad umre (da kucnem u drvo, što kasnije). Nikad njega tamo nisu cijenili dovoljno, uvijek je bio u sjeni Rodmana kao trećeg (Jordan Pippen svetinja jelte). Pa u SAD-u se pamti samo prvi dio ovog videa (https://www.youtube.com/watch?v=ISzR6UuhAYM)
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 10:43   #365
Ben Wallace sigurno HOF

Bowen po meni nije za HOF, 3-4 igrač pobjedničke momčadi, jako dobar defender ali nije igrao poziciju gdje sama defenziva mjenja tijek igre kao npr. Wallace koji je bio možda najbolji igrač Pistonsa

Bobby Jones i Michael Cooper su ispred Bowena bez konkurencije, ako se gledaju ta defenzivna krila koja nisu imali previše ofenzivnog talenta, iako je Bowen bio ofenzivno najlošiji.

Ako je Petrovic u HOF onda Kukoc mora biti. Svi su neobjektivni što se tiče Petrovica, ali činjenica je da Kukoc ima bolji rezime. Za nas je Petrovic vise od sporta, ali za HOF Kukoc>Petrovic
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 15:04   #366
Big Ben je bio kralj ali samo je jedan Mr. Clucth koji je bio pravi vođa tih Pistonsa.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:02   #367
Quote:
Nosce te Ipsum kaže: Pogledaj post
Big Ben je bio kralj ali samo je jedan Mr. Clucth koji je bio pravi vođa tih Pistonsa.
https://www.youtube.com/watch?v=sR-aZn3vYVM?
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:27   #368
Hehe

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
AntoniI0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 17:52   #369
Neki dan naletio na video gdje su zajedno Wilt, Russell, Walton, KAJ i Shaq.

Koliko legendi na jednom mjestu. Wilt dominira pričama.

Russell ne izgleda previše niži od ostatka, čak je tu negdje sa Shaqom.
__________________
The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.
Winter Snake is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:14   #370
https://www.youtube.com/watch?v=Wm1-jzpr_hU

Zanimljivo kako se sve prije Magica i Birda tj. 80-ih stavlja u isti kos, na jednom od tribininih videa Franceski je stao u obranu 60-te kosarke, 70-te se zna da je samo droga ali 60-te su druga stvar.
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 10:18   #371
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
https://www.youtube.com/watch?v=Wm1-jzpr_hU

Zanimljivo kako se sve prije Magica i Birda tj. 80-ih stavlja u isti kos, na jednom od tribininih videa Franceski je stao u obranu 60-te kosarke, 70-te se zna da je samo droga ali 60-te su druga stvar.
Pogledaj si jedan video Russella di povuce kontru i skuca preko lika. Ali coast to coast. Nema handling nista losiji od Draymonda,a bas je fino poletio.
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:25   #372
Gledao dosta isjecaka, znam tocno na koji mislis, bas vidis na njemu i Wiltu da im trcanje nije strano, nisu kao neki centri koji izgledaju kad trce da svakim korakom koljeno moze otici.

Centri upravo te 65-te su bili više nego dobri iako je "opce" znanje da su bii očajni, uz Russella i Wilta tu je bio Embry, nije najviši igrač ali jak kao bik i visine kao Tristan, pa Willis Reed isto visine kao Thompson ali imao nevjerojatan arsenal oruzja za ubaciti loptu u kos, Lakersi imali 3-4 centra svi negdje visine oko 208 ali im se igra osnovala na Baylor-West kombinaciji ba Bellamy itd itd. Bilo je tu jako dobrih igraca, prakticki preko pola lige imalo vrhunskog centra, za Wilta svi govore da bila samo snaga.

Wilt ono sta sam ja pronasao i pogledao, istina snaga e bila veliki dio, covjek je bio visine Goberta, malo kraci raspon roku ali nekih 20-25 kg tezi, jedini prakticki igrac koji tezi od njega a da je velikan je Shaq, ali Wilta kad se gleda bio je puno bolji u trcanju gore dolje po terenu, atletika mu nije bila strana, puno bolje je izgleda od Shaqa na toj nekoj velikoj kilazi. Imao je strasan fadeaway koji je vjerojatno bio u rangu Duncanovog i Dirkovog, postoji video di zabije 4 skyhooka sa trice prakticki. Defenzivno ne treba previse trositi rijeci, jedan od najvecih defenzivnih igraca itd itd.

Steta da ne postoji veci uzorak utakmica od tada iako su sve te tekme bile na tvu, posebno Wilt-Russell itd.

A sto se tice Greena kad je vec spomenuto na ovoj temi. Procitao negdje jeli bolji on ili svicarski noz od igraca kojeg ja gledao kao klinac sa 12-13 godina, Kirilenko.
Po meni je Kirilenko bolji igrac, od 2004-06 je po meni bio bolji nego ce Green ikad biti, bolji scorer, mogao dati kos sa vise pozicija, jako dobar skakac kao i playmaker, Green ima vise asistencija ali dio zbog sustava igre drugi dio ipak covjek djeli lopte Curryu, Klayu pa sad Durantu, veca sansa da ces dobiti asist. Defezivno Green DPOY kalibar a opet bi rekao da Kirilenko igra danas da bi barem bio na toj razini, on je igrao 10 godina prerano, bio je nevjeojatan u blokiranju suteva posebno sa te pozicije koju igrao, jednostavno izbor njih dvojice za jednu sezonu, daj mi Kirilenka na peaku. Mislim da oni odlicna uspredba za ono tko je bolji a tko veci igrac, Green ce u HOF vjerojatno
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:46   #373
Ovo si skroz u pravu. Prvih par sezona nisu znali kako koristiti igraca poput ak47. Sjecam se tocni vremena kad je dosao i kako se niti on nije snalazio. Iako je bilo i prije njega takvih profila,problem je bio sto Kirilenko je bio usmjeren vise na defanzivu. Odlicno je citao igru,usmjeravao,preuzimao. Mogao je bilo koga braniti 1 na 1,pa cak i dosta centara. Da se sa njim ranije radilo na tehnickim detaljima ofanzivne igre,bio bi cudoviste. Plus lik nije osjecao pritisak
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 21:12   #374
Da dodam da je AK47 bio jedan od rijetkih koji je imao 15p i preko 5 u 4 kategorije. Vrhunski univerzalac.
Nosce te Ipsum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:29   #375
A i imao je jedan od najboljih, ako ne i najbolji, nadimaka ikada.
__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 22:39   #376
Magic je najbolji NBA nadimak ikad, nakon njega gospodin s lijeve strane ovog posta
__________________
"I long for a time when I think of myself as a European first and an Englishman second. I crave a United States of Europe with one currency, one army and one type of plug." - Jeremy Clarkson
pepeto1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 23:02   #377
Skip 2 my lou
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 23:05   #378
Quote:
pepeto1 kaže: Pogledaj post
Magic je najbolji NBA nadimak ikad, nakon njega gospodin s lijeve strane ovog posta
Ok, al u top 5 ulazi Znam da kad je bilo prije par sezono ono izdrkavanje na nadimke na dresu, a AK-u nisu dali taj nadimak nego njegovo ime na ćirilici

__________________
we are the flame at night, the fire in the trash
we are motörhead, born to kick your ass
Živo Blato is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 23:55   #379
meni je The Big Dipper genijalan

Half Man Half Amazing nije za baciti
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 00:21   #380
dodao bi jos the glide na ove vase iznad
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.