Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2016., 14:16   #1
Question Dečko ne razumije "ne" ...

Okej ne znam kako da zapocnem i trebam pomoc od ljudi koji imaju vise iskustva..

Patim od kronicne depresije od svoje 12e godine. Trenutno imam 17.
Prije 5 mjeseci sam usla u vezu sa deckom od 15 godina koji je poprilicno djetinjast i ne razumije me 99% vremena. Nisam ocekivala nista vise od njega jer realno gledajuci mnogo smo udaljeni u psihickom i mentalnom razvoju pa sam uzela u obzir sve to. No postalo je kompliciranije nego sto sam ocekivala i polaki mi prelazi granicu tolerancije...

Znam ga dulje od godinu dana i poceli smo biti seksualno aktivni nakon mjesec dana veze. S njim sam izgubila nevinost i on samnom te smatram da je to okej. Medjutim postao je toliko ovisan o nasem fizickom kontaktu da mi je pocelo stvarati pritisak i odbojnost.
Osoba sam koja manjka interesa za sex. Ne zato sto imam samo 17, vec u usporedbi s mojim vrsnjacima ne razumijem zasto je to toliko privlacno i pozeljno. Sto se mene tice mogla bih do kraja svog zivota bez sexa, bar ne za zadovoljstvo jer ne dobijem nista od toga i niti jedanput nisam svrsila. Jednostavno ne vidim nista u tome.

Prvi put kada smo to napravili bila sam pod panikom da sam 100% trudna te mi je zbog silnog stresa kasnila menga 2 tjedna. Mama me dodatno pilila stalno ispitivajuci da li sam dobila te sam joj priznala da sam spavala s njim i da vise nisam sigurna iako smo koristili kondom. Eventualno sam dobila nakon 15+ dana kasnjenja...

Zadnja dva mjeseca se stalno svadjam s njim jer mi pije krv na slamku kako mora da ga ni ne volim jer to ne zelim raditi s njim. Zbog mog psihickog stanja reagiram burno i ne mogu se smiriti jer se nakon toga pravi glup pa izokrene sve da zasto se zelim svadjat i napadat ga ko da je toliko glup da ne shvaca da je izazvao tu reakciju. Na samom kraju nista pametno ni ne kazem da se obranim ili objasnim vec mi se mozak upotpunosti ugasi od silnog bjesa i manjka rijeci da opisem sta se dogadja. Dopustim mu da bude u pravu, ispricam se i nadam se da cemo promijenit temu jer nemam snage ni zivaca svadjati se vise... to se desava svaki dan u zadnje vrijeme.

Zadnji put je bio kod mene prije 2 tjedna i ostao je 7 dana.
Prvi dan kada je pala noc bila sam lovey-dovey i sve sto sam htjela je mazit se, no njegov mozak procesira bilo kakav moj dodir na seksualan nacin i odma zeli nesto vise. SVAKI PUT. Sto je meni islo na zivce naravno i ikakva pomisao na sex me odbijala. Pocela sam se odmicat pa bi onda poceo srat kako se on meni gadi i vrtit u krug da ga ne volim pa ne zelim spavat s njim. Onda bi mi pak okrenuo ledja i ignorirao me ko neko balavo deriste od 5 godina kada ne dobije novu igracku iste sekunde. To bi trajalo sve dok ne dobije ono sto zeli ili dok se ja ne pocnem ispricavati za nesto sto uopce ne bi trebala jer uziva kad ga molim i to je jedini nacin da smanjim broj gluposti koje moze iskopat da me optuzi.
Iskoristio bi svaku priliku kada mi starci nisu doma pa makar na 5 minuta da me nagovori na to. Logicno, ne svidja mi se to raditi u zurbi a pogotovo dok nisam opustena pa bi rekla "ne", a on bi iz toga izvukao "ne volim te" i "gadis mi se". I vrtilo bi se sve u krug...
Jednu noc me uspio nagovoriti, trajalo je 3 minute, BEZ kondoma (na moju glupost), nije bio ni blizu da svrsi, rekla sam da vadi van odma, sto me poceo moliti da jos malo, pa sam poludila i drskim tonom rekla ne. Skinuo se s mene i opet poceo duriti...
Onda je cak poceo o tome kako ne zeli da se druzim s muskarcima uopce. Doslovce zabrana kontakta sa ikakvim muskarcem na bilokakav nacin osim rodbine ili ce poludit....

U to vrijeme dok je bio kod mene sam trebala dobiti mengu. Jos tad me mama ispitivala jesam li dobila. I dan danas nisam dobila pa me jos uvijek gnjavi, no ovaj put spominje da ce mi kupit test i stvara mi dodatan stres da sam trudna...

Jucer sam skupila snage i isla mu rec preko poruke, tj zamolit ga, da me ne trazi za sex iduca 2 mjeseca. Na to je odgovorio odma uvrijedjeno zasto, cemu to i kakve to ima veze. Pokusavala sam mu objasnit koliki pritisak mi mama stvara na sve to i da zelim jedan mjesec mir da ju skinem s grbace sa sigurnoscu da nisam trudna i budem mirna i dobijem mengu na vrijeme. Pa je na to poceo govoriti kako to nece nista promijeniti, i da mi to nista ne znaci jer cemo to nakon 2 mjeseca opet napraviti pa nam dodje na isto, ja sam na to opet poludila i nisam uspjela objasnit da nije stvar u sexu vec u mom psihickom stanju sada...


Stagod da kazem ne valja, ili ne zeli shvatiti ili shvaca ali mu je ego prevelik da prizna da je u krivu. Kada mu pokusavam reci da mi je tesko on uzvrati da je njemu isto tesko i tako nikad na zelenu granu s njim a ocekuje od mene da mu se otvorim i najgore zna za moju depresiju.
Pokusavam dobiti pomoc oko njega sta da radim kada mi mama pocne i trudnoci, kako ne znam vise sta da mislim on me nazove glupom i kako mi je lagano isprat mozak iako znam "istinu".
Istina je da su sanse jako male, ali ne i nikakve. A moje psih. stanje i mamino konstantno kvocanje i hranjenje mog stresa samo odugovlaci proces da dobijem mengu...
Pa mi je jos i on sa svojim glupostima dodatan stres...



Ne znam vise sta da radim, dodje mi da ga ostavim koliko me zivcira u zadnje vrijeme. Vlastita mama mi uopce ne pomaze niti on razumije.
Najiskrenije ...dodje mi da se ubijem od muke i placem vec danima
Zelim piti tablete koje mi je psihijatrica prepisala jer koliko god da je droga bar se bolje osjecam, no on mi i tablete brani...
Vise me ni ne zanima da li sam trudna ili ne koliko se raspadam danima..

Pomoc..
durarara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:21   #2
Morati ces naci nekoga sa kime ti je seks super i pozeljan. Da ne kazem i po mogucnosti nekog malo starijeg tko smije barem glasovati.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:33   #3
Quote:
durarara kaže: Pogledaj post
Zelim piti tablete koje mi je psihijatrica prepisala jer koliko god da je droga bar se bolje osjecam, no on mi i tablete brani...Pomoc..
Previše si je on slobode uzeo. Između ostalog ... Ali i na tebi je da mu ne dopuštaš neke stvari i nametanja.
Boldano - Ima li pravo tebi ovo braniti? NEMA!!!

A za sex, to je čista sebičnost sa njegove strane. Želiš li sebičnu osobu uz sebe? Pitaj ga zašto je s tobom, pa da vidiš kada krenu izmotavanja
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:54   #4
Sad me je sram reći da sam muško, nakon što sam ovo pročitao.
-Dark-Angel- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 14:55   #5
Ne možeš prekinuti i udaljit se od njega?

Poslano sa mog SM-G313HU koristeći Tapatalk
TrueCroatian is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 15:43   #6
Mislim da bi trebala opet pročitati sve ovo što si napisala i sama doći do zaključka kako se nalaziš u izrazito nezdravoj vezi koja ti očito većinu vremena ne donosi ništa dobro... Jedino razumno rješenje tvojega problema, s obzirom da se mladić neće baš promijeniti u skorije vrijeme, čini se, je prekid. Ako pritisci s njegove i s majčine strane nestanu, trebala bi se osjećati puno bolje.

Imaš dovoljno godina da znaš procijeniti situaciju i da doneseš odluku za sebe. Takvi ljudi u životu te samo mogu sputavati i psihički uništavati.
Samo ti si možeš pomoći i osloboditi se te, kako si ju sama nazvala, muke.

Sretno!
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 16:15   #7
Univerzalni forumski odgovor, ali ostavi ga.
Stvarno ne kužim što ti on treba u životu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 17:22   #8
odnosi se ne bi smjeli bazirati samo na seksu. mislim loš seks svakako je kamen spoticanja, al možda si premlada da bi to doživjela onako kako treba. pogotovo s tak mlađim dečkima koji su sebični i ne razumiju i nemaju iskustva.

koliko kužim da ti ta veza stvara više stresa i problema, dok bi odnosi (pogotovo u toj dobi) trebali biti opuštajući, puni razumijevanja i podrške. možda je stvar samo do njega ili ti općenito jednostavno sad to ne treba, barem ne takav odnos.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:50   #9
Sad očekuj od njega kak se hvali, kak te jebo, gdje te jebo......uglavnom kad ga odjebeš postaješ seoska štraca!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 19:34   #10
Vidim kak ste oboje nadsve zreli i spremni za seks.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 20:09   #11
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Vidim kak ste oboje nadsve zreli i spremni za seks.
Afro jesi ti zrela i spremna za seks ?
rap is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 20:43   #12
Svjesna sam i sama u kakvoj sam situaciji ali imam hrpu problema koji me zaustavljaju..

#1 u istom ucenickom domu smo tako da cu ga morat gledat i trpit svaki dan htjela ili ne + tracevi
#2 njegova mama imam moj broj te me stalno zove kada napravi neku gluposti i trazi od mene da mu je budem na neki nacin mama 2 i objasnim sta smije a sta ne
#3 brat mu ima uskoro vjencanje sad iduci mjesec, pozvana sam, ako prekinem unistit cu mu svaki dozivljaj toga i svi oko njega ce patit s njim gledajuci ga u vrijeme kada bi se trebali veselit, ako sutim i odem pa onda tek prekinem biti cu na vjencanju na kojem nisam ni trebala biti, imat ce fotografije mene na burazovom vjencanju i svima ce biti u pamcenju "ta kuja" koja mi je zgadila vjencanje

ne znam vise..
durarara is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 21:10   #13
to kak se bude on prikazival na vjenčanju je isključivo njegov problem. zakaj ne bi malo mislila i na sebe?

i ne treba ti ta uloga druge mame, objasni njegovoj mami da ga ti ne možeš odgajati kad ona koja je i trebala, nije uspjela.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 21:53   #14
Quote:
durarara kaže: Pogledaj post
Svjesna sam i sama u kakvoj sam situaciji ali imam hrpu problema koji me zaustavljaju..

#1 u istom ucenickom domu smo tako da cu ga morat gledat i trpit svaki dan htjela ili ne + tracevi
#2 njegova mama imam moj broj te me stalno zove kada napravi neku gluposti i trazi od mene da mu je budem na neki nacin mama 2 i objasnim sta smije a sta ne
#3 brat mu ima uskoro vjencanje sad iduci mjesec, pozvana sam, ako prekinem unistit cu mu svaki dozivljaj toga i svi oko njega ce patit s njim gledajuci ga u vrijeme kada bi se trebali veselit, ako sutim i odem pa onda tek prekinem biti cu na vjencanju na kojem nisam ni trebala biti, imat ce fotografije mene na burazovom vjencanju i svima ce biti u pamcenju "ta kuja" koja mi je zgadila vjencanje

ne znam vise..
To će se sve zaboraviti za 2 tjedna i nema nikakvu vrijednost u odnosu na dečka koji te praktički siluje (u mozak i pizdu) i brani ti terapiju koju ti je prepisao liječnik. Znam da su tinejdžeri glupavi, ali ovo je gore od obične tinejdžerske veze. Zašto ti on uopće treba? Ovo su tri razloga zašto ti njemu trebaš (nisu hrpa problema nego hrpa glupavih pizdarija kojima ćeš se sljedeće zime smijati, a ne spremati samoubojstvo), a što ti imaš od njega nismo čuli. Riješi ga se i riješi se briga. Ima još momaka. Normalnih.
Eurifesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 07:27   #15
Quote:
rap kaže: Pogledaj post
Afro jesi ti zrela i spremna za seks ?
Nisam. Još uvijek sam teen.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 07:33   #16
Quote:
durarara kaže: Pogledaj post
Svjesna sam i sama u kakvoj sam situaciji ali imam hrpu problema koji me zaustavljaju..

#1 u istom ucenickom domu smo tako da cu ga morat gledat i trpit svaki dan htjela ili ne + tracevi
#2 njegova mama imam moj broj te me stalno zove kada napravi neku gluposti i trazi od mene da mu je budem na neki nacin mama 2 i objasnim sta smije a sta ne
#3 brat mu ima uskoro vjencanje sad iduci mjesec, pozvana sam, ako prekinem unistit cu mu svaki dozivljaj toga i svi oko njega ce patit s njim gledajuci ga u vrijeme kada bi se trebali veselit, ako sutim i odem pa onda tek prekinem biti cu na vjencanju na kojem nisam ni trebala biti, imat ce fotografije mene na burazovom vjencanju i svima ce biti u pamcenju "ta kuja" koja mi je zgadila vjencanje

ne znam vise..
Ubuduće malo više pameti. Ne bi ti bilo loše da prvo dejtaš, imaš jednu ili dvije neseksualne veze pa s vremenom vidiš kaj će biti. Ako ja kužim vas koji srljate u tim godinama... Kakva ti potpora može biti netko mlađi od tebe???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 10:14   #17
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ubuduće malo više pameti. Ne bi ti bilo loše da prvo dejtaš, imaš jednu ili dvije neseksualne veze pa s vremenom vidiš kaj će biti. Ako ja kužim vas koji srljate u tim godinama... Kakva ti potpora može biti netko mlađi od tebe???
Ne misliš da je među dvoje ljudi uvijek jedna osoba mlađa?
-SOMEBODY- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:13   #18
Quote:
-SOMEBODY- kaže: Pogledaj post
Ne misliš da je među dvoje ljudi uvijek jedna osoba mlađa?
Čuj ti ovo... Jedno je kad je riječ o razlici nekoliko mjeseci među teen vezama. Drugo kad jedno ima 15, a drugo 17. Te 2 godine mogu igrati poprilično veliku ulogu, s tim da je ona starija. Da ona ima 27, on 25 nikome ništa. Ali ovo...

Kad sam imala 17 nisu me zanimali vršnjaci, kamoli mlađi od mene. Iz čistog razloga jer su neozbiljni.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 12:43   #19
Depresija ti čini ovu situaciju težom nego što je, pa ti je teško donijeti ispravnu odluku.

U životu se uvijek imaš pravo predomisliti. Također, ako netko želi biti s tobom to ne znači da ti moraš uzvratiti. Gledaj svoje želje i interese, a ne kako zadovoljiti druge. Na kraju dana za takvu žrtvu nećeš nikada dobiti hvala.

Mislim da je najbolje objasniti zašto na sljedeći način. Mnogi ljudi kažu mladima poput tebe - joj kako si mlada, imaš još puno vremena u životu. To nije istina. Dvadesete ti prolete i sve odluke u dvadesetima (a ti do tada imaš još tri godine) te dovode do života kakvog ćeš imati u tridesetima. Trošenje vremena na nepotrebne situacije i krive ljude, vodi te u krivom smjeru. Već sada moraš naučiti donositi odluke koje su dobre za tebe samu.

Ja vjerujem da ti znaš što ti je činiti, a i da imaš hrabrosti postupiti kako želiš.
FIRST is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 00:15   #20
Quote:
durarara kaže: Pogledaj post
Svjesna sam i sama u kakvoj sam situaciji ali imam hrpu problema koji me zaustavljaju..

#1 u istom ucenickom domu smo tako da cu ga morat gledat i trpit svaki dan htjela ili ne + tracevi
#2 njegova mama imam moj broj te me stalno zove kada napravi neku gluposti i trazi od mene da mu je budem na neki nacin mama 2 i objasnim sta smije a sta ne
#3 brat mu ima uskoro vjencanje sad iduci mjesec, pozvana sam, ako prekinem unistit cu mu svaki dozivljaj toga i svi oko njega ce patit s njim gledajuci ga u vrijeme kada bi se trebali veselit, ako sutim i odem pa onda tek prekinem biti cu na vjencanju na kojem nisam ni trebala biti, imat ce fotografije mene na burazovom vjencanju i svima ce biti u pamcenju "ta kuja" koja mi je zgadila vjencanje

ne znam vise..
@ #1 #2 #3 Kaj te boli kurac? Ako on nema razumijevanja za tebe, zakaj bi ti imala za njega?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.