Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 14:17   #41
De pliz nemoj se zamarati gdje si i kako ispao, šta te briga.
Who cares, ispadni kakav jesi, kad naiđe netko special budete si pasali i to je to.
dulca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:34   #42
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Pa, ukratko... Javljao sam se nepoznatim curama...
Par njih je prihvatilo poziv, međusobno smo se lajkali, započeli komunikaciju (točnije, ja sam započeo komunikaciju). Ali je sve ispalo naopako!
Toliko o tome...
Quote:
Ma, kad malo bolje razmislim - Nisam ja ispao manijak, nego su one ispale ... (da se ne izrazim ružno).
Jer, s moje strane je sve bilo nenametljivo, pristojno i fer - A, s druge strane ne (iako su znale za situaciju).

Quote:
Ukratko...
Sve manje vjerujem u društvene mreže, a i ljude općenito.

Uz moju situaciju, a i inače tešku i ćudljivu narav - Rijetki me i mogu razumijeti...
hm ... zašto mi je ovih par isječaka upalo u oči?

Cure su ispale kakve su ispale (?) a ti imaš tešku i ćudljivu narav?

Žao mi je, ali idjeluje mi prilično moguće da je problem u tebi, ma koliko bio fin i pristojan (što ne sumnjam da jesi). Moguće je i da podsvjesno odbijaš zbližiti se s nekim. Imam osjećaj da ti žena treba više iz praktičnih razloga nego emotivnih.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:08   #43
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
hm ... zašto mi je ovih par isječaka upalo u oči?

Cure su ispale kakve su ispale (?) a ti imaš tešku i ćudljivu narav?

Žao mi je, ali idjeluje mi prilično moguće da je problem u tebi, ma koliko bio fin i pristojan (što ne sumnjam da jesi). Moguće je i da podsvjesno odbijaš zbližiti se s nekim. Imam osjećaj da ti žena treba više iz praktičnih razloga nego emotivnih.
Naravno da je problem I u meni!
Međutim, poznajem psihologiju jako dobro - I znam da NITI podsvjesno ne odbijam zbližavanje s nekim.
A, ovo da mi žena treba više iz praktičnih nego emotivnih razloga je potpuno pogrešno!
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:46   #44
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Naravno da je problem I u meni!
Međutim, poznajem psihologiju jako dobro - I znam da NITI podsvjesno ne odbijam zbližavanje s nekim.
A, ovo da mi žena treba više iz praktičnih nego emotivnih razloga je potpuno pogrešno!
A u cemu si cudljiv i tezak?
U kojim poljima?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 22:03   #45
Ako si mlada žena, onda ti se lako desi. A to se lako desi i ako je muškarac popularan. Ostalima se rijetko desi. Još manje će se desiti ako se ništa ne čini. Treba biti dostupan, tamo gdje ima ljudi za upoznati. Muški trebaju sami pokušavati jer rijetke žene same preuzimaju inicijativu.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 01:03   #46
Quote:
Fraxinus kaže: Pogledaj post
Ako si mlada žena, onda ti se lako desi. A to se lako desi i ako je muškarac popularan. Ostalima se rijetko desi. Još manje će se desiti ako se ništa ne čini. Treba biti dostupan, tamo gdje ima ljudi za upoznati. Muški trebaju sami pokušavati jer rijetke žene same preuzimaju inicijativu.
Slažem se!
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 01:31   #47
Evo ovako, quick update...

Ima već nekih tjedan dana da se dopisujem s jednom curom/ženom.
Spojili smo se preko Facebook-a, jer je njezin brat moj prijatelj/poznanik.

Cura je super, zbilja "na mjestu"...
Međutim, ima tih par "ALI"...
Pa bih volio čuti par mišljenja po tom pitanju...

Prvo, starija je 10 godina od mene (što mi, iskreno, ne predstavlja nikakav problem). I pok. žena je bila starija 9 godina.

Drugo, ima sinove od 10 i 15 godina. Razvedena je već 8 godina i nema nikoga. Dakle, samohrana majka (kao što sam i ja).

Ono što me najviše muči je naša komunikacija...
Ona je predložila Messenger (Facebook).
Broj mobitela ne želi (za sada) dati, uživo se isto (za sada) ne želi upoznati.
Zapravo, nije rekla da NE ŽELI, nego "uvijek ima nešto obaviti".

S obzirom da mi se jako sviđa, moram ulagati ogromne napore da bih zadržao strpljenje.
Ne bih volio napraviti krivi korak (zbog sebe, zbog nje, a i zbog njenog brata koji bi to sve saznao).

Za sad se samo dopisujemo...
Ona je malo drukčiji tip od mene...
Ne želi puno pitati, također ja trebam "izvlačiti" iz nje neke detalje.

Ali, ona definitivno želi da se nastavimo dopisivati.



Sad, ne znam... Da li je jednostavno povučena osoba, ili je samo oprezna...
Uglavnom, nije mi dala puno povoda da bih se odlučio na daljnji korak, pa i samo upoznavanje uživo.

Za sada pratim njezin ritam - Dopisujemo se svaki dan, pričamo o svemu...
Ali, dalje od toga ne ide!


Ima li tko kakav savjet?
Da li da nastavim ovako, ili da ipak krenem malo aktivnije/progresivnije?
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 01:38   #48
Evo, osobno, ne vjerujem u "aktivnost" frajera. Treba ti dopuštenje za nešto "progresivnije", a budući da postavljaš ovo pitanje, sumnjam da si ga do sada dobio. Radije laganini. Iako, kakve su to sheme s dopisivanjem? Ne vjerujem ni u to. Izvuci joj dupe u prirodu. Evo, vani je već toplo. Probaj ju ležerno pozvati van u hlad pod neku trešnjicu.

Samo te molim, nemoj joj reći da si napaljen i da želiš jebati. Toliko...

Sretno!
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 01:50   #49
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Evo, osobno, ne vjerujem u "aktivnost" frajera. Treba ti dopuštenje za nešto "progresivnije", a budući da postavljaš ovo pitanje, sumnjam da si ga do sada dobio. Radije laganini. Iako, kakve su to sheme s dopisivanjem? Ne vjerujem ni u to. Izvuci joj dupe u prirodu. Evo, vani je već toplo. Probaj ju ležerno pozvati van u hlad pod neku trešnjicu.

Samo te molim, nemoj joj reći da si napaljen i da želiš jebati. Toliko...

Sretno!
Haha, ne budi vulgarna, jer nisam takav.
Ne tražim je.anje, nego nešto više.

Kažeš da trebam dopuštenje za nešto "progresivnije"?
Pa, ja bih je pozvao vani.
I već jesam... Ali, je imala neke obaveze (da li je stvarno imala ili ih je izmislila - Ne znam)!.
Svakako bih volio prijeći s jeb.... Fejsa uživo!
Ali, ne mogu i ne smijem forsirati! Vrlo lako mogu napravit krivi korak!
Patrick_Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 02:01   #50
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Haha, ne budi vulgarna, jer nisam takav.
Ne tražim je.anje, nego nešto više.

Kažeš da trebam dopuštenje za nešto "progresivnije"?
Pa, ja bih je pozvao vani.
I već jesam... Ali, je imala neke obaveze (da li je stvarno imala ili ih je izmislila - Ne znam)!.
Svakako bih volio prijeći s jeb.... Fejsa uživo!
Ali, ne mogu i ne smijem forsirati! Vrlo lako mogu napravit krivi korak!
Oprostićeš, ali ja ne znam kakav si ti, ali znam kakvi su muškarci i kakve budalaštine mogu napraviti. Ti već drugi puta, u nešto drugačijem kontekstu, postavljaš pitanje koje se tiče ostajanja u pasivnosti ili kretanja u akciju. Imaš li ti neki problem s tim? Emocionalna te inteligencija prevarila više puta u životu? Osjećaš li se izgubljeno i pod nekim drugim pritiscima motiviran da uvedeš ženu u život pa se i tebi samome stvar čini pomalo nasilna?

Možda bi ipak trebao prepustiti Kozmosu da ti uvede ženu u život bez prevelikog traganja i kalkuliranja?

Ne znam ja ništa, niti sugeriram. Samo pitam.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:04   #51
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Sad, ne znam... Da li je jednostavno povučena osoba, ili je samo oprezna...
Uglavnom, nije mi dala puno povoda da bih se odlučio na daljnji korak, pa i samo upoznavanje uživo.

Za sada pratim njezin ritam - Dopisujemo se svaki dan, pričamo o svemu...
Ali, dalje od toga ne ide!


Ima li tko kakav savjet?
Da li da nastavim ovako, ili da ipak krenem malo aktivnije/progresivnije?
palo mi je na pamet kako je moj bivši znao govoriti da svatko mora imati svoju virtualnu simpatiju.
Možda i ona tako razmišlja? Ima ljudi koji vole kuckati po tipkovnici i ništa drugo. Jedna moja prijateljica tipkala se s tipom godinu dana i prilično se zagrijala za njega ali i on je izbjegavao susret pa je najzad odustala i pronašla si dečka u reali.
Osobno, ako bih kliknula s nekim, ne bih baš jako dugo odgađala kavicu. Naravno, što je kome dugo, stvar je procjene. Ali mislim da je mjesec dana tipkanja uvrh glave dosta da shvatiš jesi li s nekim kliknuo ili ne i hoćeš li se s njim upoznavat ili ne.
Strpi se još malo no bude li i dalje izbjegavala susret, bit će da joj treba samo virtualna simpatija ili prijatelj, netko s kim će podijeliti misli, što god ... nekim ljudima lakše je pričati s neznancima i žele da tako i ostane. Neki pak tako krate vrijeme ... ima svašta nešto, i ništa od toga nije loše ako i jednom i drugom tako odgovara.
Pričekaj još malo i nakon nekog vremena otvoreno ju pitaj je li samo za dopisivanje ili za nešto drugo, što god bilo i što god ispalo iz toga nakon što se vidite (bilo prijateljstvo ili veza).
Važno je u nekom trenutku razjasniti stvari.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:09   #52
Tek se tjedan dana dopisujete. Daj joj malo vremena da vidi tko si i kakav si. Vjerojatno je samo oprezna i ne želi se zaletiti u nešto, a i realno to je stvarno malo vremena.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:10   #53
Jos koji put bih ju pitala za neki susret,a ako opet krenu izgovori,mislim da nema logike rastezati to unedogled ko zvakaću..
Jedino ako ti odgovara prijateljstvo u pisanom tragu,ono oboje se isklafrate ali svatko ostaje u svojoj cahuri,bez upoznavanja..
Dugorocno je to zavlačenje,ništa što ide u konkretno.
Svaka čast oprezu i zatvorenosti ali ne pretjerano.
Jedan susret nikoga nece pojesti

Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:33   #54
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
J.
Svaka čast oprezu i zatvorenosti ali ne pretjerano.
Jedan susret nikoga nece pojesti
pa da, baš to. Najzad, on poznaje njezinog brata, nije baš da se pojavio iz virtualnih bespuća.
Malo mi je čudna ta njezina zatvorenost, ja bih svog brata odmah pitala o tipu koji mi se javio i s kojim se dopisujem. Mislim, čega se ona toliko boji, jedna kavica neće ju ubiti.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:04   #55
Ovako, ona sto ti je pobjegla iz kafica, normalno da je pobjegla, predpostavila je da ce joj se poceti upucavati neki ozenjeni s djetetom. Ne pise ti na celu da si samohrani roditelj. Isto tako, mozda se je smijesila majcinski na sliku oca s djetetom, pa je skuzila da si pogresno protumacio.

Za ovu s fejsa s kojom se dopisujes...tjedan dana nije nista. Da zena nema nikakvih losih iskustava, tjedan je premalo da se otvori nekom strancu, a kamoli ispija kafe. Ti jesi stranac za nju, znao ti njenog brata ili ne. Ne navaljuj, jer ces samo odati sliku ocajnika. Strpljen, spasen.

Koliko si dobar s njenim bratom? Isto je bitan nacin na koji si se spojio s njom preko fejsa? Ceprkao listu prijatelja/poznanika, pa ugledao nju i dodao je ili je prijatelj predlozio? Kako? Ovo prvo izgleda kao stalking i ocaj. O cemu se dopisujete? Da li si saznao sta voli ili ne? Mozes predloziti da radite nesto sto ona voli. Pa makar zajedno isli u teretanu. Bitno je da sto prije dodjes do tog real life kontakta.

Moj savijet za razvoj daljnje situacije je da malo smanjis dopisivanje. Ne mora svakodnevno. Budi malo strpljiv. Imam osjecaj da ti strpljenje nije jaca strana i da hoces sve odmah i sad. Tako ne ide. Malo je popusti i onda joj predlozi da ona predlozi dan kada nije zauzeta, jer bi je zaista volio upoznati, jer je zanimljiva . Djecu ne vodite na prve sastanke. Njena djeca su veca i sigurno nece lako prihvatiti stvari. Ako djeca njena budo jako protiv, odmah u startu gubis. Zato bez djece dok veza ne dodje na neki nivo, ako dodje. Isto tako, zena u srednjim cetrdesetim koja vec ima dvoje tinejdjera, nije bas luda da odgaja trece dijete. Ona ce to htjeti samo ako te voli. A ti nisi ni B od blizu tome, jer se niste ni upoznali, a kamoli zavolili. Zato, na sastanke sam. Znam da ne volis to cuti i da ne zelis opterecivati roditelje, ali to ti je istina. Ako nastavis tako, pisaces i narednih 20 godina po forumu. Tvome djetetu nista nece biti na par sati. Skuhaj jednom za 2-3 dana i imas slobodnu vecer. Tanjiri se mogu oprati i naredni dan. Ako ti ne predlozi neko vrijeme koje njoj odgovara u naredna 2-3 tjedna (moras joj dati jos vremena da prelomi u svojoj glavi da nisi neki freak), mozda i malo duze, samo ti se kazalo.
__________________
Ljudi koji tvrde da sve znaju idu na živce nama koji sve znamo.
sotona69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:40   #56
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Haha, ne budi vulgarna, jer nisam takav.
Ne tražim je.anje, nego nešto više.

Kažeš da trebam dopuštenje za nešto "progresivnije"?
Pa, ja bih je pozvao vani.
I već jesam... Ali, je imala neke obaveze (da li je stvarno imala ili ih je izmislila - Ne znam)!.
Svakako bih volio prijeći s jeb.... Fejsa uživo!
Ali, ne mogu i ne smijem forsirati! Vrlo lako mogu napravit krivi korak!
Daj još malo vremena. Ako je u pitanju opreznost, nakon recimo mjesec dana dopisivanja pristat će na izlazak. Ako joj je samo do dopisivanja, niti mjesec dana joj neće biti dovoljno da bi izašla. Je li u pitanju opreznost ili zatvorenost nitko s foruma ti ne može reći. Po izjavama nekih i ja bi spadala u zatvorenu osobu raspoloženu samo za dopisivanje, a u stvari sam sasvim suprotna. Daj još malo vremena pa ćeš vidjeti.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:52   #57
Tek tjedan dana dopisivanja a ti moras ulagati ogromne napore da se strpis? Ajme covjece. Pretjerujes. I to ce ti se osjetiti preko poruka kad tad. Daj malo lezernije radi to sve sa zenama, ovako ces ispasti ocajan i nasrtljiv.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:25   #58
Takodje mislim da se prekratko dopisujete. Zasto si toliko nestrpljiv? Mozete se upoznati i za mesec dana, ne forsiraj! Ako i tada ne bude mogla, onda je zaboravi.
Ove sto se smeskaju, pa zbrisu, nisu ok!Mislim, smeskam se i ja nekad, ali se vidi da gledam dete ( ili psa ), a ne tatu.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:04   #59
... ah, bilo je tata s djecom kojima sam se osmjehivala, a bogme sam dijelila osmjehe i muškarcima s psima. Zbog djece i pasa, dakako, i ni iz kojeg drugog razloga.

Autore, nama ženskama (barem većini) su djeca i psi i mace i sve to, jako slatki. Slatko nam je vidjeti i tate s djecom. To nas nekako raznježi.
Smiješimo se i mamama s djecom i ženskama sa slatkim psićima, a daleko od toga da im se upucavamo.
Imam psa pa se ljudi i meni smiješe, u kafiću, parku, na ulici, bilo gdje ... i nikada nisam stekla dojam da je to zbog mene. Često puta čak i izmjenim s ljudima par riječi, svejedno jel s muškima ili ženskama.
Dakako, postoje specifične sitacije kad dijete ili pas mogu poslužiti kao uvod u komunikaciju ili upoznavanje. To može olakšati stvar, kao što su ti ljudi već ovdje rekli, primjerice, kad odvedeš dijete u park ili u vrtić.
No onako, lagano, pa što bude. Bez presinga.
Općenito, budi što je više moguće opušten. Ne mora ženska odmah znati da tražiš nekoga za ozbiljnu vezu. Jer ako to skuži, osjećat će se kao da je na nekakvom ispitu, jednom kad se nađete na kavi.
Možda je zato ova tvoja tako suzdržana?
Nitko se ne voli osjećati kao da je ušao u neki uži izbor od 50 njih, pa se sad, kao, treba dokazati je li prava osoba za njega/ nju.
Sve to treba ispasti spontano.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:48   #60
Quote:
Patrick_Jane kaže: Pogledaj post
Haha, ne budi vulgarna, jer nisam takav.
Ne tražim je.anje, nego nešto više.

Kažeš da trebam dopuštenje za nešto "progresivnije"?
Pa, ja bih je pozvao vani.
I već jesam... Ali, je imala neke obaveze (da li je stvarno imala ili ih je izmislila - Ne znam)!.
Svakako bih volio prijeći s jeb.... Fejsa uživo!
Ali, ne mogu i ne smijem forsirati! Vrlo lako mogu napravit krivi korak!
Već si pogriješio. Na ishitreni prijedlog si dobio negativan odgovor.
Jedino što se pouzdano zna o upoznavanju je to da se greške u startu ne daju ispraviti.
Možeš ti nastaviti s njom dopisivanje ako ti je do dangubljenja.
Srebrenocrni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger