Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 19:41   #1
Sve za vjenčanje u Karlovcu

Ok, ovako. Nase je vjencanje u 7. mj 2011. Treba mi vasa pomoc. Jel netko ima dobre preporuke sto se tice sale, muzike (DJ i band) itd.
1) treba nam dobra sala - oko 100 ljudi. A najvjerovatnije ce biti do zore ( 3-6ujutro). okrugli stolovi, izbor boja masna za stolice, dobra klopa. (nemora biti u KA - oko KA je OK.) - Zganjer nije nas "stil".
2) band - treba nam band koji govore engleski i hrvatski posto su nasi gosti i domaci i stranci.
3) Pitanje - ako je netko imao svadbu poput ove (mjesani gosti), jel imate preporuku kakvu o DJ i/ili band? Mislili smo oboje radi nasih stranih gostiju. I da li bandovi rade MC ili se to mora posebno potraziti. (Opet, MC mora govoriti i engleski)
4) Gdje bi mogli iznajmiti cokoladnu fontanu?
5) Mjesta gdje bi mogli imati ljepu okolinu za slike.
Pliz.

ovo je samo pocetak...this is just the beginning...
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 20:13   #2
hej....dobra klopa i super mjesto ti je aromas!! ja se odusevila...i imat ce okrugle stolove,jos nemaju....i za 100 ljudi je taman!
ne radi pa moras tipa zvat.....
ostalo ti jos ne znam ni ja tak da.....
fontanu imas u coko baru ja mislim...odi vidjeti....
eto...nadam se da sam malo pomogla....
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 08:13   #3
zaboravih pitati...koji datum je?
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 19:17   #4
nismo sigurni za datum. LOL...sada samo uzivamo u zarukama i u tremi oko planiranja.

Hvala na info - poslat cu starce da malo pronjuskaju.
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 09:47   #5
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...
__________________
.......... :-)
ana.f1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2010., 12:06   #6
Quote:
ana.f1 kaže: Pogledaj post
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...

Ja sam ima svadbu prije 3 godine u La mirage i sala nam je bila jako dobra za broj ljudi koji smo imali (oko 170), svi vide svakoga, niko nije zagraden,veliki plesni podij, hrana i ostalo je bilo na vrijeme i nije nicega falilo, konobari korektni...cak su tada davali i mislim 5 dana neki apartman na Krku, cisto ok bilo, i relativno blizu plaze :-)
Studio-Snimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 06:40   #7
Restoran do 10o ljudi je i DP u Zvečaju tj Mrežnička kuća uz samu Mrežnicu, tamo je i slap sa milnicom poprište mnogih vjenčanih fotografija.
Motel Roganac ima također lijep park, i Mrežnica je opet blizu.
uciteljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 09:27   #8
evo ja se prijavljujem

udajem se u 3.9.2011., svadba će bit u Mrežničkoj kući. niš još posebno ne planiram, a ni ne mislim do par mjeseci pred vjenčanje. ne da mi se, a i planiramo sve dosta jednostavno i skromno napravit. ali, svakodnevno pogledam što ima tu na vjenčanjima, hihi

nama je Mrežnička predivna, samo šta je kivana napisala da bi oni feštali do ujutro, a tamo u obzir dolaze samo dnevne svadbe, do 10 (najkasnije11 ) sve mora bit gotovo. tak su bar nama rekli. a i optimalno je oko 70 ljudi, 100 je maksimum koji se može nekak jedva ugurat.

bilo bi super da se javi netko tko je bio tamo na svadbi
bolek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 09:29   #9
ovisi dal ćete imati kakvu živu glazbu, fotografa i snimatelja, to je nekak onak uz salu najvažnije jer se dosta rano rezerviraju. kolači, vjenčanica, cipele - sve se još stigne do tvoje svadbe...
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 05:35   #10
A sad...ak vec putujemo preko bare da se slavi, onda nek se slavi cijelu noc!
To na mreznici zvuci fino, ali ipak nam treba bas ono - gledala sam svadbe u hotelu Antunovic, i to mi pase - naravno, nemogu zahtjevati da mi gosti voze do hotela, i onda nakon cjele noci opet voze doma. nema smisla.

al, to bi bilo za primjer sto trazim.

cure- hvala vam zaista na odgovorima. ako ne nadjem ono sto hocu, barem cu znati ono sto definitivne ne zelim.
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2010., 18:40   #11
bok cure, evo bila sam na jednoj svadbi u dp-u iznad mrežničke kuće i to mi je mogu reći najbolja od svih, trebala je biti u mrežničkoj kući no zbog jake kiše taj dan goste su preselili gore u dp jer je bilo 90 gostiju pa ne bi svi stali unutra nego bili na natkrivenoj terasi, mladencima je to bilo jako žao no svejedno svadba je bila super. Hrana je bila odlična i najviše me oduševilo što je bio tako veliki izbor svakakvog mesa, povrća, puno vrsta salata, ništa nije bilo klasično kao inače po svadbama gdje stave hrpu mesa i par komada krumpira i graška pa se svi oko toga onda bore, stvarno je meni odličan bez prigovora, a ovo ostalo i atmosfera ovisi o ukusu, kako kome paše. Mi smo odlučili isto tamo imati svadbu u 7.mjesecu iduće godine, imamo manji broj gostiju, 60, isto su nam rekli da je to više za popodnevna vjenčanja i muzika je tako negdje max do 11, a takav tip svadbe nam i paše jer bi isto nešto kraće, jednostavno i bez velikog planiranja. Imali bi dj-ja i to me sad najviše muči jer ne znam gdje naći nekog dobrog, u biti dali bi mu popis pjesama koje želimo pa da samo to pušta.

Što se tiče ostalih mjesta po Karlovcu za svadbe bila sam na dosta njih, Kristal je recimo otmjeniji no i skuplji, svidjelo mi se tamo, takvi su ti okrugli stolovi i može isto tamo biti svadba za oko 100 ljudi, ta na kojoj sam bila je bilo oko 120 ljudi i bilo je puno mjesta za ples i sve, u centru je pa je blizu Hotel Karlstadt za prespavati, ma ni 5 minuta udaljen autom a i pješice kojih 10tak minuta, Roganac kažu da je uvijek jako unaprijed rezerviran i popularan i lijepo je uređeno sve okolo, tamo isto mogu prespavati, ovo ostalo a ne znam ni sama, sve mi je nekako na isti kalup, kad smo birali za sebe odmah smo htjeli samo tu mrežničku pa o drugome nismo ni razmišljali.

Što se tiče bendova joj tu nažalost ništa ne mogu pomoći jer smo po tom pitanju i dečko i ja grozni, volimo samo rock i to većinom strani i gdje god odemo na vjenčanje svaki bend svira većinom neke narodne i tako nešto i to baš ne volimo i sad mi je i samoj muka od tog dj-ja i što odabrati nešto neutralno da paše svima jer da pustimo ono što baš želimo ljudima bi se vjerojatno dignula kosa na glavi i svadba ne bi na ništa ličila...
vina63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2010., 01:58   #12
Karlstadt je problem vec sada- mi trazimo rezervacije za 10tak soba, a oni nas guraju nazad govoreci da imaju ugovore sa agencijama i agencije prvo moraju svoje rezervirati, a onda kad znaju koliko je praznih, onda tek mogu napraviti rezervacije za sve druge. To mi je stvarno glupost, jer mi bi sada napravili rezervacije i to im je 100% placeno- kak vele: bolje jedna ptica u ruci, nego 2 na grani. Al to me nit ne cudi - i onda se pitamo zasto nasi propadaju u biznisu! Hahaha
Gledala sam Kristal ali na slikama izgleda jadno - sad neznam dal ja previse zahtjevam al me nista ne privlaci na njihovoj stranici.
Nadam se dosetati u HR za mjesec ili dva i sve sale zaobici i odlucit se.

Koliko je daleko Antunovic hotel od karlovca? Ak nis drugo, strpamo sve na autobus i ...
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 01:07   #13
Krajem 6. mjeseca bila sam u Karlovcu na svadbi, sala se nalazila negdje kod Bille, u nekakvoj zgradi. Uglavnom, jako lijepo je bilo, lijepa sala, okrugli stolovi. Na svadbi je bilo oko 150 ljudi. Mi smo bili tamo negdje do 4 ili 5

Ne znam za cijenu ali mogu pitati frendove
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 09:16   #14
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Krajem 6. mjeseca bila sam u Karlovcu na svadbi, sala se nalazila negdje kod Bille, u nekakvoj zgradi. Uglavnom, jako lijepo je bilo, lijepa sala, okrugli stolovi. Na svadbi je bilo oko 150 ljudi. Mi smo bili tamo negdje do 4 ili 5

Ne znam za cijenu ali mogu pitati frendove
To je Kristal, već je spomenut koji post više. Meni osobno je ok, nije baš za male svadbe jer ima dosta mjesta, dobro je sto je sve pregledno :-)
Studio-Snimak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 15:16   #15
Thumbs up

Bila sam na svadbi kod Žganjera u 6.mjesecu i bila sam oduševljena tak da ovih dana idemo rezervirat termin za 8. ili 9. mjesec
Radili su im cijelu svadbu- catering kod bratića, kolače- njam, tortu, aranžiranje...
Mlada je iz Austrije pa su njeni bili smješteni kod Žganjera u motelu, a na terasi (lijepa, drvena) smo radili i njen ispraćaj...
Svadba je bila u Jaškovu- prvi put sam bila, super izgleda- novo je, brdo prozora, okrugli stolovi, navlake, otmjeno, a ne opet sterilno... aranžiranje je radila neke cvjećarka s tržnice, super visoki aranžmani... moram vidit kakve su joj cijene, ali mislim da ću nju uzet... a fešta je bila super- oko 6 sam otišla... ne znam ime benda, sorry

Uglavnom, hrana je bila prefina i super je izgledala- pogotovo domaći kruh, osoblje ljubazno... a za catering sam se iznenadila kak je svjetski izgledao- fino i bilo je više nego dosta... janjetine nema bolje, to sto posto! Baš smo se najeli!

Na stranici baš i nemaju neke super fotke, ali uživo je meni super...
sanja97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:05   #16
Meni je od svih tih sala u Karlovcu najljepša u restoranu Dolcevita, i ona je za manje svadbe, do oko 150 ljudi. Stolica je 36 eura, ne naplaćuju se navlake za stolice, ne plaća se za djecu ispod 7 godina, hrana je super i stvarno u izobilju. Sala je sama po sebi lijepa pa je ni ne treba previše dekorirati, jedino nemaju okrugle stolove. Evo slike:
http://img691.imageshack.us/gal.php?g=13493305.jpg
Bottom is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 22:50   #17
mislim da smo mi bili jednom na svadbi u hotelu duga resa, gledala sam na netu i nemaju baš slika svadbi, ali je bilo genijalno. hrana prefina. tamo sam jela punjene lignje najbolje u životu
sala je na katu i lijepo izgleda.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 05:36   #18
hej, hvala ti na slikama...ne izgleda lose- dapace!
kivana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:49   #19
bok karlovcanke moje, evo i ja se udajem u karlovcu, da nebi bilo da nas nema udavaca... =) svadba je 21.05.2011., kao sto sam vec rekla AniF1, u satoru koji ce biti postavljen u Zelenom kutu kraj Puskarica (Zvecaj).
nadam se da ce sve ispasti super, za sada mi se svidja sve sto smo dogovorili, a i moram pohvaliti g.Puskarica na trudu koji ulaze u nas....
Ako netko zeli i vjencanje u njihovoj sali, isto je lijepa ali za nesto manji broj ljudi od kojeg mi planiramo imati, zato smo i uzeli sator.
sto jos mogu napisati vezano uz vjencanje... od glazbene pratnje smo malo zakasnili za sve tamburase iz KLCa (Sokoli, Skitnice, Grofovi i Ilirija) pa smo mislili uzeti Begine iz jaske, ali sam u zadnjih tren saznala za jedan bend koji svira pratnje i to bas kako ja hocu, jer nisam htjela bas tamburase. To mi je kolega s posla pa mi je i rekao da sviraju sve zivo, kaze od bosanskih do Colonije, samo da odaberem stil koji mi se svidja a i jako su jeftini. zovu se Štraseri...
Fotografa smo uzeli iz Zagreba Ivan Mijic se zove i malo mi je posebniji od ovih nasih karlovackih, ali evo, ako treba preporuka bas za klc fotografe onda je tu naravno Vanja, Andjela ili foto Korana (iako mi oni malo previse retusiraju).
video snimanje imamo isto iz zagreba i to ekipa koja ide s fotografom ivanom mijicem, cijeli paket nije skup, 1300Eura za slikanje i snimanje.
od video snimanja u karlovcu opet preporuka za Butinu, mislim, svi mi znamo tko je Butina i kakav je njegov nacin rada. zaista je fenomenalan, jedino sto je skup.
cvijecarku jos nismo nasli, vjerovatno cemo iznajmljivati svijecnjake iz Romantke (zagreb), a nude nam odmah i dekoriranje sale. inace su mi cak i rekli da su im roditelji iz Karlovca, tako da ne ispada da sam samo purgere angazirala =))
glazba u sali ce nam biti jedni i jedini bend koji ja ikako zelim a to je Lamur bend iz Rijeke. slusala sam ih na puno svadbi i festa (cesto sviraju po nasoj zupaniji) i naravno da sam ih angazirala. svaka preporuka s moje strane. vrlo su profesionalni, imaju super stil (nije bas za one koji vole narodnjake).
http://www.band-lamour.net/o_nama.htm
hmmm... sto mi je jos preostalo za reci... hmmm... aha, evo bas sam danas prvi puta isla probavati vjencanice, stigla sam samo u dva salona, u Sposu i u Eternity. Za pravo cudo, iako sam ocekivala da ce u sposi biti neugodan docek (kao sto sam citala po forumu), iznenadila me gospodicna ili gospodja koja je tamo radila. super je bila, vrlo usluzna i pomogla mi je i dala savjete (ja sam ipak malo koji broj veca od klasicnih mladenki). prekrasne haljine... a rekla mi je i da im krajem 11mj stize nova runda i da ce me nazvati ostavila sam im vizitku. svaka cast.
drugi salon je bio taj Eternity ali moram priznati da su mi tamo sve haljine bile prenacickane, stvarno ima svega na njoj, od sljokica, perlica, cvjetica, cipke, ovog onog... reko ne bih hvala, malo mi je prekicasto...
jos cu proci u par salona koji postoje, ako netko ima savijet slobodno neka kaze...
pozivnice i ostale administrativne stvari jos nismo rijesavali. probat cemo iskombinirati vjencanje u sv.Petru Mreznickom jer nam se svidja Crkva a i blizu je lokacije restorana (satora).
Nevezano uz moje vjencanje, mogu pohvaliti jos restoran Kristal, imaju stvarno prekrasan ambijent, okrugli stolovi, case na stalak, ljubazni konobari (nose bijele rukavice dok posluzuju, to mi je fensi).... Kristal se da odvojiti sala da bude manja, inace tamo stane oko 400 ljudi...
za DJa znam jednog ako nekome treba broj neka se javi na PM. nisam ga nikad slusala na svadbi, ali je nama jednom pustao na festi s firmom i bio je ok. a znao je prije i u Drmesu pustati.
joj ne da mi se vise pisati, ako koga jos kaj zanima neka pita.
pusa!
__________________
hiiihiiii
ihihch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2010., 12:00   #20
update- odustali smo od satora, bit cemo u restoranu kod gospodina Puskarica, super je! od okolisa do samog restorana... bas smo kaparili i jako smo zadovoljni i s ponudom, od cijene, do vrste hrane i pica do samih gazdi koji su zaista odlicni i vrlo predani svom poslu. mislim, kad smo trebali imati tudji sator, sve zivo su nam ponudili sto nam treba, a kamoli sad kad smo odlucili biti u restoranu kod njih. znam da mozda sad previse reklamiram, ali two thumbs up za Puskarice!
__________________
hiiihiiii
ihihch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.