Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 18:17   #21
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
Jel nosi netko od vas perike u svakodnevnom zivotu?
Di ih kupujete, koliko ih placate, kako ih odrzavate?

Za sada znam samo za Apropos kos Strossmayerovih, a voljela bih znati postoji li veci izbor istih u Zg.

Tnx
ja sam nosila instant umetke..one koje sama stavis i skines ali nije ko perika u cijelom...perike su mi scarry.bas scarry.onak su totalno uocljive..ne postoji nitko na kome se perika ne skuzi.razumijem ako si ocelavila..ali inace,mislim da je to nepotrebno.a odrzavaju se ko umetci.bar kod mene ima bezbroj sampona,sprejeva,cak i museva za umjetnu kosu..cesljeva i svega toga.ja jos imam sve svoje repove i umetke doma ali od kako imam friz koji volim,ne stavljam ih vise.
al perike su mi...brrrr.
mislim,imala sam ja neke doma..zbog boje i friza..izgledalo je jako prirodno i nije se kuzio onaj prelaz ko na perikama obicno..i tjeme..ali vidla sam na cesti zene sa skupim komadima i svejedno se kuzi i nekak odustala.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:52   #22
hm..... prije 5 mjeseci sam se ošišala..... i sad nosim frizuru ala Posh Spice i ponekad bi ful voljela imat dugu kosu..... razmišljam da kupim samo rep,.... pa kad stavim svoju kos u sitan repić i samo utaknem taj duži rep..... do negdje pola leđa... je to moguće? i koliko bi taj rep odprilike koštao?
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:01   #23
naravno da je moguce.ja imam puno repova doma..svakakvih vrsti..kracih,duzih,postpenih,spiralnih,i tak sam cesto furala..jer isto imam sada kracu..vec god i pol..i to i kadkad dobro dode.malo je manji izbor u zg(sve sam ja to ispregledala)ali nadde se ako nemas neku kriticnu boju inace.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 01:03   #24
ako zelite `repove` obratite mi se na pp
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 23:05   #25
Oživim ovaj topic nakon godine i poli onda vi klafrate dalje o svojoj zaboravljenoj temi a meni niko ništa
POROTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 00:39   #26
Quote:
POROTA kaže: Pogledaj post
Da li znate da li itko u Zagrebu ili široj okolici od perikara otkupljujekosu za perike?

Ja imam preko pola metra svjetlo smeđe kvalitetne valovite kose koja mi je dopizdila... Pa ako mogu spojiti ugodno s korisnim.... Teško mi je odlučiti se na šišanje, ali ako bi ponuda bila dobra, pomoglo bi mi pri odluci.
Čuo sam da se za kvalitetnu kosu može dobiti i do 500€ kod perikara... Samo nemam pojma ko izrađuje opće to kod nas.. Ko i ostatak Hrvatske, svi samo uvažaju...
u srbiji za tu kosu mozes da dobijes max 50 eura sto je i normalno posto sada mozes da kupis tresu human hair sirine 120 cm a duzine 60 za nesto vise od 100 evra
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 08:58   #27
Quote:
nisam_luda kaže: Pogledaj post
u srbiji za tu kosu mozes da dobijes max 50 eura sto je i normalno posto sada mozes da kupis tresu human hair sirine 120 cm a duzine 60 za nesto vise od 100 evra
Hvala na odgovoru
Znači ništa od mog nauma Hehe

A put do Srbije i nazad me dvostruko više košta
POROTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2007., 17:18   #28
ja bi periku, tamno smedu tak da mogu povremeno imat drugaciju kosu, al su mi preskupe
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 12:52   #29
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
hm..... prije 5 mjeseci sam se ošišala..... i sad nosim frizuru ala Posh Spice i ponekad bi ful voljela imat dugu kosu..... razmišljam da kupim samo rep,.... pa kad stavim svoju kos u sitan repić i samo utaknem taj duži rep..... do negdje pola leđa... je to moguće? i koliko bi taj rep odprilike koštao?
da, kosta to otprilike 10 eura. bar sam ja kupila za tolko, 60 cm
*sarah* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:49   #30
Ja bi neku periku s onak fino isfeniranom gustom plavom kosom, stepenasto sisanom, da se ne gnjavim feniranjem svoje valovite kose 4 puta tjedno - al moram priznati da mi se tuđa ljudska kosa gadi...

ima li sto za mene? da izgleda prirodno, nosila bi je samo za bad hair dayse
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:53   #31
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Ja bi neku periku s onak fino isfeniranom gustom plavom kosom, stepenasto sisanom, da se ne gnjavim feniranjem svoje valovite kose 4 puta tjedno - al moram priznati da mi se tuđa ljudska kosa gadi...

ima li sto za mene? da izgleda prirodno, nosila bi je samo za bad hair dayse
kvalitetnu periku od vestacke kose (posto ti se ljudska kao sto kazes gadi) ne mozes naci ispod 200 eura, tako da je pametnije da prevazidjes to sto ti se gadi i kupis od prave kose ako si zainteresovana obrati mi se na pp
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 15:54   #32
Quote:
*sarah* kaže: Pogledaj post
da, kosta to otprilike 10 eura. bar sam ja kupila za tolko, 60 cm
10 eura

bas me zanima kakva je to kosa kad je tako jeftina. kakav ima mehanizam za stavljanje?
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 13:05   #33
http://www.afrocare.com
pogledajte tu, možda ima nešto kaj tražite!
Kanotla is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 22:44   #34
Quote:
*sarah* kaže: Pogledaj post
da, kosta to otprilike 10 eura. bar sam ja kupila za tolko, 60 cm
a gdje si to kupila?
plavusa_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 18:17   #35
Quote:
kurjoza kaže: Pogledaj post
Ja bi neku periku s onak fino isfeniranom gustom plavom kosom, stepenasto sisanom, da se ne gnjavim feniranjem svoje valovite kose 4 puta tjedno - al moram priznati da mi se tuđa ljudska kosa gadi...

ima li sto za mene? da izgleda prirodno, nosila bi je samo za bad hair dayse
o's kupit to kaj trazis???
imam ja,srednja duzina,super sisano, uvjek ko frisko isfenirano,duze siske na stranu,tamnije plavo(blond)s medenim pramenovima(boja kak ima beyonce),super naturalno izgleda..imam ih tri-tu blondu,smedu sa broncanim pramenovima i crvenu(ko moja,bordo)...ali svaka perika se kuzi,pa da je neznam kak prirodna...moja je posve naturalna ali svejedno ako netko dobro gleda...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 18:18   #36
e da i nije ljudska kosa nego kanekalon..najvjernije ljudskoj kosi..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 18:21   #37
tak neki friz
http://www.skinz.org/celebrity/ciara...llpapers-3.jpg
i boja..samo malo krace mozda..ili...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2007., 20:42   #38
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
o's kupit to kaj trazis???
imam ja,srednja duzina,super sisano, uvjek ko frisko isfenirano,duze siske na stranu,tamnije plavo(blond)s medenim pramenovima(boja kak ima beyonce),super naturalno izgleda..imam ih tri-tu blondu,smedu sa broncanim pramenovima i crvenu(ko moja,bordo)...ali svaka perika se kuzi,pa da je neznam kak prirodna...moja je posve naturalna ali svejedno ako netko dobro gleda...
ja bi to kupila... tu plavu s medenim pramenovima, koliko je duga je odprilike? i za koliko bi ju prodala?
plavusa_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 18:44   #39
Quote:
*sarah* kaže: Pogledaj post
da, kosta to otprilike 10 eura. bar sam ja kupila za tolko, 60 cm
a gdje si kupila taj rep? i dali ima u plavoj boji?
plavusa_18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 21:56   #40
gdje je apropos? Ja bi kao Uma Thurman u paklenom šundu
Maiden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.