Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2014., 00:16   #101
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
kad je subway tek došao, bio je odličan, često sam tamo jela...veliki izbor, uvijek svježe jer je bilo ljudi....ali čim su cijene otišle gore, to se odrazilo i na ponudu...po mom mišljenju su postali preskupi i rijetko sam tamo išla....34 kn za normalan sendvič je previše....toliko je bilo one godine kad su se zatvorili za teriyaki piletinu....pola sendviča za 17 kn nije bilo dovoljno čak ni meni, a jedem stvarno malo....
potpis, i ja sam jela tamo, no kad su digli cijenu na toliko sam prestala

i danas isto ne bih dala toliko za sendvič, radije odem na štrukle/uzmem wok ili tako nešto za te novce
__________________
BLOG ~~FB~~
Nivia179 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 18:28   #102
se ponovno otvorio subway u ZG?

tu u Calgariju ih ima na svakom koraku
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 21:03   #103
Nije a ni neće... samo jednom sam bio unutra, uzeo nekakvi sendvič sa tunom
i ženska me pita što bi htio unutra, ja joj rekao masline i još nešto kad ona krenula stavljati narezane masline kolutić po kolutić kao da slaže kakav mozaik da nebi kojim slučajem umjesto 7 stavila 8 kolutića masline
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 14:42   #104
Vidiš, meni nikad nisu štedili na dodacima. Jedan od rijetkih franšiznih fast foodova u kojima je jelo koje dobiješ bilo gotovo identično onome na slici. Šteta što su propali, imali su finih sendviča.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 17:53   #105
Neki dan sam u Poljskoj prvi put probao senvić u Subwayu. Stvarno je odličan, ukusan, sa svježim sastojcima koje se ne štede.

Ali ono što je nevjerojatno je cijena. Cijeli sendvić (znači, ne "pola" nego "veliki") sam platio 45-50 kn (?!) (bez soka ili nekih sastojaka koji se dodatno nadoplaćuju)

Pa ja ne znam jesu oni normalni
Problem je što se od pola sendvića nemreš najest ako si baš gladan pa moraš uzet cijeli, a kada (i ako) se vrate ovdje i ako cijena za cijeli sendvić bude preko 35 kuna, mene taj restoran neće vidjeti ma koliko im hrana dobra bila.
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 18:56   #106
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Vidiš, meni nikad nisu štedili na dodacima. Jedan od rijetkih franšiznih fast foodova u kojima je jelo koje dobiješ bilo gotovo identično onome na slici. Šteta što su propali, imali su finih sendviča.
aha
jednom reko curi što mi je pravila sengvič "pa što tako šparaš taj sir, dede dodaj" (svaki listić sira tanak da se vidi krozanj), pa mi fino ćuf dvije kune više nadoda na inaoko preskup sengvič!

Reko crkli daboga, nikad više, oto su i propali, ne vratili se nikad više!
(a uz ovoliko pekara po gradu na svakom ćošku sa jeftinim buhtlama nemaju šamse)
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 12:40   #107
za 35 kn uzmem fini beef sendvič u mundoaki gdje ne štede na sastojcima...a ukusniji od bilo kojeg iz subwaya...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2015., 16:33   #108
Quote:
animator0 kaže: Pogledaj post
Neki dan sam u Poljskoj prvi put probao senvić u Subwayu. Stvarno je odličan, ukusan, sa svježim sastojcima koje se ne štede.

Ali ono što je nevjerojatno je cijena. Cijeli sendvić (znači, ne "pola" nego "veliki") sam platio 45-50 kn (?!) (bez soka ili nekih sastojaka koji se dodatno nadoplaćuju)

Pa ja ne znam jesu oni normalni
Problem je što se od pola sendvića nemreš najest ako si baš gladan pa moraš uzet cijeli, a kada (i ako) se vrate ovdje i ako cijena za cijeli sendvić bude preko 35 kuna, mene taj restoran neće vidjeti ma koliko im hrana dobra bila.
ako se sjećam dobro, footlong je i bio tu negdje oko 35 kn kad su bili u Zagrebu, što znači da sad može biti samo više.
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2015., 00:06   #109
a i u Kanadi je subway skup
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 22:17   #110
Fakat skupo.
__________________
Mitološki bogovi sa svojim spletkama i prevrtljivošću su bezvremeni odraz ljudske iracionalnosti.
Pret-Ares is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 01:24   #111
Quote:
mario_t kaže: Pogledaj post
u Francuskoj su oko 8 eura ti sendviči, ako me pamćenje dobro služi. istina, nisu maleni, imaju jako ukusne i kvalitetne sastojke i ugriju se fino, ali ako misle imati čak i duplo manju cijenu kod nas, nemaju neku šansu opstati. studenti najviše konzumiraju ove proizvode a dobro je poznato koliko oni imaju love. sendviče možeš kupiti i za manje od 10 kn sa svim prilozima na Savskom mostu... samo kažem.
Nisam ih jeo tamo već jedno 2 godine, ali ti senviči na Savskom mostu su mi bili fini i povoljni. Čudno mi je da neki žale za Subwayom.
Hiawatha87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 12:46   #112
Quote:
Hiawatha87 kaže: Pogledaj post
Nisam ih jeo tamo već jedno 2 godine, ali ti senviči na Savskom mostu su mi bili fini i povoljni. Čudno mi je da neki žale za Subwayom.
Svako malo tamo uzmem sendvić, ali po ukusu se ne mogu mjeriti sa Subwayem. Stvarno najfiniji sendvić koji sam jeo. Ne znam, kako MCD ima specifičan okus mesa, tako isto mi i subway odskaće od klasičnog sendvića.

Vrijedi više od onog na savskom (ili na bilo kojem drugom mjestu) ali da je cijena dupla...

BTW. jedna zanimljiva stranica:
http://www.subway-franchising.hr/

Baš me zanima da li već godinu dana ne mogu pronaći ugostitelje koji bi kupili franšizu ili ih treniraju u nekom tajnom mjestu kako napraviti sendvić

Na dnu piše: "Naš brand se u 2014. godini vratio na hrvatsko tržište...". Kako se vratio kad nema ni jednog restorana?
animator0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:00   #113
Koliko uopće ima Subwaya u Hrvatskoj?
__________________
Mitološki bogovi sa svojim spletkama i prevrtljivošću su bezvremeni odraz ljudske iracionalnosti.
Pret-Ares is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2015., 16:05   #114
Quote:
Pret-Ares kaže: Pogledaj post
Koliko uopće ima Subwaya u Hrvatskoj?
48 ili 52 nisam siguran























grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 14:59   #115
Subway se vratio
hm s obzirom da su neslavno propali u prvom pokušaju, zbog čega misle da se povijest neće ponoviti?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:32   #116
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Subway se vratio
hm s obzirom da su neslavno propali u prvom pokušaju, zbog čega misle da se povijest neće ponoviti?
Ceo narod slavi!
Okreću se prasići, rakija teče ki Morava...
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 18:51   #117
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Subway se vratio
hm s obzirom da su neslavno propali u prvom pokušaju, zbog čega misle da se povijest neće ponoviti?
Obzirom da si članak linkao, mogao si ga i pročitati, tamo ti piše odgovor na tvoje pitanje.
MisterNo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:39   #118
Clanak je placena reklama i u njemu ne pise sto je drukcije... ako opet misle prodavati male sendvice za velike novce i skrtariti na prilozima
onda mi i dalje nije jasno cemu sve to...
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 19:47   #119
Ionako nećeš probati, već čekati tuđe fotke, pa ćeš onda moći pljuvati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 23:18   #120
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ionako nećeš probati
mda
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.