Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2007., 09:15   #81
imas u termo komercu i petrokovu
cheff is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 21:27   #82
i vrijedi li?
ja sad se mislin dal da kupim regularnu kadu ili hidromasažnu tu jeftilen jer je razlike skoro neznatna u kunama, samo neznam kako je sa kvalitetom
i još nešto, to se normalno monitra jel? jer nisam dok se stan gradio napomenila da ću imat hidromasažanu

evo ima u baumaxu za 2.799 kn, a vidila sam oko te cijene i na par drugih mista (ako ćeš da ima radio onda 2.999 kn )
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 21:31   #83
ja sam u apartmanu na moru imala tu jeftinoća hidromasašnu tuš kabinu, novu
vrijedi ona "kolko para, tolko muzike"
niš posebno
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 21:35   #84
a koliko je to muzike?

jel popucalo, jel mlaznice rade, jel radi radio još
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2007., 21:45   #85
pa nakon 3, 4 mjeseca je radilo

mlaznice nisu bile neko ludilo, a mislim da bi se na finoj zege vodi zaštopale nakon pol godine
ne znam pošto su obične tuš kabine, vjerojatno nisu puno jeftinije, pa kome se ovak nekaj dopada ako niš drugo imat će normalnu tuš kabinu

i treba pri kupovini kabine ma kakva ona bila obratit pažnju kak vratašca klize
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 08:23   #86
ja kupih u abc interijeri na velesaju kabinu za otprilike 3000 kn i dobio sam umivaonik na dar.proizvodnja je naravno u kini,al mislim da sve stvari ne moraju biti krama ako su tamo proizvedene.pa vecina stvari od poznatih marki se tamo proizvodi.uglavnom kabina sasvim solidno izgleda,staklo,aluminijske lajsne,rucke te pri zatvaanju lijepo klizi i stranice idealno prijanjaju jedna uz drugu.sa hidromasaznim setom ipak nisam htio riskirati,a i skup je nenormalno,pa sam kupio mijesalicu i cijeli set od grohe.btw poludih kad sam vidio kolko idu one talijanske stvariar ladica,sminkerski umivaonik,nekvalitetna pipa i ogledalo prosjecno 8000kn.
antekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 18:56   #87
bila sam i ja danas do metroa vidit ta čuda

dakle sa parnim generatorom pjeva 4.500 kn, bez pare 3.600, a stvarno izgleda ajme i obe imaju radio

u baumaxu hidromasažna, plitka, bez radija 2.800 kn
duboka sa radiom 3.000 kn

pevec, plitka sa radiom 2.500 kn

u gramatu hidromasažna duboka, bez radia 2.663 kn

na letku vidila md profili - plitka, bez radia - 2.780 kn

svakako izludila sam više još mislim otić do feroterma, termocommerca i atom modus na jarunu (jel ko bio tu? )

ma nije meni bitno da bude hidromasažna, al ako bude razlika u max 500 kuna, bit će

volila bi da mi je kada duboka, a jedinu koja iole valja i ima staklenu stijenku (kabinu) našla sam u bauhausu i pjeva 2000 kunica (u biti 1990 - znači duboka sa malom sjedalicom da mogu odmorit dok se tuširam i okej vratnicama)
pa se sad mislim, pa pljunit ću 500 kuna više u pevecu i bar ću 3 miseca guštat u hidromasaži

ali
ko to meni montira? da mi to ne bi bija malo prevelik trošak
mislim, kupaona je gotova, jel mi to mogu majstori na gradilištu ili?

i di još gledat
__________________
krhko je znanje

Zadnje uređivanje vaci : 28.10.2007. at 20:28.
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 19:55   #88
kaj te tuš kade nemaju multi vibratore
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2007., 20:29   #89
a to je bitno za ovu temu jer...?
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 21:42   #90
rekoše mi da ih montiraš sam
garancija 1 godinu i na kineske i na ove elitne proizvođače
di god se okreneš iste kade - kolpa san i aquaesti čujem li još jednom Čikola, ispalit ću

koliko sam skužila, sko ti je slab pritisak vode, možeš se pozdravit sa masažom polly, ima li učinka tvoja masaža, osjeti li se to išta?
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 09:42   #91
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
polly, ima li učinka tvoja masaža, osjeti li se to išta?
nemam ti ja to, stavili ljudi u apartman na moru di sam bila jer ih je došla jeftinije nego obična tuš kabina
osjetiš mlaz, masažu ne, nije dovoljan pritisak za masažu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 23:08   #92
kupili danas, na preporuku vodoinstalatera, ovu u metrou, sa parnim generatorom.
kako je u toku akcija, dobili sa njom olympusov foto aparat.
obzirom da je obična kada, kada još tome dodate staklo, negdje iznad 3 500 kn, mislim da smo dobro prošli...

usput, što se pritiska tiče, ovisi u kojem dijelu Hr živiš,i ako živiš u zgradi na kojem si katu....
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 10:06   #93
zagreb, 4.kat, neznam kakav je pritisak vode, tek useljavam u stan
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 15:47   #94
Može li netko meni neukom objasniti koju bananu nekom treba radio, telefon ili "luksuzno svjetlo"(nemam pojma šta bi to trebalo biti ali to sam vidio ovih dana u jednom katalogu) u tuš kabini? Slušate radio i telefonirate dok se tuširate? Nemate svjetla u kupaonici?
"Hidromasažne tuš kabine" za 2000-3000 kn? Moš misliti. I još dobijete digitalni fotoaparat na poklon kao u Metrou. A šta kad vam vaša fensi kineska tuš kabina rikne za par mjeseci? Hoćete li opet kopati kupaonicu i mijenjati kabinu ili ćete ju ostaviti za ukras?
Ja bi uvijek rađe kupio običnu tuš kabinu sa kvalitetnom mješalicom i tušem nego to plastično Pevec sranje.
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 16:36   #95
Quote:
chemical brother kaže: Pogledaj post
Može li netko meni neukom objasniti koju bananu nekom treba radio, telefon ili "luksuzno svjetlo"(nemam pojma šta bi to trebalo biti ali to sam vidio ovih dana u jednom katalogu) u tuš kabini? Slušate radio i telefonirate dok se tuširate? Nemate svjetla u kupaonici?
"Hidromasažne tuš kabine" za 2000-3000 kn? Moš misliti. I još dobijete digitalni fotoaparat na poklon kao u Metrou. A šta kad vam vaša fensi kineska tuš kabina rikne za par mjeseci? Hoćete li opet kopati kupaonicu i mijenjati kabinu ili ćete ju ostaviti za ukras?
Ja bi uvijek rađe kupio običnu tuš kabinu sa kvalitetnom mješalicom i tušem nego to plastično Pevec sranje.
pa recimo to ovako: naravno da mi ne treba.
ni radio, ni "luksuzno svjetlo", ni telefon. treba mi tekuća voda, i sapun.

šta ako mi rikne za par mjeseci? pa sumnjam da će mi riknuti tako da se neću u njoj moće otuširati. uostalom, meni je odgovaralo da imam dublju tuš kabinu.
kada sam stavila na papir cijenu tuš kade (atkve dublje), i stakla koja glume vrata, došla sam na cifru od oko 3 500 kn. ova u metrou je 4500 kn. ako ću se tih tvojih par mjeseci u njoj "masirati", "pariti", i tuširati, a uz to imati i foto aparat koji sam košta nekih 1300 kn, ja sam zadovoljna.
uostalom, tuš kabina ima jednogodišnju garanciju.
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 18:07   #96
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
pa recimo to ovako: naravno da mi ne treba.
ni radio, ni "luksuzno svjetlo", ni telefon. treba mi tekuća voda, i sapun.

šta ako mi rikne za par mjeseci? pa sumnjam da će mi riknuti tako da se neću u njoj moće otuširati. uostalom, meni je odgovaralo da imam dublju tuš kabinu.
kada sam stavila na papir cijenu tuš kade (atkve dublje), i stakla koja glume vrata, došla sam na cifru od oko 3 500 kn. ova u metrou je 4500 kn. ako ću se tih tvojih par mjeseci u njoj "masirati", "pariti", i tuširati, a uz to imati i foto aparat koji sam košta nekih 1300 kn, ja sam zadovoljna.
uostalom, tuš kabina ima jednogodišnju garanciju.
Ma ako si zadovoljna , nemaš beda. Oprosti što ne vjerujem u kvalitetu tuš kabine uz koju dobiješ poklon vrijednosti 1/3 kabine. Nedavno sam čitao da dvd playeri koji kod nas koštaju 250kn i kupuju se ko alva uvoznik uvozi za 4 $! Pevecovi bicikli od 500kn navodno su kupljeni po 6$. I svi oni imaju garanciju...To što ih viljuškarima dovlače na servis i što ljudi napadaju servisere ni krive ni dužne, druga je priča. Jednom sam u Pevecu vidio tuš-kabinu koja se doslovno raspala jer su joj potencijalni kupci vjerojatno previše puta otvorili vrata. Nakon toga su stavili obavijesti da je zabranjeno diranje tuš kabina Sve te besmislice poput radija, telefona, svjetla, sjedišta, polica, bla bla...su za tuš kabinu potpuno nebitne i meni totalno kičaste. Bitno je da je ugrađena dobra mješalica, kvalitetne mlaznice ( jer to je ipak hidromasaža, ne?) i dobar tuš. Može li se to dobiti sa ovom tuš-kabinom? Čisto sumnjam, ali možda i griješim. Možda se javi kome takva kabina dobro radi godinama i iznenadi me...
chemical brother is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 18:13   #97
ma kužim te. i ja sam skeptična.
ali....
montirat će ju ovih dana... pa javim dojmove...

obično ne kupujem po pevecima metroima...
nedavno smo kupili tv, u elektromaterijalu, dali dobru lovu..
riknula je nakon mjesec dana.
pa se pitam jesu li ludi oni koji su svoju platiti duplo manje, a imaju čime kratiti vrijeme..ili ja koja sam pljunula lovu, i buljim u prazno....
__________________
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2007., 11:07   #98
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
ma kužim te. i ja sam skeptična.
ali....
montirat će ju ovih dana... pa javim dojmove...

obično ne kupujem po pevecima metroima...
nedavno smo kupili tv, u elektromaterijalu, dali dobru lovu..
riknula je nakon mjesec dana.
pa se pitam jesu li ludi oni koji su svoju platiti duplo manje, a imaju čime kratiti vrijeme..ili ja koja sam pljunula lovu, i buljim u prazno....

svaka čast
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 17:32   #99
ak bus trebala pravu stvar od stakla javi se tonka na 098m957 6634 ,pjeskarena obicna s premazom i pantima
bebac25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 23:07   #100
Svima koji imate nevelike kupaone, ja bih predložil jednu drugu ideju: nedavno sam bila u inozemstvu i u većini kuća i hotela gdje sam bila u kupaonama naprosto nema tuš kade - odnosno, postoji tuš, ali bez kade i bez ikakvih pregrada, naprosto odvod u podu i podne pločice ili mozaik imaju pad oko odvoda i stvar izgleda suuuper! Naprosto se skineš i pustiš vodu, nakon tuširanja nema nikakvog čišćenja, ni pregrade, ni kade dolje, ništa, a izgleda vrlo elegantno.
moses is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.