Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2021., 15:54   #1
Materijal za plohu kabineta za umivaonik

Zdravo svima,

Sagradio sam kabinet za umivaonik u kupaonici od siporeksa i sada sam u dilemi sta da stavim kao gornju povrsinu. Sami umivaonik je nadgradni, a dimenzija povrsine je 120x42 s tim da je kabinet u kutu koji nije na 90 nego bokunic ostriji.
U igri su kamen, iveral ili plocica. Ukratko za sva tri:
1. Kamen: lijepo izgleda ali me muci sta mi kazu da je svaki kamen porozan do neke mjere pa me strah mogucih mrlja koje se kasnije ne mogu skinit
2. Iveral: izbor boja je plus, laka obrada u smislu busenja rupa za cijevi ali nisam siguran da li ce mi ga izrezat na mjeru obzirom na nepravilnost pravog kuta. Trajnost me isto malo muci sta se iverala tice, ipak je to banja i voda.
3. Plocica: nasao sam plocicu dimenzija 120x60x1cm, racunam da je plocica najadekvatnija za uvjete u banji, vjerujem da nebi trebao imat problema sa odrzavanjem. Muci me malo rub plocice, neznam jeli se tu stavlja neka lajsna ili moze tako sirovo ostat. Na odabranoj plocici taj rub ne izgleda lose i sta se estetike tice, mislim da moze be ikakve obrade ili lajsne.

Cijene su manje vise tu negdje, 100kn gore dole.

Koje sam prednosti/mane svakog izbora zaboravio? Sta bi vi stavili u kucu koja se renta pa bi rjesenje trebalo biti i robusno i estetski efektno.
E da, i boja treba biti od crne do tamno sive.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 12:08   #2
Granit bi bio najbolji .A zašto ne keramička pločica , imaš ih veličina i 120x 60 cm sa odgovarajućom crnom rubnom lajsnom polegnutog L oblika
kao:https://www.enmongroup.com/proizvodi...ju/lajsne.html
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 13:18   #3
Keramicka plocica mi i jest trenutno na prvom mjestu. Inicijalni plan je bio da viri par cm preko ruba kabineta, pa da se ureze okapnica u nju, radi sljevanja vode ali sad se mislim jeli to bas najbolji plan. Ovako sa lajsnom bi se moglo napravit da ljepse izgleda mozda.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 13:24   #4
5-6 mm bi bilo dosta
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 14:58   #5
Može l' to podnijet žestok sex na umivaoniku?....neće puknit' i ozlijedit nekoag?
sinisaplatz is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 16:27   #6
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
5-6 mm bi bilo dosta
Da viri preko mislis? Onda sa lajsnom ili ne?
Quote:
sinisaplatz kaže: Pogledaj post
Može l' to podnijet žestok sex na umivaoniku?....neće puknit' i ozlijedit nekoag?
Ovisi o ukupnoj tezini sudionika i atletskim sposobnostima pretpostavljam, ko ne riskira, ne profitira...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
__________________
Pride is all very well, but sausage is a sausage.
Welcome to terrordome...I'm your host the friendly neighborhood baritone
aspirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 17:18   #7
ja bi sa lajsnom- da
a što se tiče sexsa na umivaoniku prethodnog mislioca- ergonomski nemoguća misao umivaonici su širine cca 42 cm.
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.