Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2007., 11:29   #21
Joomla

Ovako zanima ma dali postoji neke program s kojim mogu pogledati joolma template, na racunalu gdje nema interneta, tj da ne moram stavljati na server?! Ako ima volio bih znati koji je! THX unaprijed.
__________________
Pročitaj pravila o potpisima!
D-A-N-C-H-Y is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2007., 13:03   #22
Joomla Standalone Server, mislim da ima verzija i za USB stick
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 02:35   #23
Joomla komponenta

Trebao ih pomoc oko clan members komponente za joomlu.
Ovak nesto:
http://www.elitetigers.net/v2/index....bers&Itemid=27
http://www.trojanklan.com/naslovnica...bers&Itemid=38
E sad.... Danas sam skinuo ovo:http://www.joomlahacks.com/component...leinfo/id,327/

I pogledajte na mom webu kaj se dogada: www.warheroesclan.org
Obratite paznju kad kliknete na detalje nekog od članova. Sav design nekud ode i dolje ispod je neki warning
Neznam sad u cemu je problem, dal komponenta ne valja ili treba nesto drugo podesit?
Mac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 15:52   #24
Joomla templates

moze li ko napravit joomla teplates dinamo zagreb za moj dinamo fan site....dajem mjesto admina site......
novi_mrvelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 17:14   #25
Gle kao prvo nije joomla teplates, nego joomla template (nema s na kraju znaci jednina je). Ako vec nudis mjesto admina site-a za template napisi ponesto o sajtu....
kao npr:
jel ta stranica vec postoji?
ako postoji daj neke podatke o njoj, ako ne postoji koliko i kako je mislis promovirati? koliko bi novaca ulozio u promociju, itd.

dali mislis djeliti zaradu s adminnom, dali bi i sebi stavio povlastice admina?
gle u kratko tu je puno pitanja na koja nisi odgovorio pa najbolje da pocnes od toga jer kakve bi neko imao koristi da tebi napravi template i jos da ti bude admin tvoga sajta?
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 18:10   #26
pomoć u izradi stranice -JOOMLA

Pozdrav svima, ukoliko ima netko tko relativno dobro poznaje joomlu i voljan je malo pomoć molim ga da se javi na msn: [email protected]

->samo malo općenito glupih-početničkih pitanja...hvala!
panmateo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 23:33   #27
to je ideja sajta nogonet.com (najbolji nogometni portal u hrv....)
oni su mi dali ideju za to da ja vodim a ja neam pojma u vezi joomle TEMPLATEA....pa ako je ko zainteresiran nek se javi na msn [email protected]

Radi se o Dianmo Fan Site-u znaci pisemo vjesti iz kluba dinamo.....itd......
http://fcinter.nogonet.com tako nesto bi ja htio......
novi_mrvelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:13   #28
uzmeš neki freehost tipa (freehostia.com) instaliraš Joomlicu, skineš neki dizajn sa neta uploadaš ga na server, instaliraš to je to onda deri
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 10:16   #29
Quote:
D-A-N-C-H-Y kaže: Pogledaj post
Ovako zanima ma dali postoji neke program s kojim mogu pogledati joolma template, na racunalu gdje nema interneta, tj da ne moram stavljati na server?! Ako ima volio bih znati koji je! THX unaprijed.
instaliraj xampp i instaliraj joomlu na localhostu i tamo radi što hoćeš
http://www.apachefriends.org/en/xampp.html
imaš i temu na forumu gdje je naš supermegaodlični moderator matak sve objasnil https://www.forum.hr/showthread.php?t=232284
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 02:20   #30
Joomla, pregled dijelova

zanima me dali ima neko modul da joomla-u, s kojim mogu pregledavati neke dijelove, recimo kao na stranici od hgspot, znaci neki modul koji bi mi pokazao sliku, napisao cijenu, te napisao kratki opis o proizvodu!
__________________
Pročitaj pravila o potpisima!
D-A-N-C-H-Y is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 03:23   #31
samo da znate, ubuduće sva pitanja o joomla trpam u ovu temu. stvarno nema smisla imati 500 tema vezane uz ovaj *lupi CMS
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 08:46   #32
Quote:
D-A-N-C-H-Y kaže: Pogledaj post
zanima me dali ima neko modul da joomla-u, s kojim mogu pregledavati neke dijelove, recimo kao na stranici od hgspot, znaci neki modul koji bi mi pokazao sliku, napisao cijenu, te napisao kratki opis o proizvodu!
Misliš da onak iskoči popup prozor sa informacijama?
cuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:39   #33
Quote:
D-A-N-C-H-Y kaže: Pogledaj post
zanima me dali ima neko modul da joomla-u, s kojim mogu pregledavati neke dijelove, recimo kao na stranici od hgspot, znaci neki modul koji bi mi pokazao sliku, napisao cijenu, te napisao kratki opis o proizvodu!
Ako oces web shop, instaliraj oscommerce (fantastico), imas super templatea za njega i prijevod na hrvaCki. Jedino zna zajebavati register globals on.

Ali i to rijesis sa stavljanjem u .htaccess

PHP Code:
php_flag register_globals on 
Johnny™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:39   #34
Post

pa moze cak i tako, ali meni je bitno samo da je neki mod, da radi na joomli, te mogu prezentirati djelove kao neka "trgovina".
__________________
Pročitaj pravila o potpisima!
D-A-N-C-H-Y is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 10:42   #35
Post

Quote:
Johnny™ kaže: Pogledaj post
Ako oces web shop, instaliraj oscommerce (fantastico), imas super templatea za njega i prijevod na hrvaCki. Jedino zna zajebavati register globals on.

Ali i to rijesis sa stavljanjem u .htaccess

PHP Code:
php_flag register_globals on 
ne, ne zelim web shop... imam gotovi template, samo mi treba modul... cak moze i da ima kosarica, ali ne, nije to za web-shop.
__________________
Pročitaj pravila o potpisima!
D-A-N-C-H-Y is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 18:34   #36
MOLIM POMOĆ

Molim nekog tko kuži Joomlu da mi kaže kako mogu u WYSIWYG editoru kod unosa članka maknuti iritantnu stvar (po defaultu) - a to je da se tekst unosti preko definirane pozadine. Pa sad, ako je pozadina crna, a tekst je crni, ne vidi se ništa. Znam da se to može napraviti, ali ne znam kako.
Pozadina u editoru treba biti obična bijela, a ne ona koja je u CSSu definirana kao pozadina stranice. Pliz, help!
PinkiB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2008., 09:19   #37
Quote:
D-A-N-C-H-Y kaže: Pogledaj post
ne, ne zelim web shop... imam gotovi template, samo mi treba modul... cak moze i da ima kosarica, ali ne, nije to za web-shop.
Postoji komponenta za shop, ali je možeš koristit i kao katalog, zove se virtuemart:http://virtuemart.net/index.php?opti...cman&Itemid=66
sentry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:41   #38
Kodiranje?

Imam jedno pitanje.Kak ću ja obični template ili stranicu pretvoriti u joomla template i postoji li ikakav tutorijal za to?
origigi is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 15.01.2008., 15:50   #39
Naravno da ima tutorial, samo trebaš potražiti.
__________________
Zdrav razum najbolje je raspoređena stvar na svijetu, svatko misli da ga ima dovoljno.
tutorial is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 15:54   #40
Quote:
tutorial kaže: Pogledaj post
Naravno da ima tutorial, samo trebaš potražiti.
Hvala,tutorial,puno si mi pomogao u zadnje vrijeme.
origigi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.