Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2011., 01:00   #1
ose u zemlji

ose su napravile rupu u zemlji i tamo se skupljaju, kako ih se riješiti? probao sam zacepiti rupu ali sam samo sranje napravio jer su se pocele skupljati oko toga jos vise i kad sam odcepio sve su izasle i napale mene i starog i sad su opet unutra je najbolje zapaliti tu rupu brenerom ili postoji neka lakša metoda?
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 13:45   #2
Savjet stručnjaka. Mena lane ubole tri. Prva u nogu kod članka dok sam kosio, mislio komarac, sliedeća u butinu. Tada sam skužio i trk. Treća me je stigla jedno deset metara dalje i bubnila me u uho. Uglavnom problemi injekcije (pet komada) i ove godine potvrda tetanusa nakon godinu dana.
Poslije uvoda rješenje: jednostavno neopitroid i za tri dana ih nema. Ja palio; posipao vodom direktno u rupu; pa sipao rabljeno ulje i palio, piljevinu: pa Biokill insekticid ... i eto ih sutradan predvečer. Roj. Tada slijedi Neopitroid, onaj najjeftiniji otrov 15 kuna. Bijeli prah i to je to. Unesu ga u gnijezdo i gotove su sve.
__________________
Potpis?
krszas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 17:59   #3
Quote:
krszas kaže: Pogledaj post
Savjet stručnjaka. Mena lane ubole tri. Prva u nogu kod članka dok sam kosio, mislio komarac, sliedeća u butinu. Tada sam skužio i trk. Treća me je stigla jedno deset metara dalje i bubnila me u uho. Uglavnom problemi injekcije (pet komada) i ove godine potvrda tetanusa nakon godinu dana.
Poslije uvoda rješenje: jednostavno neopitroid i za tri dana ih nema. Ja palio; posipao vodom direktno u rupu; pa sipao rabljeno ulje i palio, piljevinu: pa Biokill insekticid ... i eto ih sutradan predvečer. Roj. Tada slijedi Neopitroid, onaj najjeftiniji otrov 15 kuna. Bijeli prah i to je to. Unesu ga u gnijezdo i gotove su sve.
hvala. probat ćemo pa javim rezultate.
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.