Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2008., 12:11   #201
Quote:
deskjet kaže: Pogledaj post
Moj problem koliko često imam vremena i novca otići do poprilično udaljenog Splita.
tko ima volje naci će način, tko nema naci će ispriku
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 13:42   #202
gledam sad vaše fotke iz rijeke i onaj trasparent VBK mi nikak ne ide u glavu...
Mislim priče o vođi ekipe s Vjenca su takve kakve jesu i ne bi ulazio u njih ali Boris Kidrič je bio to kaj je bio a ak se ne varam vjenac u Osjeku ne nosi više njegovo ime...
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 15:26   #203
zamolija bi nekoga od osječana da kontaktira marija iz ekipa 031, koji je bija u bolnici nakon onog sranja sa busom da mi se javi.dovoljno je samo reć šibenčanu.on se sad i priselija iz osijeka.izgubili smo kontakt.fala unaprid.
Sibencan! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:04   #204
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
gledam sad vaše fotke iz rijeke i onaj trasparent VBK mi nikak ne ide u glavu...
Mislim priče o vođi ekipe s Vjenca su takve kakve jesu i ne bi ulazio u njih ali Boris Kidrič je bio to kaj je bio a ak se ne varam vjenac u Osjeku ne nosi više njegovo ime...
vbk je bio i ostao vbk bez obzira što sada nosi ime Vijenac Ivana Meštrovića.
tradicija je tradicija
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 10:12   #205
Quote:
ascon kaže: Pogledaj post
vbk je bio i ostao vbk bez obzira što sada nosi ime Vijenac Ivana Meštrovića.
tradicija je tradicija
da al brijete na neko hrvatstvo i desnicu a na tribini vam visi ime Borisa Kidriča... a Ivan Meštrović je ipak za koplje dva veća povjesna ličnost od Kidriča...
Ma i vi i Ultrasi se busate u prsa hrvatska i brijete desno a cajke su vam glavna vrsta zabave kad nema nogometa...
HuberRotomat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:20   #206
nije bas tako
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 11:20   #207
iako im cetnici svako malo dolaze u slavoniju
Manges is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:36   #208
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
da al brijete na neko hrvatstvo i desnicu a na tribini vam visi ime Borisa Kidriča... a Ivan Meštrović je ipak za koplje dva veća povjesna ličnost od Kidriča...
Ma i vi i Ultrasi se busate u prsa hrvatska i brijete desno a cajke su vam glavna vrsta zabave kad nema nogometa...
od danas aktivne ekipe ako bi uspio nabrojati 5 ljudi koji POVREMENO odu na cajke to bi bilo puno
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 16:47   #209
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
da al brijete na neko hrvatstvo i desnicu a na tribini vam visi ime Borisa Kidriča... a Ivan Meštrović je ipak za koplje dva veća povjesna ličnost od Kidriča...
Ma i vi i Ultrasi se busate u prsa hrvatska i brijete desno a cajke su vam glavna vrsta zabave kad nema nogometa...
Ovako za Ultrase reću ti iskreno (jedan sam od onih koji jednostavno mrzi te cajke... a nisam nikakav desničar... baš volim ljevicu i patriotizam...) ima dosta onih koji briju na to i to je naša sramota , ali isto moram naglasiti da većina mlađih na to uopće ne brije...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 16:47   #210
Quote:
HuberRotomat kaže: Pogledaj post
da al brijete na neko hrvatstvo i desnicu a na tribini vam visi ime Borisa Kidriča... a Ivan Meštrović je ipak za koplje dva veća povjesna ličnost od Kidriča...
Ma i vi i Ultrasi se busate u prsa hrvatska i brijete desno a cajke su vam glavna vrsta zabave kad nema nogometa...
Quote:
Manges kaže: Pogledaj post
iako im cetnici svako malo dolaze u slavoniju
aj ne pričajte gluposti ak nemate dokaze

kod vas se kao ne slušaju cajke?i jel to znači odma da svi slušaju ili samo neki?nije lijepo generalizirati
__________________
Kada se kunem majkom možda lažem...ali kada kažem oca mi govorim istinu,majke mi!!!
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 22:31   #211
pa svejedno je žalosno da ljudi koji ne slušaju cajke nemaju di izać u osijeku, dok je cajka na svakom koraku. najfrapantnije je šta imate izbor najcajke godine?! ej osijek, slavonija, regija koja je proživila najveća ratna stradanja u domovinskom ratu.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 16:23   #212
Quote:
Kid A kaže: Pogledaj post
pa svejedno je žalosno da ljudi koji ne slušaju cajke nemaju di izać u osijeku, dok je cajka na svakom koraku. najfrapantnije je šta imate izbor najcajke godine?! ej osijek, slavonija, regija koja je proživila najveća ratna stradanja u domovinskom ratu.
vrlo slicno je i kod nas u zagrebu....od npr....50 nocnih klubova 40 ih pusta cajke i svi su dupkom puni svaki vikend sto je zalosno jer to pokazuje mentalitet ovog naroda
 
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 22:46   #213
http://www.index.hr/images2/bbb_poru...osijek_KHV.jpg
zlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:54   #214
bračo slavonska dobri ste, svaka čast
ss-lazio_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 00:20   #215
Quote:
ss-lazio_ kaže: Pogledaj post
bračo slavonska dobri ste, svaka čast
koja si ti redikulčina to je nečuveno
-white boy- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 13:50   #216
Koliko vas dolazi u nedjelju
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 20:10   #217
po meni ne bas dobro izdanje ultrase ali pohvale za dimnu
kohorta imala dvije poruke jedna vezana za famozni zakon o navijacima
ultrasi kamenovali kohortu na pocetku drugog poluvremena a nakon 2:0 pocela zajebancija medu grupama
tin_vk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2008., 15:47   #218
Quote:
tin_vk kaže: Pogledaj post
po meni ne bas dobro izdanje ultrase ali pohvale za dimnu
kohorta imala dvije poruke jedna vezana za famozni zakon o navijacima
ultrasi kamenovali kohortu na pocetku drugog poluvremena a nakon 2:0 pocela zajebancija medu grupama
pokušali kamenovati i to neka 3 djeteta, al moraju još puno griza i čokolina papat da mogu baciti kamen dalje od svog nosa
ascon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 00:32   #219
Ispricavam se ako je bilo,

http://img361.imageshack.us/img361/4308/tatoozq7ia3.jpg
inkredibl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:21   #220
Quote:
tin_vk kaže: Pogledaj post
po meni ne bas dobro izdanje ultrase ali pohvale za dimnu
kohorta imala dvije poruke jedna vezana za famozni zakon o navijacima
ultrasi kamenovali kohortu na pocetku drugog poluvremena a nakon 2:0 pocela zajebancija medu grupama
kakva je bila poruka vezana uz zakon?
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:15.