Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2011., 13:47   #1
Ljubomora i muški frendovi od cure

S trenutnom curom sam skoro godinu dana u vezi...volimo se,nonstop smo zajedno,sve 5...no tek nedavno sam bolje upoznao njene frendove...ima par dost dobrih frendova no ne znam zašto se osjećam nekako ugroženim...stvarno dost vremena provodimo zajedno no isto tolko vremena ona provađa s njima...navodno nikad ništa nije bilo između nje i bilo kojeg frenda već su samo jako dobri frendovi...svi smo otprilike vršnjaci...uglavnom steko sam dojam da ona više uživa u njihovom društvu nego u mom i da je bilo koji od tih frendova slobodan da bi me sam tak otkantala i pojurila u frendov zagrljaj...također ne znam dal bi me trebao brinut facebook...jer vidim da si stalno međusobno šalju neka srčeka i slične gluposti...dal se trebam brinut? dal je moguće da nikad ništa nije bilo između njih? ja imam 26,ona 27 god btw
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:10   #2
Ma zabrijao si previše.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:26   #3
trebaš naučiti jednu stvar. nitko te neće ostaviti zbog drugog, nego zbog tebe samog. ovakvim ponašanjem tjeraš ljude, točnije tu curu od sebe. a kasnije će ti netko drugi bit kriv...
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:30   #4
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
S trenutnom curom sam skoro godinu dana u vezi...volimo se,nonstop smo zajedno,sve 5...no tek nedavno sam bolje upoznao njene frendove...ima par dost dobrih frendova no ne znam zašto se osjećam nekako ugroženim...stvarno dost vremena provodimo zajedno no isto tolko vremena ona provađa s njima...navodno nikad ništa nije bilo između nje i bilo kojeg frenda već su samo jako dobri frendovi...svi smo otprilike vršnjaci...uglavnom steko sam dojam da ona više uživa u njihovom društvu nego u mom i da je bilo koji od tih frendova slobodan da bi me sam tak otkantala i pojurila u frendov zagrljaj...također ne znam dal bi me trebao brinut facebook...jer vidim da si stalno međusobno šalju neka srčeka i slične gluposti...dal se trebam brinut? dal je moguće da nikad ništa nije bilo između njih? ja imam 26,ona 27 god btw
E, situacija ista kod mene OD SLOVA DO SLOVA. Aj, mi smo malo mlađi, par godina. Isto ima tog nekog frenda koji joj je najbolji, al ajd, bar si sad ne šalju te stvari prek fejsa kad je ona s menom. Isto tak kad, vidi vani par frendova, odma do njih pričati. Mislim, kad smo nas dvoje sami, onda je sve lijepo i super. U jebote, sad sam skužil da sam bezveze ljubomoran....
__________________
You can be whatever you want; however, in your case you should probably aim low.
sarcasticator is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:40   #5
trebas se bojati onih kojima ne salje srceka. amater.



__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:43   #6
Muško- žensko prijateljstvo ne postoji, a ti ćeš na kraju priče ispasti jedan veliki rogonja. Tako da ti preostaje samo brzo djelovanje po tom pitanju i samo dvije stvari; win - lose. Ali najvjerojatnije si već jako blizu lose opcije. Loša karma
__________________
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.
Bob_Rock_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 14:53   #7
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
1.dal se trebam brinut?
2.dal je moguće da nikad ništa nije bilo između njih? ja imam 26,ona 27 god btw

1. o da, trebaš se brinut

2. mislim da nije moguće. moguće je da je bila toliko pijana pa se ne sjeća. ili su se samo seksali, ali su rekli da će ostati samo frendovi i da ničeg neće biti među njima, osim seksa naravno
__________________
pozdrav
lo-li-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:10   #8
izludit ce te to ako tako razmisljas...

gledaj ih kao likove koji joj nikad nisu uspjeli uci u gace iako su imali 101 bolju priliku od tebe..
racija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:14   #9
Quote:
racija kaže: Pogledaj post
izludit ce te to ako tako razmisljas...

gledaj ih kao likove koji joj nikad nisu uspjeli uci u gace iako su imali 101 bolju priliku od tebe..
nemoj, stavit će je pod ključ, ko onaj manijak iz Austrije...
__________________
pozdrav
lo-li-ta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:21   #10
ljubomora lošo strah da drugo muž ne mrda curo tvoja.
IQ73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:22   #11
Ja stvarno ne znam sta je vama ljudima s tim glupostima oko toga da mi svaki tip koji prica sa mnom zeli uci u gace.

Imam muskog prijatelja, taj muskarac mi je zapravo najbolji prijatelj, i nema apsolutno nista sexualno medju nema, jednostavno imamo isti mozak, samo smo u drugim tijelima. Razumijemo se savrseno i imamo identican smisao za humor.

I on mi nije prvi, a vjerojatno ni zadnji muski prijatelj. Bilo ih je par prije, ali su se odselili pa su vrijeme i distanca ucinili svoje..

Smatram da nekako macho muskarci s balkanskim mentalitetom jednostavno ne mogu preci preko toga da neki tip sjedi na kavi s njihovom curom, jer su oni sami takvi da ako sjede na kavi s curom, zele i biti u toj curi kasnije. A ne mogu shvatiti da eto postoje muskarci, mozda malo manje macho i malo manje...zadrti? kojima je isti vrag sjedili oni sa mnom na kavi ili s nekim muskim prijateljem.

Najjaca stvar koju mi je jedan balkanski macho tip rekao: Da si ruzna i debela, ne bi ti oni sigurno bili prijatelji. Ma daj molim te
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:23   #12
Pa ja bi rekao da imaš razloga za zabrinutost.

Pošto ne vjerujem previše u muško-ženska prijateljstva, ne bi mi bilo ugodno da mi cura konstantno razmjenjuje poruke s nekim tipovima, pa makar ona bila uvjerena kako su to njoj super prijatelji

Rekao bi da je to opravdana ljubomora, jer po dosadašnjem iskustvu to nikad ne završi dobro. Ako je cura u vezi i još ima potrebu da se toliki broj muških vrti oko nje, to ne može biti dobro za tebe nikako.

Ok ako su to dva-tri prijatelja koje ona poznaje cili život, i vidiš da oni ne forsiraju neko preveliko druženje već je to spontano, ali ako ti momci konstantno, ili samo jedan od njih kontaktira tvoju curu to ti je jasan znak da je imao ili želi imati nešto s tvojom curom, jer nebi on bez veze toliko se trudio da mu ona nije dala nekakav poticaj.

Samo nemoj previše pokazivati da si ljubomoran jer će te na kraju sigurno prevariti, a ti češ ispasti kriv za sve.
dite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:28   #13
haha, dok sam čitala post mislila sam da imate otprilike 16, 17 godina

enivej, nemoj ni pokušavat stati između cure i njenih frendova ( osobito ako se znaju duže nego što se znate vas dvoje), nema šanse da će se situacija odviti povoljno za tebe ( bio ti u pravu što se ljubomore tiče ili ne )

been there done that
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:34   #14
the fucking samme thing with me.... but, im a girl.....

Sve je to stvar povjerenja..... Ali ako se uistinu bolje zabavlja sa tom svojo muškom ekipom, trebo bi se bojat.... A bilo bi lipo da te uključi u društvo, pa da se svi skupa zabavljate, tak da se ne osjećaš zakinuto....
__________________
Lady Madonna
divljaruza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:48   #15
Quote:
Indigo Girl kaže: Pogledaj post
Ja stvarno ne znam sta je vama ljudima s tim glupostima oko toga da mi svaki tip koji prica sa mnom zeli uci u gace.

Imam muskog prijatelja, taj muskarac mi je zapravo najbolji prijatelj, i nema apsolutno nista sexualno medju nema, jednostavno imamo isti mozak, samo smo u drugim tijelima. Razumijemo se savrseno i imamo identican smisao za humor.

I on mi nije prvi, a vjerojatno ni zadnji muski prijatelj. Bilo ih je par prije, ali su se odselili pa su vrijeme i distanca ucinili svoje..

Smatram da nekako macho muskarci s balkanskim mentalitetom jednostavno ne mogu preci preko toga da neki tip sjedi na kavi s njihovom curom, jer su oni sami takvi da ako sjede na kavi s curom, zele i biti u toj curi kasnije. A ne mogu shvatiti da eto postoje muskarci, mozda malo manje macho i malo manje...zadrti? kojima je isti vrag sjedili oni sa mnom na kavi ili s nekim muskim prijateljem.

Najjaca stvar koju mi je jedan balkanski macho tip rekao: Da si ruzna i debela, ne bi ti oni sigurno bili prijatelji. Ma daj molim te

tvoj frend bi te pojebao da je moguc nekakav scenariji vaseg sexa nakon kojeg ne bi bilo nikakvih posljedica ni za tebe ni za njega.

znaci da mu dodjes i kazes, evo napila sam se droge za silovanje i zelim se posexat s tobom a sutra se necu sjecati zbog droge... ako mu se iole svidjas i slobodan je - pojebo bi te 100%.
racija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:53   #16
Quote:
divljaruza kaže: Pogledaj post
the fucking samme thing with me.... but, im a girl.....

Sve je to stvar povjerenja..... Ali ako se uistinu bolje zabavlja sa tom svojo muškom ekipom, trebo bi se bojat.... A bilo bi lipo da te uključi u društvo, pa da se svi skupa zabavljate, tak da se ne osjećaš zakinuto....
ovo moze probati, to mu je najpametnije, nek se proba ukljuciti...pa ce vidjeti na cemu je

ako osjeti neprijateljsku atmosferu i ukocenost itd... onda se treba zabrinuti za njih.

ako ne osjeti neprijateljsku atmosferu ali mu likovi budu cudni ili bezveze i ta druzenja bezveze... to je najbolji ishod situacije.. oni su drugi tip od njega koji njegova cura vidi kao prijateljski tip i nikad im nece dat picke niti pozeljeti to jer su joj nenapeti. sto ne znaci da oni ne sline za njom..

ako osjeti prijateljsku atmosferu i svide mu se ti likovi i zeli se jos druziti - onda je vjerojatno zapravo gay skupa s njima.


eto tako nekako...
racija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 15:55   #17
Quote:
lo-li-ta kaže: Pogledaj post
1. o da, trebaš se brinut

2. mislim da nije moguće. moguće je da je bila toliko pijana pa se ne sjeća. ili su se samo seksali, ali su rekli da će ostati samo frendovi i da ničeg neće biti među njima, osim seksa naravno
1. ne treba se brinuti
2. Ne projiciraj, postoji poprilicna vjerojatnost da su zbilja bili prijatelji. Samo zato sto ti ne vjerujes u tako nesto, ne znaci da nije moguce.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:01   #18
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
...stvarno dost vremena provodimo zajedno no isto tolko vremena ona provađa s njima......
Zašto se posvađa s njima, u kom smislu?

Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
uglavnom steko sam dojam da ona više uživa u njihovom društvu nego u mom i da je bilo koji od tih frendova slobodan da bi me sam tak otkantala i pojurila u frendov zagrljaj...
Zašto imaš osjećaj da ona više uživa u njihovom društvu, nego u tvom?

I, najvažnije, da li su ti do sada smetali prijatelji tvojih bivših cura (valjda si imao cure prije ove ) ili je ovo prvi put da se osjećaš nesigurno u tom smislu?

Sad sve ovisi, je li ti cura "raja" koja se onako slobodno druži s muškim rodom, s njima je normalna, opuštena, kao da je jedna od "dečkiju", drži se na nekoj kulturnoj distanci, dobra je s njihovim curama (indikativno) ili je u društvu s njima flertava, slatka, koketna, grli se i pipka i njihove cure ju ne podnose. Velika razlika.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:03   #19
da a ja živim u svijetu bajke
cura mi je po samom karakteru jako 'otvorena' i jednostavno ne vjerujem da se nije kresala s frendom a 100% zapravo nikad neću moć znat
a jebe me što sam bio ful iskren prema curi,povjerio joj svakakvu intimu a ona reče da nije ni barenja nikad bilo među njima
prekidam to
prije nego ja ispadnem rogonja
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 16:04   #20
Cura ima puno muških prijatelja, ali je ipak odabrala tebe da joj budeš dečko tako da se nemoj zamarat s njima i uživaj
Koji nadimak? is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger