Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2008., 13:17   #201
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
uostalom kaj tebe boli koorac kaj lik ima torbu??? ili ti ga po tvojem seljackom "taskicu"
ak ti ne svidja nemoj jebeno gledat!
nikada mi nije bilo jasno zasto su ljudi u ovoj gnjiloj drzavi tolko optereceni time kako drugi izgledaju.
mind your own fucking business

da, nadrkana sam, mrsh u koorac sa primjedbama
Uf, puf, puf...
Tebe smeta što se nekome ne sviđaju TAŠKICE?
A prijavila si se za taj neki trenutak istine?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:21   #202
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Meni su puno gori pramenovi i repić.
I to isto.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:26   #203
na muskom od torbi prolaz mi ima jedino ruksak.
ne volem kad imaju manje torbe od mene
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:27   #204
Quote:
A prijavila si se za taj neki trenutak istine?
sorry ali ne kuzim kakve to veze ima sa trenutkom istine
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:28   #205
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
sorry ali ne kuzim kakve to veze ima sa trenutkom istine
Ma ništa, pričaš o nekoj uskogrudnosti, primitivizmu i to... Pa se malo zamislih.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 13:44   #206
jao, sitnih li duša ovdje čime li se hranite!! šlafko sram te bilo.

trebalo bi svaki dan organizirati promenadu muškaraca s perjem na glavi i seljačkim taškicama, sjajnim tajcama,
.... da malo nahranite te svoje uske grudi
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:00   #207
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
jao, sitnih li duša ovdje čime li se hranite!! šlafko sram te bilo.

trebalo bi svaki dan organizirati promenadu muškaraca s perjem na glavi i seljačkim taškicama, sjajnim tajcama,
.... da malo nahranite te svoje uske grudi
Jebo te, vise ne smemo komentirati kako se tko odijeva i sprdati malo gej oblekicu. Reci, Gloria, kaj smijemo onda?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:00   #208
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
šlafko sram te bilo.
Kaj sam sad rekao?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:01   #209
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Kaj sam sad rekao?
niš, samo mi je malo došlo
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:02   #210
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Jebo te, vise ne smemo komentirati kako se tko odijeva i sprdati malo gej oblekicu. Reci, Gloria, kaj smijemo onda?
trčite po autoputu
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:10   #211
Ne znam o čemu vi pričate, ali ću reći da općenito podržavam nošenje taškica od strane muškaraca. Ovi bez taškica, koji onako nonšalantno klepeću ručicama ili ih, još gore, drže u džepu, ti mi djeluju nekako besposleno. Ipak, istodobno, upravo zbog tog što djeluju opušteno i bez obaveza, mogu biti i privlačni. No, dobro. Dakle, ima neka razlika i u tome ako je ta taškica preko ramena i ako je na jednom ramenu. Je li, je li. Okej, pa da, ovi s taškicama preko ramena malo su fešn, obično su to manje taškice, je li tako, da, da, ti su sumnjivi... jer što nose u maloj taškici. Hm, hm, hm, da. Oni s velikim taškama, preko ramena, ti su okej, ti nose posao u taškici, nema dileme. Jedino, oni taškama preko ramena, velikim, možda su prikriveni nosioci male taške preko ramena. Aha, da, da. Oni s ruksakom su najbolji, kaj da velim. Ukratko, jel. I tak.
liar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:14   #212
Ja najviše volim muškarce koji u taškici nose burek.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:18   #213
Quote:
liar kaže: Pogledaj post
... ili ih, još gore, drže u džepu,
Di da držim ruke nego u džepovima? Neću valjda mlatarat i lamaćat ko helikopter?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:20   #214
Quote:
Ma ništa, pričaš o nekoj uskogrudnosti, primitivizmu i to... Pa se malo zamislih.
ajd kad dokucish sta si mislila s time, podijeli to sa mnom
ili je to bio sam random remark ili tako nesh
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:25   #215
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Di da držim ruke nego u džepovima? Neću valjda mlatarat i lamaćat ko helikopter?
Dostojanstveno ih držiš uza se. Uz tijelo. Da fino padaju, ne da pretjerano skaču uokolo, fino da prate kretanje. To je umjetnost, da. Ne osjećati se nelagodno ako nemaš taškicu, a ruke ti nisu u džepu.
liar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:27   #216
Quote:
liar kaže: Pogledaj post
Dostojanstveno ih držiš uza se. Uz tijelo. Da fino padaju, ne da pretjerano skaču uokolo, fino da prate kretanje. To je umjetnost, da.
To je nedosegnuti ideal Ili u dzep ili pivu u ruku, drugog rjesenja nema
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:28   #217
Ne osjećam se nelagodno kada nemam taškicu iz jednostavnog razloga što bih se nelagodno osjećao da je imam. S rukama u džepu se osjećam sasvim ugodno.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:34   #218
Dolazimo, po meni, do vrlo zanimljivog momenta - žene su te koje se osjećaju nelagodno ako nemaju taškicu.
liar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:41   #219
Quote:
liar kaže: Pogledaj post
Dolazimo, po meni, do vrlo zanimljivog momenta - žene su te koje se osjećaju nelagodno ako nemaju taškicu.
to još vuče korijene od drevnih dana kad su nosile drva, grane, vodu veš, djecu... eto ja kad nosim djecu taška mi samo smeta

da li je taška zamjena za djecu....????
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 14:45   #220
Šta vam je ponestalo tema, pa sad razglabate o muškim torbicama?

Ukratko - torbica preko ramena -

Možete zamandalit temu.
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.