Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2013., 15:44   #201
Kuharice, knjige s receptima...

Pozdrav ljudi,
Relativno sam novi u kuhanju i polako se bacam u te vode amaterski i iz gusta. Kuham za sebe, curu, nekad svoje doma i tako i sve vise mi se kuhinja pocinje svidjat i volim eksperimentirat i isprobavat uvijek novo s hranom.
Neki od kuhara koje jednostavno obozavam su mi Jamie Oliver, koji mi je medju top topova, a tu su i emisije i recepti Anthony Bourdaina, pa volim polgedat Heston Blumenhtala i tako. Ugl 24kitchen je uvijek on
Posto volim kuhanje htio bih imati i razne kuharice i ine knjige u svojoj kolekciji no kako sam jos uvijek student kolekcija raste sporo i knjigu po knjigu. Prije par mj. od algoritma sam na akciji 3+2 uzeo komplet od Jamiea i sad mi fale jos samo 3 iz njegove kolekcije.
Ugl moja poanta ovog poduzeg posta je da cujem vasa iskustva, ako volite kupovat kuharice, hrvatske ili narucujete izvana (amazon ili tako nes), mozda neka stranica sa jeftinijim knjigama ili popustima i tako.
Ove godine namjeravam na Interliber pa tamo ubosti koju knjigicu na snjizenju ako bude sta, pa ako netko od vas je kupovao tamo mozda knjige vezane za gastronomiju i tako??

Eto toliko od mene, pa nadam se da ce tema zazivjet.

Pozdrav!!
spyd3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 21:37   #202
mene se jako dojmila ova knjiga pa ako budes imao prilike prelistaj si je/kupi/stogod
http://www.profil-mozaik.hr/img/prod...la-kuhanja.jpg
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 20:34   #203
Molim vas preporuku za kuharicu koja naginje makrobiotici* odnosno di su osnova jela i kolača cjelovite žitarice, di je misao vodilja "zdrava prehrana" ALI da nije krcata ezgotičnim sastojcima: alge, miso, rižin ocat, shoyu...

Volim "koketirati" sa onim što nije strogo hrvatska tradicionalna kuhinja, začinima, sjemenkama, uljima, bobicam, sladovima, raznim vrstama brašna.. al previše nepoznatih sastojaka me prosto odbija.

Me kužite?
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 21:01   #204
Kad je takva prehrana u pitanju, najveći izbor imaš u Algoritmu, ali na engleskom.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2013., 22:31   #205
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za kuharicu koja naginje makrobiotici* ...
pogledaj u bio-bio dućanima
planetopija ima zgodnih izdanja
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 00:04   #206
Ako mislis na one knjizice, pune su skupih sastojaka. Probaj Zlata Nanic: Kolaci za zdravlje.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 00:09   #207
Sad vidim da trebas i slana jela... ne znam, mislila sam da je vec shoyu nesto nezaobilazno u svakoj kuhinji u Hrvatskoj. Steta je ne koristiti miso i shoyu. Osim ako je netko alergican na soju. I dalje je steta, ali steta je sto ne smije. Sto se tice rizinog octa, mozes ga zamijeniti jabucnim.

Nemakrobioticka, ali s cjelovitim zitaricama je Whole Grain Vegan Baking, ali nema sve sto hoces Jako puno recepata je dostupno na Look inside, pa ih mozes isprobati i kupiti kuharicu samo ako ti se svide. Ja jos nisam isprobala, ali namjeravam.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 13:38   #208
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Kad je takva prehrana u pitanju, najveći izbor imaš u Algoritmu, ali na engleskom.
hvala, pogledat ću. (a onda će me opet izluditi njihovi cups, oz-ovi)

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
pogledaj u bio-bio dućanima
planetopija ima zgodnih izdanja
e vi'š, baš mislim da će to biti krcato baš onoga što se može/mora kupiti u bio&bio. imam onu kuharicu za bebe jadranke boban pejić, koja je kakti nezavisna. al vraga..očito je sponzorirana od biobio. kad nema jela u kojem nema nešto od onog što sam navela.


Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
ne znam, mislila sam da je vec shoyu nesto nezaobilazno u svakoj kuhinji u Hrvatskoj.
hehe
biliv mi, mnoooogi nemaju u svojim gradićima gdje kupiti ni kakvo drugo brašno sem pšeničnog. kamoli nešto iz dalekog istoka.

edit: shoyu, bokte, pa to je soyasos. ok, to koristim al nisam znala da se tako zove. tek sad nakon što sam zguglala.
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 14:25   #209
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
.... ALI da nije krcata ezgotičnim sastojcima: alge, miso, rižin ocat, shoyu...

....
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
....
e vi'š, baš mislim da će to biti krcato baš onoga što se može/mora kupiti u bio&bio. imam onu kuharicu za bebe jadranke boban pejić, koja je kakti nezavisna. al vraga..očito je sponzorirana od biobio. kad nema jela u kojem nema nešto od onog što sam navela.
......
nisam listala tu kuharicu i stvarno sam iznenađena da su sva jela krcata nećim od tih stvari koje si spomenula
ali niš te ne košta da prolistaš kuharice te problematike a koje je izdala planetopija, nije sve od j.b.p.

a zlatine kuharice možeš skinuti sa neta, kao uostalom skoro sve
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 18:39   #210
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
edit: shoyu, bokte, pa to je soyasos. ok, to koristim al nisam znala da se tako zove. tek sad nakon što sam zguglala.
Pa naravno
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 18:45   #211
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post

e vi'š, baš mislim da će to biti krcato baš onoga što se može/mora kupiti u bio&bio. imam onu kuharicu za bebe jadranke boban pejić, koja je kakti nezavisna. al vraga..očito je sponzorirana od biobio. kad nema jela u kojem nema nešto od onog što sam navela.
.
pa i jest nezavisna. naime, ona je vlasnica bio&bio
Pepica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 14:41   #212
astii nisam uopće znala. a iz avijona je očito kamo vode ti njeni recepti
__________________
A snaha bijaše jezičljiva, (guzičljiva) nazlobna, proždrljiva i goropadna.
katjes is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 18:29   #213
hej, pozz svima, znate neke kuharice o hamburgerima?
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 19:23   #214
Quote:
leonalea kaže: Pogledaj post
hej, pozz svima, znate neke kuharice o hamburgerima?
ovdje ima nešto domaćih kuharica (upisati kuhar i kuhinj u pretragu) i more engleskih svih vrsta pa onda vjerojatno i o hamburgerima, barem unutar grilova i steakova.

http://gen.lib.rus.ec/search.php?mode=last


ako nisi probala ovako nešto egzotičnije, od puretine, obavezno si brzo nabavi sastojke i spremi.

http://foodiewife-kitchen.blogspot.c...ey-burger.html

http://www.food.com/recipe/oprahs-fa...-a-lago-401510

http://www.oprah.com/food/Mar-a-Lago-Turkey-Burger

+ veganska verzija
http://www.nj.com/homegarden/enterta...e_fit_for.html



recept za chutney od krušaka ako nemamo nigdje za kupit.

Major Gray Chutney to make at home if you can't find it.
Mango Chutney (Major Grey’s Chutney)

2 1/2 cups diced mangos
1 (1-inch) piece peeled fresh ginger
1 hot pepper, minced
1 clove garlic, minced
1/4 teaspoon kosher salt
1/2 cup cider vinegar
1/2 cup firmly packed light brown sugar
1/2 cup raisins
Freshly ground black pepper

Place all ingredients in a saucepan. Bring to a boil, reduce heat to low, and simmer until thick, about 25 minutes, stirring often to keep from sticking. Let cool. Store in an airtight container.

Ubaciti sve sastojke u tavu. Zakuhati, kad zavrije smanjiti temperaturu na nisku i krčkati stalno mješajući dok se ne zgusne, oko 25 minuta. Pustiti da se ohladi pa spremiti u hermetički zatvorenu posudu.

MAR-A-LAGO PEAR CHUTNEY / Chutney od krušaka
Yield: 8 servings / dovoljno za osam porcija
1 Anjou pear, peeled and diced
1/2 teaspoon cinnamon
1 teaspoon sea salt
1 1/2 cups Major Grey's Chutney
1/4 cup dried currants or raisins

1. Preheat oven to 350 degrees. / Zagrijati pećnicu na 175 celzija.

2. Toss the diced pears with the cinnamon and salt. Bake on a parchment-lined cookie sheet for 10 minutes. / Pomiješati narezane kruške sa cimetom i soli. Peći 10 minuta na papiru za pečenje.

3. Cool and mix with the chutney and currants or raisins / Ohladiti i pomiješati sa suhim ribizlama ili grožđicama.

Zadnje uređivanje ursamajor : 10.11.2013. at 20:53.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 16:52   #215
hvala na receptima ja bi bas knjigu kuharicu za pokolon
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 17:01   #216
Quote:
leonalea kaže: Pogledaj post
hej, pozz svima, znate neke kuharice o hamburgerima?
Nisam vidjela kod nas neku koja je samo o hamburgerima. Vidjela sam jednu na hrvatskom o roštiljanju i takvu sličnu i neke o fast foodu, na engleskom u Algoritmu. Najbolje da malo progooglaš, naručiš s neta ako može biti na engleskom.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 18:59   #217
kuharice

nakon nekog vremena i trošenja novaca na kuharice.Prevođenja recepata sa stranih jezika i raznoraznih pokušaja.Došao sam do zaključka da nema niš od stranih kuharica.
Na zapadu je gastronomija daleko iza nas.Zvuči kako zvuči ali je tako.
Black animal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 01:31   #218
Quote:
Black animal kaže: Pogledaj post
nakon nekog vremena i trošenja novaca na kuharice.Prevođenja recepata sa stranih jezika i raznoraznih pokušaja.Došao sam do zaključka da nema niš od stranih kuharica.
Na zapadu je gastronomija daleko iza nas.Zvuči kako zvuči ali je tako.

Gastronomija na zapadu je daleko ispred nas
Kad samo imaš priliku vidjeti slike sa svjetskog prvenstva u kuharstvu i kad vidiš što je naša kuharska reprezentacija napravila a što neke druge.....
( nije da naša nije dobra, super je za razdoblje koje postoji al neke druge imaju buđet po desetak milijuna eura pa mogu imati i više i kvalitetnije treninge)
uglavnom ,naša gastronomija je itekako iza gastronomiji nekih drugih zemalja . em nas je malo , em nam je kupovna moć kakva je , em .......
ivica1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 14:58   #219
Quote:
katjes kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za kuharicu koja naginje makrobiotici* odnosno di su osnova jela i kolača cjelovite žitarice, di je misao vodilja "zdrava prehrana" ALI da nije krcata ezgotičnim sastojcima: alge, miso, rižin ocat, shoyu...

Volim "koketirati" sa onim što nije strogo hrvatska tradicionalna kuhinja, začinima, sjemenkama, uljima, bobicam, sladovima, raznim vrstama brašna.. al previše nepoznatih sastojaka me prosto odbija.

Me kužite?
Ljiljana Đidara:Veganski recepti. cjelovite namirnice skuhane na "naš" način. ima dobrih stvari a bez "egzotike" koja ti se ne sviđa.
kao što je polly napisala ima puno toga u Planetopiji, ako imaš vremena potraži ih na Interliberu ovaj tjedan, obično imaju neka sniženja, ne velika ali ipak čovjeka veseli.
ti.bi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 20:30   #220
Gastronomima

Quote:
ivica1983 kaže: Pogledaj post

Gastronomija na zapadu je daleko ispred nas
Kad samo imaš priliku vidjeti slike sa svjetskog prvenstva u kuharstvu i kad vidiš što je naša kuharska reprezentacija napravila a što neke druge.....
( nije da naša nije dobra, super je za razdoblje koje postoji al neke druge imaju buđet po desetak milijuna eura pa mogu imati i više i kvalitetnije treninge)
uglavnom ,naša gastronomija je itekako iza gastronomiji nekih drugih zemalja . em nas je malo , em nam je kupovna moć kakva je , em .......

svatko ima prvo na svoje miljenje,ali molio bih Vas da budete konkretniji.
Na kojem to svetskom prvenstvu ste bili i gdje.Pa na koncu dali trebaju svjetska prvenstva u dominaciji i na tom polju.
Bavim se turizmom i dobro znam što ljudi jedu.Svi se sa zapada oduševe našom kuhinjom.
Još jedaput,Ne bacajte novac na stane kuharice.!
Black animal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.