Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2009., 11:38   #61
K plus čips, slani. Inače ga proizvodi Franck.
__________________
20
tina88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 16:43   #62
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam napisati da sam nedavno probala taj posni. Dobar je.
Kupila sam odmah 1kg.

Fetu i ostalo nisam kupovala jer znam da bih sve potamanila. Obožavam sireve.
Posni iz Interspara je meni sumnjiv u smislu da mi je predobar.
Ne može posni sir biti tako fini. Kad ga jedeš na usnicama točno osjetim onak maslac, mliječnu mast - kao kod svježeg normalno masnog sira.
A i po boji mi je sumnjiv. Onak je žućkasti, a posni sir mora biti snježno bijeli.
I nimalo se ne razlikuje od masnog sira po boji i okusu koji stoji u vitrini do njega - isti proizvođač, neko poljoprivredno gospodarstvo.

Zato ga ne kupujem više, iako je stvarno jako fini.
missm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 17:19   #63
imate na zenskom kutku istoimeni topik na kojem se raspravlja i o kozmetici, ali je svejedno opsezniji, mozda da ih zalijepite?

btw, nekidan sam kupila lidlov trapist i s njim pekla tople sendvice - ispalo je uzasno, kao neka sluz.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil

Zadnje uređivanje *jezebel* : 21.10.2009. at 17:24.
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2010., 11:54   #64
Do prije 2 - 3 mjeseca sam odbijao ići u Lidl :.snob:, no kako sam dobijao (hm...ne ja, nego lidl) sve više pohvala odlučio sam provirit tamo. U početku sam kupovao samo preporučene proizvode koje i ja preporučam : čokolade tipa snickers, bounty (ne znam ali meni je razlika s originalima zanemariva...s tim da mi je "snickers" lidlov čak i bolji dok kod "bountya" uopće nema razlike s originalom); sladoledi tipa king (vanilija,preko čokolada s bademom) u kutiji od po 6 kom za 20tak kuna - uglavnom, dovoljno dobro da king više neću ni pogledat; čokoladni namaz (Mister Choc) tipa nuttela - nije nuttela ali mi je od svih tih plagijat varijanti daleko najbolji, a cijena je sprdnja, Shiraz Cabernet Sauvignon (Cimarosa, južna Afrika) - nikad mi ne bi palo na pamet u lidlu kupiti vino ali eto imao sam ga prilike probati kod prijatelja i u toj cjenovnoj kategoriji mislim da boljeg vina nema; ricotta im je isto dobra, kao i voćni jogurti. Jedino im je maslinovo ulje (ono jeftino) loše kao i svako jeftino maslinovo ulje ( to je zasada jedino moje razočarenje lidlom). O robnim markama ostalih trg. lanaca ću kasnije (... u Sparu, što se njihovih prehrambenih proizvoda tiće, rijetko se možete zeznuti...).
Loopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 23:08   #65
Proizvodi trgovačkih marki - koji su dobri, a koji ne valjaju?

meni je recimo K + tuna (komadi) dobra

ne valjda standard pasta za zube i eurokrem
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 18:35   #66
Ovaj puding iz Lidl-a

i keksici sa medom iz dm-a (dobiju se po 4 u pakiranju)
francesca_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 19:23   #67
Vanilija mi je bolja, zapravo najbolji kupovni puding.
karlos100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 22:15   #68
Meni je taj puding bio gorkast (ja sam Milka tip osobe kad je cokolada u pitanju) i nisam ga ponovno kupila. No dragi se davi u takvom vanilijastom i probala sam od njega i fini mi je.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2012., 00:05   #69
U razmjeru cijena- kvaliteta, marscapone iz metroa je odlican. iznenadujuce.
__________________
PROTIV!
mmz<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 15:48   #70
lidl: slatkiši,grickalice, musli,zobene, namaz pilos od masline, tunjevina u salamuri, tunjevina s povrćem, fileti haringe, smrznuti grašak, knedle od šljiva, vrećice za pakovanje od 3litre, posni sir milbona, brašno, lisnato tijesto, sladoledi, ulje, čajevi lord nelson,sir trokutići 24 kom
spar:tjestenina,riža,tunjevina u salamuri
kaufland: brašno

ma ima toga dosta
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 23:03   #71
Dobar je S Budget energy drink, a pogotovo je dobra S Budget energy cola, kao Red Bull Cola.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 23:57   #72
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Dobar je S Budget energy drink, a pogotovo je dobra S Budget energy cola, kao Red Bull Cola.
Fin je Lidlov X-Act, pogotovo kad je 4.44kn za 0.5l
Premda, ništa ne "lupa" tako dobro kao RedBull za njemačko,ili austrijsko tržište cca 2h nakon obilnog objeda krcatog mastima (jaja&špek i sl.)
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 19:39   #73
Spar tjestenina, pesto, inćuni, slanutak, ribani sirevi...ustvari svi sirevi..čak i čips.
Najviše visim tamo u zadnje vrijeme, prije sam stalno dangubila u Mercatoru
YesYesNoProblem is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 22:37   #74
Quote:
YesYesNoProblem kaže: Pogledaj post
Spar tjestenina, pesto, inćuni, slanutak, ribani sirevi...ustvari svi sirevi..čak i čips.
Najviše visim tamo u zadnje vrijeme, prije sam stalno dangubila u Mercatoru
Meni je Sparov ementaler odvratan.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2012., 01:57   #75
od klevera je ok onaj kukuruz u konzervi, gotovo da nema razlike od njega do drugih marki
ok ka plusa uvijek gledam tko je proizvođač, jer isti taj proizvod, identičan, možeš pored toga na polici naći za skoro pa duplu cijenu
tako je npr tko voli štrudlice od smokve (onaj keks) sasvim ok
absinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 17:56   #76
Ko voli majonezu, nek proba Marinero iz Tommyja. Njihova marka, a Slovenci je prave. Daleko je od umitnog okusa koji krasi Thomy ili Hellmann's, a duplo je jeftinija. Možda je nijansu lošija od Zvijezdine.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 21:30   #77
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ko voli majonezu, nek proba Marinero iz Tommyja. Njihova marka, a Slovenci je prave. Daleko je od umitnog okusa koji krasi Thomy ili Hellmann's, a duplo je jeftinija. Možda je nijansu lošija od Zvijezdine.
Tu majonezu moji kupuju, ja ne priznam ni jednu osim Zvjezdine, ali sa ovom sam se iznenadila kak je ok, radili s njom francusku i super je bila.
__________________
arvveen Galerija korisnika/ce kenai
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 21:43   #78
I meni je majoneza otkriće.
Patkica_ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2013., 23:18   #79
Quote:
arvveen kaže: Pogledaj post
ja ne priznam ni jednu osim Zvjezdine...
Ni ja. Ove ostale razvikanog imena ne mogu se niti usporediti sa Zvijezdom. Od svih koje sam okusio, Marinero je najbliža Zvijezdinoj, a najpovoljnija je.
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2013., 13:05   #80
Quote:
spyker22 kaže: Pogledaj post
Ni ja. Ove ostale razvikanog imena ne mogu se niti usporediti sa Zvijezdom. Od svih koje sam okusio, Marinero je najbliža Zvijezdinoj, a najpovoljnija je.
ja svima tupim da nema majoneze do Zvijezde i svi me ismijavaju kak ne znam kaj je dobro

bas mi drago da sam pronasla istomisljenike. napokon.

probat cu i ovu Marinero, bas me zanima

edit: sjetila se, pa da doprinesem. zobeni keks od k plus. bas me iznenadio kolko je fin. dal je zdrav, cist sumnjam kad je tak mljac

dobiju se samo dva u pakiranju, i nije nesto povoljan. slan je, ne sladak, da se netko ne zaleti
__________________
Sometimes I feel like throwing my hands up in the air
I know I can count on you When food is gone You are my daily meal
voorn7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:24.