Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2010., 20:08   #421
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Svim budućim roditeljima držao seminare iz odgoja djece?
Svima zabranit imat djecu, dok ne polože tečaj roditeljstva.
__________________
"Being a good writer is 3% talent, 97% not being distracted by the internet."
zoran k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 20:50   #422
Meni su govorili: "Sinko, batina je iz raja izašla!"

Ali isto tako znam da to ne znači ubi, razbi sve pred sobom i sve unakazi...
__________________
Kako da ne...
Šeba is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 12:23   #423
Quote:
Ubojica kaže: Pogledaj post
Ruke bih im polomio da sam ih uhvatio na djelu.

Da ih uhvatim kasnije, izudarao bih tu stoku koja je jadnog cuku zapalila.

Jesam, agresivan sam i nenormalan po sudu branitelja licemjerokracije.

Neka sam, ponosan sam na sebe.


Nepoznati počinitelj/i psa su vezali metalnom žicom i zapalili ga, a nesretnu životinju, prestrašenu i teško opečenu, pronašli su građani Vinkovaca i odmah kontaktirali nadležne vlasti i udrugu Prijatelja Životinja dr. Ivan Rostaš. 'U zadnjih godinu dana saznali smo za par rigoroznih slučajeva, no ne mogu tvrditi da se radi o porastu takvih slučajeva u Vinkovcima', rekla nam je u telefonskom razgovoru predsjednica udruge Danica Dečev.

'Pas je pronađen jučer u centru Vinkovaca. Nije u životnoj opasnosti i preživjet će. Trenutno ne znamo ništa drugo, ne znamo tko je učinio ovakvo što tom psu', dodala je Dečev. istaknula je kako će Prijatelji životinja inzistirati kod policije i nadležnih organa da se pronađu krivci za ovo zvjerstvo. Priznaje kako nije htjela isprva povjerovati da bi takvo što ljudi napravili psu. 'Pomislila sam, možda je pas bio vezan pa je pobjegao od požara negdje, u nekoj hali, no kad sam nazvala vatrogasce i saznala da nikakav požar nije zabilježen u to vrijeme, istina je postala prebolna', rekla je šokirana Dečev.




http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/f...alili-psa.html
ISUSE!!!! Slažem se,i ja bih im ruke polomila.Banda prokleta.:2up:
__________________
A kad mi dođeš ti,i osmijeh vratiš mi,sva patnja i bol života mog,će proć...:( <3 <3
heleny 15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:25   #424
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Water boarding?
Tvoja metoda nije prihvatljiva jer bi delikvent nakon prvog "tretmana" shvatio da je kazna bazirana samo na psihološkom teroru i da mu se ništa neće dogoditi i na ostalim seansama bi samo strpljivo čekao da može otići. Možda bi te i lagano isprdavao.
Hm.


E onda bih mu nakon petog tretmana tu bengalku i strpala u pak.
Taman onda kad se opusti.
Da lakše uđe.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 17:08   #425
Quote:
Secret kaže: Pogledaj post
Najgori ljudi koji mogu utjecati na ikakve promjene su psiholozi i osobe slične struke, oni su po meni glavni problem koji koči cijelu efikasnost
Ne razumijem to nepovjerenje u struku. Točnije, razumijem (na pojedinim primjerima), ali generalno mislim da među psiholozima ima ljudi koji ozbiljno shvaćaju svoj posao i koji će raditi po savjesti i metodološki tako da zbilja i dopru do problematičnih pojedinaca. Možda je put do adolescenata preko njihovih roditelja, grupe prijatelja ili užeg kruga ljudi - možda bi ono što se zove "intervencije" moglo biti od pomoći? A tu ipak pomažu nekakva, barem elementarna, znanja iz psihologije, nije li tako?
Whereabout is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.