Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2010., 09:05   #181
Quote:
Shashava kaže: Pogledaj post
I onda bi oboje ostali doma za vrijeme tvog i njegovog godisnjeg koji nebi bio u isto vrijeme?
dobro kažeš...
pa ako ne možete dobit godišnji u isto vrijeme onda nek svak ide u svom planu. možete dogovoriti jedan zajednički vikend pa da bar malo budete skupa. ne vidim potrebu da ovaj drugi čami doma,samo zato što onaj drugi ne može dobiti godišnji.zato i postoje prijatelji, rodbina i sl, a ne samo momak/cura

po meni nepotrebno
volim čokoladu is offline  
Old 20.08.2010., 09:29   #182
U ozbiljnoj sam vezi i trudim se da posvetim dosta vremena svom decku i on meni, ali opet svako od nas ima svoje drustvo i svoje potrebe da bude i sam.
Recimo, ove godine smo proveli 10 dana zajedno na moru, ali isto tako je on bio 3 dana sam sa svojom obitelji, a ja tek planiram tako nesto. Nesto slicno smo napravili i prosle godine. Jednostavno, ako smo nas dvoje skupa, ja nisam skupa sa njegovom obitelj i on sa mojom. Imamo oboje pravo na taj dio odvojenog zivota, jer sta bi on radio kod moje tete ili ja kod njegove, dok jos nismo u braku. Naravno, kad ta ista teta dodje meni ili njemu njegova, vide se, popricaju, cak nas pozovu da dodjemo zajedno iduce ljeto na odmor, mada znamo da necemo. Razlog? Kad sam s njim zelim nasa cetiri zida, i svoju komociju.
Kad je drustvo u pitanju, ja izadjem sa frendicama, on izadje sa svojim drustvom, imamo par parova sa kojima izadjemo s vremena na vrijeme. Ono sto mene pomalo nervira je sto moje drustvo njega zove svagdje gdje i mene, ali od strane njegovih ti pozivi izostaju. On ih pravda tim da su sve samci i da bi meni bilo neugodno. S tim je u pravu, ali red je pozvati, pa makar ja i ne otisla sa njim. Isto tako toleriram njegovu planinarsku strast, jer mi zaista ne pada na pamet da se verem po Velebitu ili da idem po maratonima (mada cula sam za jedan da imaju krug radosti od 2km), a nikad mu tako nesto ne bi uskratila, jer ja nemam tih afiniteta.
Ako ce me prevariti ili ja njega, to se moze desiti kad izadje van na kavu, a ne kad ode negdje na dan ili dva. Da sumnjam u njega, ne bi ni bila sa njim i planirala vjencanje, kao ni on sa mnom.
__________________
Nisam andjeo, jer mi crveno mnogo bolje stoji...
dorothea is offline  
Old 20.08.2010., 10:07   #183
Quote:
dorothea kaže: Pogledaj post
Ono sto mene pomalo nervira je sto moje drustvo njega zove svagdje gdje i mene, ali od strane njegovih ti pozivi izostaju. On ih pravda tim da su sve samci i da bi meni bilo neugodno. S tim je u pravu, ali red je pozvati, pa makar ja i ne otisla sa njim.
Vjeruj mu kad ti kaže da bi ti bilo neugodno (iz iskustva znam)
Jednom je jedan od dečka frend pozvao mene i njega na tulum za rođendan. Ja nisam bila nešt bliska s tim tipom, bio je od dečka frend, meni više kao poznanik, al navalio on dođite, dođite, bit će super. I ajd, otišla i ja s dečkom. Kad mi došli k njemu (kasnili smo), a ono tamo jedno 20 muških i ni jedna ženska.
Ja sam bila jedina cura koju je on zvao na tulum
Moš mislit kak mi je bilo. Bilo mi je totalno bed što sam išla, jer brzo smo otišli s tuluma i nismo se zabavili niti ja ni moj dečko.
Od onda uvijek pitamo tko će biti na tulumu, ak ima cura, idem s dragim, ak nema, sigurno ne idem, on ode sam.

Tako da, i ako te pozovu, dobro razmisli hoćeš otić
__________________
Like I give a coitus!
neenna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger