Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 20:04   #61
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Na RTRS-u ide reklama gdje piše da serija kreće 13.3. Kad će onda kod nas, 14.3. ili prije?
Ma daj? Pa 7.3. ne počinje sigurno, za dalje ne znam. Glupo mi je kad kod njih prije završi hrvatska serija nego kod nas.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:08   #62
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Ma daj? Pa 7.3. ne počinje sigurno, za dalje ne znam. Glupo mi je kad kod njih prije završi hrvatska serija nego kod nas.
Ne razumijem kako svaki puta dobiju prava prije nas? Nova nije dala prava hayatu za Najbolje godine prije nego prođe dio serije kod nas, ali naravno pošto je ovo od Ring Multimedia onda budu dobili prava prije nas. Ja bi zabranio da idu prije, neka imaju tjedan razlike.
deni44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:13   #63
Još mi je gluplje da oni već reklamiraju promo reklame s datumom, a kod nas tek idu teaseri s Uskoro.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 20:18   #64
Ma, i više od tjedan dana, ja bi im dozvolio emitiranje tek od jeseni.

Kod nas sve skrivaju k'o zmija noge.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 21:57   #65
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Ma, i više od tjedan dana, ja bi im dozvolio emitiranje tek od jeseni.

Kod nas sve skrivaju k'o zmija noge.
ma daj pa tek od jeseni... pogledaj kako su to Kanada i SAD riješili mogli bi mi tako nešto dogovoriti i sa susjedima...
E da i Dijana je stvarno loš izbor za scenaristicu Jelena je MOŽDA bila plagijatorica ali je znala pisati odlične zaplete... Zakon ljubavi je bila odlična... (ali ukinuta nažalost)

EDIT: Jay u pravu si... zabunio sam se...

Zadnje uređivanje vox : 25.02.2011. at 22:52.
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:49   #66
Ljubav u zaleđu nije bila nit ukinuta nit ju je pisala Veljača. Veljačine telenovele su Obični ljudi i Ponos Ratkajevih. Ti valjda misliš na Zakon ljubavi.

Sve se meni čini Adri da bi ti mogla doć korekcija programa (bar se nadam) jer bi bilo stvarno glupo da krene na RTRS-u ili bilo gdje prije nego kod nas
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 22:53   #67
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Ljubav u zaleđu nije bila nit ukinuta nit ju je pisala Veljača. Veljačine telenovele su Obični ljudi i Ponos Ratkajevih. Ti valjda misliš na Zakon ljubavi.

Sve se meni čini Adri da bi ti mogla doć korekcija programa (bar se nadam) jer bi bilo stvarno glupo da krene na RTRS-u ili bilo gdje prije nego kod nas
Stvarno pogotovo ako i Nova tv plaća tu telenovelu pa bi logično bilo da premijeru imaju oni!
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 23:57   #68
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Sve se meni čini Adri da bi ti mogla doć korekcija programa (bar se nadam) jer bi bilo stvarno glupo da krene na RTRS-u ili bilo gdje prije nego kod nas
Nadam se tome ali samo zato što želim da kod nas počne tjedan dana prije ili isti dan kao i kod susjeda. Ne planiram gledati još jednu Dijaninu seriju jer znam da će biti ista ili gora od Doline sunca, a još ima i 240 epizoda. I još nakon onoga kad se registrirala na ovaj forum i likovala nam u temi Dolina sunca, u stilu kako mi ne moramo gledati njezinu seriju, ali činjenica je da se ona sad vozi u novom autu.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 00:00   #69
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
I još nakon onoga kad se registrirala na ovaj forum i likovala nam u temi Dolina sunca, u stilu kako mi ne moramo gledati njezinu seriju, ali činjenica je da se ona sad vozi u novom autu.

zezaš?!
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 00:02   #70
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
zezaš?!
Ma ne, i sad bi ti to potražio samo da mi se da "kopati" po toj temi o Dolini sunca.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 00:42   #71
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
zezaš?!
Nope, potraži među zadnjim stranicama topica Dolina sunca.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 01:04   #72
Evo, nije bilo teško naći: link Mislio sam da je to bilo puno prije...
I da, opet sam zaboravio da se ne zove Dijana nego Diana!
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 02:34   #73
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa. Bolje od onog urlikanja od Gregorićke u Dolini sunca.
pjesma dolina sunca je jedan veliki hit.,a za ovo mogu reci shit...još će ova serija uz taku glazbu biti ko 1001 noć
mp3david is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 02:54   #74
Quote:
mp3david kaže: Pogledaj post
pjesma dolina sunca je jedan veliki hit.,a za ovo mogu reci shit...još će ova serija uz taku glazbu biti ko 1001 noć
pa meni je ova pisma puuuno bolja od doline sunca... Iskreno meni Ring ne zna raditi telenovele što zbog očajnog scenarija što zbog snimanja, scenografije i tako... jednostavno su mi očajne pogleda san par epizoda Doline sunca i nekako mi nije bilo to to... fala Bogu da je nova uzvratila sa Najboljim godinama koje su mi bile miljama ispred bile su baš onako obiteljska serija... Kad se sjetim ovoga
moram li...

a ovo tek... krsto upomoć...

Božićna priča...

odlični kraj...

jedna od najajčih scena... ona je žena moga brata... vanesa rula ... baš mi je ža što je ne vidimo više u serijama a tek dolores i ona je bila odlična...

Diana draga evo ti par klipova pa se uči
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 11:39   #75
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Evo, nije bilo teško naći: link Mislio sam da je to bilo puno prije...
I da, opet sam zaboravio da se ne zove Dijana nego Diana!
Hvala za ovo!

Moš' mislit! Kaže Diana (bez J) da je "natječaj otvoren" sigurno je tako...
Sve ove hrv. telenovele imaju jedan problem - nemaju glavni par protagonista, ili ako ga slučajno u početku imaju, nestane ga nakon par epki i utopi ga se u masi. Druga stvar je casting protagonista - redovito tu nema nikakve kemije među glumcima što je osnovno za jednu novelu. Ako je suditi po domaćim telenovelama koje smo vidjeli - Hrvati su najdosadniji narod na svijetu, bez smisla za romantiku i bez strasti, i ne zaboravimo tu je još i glumu hrv. glumaca koji ne glume već recitiraju.
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 12:34   #76
Quote:
sortiadictos kaže: Pogledaj post
Hrvati su najdosadniji narod na svijetu, bez smisla za romantiku i bez strasti, i ne zaboravimo tu je još i glumu hrv. glumaca koji ne glume već recitiraju.
slažem se, zato ni ne gledam hrvatske serije ni ništa slično, jer kad glumu, emocije i strasti usporedim s glumcima iz Mexica, zaboli me glava i poželim da sam u Mexicu
__________________
Lazos de amor: http://www.youtube.com/watch?v=zaFCSc5WLZc
rubi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 14:04   #77
Ja ovo ne bum gledala, iscrpila me Dolina sunca.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:06   #78
Sa službene stranice novatv.hr/psz (gdje imate i detaljne opise svih likova no lagano otkrivaju dijelove radnje pa ne čitajte ukoliko ne želite znati unaprijed):
Telenovela "Pod sretnom zvijezdom" uzbudljiva je i emocijama nabijena serija epizoda o neobičnim sudbinama članova jedne 'kvartovske ekipe', prijateljicama i prijateljima odraslima u istom naselju. Upoznajemo ih dvadeset godina poslije kao ljude različitih životnih putova i stilova, ali zauvijek povezane zajedničkom prošlošću, burnim odrastanjem i mladenačkim ljubavima. U središtu su radnje četiri ženska lika različitih karaktera i socijalnog zaleđa, i danas bliske prijateljice iz kvartovskog društva: Suzana, Elizabeta, sestre Nina i Lara te njihove obitelji i veze. Četiri žene i više su od prijateljica, veže ih zajednička tajna iz mladih dana, bolno iskustvo u kojemu su bile jedna uz drugu, ali koje za svaku i danas znači veliki teret na savjesti.

Serija započinje danom u kojemu se neobičnim spletom okolnosti svakoj od prijateljica dogodi nešto sasvim neočekivano, dramatičan obrat koji im u trenu promijeni život na kakav su navikle. Junakinje se na pragu srednjih godina snalaze u sasvim novim okolnostima, a čini se i da je došlo vrijeme za raščišćavanje odnosa iz prošlosti te razotkrivanje godinama čuvane tajne. Serija prati da li će sve to njihovo prijateljstvo izdržati. Njihova veza opstat će, ali tek nakon što svaka od njih prođe puni krug iskušenja, zahtjevan osobni put promjene i postavi svoj život na iskrene temelje.

Radnju serije pratimo kroz zbivanja u starinskim donjogradskim stanovima, elitnim i skromnima, na modernom privatnom veleučilištu "Viktorija", u otmjenom modnom salonu "Nera", uredima i restoranima te u eksterijerima Donjeg i Gornjeg grada.
Složena radnja, iako zabavna i napeta, stvara i priliku za propitivanje univerzalnih, svima poznatih tema. U intimnim dramama i ključnim životnim dilemama likova problematiziraju se opća mjesta privatnog i društvenog života, ljubavi i veza, prijateljstva, povjerenja, izvanbračnih avantura, odgovornosti, prijevara, laži, poroka, egzistencijalnih problema, izazova moći i bogatstva, odnosa roditelja i djece, majčinstva.

“Pod sretnom zvijezdom” prije svega je priča o ljubavi, strasti, prijevari, izgubljenom povjerenju i pronađenom prijateljstvu. Osim ljubavnih priča i potrage za ljubavlju serija donosi i napetu krimi priču, slučaj misterioznog ubojstva koji se provlači kroz cijelu seriju i donosi snažnu napetost.
Serija započinje s četiri prijateljice koje u restoranu u dobrom raspoloženju slave Elizabetin četrdeseti rođendan, ulazak prve među njima u svijet zrelih žena. Uz večeru i čašu finog vina vesele se ponovnom okupljanju i svom prijateljstvu, uz ponešto sjete prepričavaju anegdote iz mladosti. Prije nego što će se razići, svaka zaželi jednu želju, a onda sve zajedno puhnu u svjećice na rođendanskoj torti. Prijateljice i ne slute da će im se već sljedećeg jutra želje početi ostvarivati, iako ne baš na način kako bi to željele.
Hoće li imati razumijevanja i povjerenja jedna u drugu sada kada više ništa nije onako kao što je bilo – otkrit će serija "Pod sretnom zvijezdom".
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:09   #79
Jay, evo ti opis za Mirjanu Majurec :

NERA NIKOLIĆ (60) … Mirjana Majurec

Otmjena i dobrodržeća zagrebačka dama, vlasnica je modnog salona 'Nera' koji je zahvaljujući bezvremenski profinjenom modnom stilu preživio promjene režima i modnih trendova. Iza sebe ima dva pokojna supruga i četvoro djece. Vrlo je snažna i manipulativna osoba. Nera je cinična, zahtjevna i hladna prema podređenima te autoritarna i posesivna prema djeci, s izrazitom željom da kontrolira njihov život. Teško pokazuje osjećaje, ali u rijetkim trenucima slabosti nazire se njezina vezanost uz djecu i veliki strah da će ostati sama.


P.S. Iako je to očekivano, evo iz Novog lista: Zanimljivo je pritom neslužbeno saznanje kako na Novoj TV navodno kane sapunicu emitirati u onom predvečernjem »starom« terminu od domaće sapunice, tamo negdje između 18 i 19 sati.
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 15:14   #80
po sadržaju serija se čini zanimljivom... samo ako je ovo dijanina serija onda se baš ne može puno očekivati znali se koja je naslovna pjesma ?
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:04.