Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2012., 22:54   #201
Jel iskoristio tko kupon sa ponude dana u vip restoranu na cvjetnom?

Dragi i ja smo kupili 2 kupona i namjeravamo otici ovaj tjedan
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2012., 16:03   #202
Quote:
nicole76 kaže: Pogledaj post
Bježi od njih što dalje!!! Ja sam bila na istom tom tretmanu za oblikovanje tijela/mršavljenje i požalila sam se pružatelju usluge.
U istoj prostoriji ste vas 3 žene gole jedna pred drugom (samo papirnate gaćice), a jedna kozmetičarka (po mojoj procjeni praktikantica) paralelno obrađuje sve vas 3, s tim da niti ne dobiješ sve što piše u ponudi. Veeeeliko razočaranje, bacanje para, sukladno tome - antireklama gdje god je moguće. Ukratko!
HVALA na info

Odlično da je netko otvorio ovu temu.Vidim sada na ponudi dana da su tek 10 ponuda prodanih, tako da se valjda i pročulo da nisu ok, a ponuda je zaista zanimljiva, ali preskočit ću ju
__________________
Never enough, never too much !!!
Technogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 03:11   #203
Jel znate što o frizerskom studiju Creativ?
Sad imaju šišanje i botox za 115 kn na ekuponu, uzela bi to mami pa ne želim da ispadne loše.
mishevi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 13:31   #204
Na Megapopust.hr prodaju digitalni pedometar, a identican se moze naći na ebayu za dolar, dva i free shipping. Ja cekam svojeg, placen je 2 dolara.

Usporedite: http://www.ebay.com/itm/LCD-Step-Ped...item4ab4b94447

i

http://www.megapopust.hr/sidedeal/60...og-zivota.html
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 14:16   #205
Velika kokos, i ja svoj cekam

Isto 2 dolara

Koje boje je tvoj?
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 18:49   #206
Crvene, ko i ovaj s megapopusta. Identican
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 19:40   #207
Haha ja sam uzela neki plavo prozirni
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:03   #208
cure, što mislite o ovoj ponudi? http://www.ponudadana.hr/Izbjeljivan...2_500kn-2489_1
jel koristila koja od vas te ponude od stomatologa.
__________________
All of my life where have you been I wonder if I'll ever see you again...
any_222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2012., 23:07   #209
Cuj meni je ortodontica rekla da je kod nje 2000 kn

Brijem da je ovo ok samo ne znam koja je to ordinacija
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2012., 18:51   #210
Moj prvi kupon je bio za vip restoran. 25 kn po osobi.

Hrana je toliko i vrijedila. Konobar ljubazan, ambijent ok.

Kupila sam kupon na kolektivi za pizzeriu cvjetni z. 48 kn dvije pizze. Nisam jos isprobala.

Takoder, dragom sam preko ponude dana kupila paragliding let za 195 kn

Valjda ce ostat ziv
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 14:02   #211
Pasadena, kozmetički salon - kupila masaže leđa i kralježnice. odlično masira tako da sam nastavila i dalje ići

Cica- kozmetički salon - anticelulitne masaže prošle godine. prezadovoljna

Studio In - kozmetičko frizerski salon - anticelulitne masaže su bile ok, ali nikada više se ne vraćam tamo pa ni za besplatno. Vlasnica jako neljubazna, prljavo i neuredno i masiraju u onoj maloj buksi bez grijanja i klime

Frizerski salon Marcela, Prečko - prezadovoljna pramenovima, rade ih sa kartonom i skroz od korjena.
majamarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2012., 20:40   #212
Ima li tko iskustva s kupnjom ovih skupljih stvari? Na Rasprodaja portalu reklamiraju Panasonic telkač www.rasprodaja.com.hr
mooonshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 15:36   #213
Smile

Takodjer kupujem na tim razno raznim ponudama medjutim ne sve i svasta, te prije uvijek provjerim na forumu ili di vec o salonu, slasticarni i sl. Iskustva su za sve pozitivna, jedino kozmeticki salon Vesna, salon treba kompletnu obnovu a masaza ne traje pola sata ( sto je vec netko komentirao), kozmeticki salon Ksenija mikrodermoabrazija i mezoterapija s ciscenjem lica odlicno, otici cu svakako i bez kupona, super zadovoljna! Masaza Geranij-bila sa suprugom na cokoladnoj i jako zadovoljna i on takodjer; soak off salon Onis-zadovoljna i fakat traje...nije bas 3 tjedna,ali dva sigurno, ponovila bih opet!slsticarna Slatka hiza 2 torte,parfe ok, druga neka cokoladna, malo preslatka iako obozavam cokoladu; pivnica Berubambi- cesto tamo i bez kupona papam pizzu a i ostalo jer je sve jako fino- za preporuciti, konobari ok centar Bella- uklanjanje dlacica pazuh-prodavanje magle, nisu otisle niti ih manje ima!
To je od mene kupila jos kupone za Butik torti i slastica- molim dojmove, te za Tortu iz Bakine pekare-vidim sve puno pozitivnih komentara, te imam kupon za tortu u Mignonu-znam da su im sitni kolaci super!

Eh, zaboravih, Kolektiva- hotel Kristal Bohinj, fantasticno, moj savjet je da prije provjerite da li je dostupna soba u zeljenom terminu pa tek ona rezervirate, tako sam u ovoj ponudi dobila apartman od70-tak kvadrata s ogromnim balkonom, odlican vikend!
njorgalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 18:07   #214
Ej, evo ako nekoga zanima. Wellness centar ima akciju povodom otvaranja, pa tretmani deoksikacija i uklanjanje celulita (20 tretmana termo deka i limfna drenaža + detox tijela) 500 kn. Jedino što su prijave do petka. Ali eto, ako nekog zanima nek mi se javi na pp
nickiminaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2012., 23:02   #215
Vidim da reklamiraju Prag tj. Slaviju na rtl-u pa sam dotrčala na forum da vas zaustavim. Sestrična mi je tamo bila ljetos. Za jest su dobili pileću juhu sa kupusom i salamom i gratis dlakama. Kifle za doručak su toliko tvrde da valjda služe za ubijanje onih nepozvanih živina po sobama. Ako se ipak odlučite, poručuje vam sister da si ponesete Domestos jer se tamo kupaonice ne peru .
Lanchetoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 01:43   #216
E da, namnožilo se tih stranica

Nekad ima osjećaj da su šefovi dogovorili neku akciju, a radnicima baš i nije po volji povećan obujam posla ..
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:03   #217
našla sam ove dvije ponude pa me zanima da li ima tko iskustva
s frizerskim salonom Marcela (u Prečkom i Velikoj Gorici) i salonom Ekskluziv (Vrbani, ZG)

http://svipopusti.hr/ponudadana/Ombr...kn-Zagreb.html

http://svipopusti.hr/ponudadana/Boja...kn-Zagreb.html

Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 21:38   #218
Bila sam u pizzeriji el mundo u prečkom. pizzeria prazna, konobar spor kao nikad. valjda smo bili tamo 2 sata samo zbog njegove sporosti. pizza hmm tijesto je odlično ali je moja nekako imala previse gljiva i bila zbog toga bez okusa

sladoled, koma

u svakom slucaju jedino sto je dobro, je tijesto i zbog tog bi se vratila ali narucila neku drugu pizzu jer je dragom njegova bila dobra.
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2012., 17:37   #219
Cure evo još jedna stranica s popustima koju obvezno trebate staviti u favorite: www.lociraj-popust.com, a još je bolja stvar da imaju iOS/Android aplikaciju...
diiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2012., 16:20   #220
Quote:
zaboravljena_25 kaže: Pogledaj post
Veliki minus za salon pediker san..
Zakasnila sam 5min i nije me zena mogla izmasirat jer kao da bi moj termin usao u termin druge musterije.. Mogla me onda izmasirat 5min manje, al je ocito je vaznije pit kavu nego radit.. I propao mi termin..
Bila sam prije jer je tu ukljuceno 5 masaza i mislila sam nastavit ici tu i poslije, al nakon ovog vise ne!
Inače pozdravljam negativne kritike, ali u ovom slučaju moram urgirati!
Draga zaboravljena, sumljam da si kasnila samo 5 minuta. Da je to zaista bilo tako gospodična bi te zasigurno primila, kao što je mene.
Isto tako, ja vjerujem, da te je primila i masirala vremenski kraće toliko koliko si kasnila vjerovatno bi i mala zamjerku i na to. Btw masiram se u tom salonu već par mjeseci i prezadovoljna sam uslugom jer cura stvarno dobro masira!
Ps. moram skrenuti pozornost na tvoj post gdje si i sama rekla da mrziš kašnjenje...a osim toga vjerujem da si mogla odabrati drugi termin, zar ne?
Missious is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.