Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2011., 09:53   #2301
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post
biJo jarre sinoc isla ova nasa tajnovita

zanima me jel pobedastel do kraja il je ipak jos cemu
Aha. Khm, ne interesira me.

E, da, još nešto: kad sam vidjela da si za Florence rekla da je blah (ili nešto u tom stilu), htjela sam započeti svađu epskih proporcija. Think ti i Rakoslav oko Bowieja.

Snobine glazbene. Ne! Još gore! Hipsteri.
znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 09:54   #2302
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
A možda se ljube i pričaju o Fish.







sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 11:00   #2303
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Cjoooo...Ja sam najriblja Riba na forumu. Sunce, Merkur i Venera u Ribama te Mjesec u Raku. Nemre Fish (za koju sumnjam da ima Merkur u Vodenjaku) biti veća Riba od mene. Ja sam veća Riba (zbog ovog glupog Mjeseca) od svih Riba skupa.

Cijeli karakter mi je mlitav, ženskast i slab. Beat that. Podočnjaci su mi veći nego faca. Kad sam tužna, grlim plišano pseto ili neplišanu mačku. Kad grlim ljude (a to je rijetko jer se bojim fizičkog kontakta ), stišćem ih tako da ostanu bez zraka. Glazba mi u krvi. Volim muške koji su isto tako mlitavi kao i ja. Imam petsto i jednu fobiju. Kažu mi da podsjećam na Woodyja Allena (ne znam zbog čega je to, ali nisam pedofil ).


JA sam najriblja Riba na forumu. : D Mislim, nemoj me krivo shvatiti, ali kad već moram trpjeti nuspojave tog bljakavog stelija, želim da mi se da dužno priznanje za to.

Jutro. Al' ga nasrah. :rofl

EDIT: e da, patim i krvnički me boli kad je netko zao prema meni (a to je često jer sam paranoična i nesigurna).
Ajme kako sam se na ovo raznježila.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 11:13   #2304
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ajme kako sam se na ovo raznježila.
Čudno, jer se meni sad povraća nakon tog oversharinga.

Je l' ti to za ozbač ili zajebavaš? Mislim, OK je either way jer bi se i meni digao želudac da to moram čitati od nekog drugog.
znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 11:18   #2305
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post
biJo jarre sinoc isla ova nasa tajnovita
Prvo sam ovo pročitala kao jare, ono misla sam da si i ti bila pa me to stiltalo.
Quote:
zanima me jel pobedastel do kraja il je ipak jos cemu
Nije. I on je zbilja genijalac.


Totalno je živahan i pun energije i drag...i sve to njemu još vrlo živo svira u glavi, svaki dugmić, svaki ton njegovih simfonija...a što mi je najljepše vidjeti kod ljudi - posve je zaljubljen u to što radi. Svirao je dva sata skupa s svoja tri fosila, i to baš svirao bez iti jedne greškice totalno neopterećen svime čime su obično opterećeni današnji bendovi/koncerti (dužina trajanja, ugovorena lova, promocija, novi album...)

Sam koncert je bio totalno retro i zvukom i onim njegovim laserima i "sviranjem po zraku" iz prošlog stoljeća i kada se sjetim kada je on ljude upozoravao na to "da čuvaju Zemljicu". On je čoek masu ispred svog vremena. Ja sam se naježila cijelo vrijeme.



Evo i jedne slikice s Equinox-a, mutna je jer nisam nosila fotić već ajfonom.

Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 11:44   #2306
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post


E Fish evo čitam Zlatko Krilić - Početak Plovidbe

Knjiga je predobra, mislim istina ima onak 50 strana i pisana je vrlo lagano ali toliko je dubokoumna da sam vrlo ugodno iznenađen, jako mi se sviđa, hvala puno na preporuci
Drago mi je ako ti se sFiđa.

To je mislim lektira za peti razred ili tako nešto...i super mi je kada vidim da ima više astrološke metafore u njoj nego u masu astroloških "stručnih" knjiga.
Quote:
ps: često ja razmišljam o svemu što ti kažeš Fish, još uvijek nisam uvjeren da ti možeš to sve znati samo iz astrologije, uhvatim se još ponekad da pregledavam prostorije u kojima sam kako bih našao skrivene kamere tvoje ili nešto tako

Quote:
ps2: ne razmišljam o nikom drugom kad se ljubim, samo o ribici "mojoj" :*
Tako i treba.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 11:48   #2307
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Čudno, jer se meni sad povraća nakon tog oversharinga.

Je l' ti to za ozbač ili zajebavaš? Mislim, OK je either way jer bi se i meni digao želudac da to moram čitati od nekog drugog.
Zaozbač.

Bolji opis ribe već dugo ne viđe.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 11:54   #2308
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zaozbač.
pogleČ ih

isti su, jebate..i.s.t.i. to je taj tijek misli, nema greske


ps. znaŠkiČ..woody je malo skreno pod stare dane, oce to
al se drogiro ko isus i svasta se nes da se to izbjec
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 11:54   #2309
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zaozbač.
E, znaš kaj:

znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 11:57   #2310
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Prvo sam ovo pročitala kao jare, ono misla sam da si i ti bila pa me to stiltalo.


Quote:
Nije. I on je zbilja genijalac.

Totalno je živahan i pun energije i drag...i sve to njemu još vrlo živo svira u glavi, svaki dugmić, svaki ton njegovih simfonija...a što mi je najljepše vidjeti kod ljudi - posve je zaljubljen u to što radi. Svirao je dva sata skupa s svoja tri fosila, i to baš svirao bez iti jedne greškice totalno neopterećen svime čime su obično opterećeni današnji bendovi/koncerti (dužina trajanja, ugovorena lova, promocija, novi album...)

Sam koncert je bio totalno retro i zvukom i onim njegovim laserima i "sviranjem po zraku" iz prošlog stoljeća i kada se sjetim kada je on ljude upozoravao na to "da čuvaju Zemljicu". On je čoek masu ispred svog vremena. Ja sam se naježila cijelo vrijeme.



Evo i jedne slikice s Equinox-a, mutna je jer nisam nosila fotić već ajfonom.

mrak

a kakvo je ozvucenje bilo?
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 12:03   #2311
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post
pogleČ ih

isti su, jebate..i.s.t.i. to je taj tijek misli, nema greske :r ofl:


ps. znaŠkiČ..woody je malo skreno pod stare dane, oce to
al se drogiro ko isus i svasta se nes da se to izbjec :zubo :
Ne. Nipošto. On je preplašeniji, puno isfrustriraniji i puno, puno, puno, puno duhovitiji. I hvala bogu, nemamo isti nos.

Većinom govore zbog fizičkog izgleda i ''garda'' (nemoj me dirati jer ću se raspasti gard, a tome ne mogu pretjerano pomoći ).

Mislim da i džemperići i vječito ''plivajuća'' odjeća doprinose vudialenovskom dojmu. Nije namjerno, majke mi.

Khe, ima sličnosti, to oko očiju i tako. Drugo ništa ne priznajem.
znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 12:04   #2312
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post




mrak

a kakvo je ozvucenje bilo?
Dobro, solidno...a ono mora kada je on frik za zvuk. Ali znaš najbolje je bilo kako se osjećalo da su to "stari zvuci". I to se nemre nadomjestiti nikakvim "ozvučenjem" ako me kužiš, taj odmak...kao vremeplov.

I najtužnije mi je bilo to što je bilo masu ljudi onako starijih ...i njima ti je to sve bilo dosadno. Još sam ja kupila ulaznicu za vip ložu i pored mene bila ekipa s kateringom unutra, kada su sve pojeli i popili oni ošli.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 12:09   #2313
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Ne. Nipošto. On je preplašeniji, puno isfrustriraniji i puno, puno, puno, puno duhovitiji. I hvala bogu, nemamo isti nos.

Većinom govore zbog fizičkog izgleda i ''garda'' (nemoj me dirati jer ću se raspasti gard, a tome ne mogu pretjerano pomoći ).

Mislim da i džemperići i vječito ''plivajuća'' odjeća doprinose vudialenovskom dojmu. Nije namjerno, majke mi.

Khe, ima sličnosti, to oko očiju i tako. Drugo ništa ne priznajem.
alo..pa jesil vidla filmek

kuzis koja je to umjetnost..ostavi te bez daha

spika vam je nekad identicna..kad woody ubaci u cetvrtu sa svojim tumacenjima, analogijama, paranojama, opaskama, zeljama, vizualizaTZijama , podvojenostima, zderanjima, mastom i ostalim genijalnostima..

vrijeme stane jebote
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 12:11   #2314
divan film btw
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 12:14   #2315
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
I najtužnije mi je bilo to što je bilo masu ljudi onako starijih ...i njima ti je to sve bilo dosadno. Još sam ja kupila ulaznicu za vip ložu i pored mene bila ekipa s kateringom unutra, kada su sve pojeli i popili oni ošli.


ko kad je na rostropoviČu u lisinskom zvonil mobitel tijekom koncerta to je ta ekipa
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 12:14   #2316
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post
alo..pa jesil vidla filmek

kuzis koja je to umjetnost..ostavi te bez daha

spika vam je nekad identicna..kad woody ubaci u cetvrtu sa svojim tumacenjima, analogijama, paranojama, opaskama, zeljama, vizualizaTZijama , podvojenostima, zderanjima, mastom i ostalim genijalnostima..

vrijeme stane jebote
PogledaTJu.
znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 12:19   #2317
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
PogledaTJu.


kuzi se po tom antologijskom zaFrsetku vec, zato sam i stavila .. a u nekim stvarima ga cak i deres

jedinstven je to Štrikeraj mali znaŠ
sanŠajn is offline  
Old 12.10.2011., 12:24   #2318
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
E, znaš kaj:

A vidi ovo - genijalno je.

Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Kad grlim ljude (a to je rijetko jer se bojim fizičkog kontakta ), stišćem ih tako da ostanu bez zraka. Glazba mi u krvi.
Fish 1968 is offline  
Old 12.10.2011., 12:39   #2319
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
A vidi ovo - genijalno je.
Ali to se jako, jako rijetko događa.

Htjela sam nešto...Ma.

Bolje da se prvo posložim (jer sad imam hrpu toga za posložiti u životiću, od zdravstvenog preko profesionalnog do obiteljskog) pa će onda valjda doći i to, jelde?

Možda da napravim klona pa da napišem sve što sam htjela? Kobajage, kao da to nisam ja?
znashtikosam is offline  
Old 12.10.2011., 12:42   #2320
Quote:
sanŠajn kaže: Pogledaj post


kuzi se po tom antologijskom zaFrsetku vec, zato sam i stavila .. a u nekim stvarima ga cak i deres

jedinstven je to Štrikeraj mali znaŠ
Ae. Evo baš u pričuvi imam tri Azijatkinje, Balki bio dobar pa poslao.
znashtikosam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.