Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2010., 17:25   #2001
Quote:
c-shadow kaže: Pogledaj post
Pitanjce: zašto mi kruh uvijek ispada "zgužvan", tj. nije gore lijepo kupolast nego obično ispadne grbav i nagužvan, ponekad ga pekač izmiješa i zapeče više na jednu stranu?
Evo jutros ispekao obični bijeli po receptu iz knjige (verzija na engleskom), sve količine točne, jedino mlijeko u prahu+ voda zamijenjeno običnim mlijekom. Probao sam s toplijim i hladnijim mlijekom i ista priča
Moulinex 5000 ako je bitno.
meni ispadne takav zgužvan samo ako ga ostavim u pekaču nakon što je gotov, čak i ako ga izvadim iz pekača i ostavim vani u onom kalupu- svejedno se /valjda od kondenzacije / nagužva.
bude fin i visok samo ako ga odmah vadim van iz kantice
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 18:39   #2002
Nije problem padanja/gužvanja nakon pečenja, kruh se vadi odmah van, ali već kod miješanja/dizanja kao da se ne posloži dobro.
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 14:40   #2003
One lopatice miješaju tijesto i nitko ne garantira da će baš kad završi proces miješanja tijesto ostati u super ravnoj pozi. Ako radim bijeli kruh ili panettone - gornji dio je savršeno ravan. Ako radim raženi kruh sa sjemenkama, nikad nije ispao ravan gore (ali ne izgleda kao ona kiparska skulptura - odnosno kruh koji se nalazi na nekim početnim stranicama ove teme)
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 17:42   #2004
Cao svima
Mi smo dobili Alaska pekač ali nažalost izgubljena je knjižica sa uputama, pekač ima 11 programa, pa me zanima dali netko ima sličan, kakva su iskustva i preporuke?
Jučer sam ispekla bijeli kruh na jedinici i ispao mi je ok ali bi htjela malo eksperimentirati a ne znam kako mu funkcioniraju ti programi
Aelis 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 19:39   #2005
Pozdrav svima,
Nova sam na forumu i tako sam se obradovala kad sam vidjela da postoji ovaj forum za pekace kruha
Imam pekac Moulinex 5000 i molila bih ko zna da mi odgovori :
1. Da li je iko probao da ulje lanene repice zamijeni suncokretovim?
2. Da li je neko pravio ''Damper(austalijski hljeb)''? Ja sam ga davno pravila i vise nisam jer mi je bio ziv,narocito pri vrhu kore,vidjelo se tijesto...a najtamniju koricu sam odabrala....I neki dan gledam u ovu knjizicu recepata kad vidim dole postupak da se prvo u jednoj zdjeli pravi....i nikako se ne mogu sjetiti jesam li samo sastojke pravo u pekac nabacala ili sam u toj zdjeli prvo radila.... . Kakav je vama ispao?
3. Da li se u kuglofu puno osjeti rum, zbog mariniranih grozdjica?Od mojih neko voli a neko ne voli rum...Isto vrijedi i za ''Almond cake(kolac od badema)'' i ''Fruit cake''?Je li mogu izbaciti rum?
4. Šta podrazumijeva pod ''zacine'' koji se koriste za pravljenje ''Panpepato''(je li to medenjak o kojem je neko pisao)?Ovdje je dumbir naslikan,i mozda stapic vanilije...
5.Da li je neko pravio kompot od jabuke,bez rabarbarbe jer ne vjerujm da se to ovjde ima kupiti....?
6.I jos samo jedno,posljednje ,da li za pravljenje tijesta za picu moze koristiti obicno,suncokretovo ulje?
I teta koja mi je prodala pekac,kaze da ne pravim onaj brzi hljeb jer ipak se fino ne ispece,i ja nisam,ali evo citam ovdje da je super taj hljeb....a nekad nemam vremena za one od 3 sata i bas bi mi ovaj brzi trebao...bas cu probat pa sta bude...
esma esmina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 19:56   #2006
Sto je to lanena repica?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 20:21   #2007
Ma ja sam to prevela kao ulje tikve,ali u prevodu s neke stranice gdje su moulinex pekaci,sto je neko ovdje postavio, pise ulje lanene repice...''rapeseed oil''
esma esmina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 20:25   #2008
Kako pise u originalu?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:34   #2009
Quote:
esma esmina kaže: Pogledaj post
Ma ja sam to prevela kao ulje tikve,ali u prevodu s neke stranice gdje su moulinex pekaci,sto je neko ovdje postavio, pise ulje lanene repice...''rapeseed oil''
Rapeseed oil je biljno ulje od uljane repice.

Link
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:39   #2010
Je, moze ga se zamijeniti suncokretovim, ali suncokret ima previse omega 6 i nema omega 3, a repica ima puuuuno omega 3. Doduse, kad ih ispeces, dio sigurno peroksidira, iako sam na par mjesta nasla da omega 3 iz mljevenih lanenih sjemenki ostaje ocuvana tijekom pecenja.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 22:54   #2011
Quote:
esma esmina kaže: Pogledaj post
2. Da li je neko pravio ''Damper(austalijski hljeb)''? Ja sam ga davno pravila i vise nisam jer mi je bio ziv,narocito pri vrhu kore,vidjelo se tijesto...a najtamniju koricu sam odabrala....I neki dan gledam u ovu knjizicu recepata kad vidim dole postupak da se prvo u jednoj zdjeli pravi....i nikako se ne mogu sjetiti jesam li samo sastojke pravo u pekac nabacala ili sam u toj zdjeli prvo radila.... . Kakav je vama ispao?
To je bio drugi kruh koji je naš moulinex ispekao, najprije smo napravili obični bijeli i nakon toga damper. Sve po receptu, draga je maslac pomiješala s brašnom sastrane i ispao je odličan, smazali smo ga u rekordnom roku
Kakva je bila korica ne sjećam se (a i inače ne patim na tvrdu koricu), a volim kruhiće s puno maslaca tako da za damper
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 08:24   #2012
Quote:
Gipsyqueen kaže: Pogledaj post
Rapeseed oil je biljno ulje od uljane repice.

Link
Toga možeš kupiti na Ini, a u trgovini se prodaje pod nazivom 'biljno ulje'.

Urbi et orbi, bolje ne koristiti to već zamjeniti s suncokretovim ili maslinovim.
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 08:44   #2013
Mozes kupiti i repicino ulje u trgovini. U Hrvatskoj ga ima barem u Mülleru. I, ne, nije otrovno:
http://www.snopes.com/medical/toxins/canola.asp
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 12:14   #2014
Gdje mogu kupiti panasonic pekač kruha?
azram is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 13:29   #2015
Ma sigurno sam ja onda sve sasula u pekac ,za damper ,ponovicu ga bas jer se pravi samo sat....Hvala ljudi na pomoci
esma esmina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 11:14   #2016
Quote:
esma esmina kaže: Pogledaj post
Ma sigurno sam ja onda sve sasula u pekac ,za damper ,ponovicu ga bas jer se pravi samo sat....Hvala ljudi na pomoci
na
http://www.seb.hr/preuzimanja.html?func=select&id=404, imaš sve prevedene kuharicei masu recepata pa probaj

druga jako dobra stranica , stranica ljubitelja kruha
http://www2.club-paneo.com/cr_cr/rec...-M_5538-4.html
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:17   #2017
Ej ljudi, zvuci li i vama mijesenje tijesta u vasem pekacu poput nekih rijeci? Kao da pekac govori neke rijeci? Znam da je paraidolia, ali svejedno, zanimljivo je.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 02:44   #2018
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ej ljudi, zvuci li i vama mijesenje tijesta u vasem pekacu poput nekih rijeci? Kao da pekac govori neke rijeci? Znam da je paraidolia, ali svejedno, zanimljivo je.
Dosad nije, al sad ću sigurno obratiti pažnju
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 09:39   #2019
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ej ljudi, zvuci li i vama mijesenje tijesta u vasem pekacu poput nekih rijeci? Kao da pekac govori neke rijeci? Znam da je paraidolia, ali svejedno, zanimljivo je.
Kako si me nasmijala!Sada ću slušati pekač
Zasad bih mogla reći za cvileći zavija kao moj pas kad se boji
__________________
Nisam ja iz TB, samo sam se tu udala dok sam bila budala
azra_stella is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 04:01   #2020
Predzadnji kruh stavila u pekač pred odlazak na more. Kao, bit će nam za dolje za dva dana. Ujutro dođem, umjesto ispečenog kruha vidim u posudi svi sastojci u rinfuzi. Skoro me šlag strefil. I onda sam mislila, mislila... i dosjetila se - zaboravila sam umetnut lopatu da ga zamiješa.

Jučer smo došli izvana i dragi me nagovori da idem stavit peć kruh za danas... Ujutro dođem, vidim kruh se nekako slabije digao. I opet ja dumam, dumam i skužim da uopće nisam stavila šećer i sol. Jeli smo ga danas tanko narezanog, sa slanim dodacima... Opet isti recept, kao da je uklet.

Pouka: neću više stavljat peći kruh umorna + živčana + prekasno. + kupiti antisklerin (Danas sam uspjela smućkat i muffine bez šećera, ono sjetila sam se da bi ih radila sat vremena prije polaska kod frendova ).
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:32.