Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 14:53   #21
Neki dan bio neki obiteljski ručak pa eto da se izđiberim

elem prvi dojam, parkao sam svoga punta desno mercedes 500s, lijevo mercedes 350s, a ispred porche carrera
reko auuuu grogo crni đe si došo!

bogami lijep ambijent
tamo ispred skupina sredovječnih ljudi pjevaju!
(opis, muškarci svi trbati i imaju brkove, a ženske spičkane do bola, utegnute dobrodržeće ) slave nešto, poslije sam skužio nekakva pričest ili tako nešta.
red miše kovača, pa ona hercegovinooooooooo, skoro sam i ja malo poprivatijo.

old school konobari vrlo uslužni i profesionalni nas smjestiše na rezervirani stol. prostor onako starinski,da se mene pita natrtijo bi jelenjski glava i veprova heh.

i tako juha, predjelo, glavno jelo... uzeo krvavi ramstek, dobar ali sam moro pitat konobara oštriji nož
da ne duljim hrana je korektna, roštilj ko roštilj, dakle nikakva haute couisine, ono krkanluk. da sam se raspametijo, nisam, najeo se jesam.

više me je zabavljalo gledat ljude, old school purger bakice na nedjeljnom ručku, raznorazne fudbalere, funkcionere hdz-a i sličnu ekipu.


poslije sam vodio nećake tamo na prekrasno igralište sa travom pa smo bacali kamenje u potok

i tako, šta reć fora mjesto

O iznosu računa nećem
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 09:35   #22
bili za vikend u Okrugljaku...divan prostor , divni konobari , fina klopa , ogromne procije , djecje igraliste prekrasno...idemo i ovaj vikend.Stvarno smo bili ugodno iznenađeni. Eh da što se tiće cijene nama nije bilo puno. Eto stvarno je bilo toliko da smo i kući nosili.
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.