Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2009., 14:10   #3881
Quote:
RUŽA kaže: Pogledaj post
dali je netko ćuo za kapi čurekota,porijeklom iz EGIPTA?
čurukot
tj. crni kim
imaš na netu masu o njemu, samo uguglaj "čurukot" ili "crni kim"
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 22:45   #3882
Quote:
polly kaže: Pogledaj post
čurukot
tj. crni kim
imaš na netu masu o njemu, samo uguglaj "čurukot" ili "crni kim"
Na koji se naćin koristi "crni kim", molim detaljnije objašnjenje.
Travari koji prodaju po sajmovima nude za psorijazu "kozju mast", dali ju je itko
upotrebljavao i koji su rezultati. Cijena joj se kreće oko 50 kn za 250 ml.
milivoj12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2009., 12:40   #3883
Smile

Quote:
polly kaže: Pogledaj post
čurukot
tj. crni kim
imaš na netu masu o njemu, samo uguglaj "čurukot" ili "crni kim"
HVALA
našla sam,i naručila,pa ću probat.
RUŽA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 19:11   #3884
Prvi put

Pišem prvi put,a forum pratim već duže vrijeme-mislio sam da ću nakon nekog vremena biti pametniji i da ću moći i drugima pomoći preko svog iskustva ali nažalost nakon nekoliko razočarenja stanje je još uvijek isto loše. Mislio sam da sam pročito sve postove- ali sad sam pročito od IVE da je bilo nekih negativnih iskustava sa garra ruffa-ribicama ali nemogu to nigdje da nadjem. Molim pomoć i naravno svim psorijatičarima veliki POZDRAV! Unaprijed hvala
ćelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 21:27   #3885
Quote:
ćelo kaže: Pogledaj post
Pišem prvi put,a forum pratim već duže vrijeme-mislio sam da ću nakon nekog vremena biti pametniji i da ću moći i drugima pomoći preko svog iskustva ali nažalost nakon nekoliko razočarenja stanje je još uvijek isto loše. Mislio sam da sam pročito sve postove- ali sad sam pročito od IVE da je bilo nekih negativnih iskustava sa garra ruffa-ribicama ali nemogu to nigdje da nadjem. Molim pomoć i naravno svim psorijatičarima veliki POZDRAV! Unaprijed hvala
pozdrav novom forumašu,piši svoja iskustva šta si koristio ako nije tebi nešto pomoglo možda će nekome od nas.Svakako je istina da je psor. čudna bolest jer ne pomažu svima iste terapije.Da li neko zna gdje se može nabaviti SAPUN OD SOLI IZ MRTVOG MORA.negdje sam pročitala da je efikasan kod ps.
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 10:53   #3886
hm

ej zivija prijatelju! evo ja cu ti brzinski odgovorit! iman garrarufe doma u ukvarijima i vise san nego zadovoljan sta znaci da nisan ogranicen na tretman od 21 dan ka sta kazu da se mora nego kad me volja i koliko ma volja! to sta su imali losa iskustva nevirujen jer kazu u 80 posto slucajeva pomogne a onaj ostatak nema reakcije,znaci individualno od osobe do osobe! nemoj ocekivat da ces se malo utočat sa ribicama i nikad vise neces imat psorijazu! triba bit uporan i sa njima i sa nacinom zivota! eto toliko zasad i nije me bilo dugo na brodu san pa nikad neznan kad cu doma) pozzz svima!
cupeuf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 11:16   #3887
Nažalost nemogu da napišem ništa što već nije nekoliko puta spominjano na forumu-elocom,belosalic,raznorazni čajevi za čišćenje,strog režim prehrane(zabranjenouhomesnati proizvodi,biber,paprika,ljutika,bijeli i crveni ,luk,orasi,bademi,lješnjaci,kiseli kupus,grah,ocat,riba,slani i masni sir,patlidžani,konzervirana jela,svi morski plodovi te meso od guske,purana,zečije,govedje i kozije meso.) ali rezultata nekih velikih nije bilo! Ako je neko imo loših iskustava sa ribicama molio bi da ih napiše!
ćelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 11:28   #3888
hvala cupeuf!
ćelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 00:54   #3889
nikako nemože se uspoređivat onaj izlečeni i kajtezović iz bihaća,bar ja osobno to znam.svima je jasno da belosalic nije za lice a pogotovo ne topovske masti i slična sranja s kojima ćete si život samo zagorčat.nikome nije bajno ali moramo istrpit.ja san poludija danas kad san vidija da mi na još jednom noktu niče mala točkica i već znam koje mi probleme će stvorit.virujte dobro je dok nas artritis ne uvati al mene i to čeka sigurno.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 03:34   #3890
da li je tko upućen i može mi reći imam li kakvo pravo na bolovanje kao psorijatičar? nedaju mi u firmi g.o. a sva sam se osula i treeebam moooooreeee! čitam vas već duže vrijeme i pratim svaki novi post al nigdje nisam našla ovo šta me trenutno zanima pa pomozite!!
pupa77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 13:22   #3891
Quote:
pupa77 kaže: Pogledaj post
da li je tko upućen i može mi reći imam li kakvo pravo na bolovanje kao psorijatičar? nedaju mi u firmi g.o. a sva sam se osula i treeebam moooooreeee! čitam vas već duže vrijeme i pratim svaki novi post al nigdje nisam našla ovo šta me trenutno zanima pa pomozite!!
dobro došla!
ja radim u državnoj firm i imam dobru obiteljsku doktoricu koja mi dade bolovanje kad mi je gusto. Tvoj obiteljski liječnik može ti otvoriti bolovanje,
ako hoće.
Pozdrav
__________________


Ne čini drugome što ne želiš da drugi čini tebi.
lida2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 01:02   #3892
Quote:
maxers kaže: Pogledaj post
pozdrav novom forumašu,piši svoja iskustva šta si koristio ako nije tebi nešto pomoglo možda će nekome od nas.Svakako je istina da je psor. čudna bolest jer ne pomažu svima iste terapije.Da li neko zna gdje se može nabaviti SAPUN OD SOLI IZ MRTVOG MORA.negdje sam pročitala da je efikasan kod ps.
Evo ovdje mozes naci proizvode mrtvog mpora sapun so i ostalo...
sracno.http://www.saltworks.us/shop/product.asp?idProduct=92
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 23:11   #3893
Quote:
NEBOJSHA kaže: Pogledaj post
Evo ovdje mozes naci proizvode mrtvog mpora sapun so i ostalo...
sracno.http://www.saltworks.us/shop/product.asp?idProduct=92

Mnogo hvala Nebojša ,inače nema te na forumu dugo na forumu piši šta ima kod tebe,kako te sluša ps. i šta trošiš u zadnje vrijeme.Želim ti sve najbolje .
maxers is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 19:02   #3894
već san bija pisa o bolovanju,ja san od 1.7 na bolovanju i biću do kraja miseca sigurno.kasnije kako bude.doktorica tvoja ti mora dati bolovanje jer ništa ti ne izmišljaš,meni recimo smeta ako se uznojim i počne me svrbit masu i jednostavno nemogu radit jednako ki da san bez ovoga po sebi.inzistiraj da ti piše bolovanje jer imaš pravo i budi šta duže jer to radiš radi sebe..lako njima svima pametovat šta i kako a nisu u našoj situaciji.idi na bolovanje odma sutra i ne brini za firmu nego na sebe prvo.
Ja!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 21:54   #3895
hvala na pomoći idem čim prije )
pupa77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 23:12   #3896
Quote:
maxers kaže: Pogledaj post

Mnogo hvala Nebojša ,inače nema te na forumu dugo na forumu piši šta ima kod tebe,kako te sluša ps. i šta trošiš u zadnje vrijeme.Želim ti sve najbolje .
Puno vam hvala na lijepim zeljama.Na forumu navratim tek toliko da sam u toku desavanja,inace sezona je pa imam puno obaveza,plaza mi je od kuce udaljena oko 300m a ja se ove sezone jos ne pokvasih u more,jedva cekam da ova sezona protutnji pa da i ja na miru uzivam u blagodetima Jadrana.
Psorijaza kao psorijaza nikada joj nemozes predvidijeti namjere,ova moja je da kazem neka ljetnja.sada mi je izrazenija nego zimus.Trenutno sada koristim samo maslinovo ulje.
Srdacan pozdrav
NEBOJSHA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 11:56   #3897
Hello svima! Nova sam na forumu, al sam psorijatičar s duuugim stažom. Nema što nisam probala. Sada se pojavila nova shema!!!Postoji klinika u Zg u kojoj ostaviš uzorke urina, stolice i krvi -oni šalju u Ameriku- i dobiješ rezultate za kojih 3 tjedna. Bit svega je da ti točno ustanove sve boleštine kojima si sklon i naravno, što moraš izbjegavati(prehrana). Vele da psorijazu jako dobro ukrote ako se pridržavaš svega. Zanima me da li je itko to probao???
Ja se pokušavam pridržavati zdrave prehrane ali ne vidim baš nekih rezultata, a kako ovo ispitivanje stoji poprilično(oko 2000kn) sve me strah riskirati lovu a da ode u vjetar.Zato molim, ako je itko to napravio da mi javi!!!I naravno kakvi su rezultati
lillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 11:59   #3898
Quote:
cupeuf kaže: Pogledaj post
ej zivija prijatelju! evo ja cu ti brzinski odgovorit! iman garrarufe doma u ukvarijima i vise san nego zadovoljan sta znaci da nisan ogranicen na tretman od 21 dan ka sta kazu da se mora nego kad me volja i koliko ma volja! to sta su imali losa iskustva nevirujen jer kazu u 80 posto slucajeva pomogne a onaj ostatak nema reakcije,znaci individualno od osobe do osobe! nemoj ocekivat da ces se malo utočat sa ribicama i nikad vise neces imat psorijazu! triba bit uporan i sa njima i sa nacinom zivota! eto toliko zasad i nije me bilo dugo na brodu san pa nikad neznan kad cu doma) pozzz svima!
Bok!Zanima me gdje si nabavio ribice?Kako se može doći do njih?
lillo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 12:13   #3899
Ne mislim sa nikim polimizirati, samo želim reći još jedan put da se ne uzima ništa što nema provjerene sastojke. Konkretno probao sam mast od Kajtezovića i slabo mi je pomogla. Znači samo ono što se kupi u apoteci ili što sam napraviš možeš koristiti. Mogu reći da sam se naslušao puno priča i garancija raznih Kajtezovića i "izlečenih". Takove se ne sluša i od njih se ništa ne uzima.
ive2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 12:53   #3900
Quote:
lillo kaže: Pogledaj post
Hello svima! Nova sam na forumu, al sam psorijatičar s duuugim stažom. Nema što nisam probala. Sada se pojavila nova shema!!!Postoji klinika u Zg u kojoj ostaviš uzorke urina, stolice i krvi -oni šalju u Ameriku- i dobiješ rezultate za kojih 3 tjedna. Bit svega je da ti točno ustanove sve boleštine kojima si sklon i naravno, što moraš izbjegavati(prehrana). Vele da psorijazu jako dobro ukrote ako se pridržavaš svega. Zanima me da li je itko to probao???
Ja se pokušavam pridržavati zdrave prehrane ali ne vidim baš nekih rezultata, a kako ovo ispitivanje stoji poprilično(oko 2000kn) sve me strah riskirati lovu a da ode u vjetar.Zato molim, ako je itko to napravio da mi javi!!!I naravno kakvi su rezultati
a koja je to klinika? može i na pp
Malko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.