Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja:
Đoković 26 59.09%
Nadal 6 13.64%
Murray 2 4.55%
Nishikori 0 0%
Berdych 0 0%
Wawrinka 0 0%
Raonić 1 2.27%
Ferrer 1 2.27%
Del Potro 2 4.55%
Dimitrov/Tsonga/Gulbis 2 4.55%
Dr. Ivo Karlović 4 9.09%
nitko od navedenih 0 0%
Glasovatelji: 44. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2015., 12:40   #381
U 18 meceva odigranih na AO,IW i Majamiju izgubio je 7 setova(mozda gresim,neka me neko ispravi).
U Australiji 3 i to dva od Vavrinke i jedan od Mareja.
Na IW jedan i to protiv Rodzera u finalu.
U Majamiju 3 i to protiv Klizana,Dolgopolova i Mareja po jedan.
Samo je protiv Dolgopolova izgubio prvi set i onda se prica kako bi eto izgubio ali ostali ne mogu da fizicki i psihicki izdrze koliko moze on.Da li treba zbog toga da se uvede ogranicenje koliko treba da traje jedan gem,jedan set,koliko puta smes prebaciti lopticu bekendom,forhendom i sl.
msad is offline  
Old 06.04.2015., 13:54   #382
'
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
ovaj je pretnja neusporediva veca nego zabavnjaci koji su bili simpaticni, ali ni blizu dominantni kao ovaj odurni decko iz Srbije. prestani pratiti tenis sljedecih par godina je najbolji ljek, jer ovo je sada one man show. ovaj nema s kim ni protiv koga da igra
Mislio si valjda : dominantni kao ovaj "odurni" dečko iz Srbije .?..
oxydant is offline  
Old 06.04.2015., 14:02   #383
Quote:
gradskodete kaže: Pogledaj post
anglosaxonski mediji tebi i tvojim istomisljenicima podmecu naravno sa svrhom, nesto sto nema veze sa onim sto se dogodili ako si gledao mec. vec ti je receno da je u pitanji kut kamere, i ako pazljivo gledas, vidi se da se ne obraca decku. code violation je zbog predpostavljenog psovanja. Serbinator ga pita da li je razumio sta je receno prije odgovora koji ti qutiras. naravno, nije namjera da promjenis misljenje, jer neces ga promjeniti. neka pati koga smeta
Daj da zaključimo ovu glupost, jer stvarno... sad idu pizdarije s medijima, zaverama Nemačke i Vatikana i slično

Jebe mi se, iskreno, za Ofcu, nisam njegov fan i Nole je bio bolji i najbolji je trenutno i sve 5. Istina je i da je vikao prema boksu, a ne prema malome, on se samo našao na putu u tom trenu.
Ali u tome i je stvar - ja sam sličnu situaciju vidio 100 puta uživo kad bi igrali nogomet, košarku, whatever... netko se zapali, popizdi i ne gleda oko sebe, ako se netko tu zatekne, bezveze se nađe na udaru. OK, ništa strašno, ljudi se u sportu zagriju i sve je to razumljivo, nije on sad neki monstrum.

Ali s druge strane, uoči i ti neke činjenice - iako on nije vikao na maloga, istina je da mu je grubo istrgnuo onaj ručnik iz ruke i da se mali splašio. Istina je i da je ovo trilijunti put da sličnim gestama okreće publiku protiv sebe, opet se derao o pušenju kurtza, opet se svađao s nekim u publici i to je jednostavno razlog zašto nikad neće biti omiljen kao Rođo i Rafa. Jebiga, tako je. Sirov je. Ispričao se na youtube i zvuči iskreno i vjerujem da stvarno je iskren i da nije mislio ništa loše. Ali opet to ništa ne mijenja kad će sutra opet bit takvih stvari i da će opet nekima ići na živce.

Mene boli đon, nisam u tard kampovima, objektivno gledam sa strane.
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Old 06.04.2015., 14:10   #384
Quote:
Richard D kaže: Pogledaj post
Hoces reci da je Novak pobedio samo zato jer je bio psiholoski jaci?
Protivnici sami sebe pobedjuju, jer se eto uplase Novaka.
Ma daj, oni su profesionalci, ne igraju s Novakom prvi put niti on uziva toliki respekt kod njih da zbog toga gube s nulom u odlucujucem setu. Nije on Tarzan sveta pa mu niko nista ne moze
Jednostavno Novak pobedjuje zato sto je bolji.
Pa naravno. Sve je u glavi., pogotovo u individualnim sportovima a u tenisu najviše.

Time ja ne želim reći da je Novak nezasluženo pobjeđivao, čim je pobijedio gotova priča ali svatko tko prati tenis malo duže od par godina vidi igru i Novak po meni ne igra svoj najbolji tenis a to pokazuju i njegov reakcije, meni sve više i više neobjašnjive..

Jednostavno su drugi potonuli.

Dolgopolov jedan dobar igrač, sa puno boljom vrijednošću nego mu je trenutni ranking, igrač doduše sa jakim oscilacijama , kad je igrao napadački opušteno, dobijao ga je..Novak se pretežno branio..i onda se ovaj jednostavno samo od sebe ugasio čim se približavala mogućnost pobjede..nije to bila neka Novakova igra, neki preokret.Dolgopolov se odjednom jednostavno Čilićizirao..
Mašklinada is offline  
Old 06.04.2015., 14:26   #385
Slažem se sa mišljenjima da Novak ne igra na nivou na kojem je igrao 2011.Međutim ono što mu daje prednost jest veliko iskustvo i rutina i velika mentalna snaga koji ostali nemaju u toj mjeri.Još jedna stvar koja mi se čini da bi mogla biti važna jest trener.Murray je bio na vrhuncu dok mu je trener bio Lendl,osovjio je US open,Wimbledon i Olimpijske igre.Vjerujem da bi danas bio puno bolji da mu je Lendl ostao trener.S druge strane Novak pametno hvali Beckera i čini mi se da ima pravo.Možda Becker neće Novaka naučiti nešto što ovaj nije znao u tehnici ali mu može puno značiti svojim savjetima i iskustvom a pogotovo na pishološkom planu Becker može biti jako važan jer koji to tenisač ne bio volio da njegovoj klupi sjedi teniska legenda poput Beckera koji zapravo i ne sjedi mirno već uvijek stišće šaku ili diže ruke na Novakove važne poene.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 06.04.2015., 14:37   #386
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Daj da zaključimo ovu glupost, jer stvarno... sad idu pizdarije s medijima, zaverama Nemačke i Vatikana i slično

Jebe mi se, iskreno, za Ofcu, nisam njegov fan i Nole je bio bolji i najbolji je trenutno i sve 5. Istina je i da je vikao prema boksu, a ne prema malome, on se samo našao na putu u tom trenu.
Ali u tome i je stvar - ja sam sličnu situaciju vidio 100 puta uživo kad bi igrali nogomet, košarku, whatever... netko se zapali, popizdi i ne gleda oko sebe, ako se netko tu zatekne, bezveze se nađe na udaru. OK, ništa strašno, ljudi se u sportu zagriju i sve je to razumljivo, nije on sad neki monstrum.

Ali s druge strane, uoči i ti neke činjenice - iako on nije vikao na maloga, istina je da mu je grubo istrgnuo onaj ručnik iz ruke i da se mali splašio. Istina je i da je ovo trilijunti put da sličnim gestama okreće publiku protiv sebe, opet se derao o pušenju kurtza, opet se svađao s nekim u publici i to je jednostavno razlog zašto nikad neće biti omiljen kao Rođo i Rafa. Jebiga, tako je. Sirov je. Ispričao se na youtube i zvuči iskreno i vjerujem da stvarno je iskren i da nije mislio ništa loše. Ali opet to ništa ne mijenja kad će sutra opet bit takvih stvari i da će opet nekima ići na živce.

Mene boli đon, nisam u tard kampovima, objektivno gledam sa strane.
da je đoković amer ili britanac bio bi već popularan na zapadu kao federer ili nadal, što god vikao i činio.

obzirom je balkanac neće bit popularan zapadnjacima kao federer ili nadal što god da učini u tenisu ili van tenisa u budućnosti tj. što više stiže aktivnog federera ili nadala to će im bit sve manje po volji.
ursamajor is offline  
Old 06.04.2015., 14:41   #387
Quote:
Whatever kaže: Pogledaj post
Ali s druge strane, uoči i ti neke činjenice - iako on nije vikao na maloga, istina je da mu je grubo istrgnuo onaj ručnik iz ruke i da se mali splašio. Istina je i da je ovo trilijunti put da sličnim gestama okreće publiku protiv sebe, opet se derao o pušenju kurtza, opet se svađao s nekim u publici i to je jednostavno razlog zašto nikad neće biti omiljen kao Rođo i Rafa. Jebiga, tako je. Sirov je. Ispričao se na youtube i zvuči iskreno i vjerujem da stvarno je iskren i da nije mislio ništa loše. Ali opet to ništa ne mijenja kad će sutra opet bit takvih stvari i da će opet nekima ići na živce.

Mene boli đon, nisam u tard kampovima, objektivno gledam sa strane.
Ja mislim da nije ni bitno hoće li ili neće Novak biti omiljen publici poput Rafe ili Feda.Svi su igrači različiti karakteri i ja ih nikad ne bih osuđivao zbog njihovih karaktera.Takvi su kakvi jesu a publika ima pravo da bira koga će voljeti a koga neće i ko će im ići na živce a ko neće...Mislim da je puno važnije da su gotovo svi vrhunski tenisači pa tako i Nole objektivni i korektni u svojim izjavama prije i poslje mečeva i da igraju fair play
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Old 06.04.2015., 14:46   #388
Temu vam možda i ne bih odmah zaključala da vam rasprava opet nije krenula u ovom smjeru. Al ovako, što se može...
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.