Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2007., 12:27   #81
čestitam na prinovama.ja ti stvarno ne znam.samo ih nemoj dirat jer ako osjeti da su možda ugroženi mogla bi ih pojest.znam zvuči blesavo,ali tak je.pitaj nekog drugog.ja sam imala muške tako da ne znam.potraži onaj forum.svijet hrčaka i zamoraca,registriraj se i zatraži pomoć.tamo ima ljudi koji ih imaju ohoho i sigurno će ti pomoć
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:29   #82
moji kineski su stalno vani.. zakon su, uopce ne spavaju po danu ko njihovi kolege.. A zovu se Bobi i Rudi!!!
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 12:32   #83
Da, sve sam tamo procitao i vidim kako stvari trebaju stajati. Prva 5 dana nista ne dirati, osim davati raznoliku hranu i vode. Cak kazu da stavim mlijeko u vodi, ali meni to izgleda blesavo. Pa cu ostaviti vodu kako jest. Mozes eventualno malo pogledati kada maknem krov s kucice ali nista blizu njih. Jutros sam uspio malo pogledati i vidio sam 2 mladunceta koliko sam uspio vidjeti, a mama Piki se vise zagnjurila i zatrpala ih piljevinom. Brizna mama! Smjestio sam kavez na najmirniji kutak u stanu pa cekamo da nam prodje 5 dana....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 16:41   #84
čestitke na prinovama!
najbitnije je da sada ništa ne diraš ni ne mjenjaš stelju, a to sa mlijekom ne moraš napraviti, to je samo jedan primjer valjda ako majka ne želi mladunčad ili tako nešto.
Hamgui is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 19:46   #85
da se razumijemo.piljevinu moraš mjenjat.smrdit će.samo nemoj blizu njih i nje i sve će bit ok
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 00:17   #86
Pa pisalo je da ne smijem 5 dana mijenjati od prvog dana okota. To znaci da ostavim i cekam 5 dana a poslije onda mogu mijenjati osim one kod kucice gdje se nalazi mladunčadi...nije li tak?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 00:20   #87
i još jedna stvar, vidim da mama Piki stalno traži da izadje van iz kaveza, imali smo naviku da je puštamo vani pa je htjela upoznavati naš stan i to smo joj rado priuštili a sada kada je okotila mlade htjela je na silu izaći pa nismo joj to dali, pa je stalno grizla kavez. Pa je li to OK da može malo izaći ili baremtumariti po kavezu? vidio sam da je malo duže izbivala pa sam pomislio da možda ostavlja mladunčadi? No sada vidim da spava zajedno s njima....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 10:29   #88
ha onda nemoj čistit.dobro ako si očistio par dana prije okota onda ok
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 12:20   #89
najbolje je ne dirat kavez s bebama dok ne pocnu hodat po kavezu, vjeruj mi evo imam vec 3. okot svojih ruskih hrckica nista im nece bit ako budu malo duze sa starom piljevinom! bolje to neg da ih mama pojede, pogotovo ak joj je ovo prvo leglo!
__________________
Today is the first day of the rest of your life
vanilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 14:17   #90
A još niste mi odgovorili što da radim ako mama Piki stalno grize rešetke kaveza to je signal da hoće ići van, malo se prošetati...da li mogu onda pustiti da malo šeta van ili da primimo mamu Piki u ruci i da neka hoda po tijelu dok ležimo na kauču? I slično...?
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 15:17   #91
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
A još niste mi odgovorili što da radim ako mama Piki stalno grize rešetke kaveza to je signal da hoće ići van, malo se prošetati...da li mogu onda pustiti da malo šeta van ili da primimo mamu Piki u ruci i da neka hoda po tijelu dok ležimo na kauču? I slično...?
zasto se nebi mogla setati dok ima bebe? pa i njoj treba malo mira ipak je oni stalno navlace i sve slobodno je pusti po 15 minuta van, i onda nazad u kavez
__________________
Today is the first day of the rest of your life
vanilija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:47   #92
Imaš pravo, no za sada sam jedino jučer pustio na 10 minuta i malo pogladio što je postala mama, a i ona ima vrlo bogati istraživaćki duh, jako voli zabadati u svaki kutak sobe! A za sada samo spava s mladunčetama i ništa ne diramo....
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 23:35   #93
kažem ti i ne samo tebi
svi koji imate zamorce,hrčke dođite na svijet zamoraca i hrčaka
ima nas pa tak tak moglo bi i bolje.vjerujte mi jako nam je zanimljivo,razmjenjujemo iskustva.tamo vam ima ljudi koji imaju strašno puno tih malih vragića i stvarno puno znadu.svratite i registrirajte se
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:06   #94
ja trenutno imam 3 kineska
mali,vragovi,al uvuku ti se pod kožu
susjedi su dobili male,pa smo uzeli jedan vragolana ,i onda su dali ostali i onda su im ostala još 2,jedan je bio kod susjeda na posudbi,i uzeli smo još jednog sam kaj taj mali nema nogicu prednju inače,par savjeta,bolje vam je sijeno od piljevine jel tamo im je ljepše a i usput to grickaju ,pazite da vam se nazavuku ak ih pustite van u kauć il negdje,vole se skrivat al super su stovrenja,druželjubiva i sve,sam kaj ponoći vrte ono kolute
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:08   #95
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
A još niste mi odgovorili što da radim ako mama Piki stalno grize rešetke kaveza to je signal da hoće ići van, malo se prošetati...da li mogu onda pustiti da malo šeta van ili da primimo mamu Piki u ruci i da neka hoda po tijelu dok ležimo na kauču? I slično...?
mi nekad svog pustimo,al pazi!!!! oće se zavuć,''zablokiraj'' im otvore da nemogu pobjeć u sujednu prostoriju,iza ormara il negdje al svakako ih malo puštaj,po kauču isto i tak


Zadnje uređivanje kljukica_kviki : 22.04.2007. at 11:52.
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 11:42   #96
kljukica_kviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:10   #97
Naš razred planira kupiti zamorca zato jer smo tražili malo živahniju i životinju budnu po danu budnu po danu, a čuli smo da hrčci spavaju po danu.

Ako netko ima dobar savjet neka ga predloži.

Hvala!!!

gamer0077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:49   #98
ako sam dobro shvatila vi ga želite držat u razredu?
mislim da vam to baš i nije dobro.to nisu ribice.i oko njih ima puno posla,a kamoli o glodavcima.hranit ga,mjenjat piljevinu...to je životinji stres.svi ti zvukovi,buka.osim toga gledat ćete ga par dana,a tko će ga dalje čistit
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:51   #99
ne znam šta da vam kažem.imate jako puno korisnih savjeta na nekoliko stranica
pet centar "moj ljubimac"
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 19:53   #100
PEDRO JE DOBIO SVOJU ZVJEZDICU!!!
više na (molim kliknite na smješka)
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.