Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2014., 15:21   #3361
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
Gledala sam i ove od 100 dena, nisam uzela na kraju jer su mi još dobre obične od Calzedonie, ali uzela bi L veličinu jer su dosta uske
http://www.hm.com/hr/product/03486?article=03486-A
Gdje si vidjela te zadnje i kad je to bilo? Ja ih tražim.



Sent from my ST18i using Tapatalk 2
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 15:32   #3362
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
Gdje si vidjela te zadnje i kad je to bilo? Ja ih tražim.



Sent from my ST18i using Tapatalk 2
U Arena centru, prije nekih mjesec dana cca.
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 11:41   #3363
može li mi netko pomoći s informacijom u kojem H&M-u ima najbolji izbor odjeće za dojenje? majice tražim, a znam da nisu svi jednako opskrbljeni time, pa da ne gubim vrijeme tražeći. hvala
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 12:55   #3364
joooj, koma je ponuda majica za dojenje.
mozda najbolja na cvjetnom, ali ni tamo nije nesto spektakularno.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 22:16   #3365
Gdje je najbolji izbor svečanije odjeće za trudnice u podmakloj trudnoći? Tražim haljinu ili tuniku za vjenčanje na koje idem u veljači, a tad ću biti u 8.mj...
lukre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2014., 23:27   #3366
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
može li mi netko pomoći s informacijom u kojem H&M-u ima najbolji izbor odjeće za dojenje? majice tražim, a znam da nisu svi jednako opskrbljeni time, pa da ne gubim vrijeme tražeći. hvala
Ja nisam nigdje u zgb-u našla majice za dojenje, kad sam ih onomad tražila. Možda sam krivo gledala
Uglavnom, na kraju sam naručila preko ebaya i bila skroz zadovoljna

Evo link (valjda se to smije ovdje staviti):
http://www.ebay.com/itm/Maternity-Pr...item258183d08a
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 10:17   #3367
Quote:
lukre kaže: Pogledaj post
Gdje je najbolji izbor svečanije odjeće za trudnice u podmakloj trudnoći? Tražim haljinu ili tuniku za vjenčanje na koje idem u veljači, a tad ću biti u 8.mj...
Mama nova u West gateu ima trudničke haljine, i svečane i tunike.
Ivanche00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:00   #3368
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Ja nisam nigdje u zgb-u našla majice za dojenje, kad sam ih onomad tražila. Možda sam krivo gledala
Uglavnom, na kraju sam naručila preko ebaya i bila skroz zadovoljna

Evo link (valjda se to smije ovdje staviti):
http://www.ebay.com/itm/Maternity-Pr...item258183d08a
bila u CC One - ništa.

u Areni sam prije par mjeseci uzela potkošulje za dojenje, imali su jedan štand s odjećom za dojilje. treba se opet tamo zaletit, ako je šta ostalo. cvjetni mi je previše centralno

ove s ebaya, jesu veličine realne? koji je to materijal?
Ljelja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2014., 13:05   #3369
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
bila u CC One - ništa.

u Areni sam prije par mjeseci uzela potkošulje za dojenje, imali su jedan štand s odjećom za dojilje. treba se opet tamo zaletit, ako je šta ostalo. cvjetni mi je previše centralno

ove s ebaya, jesu veličine realne? koji je to materijal?
u cc west nikad nije ni bilo trudnickog odjela.

u areni i na cvjetnom imas par modela, neki su sad cak i snizeni.
ja sam uzimala neke majice I haljine za dojenje s ebaya iz uk, ali nisam zadovoljna, ti njihovi otvori su mi uvijek prekomplicirani.
majice iz hm-a su mi puno bolje, ali je izbor jadan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2015., 22:40   #3370
Quote:
Ljelja kaže: Pogledaj post
bila u CC One - ništa.

u Areni sam prije par mjeseci uzela potkošulje za dojenje, imali su jedan štand s odjećom za dojilje. treba se opet tamo zaletit, ako je šta ostalo. cvjetni mi je previše centralno

ove s ebaya, jesu veličine realne? koji je to materijal?
Veličine su normalne, uzela sam onu koju i inače nosim. Sastav je bio, čini mi se, 100% pamuk. Ili možda s malo viskoze, ne sjećam se više. Prodala sam je već preko malih oglasa, pa ne mogu provjeriti. Meni je majica bila sasvim ok, to mi je zapravo bila majica "za van", za pedijatra i sl. izlaske, kad baš ne mogu trenirku dizati do glave :-)

I mogu pohvaliti potkošulje za dojenje iz H&M-a, spašavaju me već eto drugu zimu, jer spavam u njima, pa kad krene noćno nacicavanje, nisu mi leđa gola i ne smrzavam se (preko nje još obučem piđamu). Malo su skupe, ali isplate se, barem meni i mom cicoljupcu :-).
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 12:58   #3371
Quote:
lukre kaže: Pogledaj post
Gdje je najbolji izbor svečanije odjeće za trudnice u podmakloj trudnoći? Tražim haljinu ili tuniku za vjenčanje na koje idem u veljači, a tad ću biti u 8.mj...
Ja imam istu situaciju (veljača i 8 mjesec) ako već nisi našla haljinu, ja sam svoju kupila na asosu-ima Maternity kollekciju i na sniženju se može naći svakakvih haljina, koje btw. nisu babaste zato jer su za trudnice..čekam još svoju pa ti ne mogu reći kakva je,ponešto sam naručivala ranije i sa svime sam bila zadovoljna..
chiarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 04:00   #3372
beat this: ja imam svadbu u obitelji na dan termina. ne znam hocu li se osjecat gluplje ako iskesiram lovu za nesto sto cu obuc samo jednom il za nesto sto necu obuc nijednom
a dragi su mi I zbilja bih voljela otici ako budem u stanju.

mozda je najpametnije kupovati nesto tek dan ranije? a kakav ce tada biti izbor?
bojim se narucivati online jer ne znam kak ce mi pasati... a kolko uopce treba da stigne s asosa?
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 07:36   #3373
Dosta je tesko predvidjeti kako ces izgledati za par tjedana ili mjeseci. Ja nisam dobila neki trbuh, pa mi ipak nista od trudnicke odjece vise ne odgovara -termin bio jucer, a jedne hlace su mi cak prevelike. Za svadbu mislim da je najbolje uzeti haljinu rezanu ispod prsa i dosta siroku ispod, pa ne mozes pogrijesiti, iako i za prsa ne mozes biti sigurna kakva ce biti. A meni du super i trudnice u uskim rastezljivim haljinama gdje se bas istice trbuh, ali nisu od nekih svecanih materijala nego odako rastezljive, ne znam kako da objasnim.R
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2015., 11:00   #3374
za većinu haljina piše da su nosive u svim stadijima trudnoće, dakle i završnom..pišu lijepo mjere i meni nije bilo greške u broju,jedino ako je bodycon linija onda bolje(pogotovo za one koje su granične) naručiti veći broj..a cijene su već od 10 eura na sniženju-stvarno nije neki ogromni novac ..konkretno za dostavu:moja zadnja/trudnička/ naruđžba u kojoj je i haljina naručena je 8.1., a danas je zadnji dan do kada bi trebala biti isporučena, do sada mi ništa nije kasnilo,čak i urani..sad ćemo vidjeti za ovo jedino su dostavu počeli naplaćivati, za narudžbe do 30 E- 3EUR.
chiarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 22:41   #3375
Gledala sam Asos haljine na Njuškalu/Krpicama, ali nisam ništa našla za sebe. A online shopping se baš i ne usudim. :/
Nego, danas sam napokon otišla u Mamanovu u Westgate i našla jednu haljinu, ali nije bilo moje veličine pa ću morati zvati trgovinu u Malešnici (a može se dati i sašiti ako ne bude, cijena ostaje ista)
Uglavnom, može se naći tamo. A dosta haljina je nosivo i nakon trudnoće što mi je bitno jer ne volim kupovati samo za jednu prigodu. Iako-beat this, cure- ja ću biti kuma na vjenčanju u 8mj.trudnoće :/ pa moram ipak nešto što će mi ekstra dobro stajati
lukre is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2015., 15:53   #3376
evo za informaciju,danas mi je stigao paket s Asosa Trudničke traperice,odlične,ugodne i čvrstog materijala,veličina po mjerama. Haljina odličnog kroja pamučna i elastična, više casual ali uz par dobrih detalja biti će dobra i za moje kumstvo(iako je vjenčanje maleno i skromnije pa bi neka glam haljina bila ionako too much).
chiarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 09:51   #3377
ima li netko friske info oko stanja s majicama za dojenje? gdje ih najbezbolnije (i.e. sto brze) mogu kupiti u zg? ili, jos bolje, online?
arorua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 12:04   #3378
Bit ću u zadnjem tromjesečju taman kad budu najgore ljetne vrućine

idući tjedan u Lidlu će biti hrpa ljetnih haljinica, pa sam mislila toga nakupovati kao trudničku obleku, ali me muči hoće li mi ružno stajati jer to nisu trudničke haljinice?

I koji broj uzeti? Mislila sam ovaj koji inače nosim, voljela bih ih nositi i iduće ljeto, zasad sam dobila samo trbuh i malo cice narasle, pa se nadam da mi ne bi bilo malo
mačkonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 11:26   #3379
Trudnicka odjeca

Ne znam jel vec postoji tema, ispricavam se ako sam fulala.

Gdje ste vi kupovale odjecu kad vam je vec trbuh narastao, a niste htjele biti golog trbuha ?

Muce me najvise hlace, posto ne stanemo u svoje traperice, gdje kupiti hlace?

Hvala
Cahla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 12:46   #3380
ja sam u H&m kupovala njihove trudničke hlace...a nosila sam i obicne koje su bile od elastina i nizeg struka..

a moze se dosta toga naci i na ostalim odjelima..pogotovo haljinica i i tunika
kronica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.