Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2010., 12:43   #201
Nama je veći problem bila tuča jedne godine, a smole ima jer je parkiralište u borovoj šumi
Isto jedna mama is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 12:45   #202
Pozdrav,ekipa
Imam pitanje i molbu. Dragi radi u Velom lošinju cijelu sezonu,a ja sam trudna(i sama)u Zg. Pa me zanima ima li netko povoljan,ali stvarno povoljan smještaj u periodu od 8.7-negdje 1.9.2010. tak da mogu biti sa njim. Znam da tražim puno,ali možda se netko nađe. Ponude na pp Hvala
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 22:47   #203
Quote:
SuhiJr kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Ovak zanima me jel ima kakva trajektna linija ili katamaran neki iz novalje za mali lošinj, koja je cijena, kolko često dnevno plove, trajanje putovanja.

Hvala.
nisam uspjel niš naći, a jel moža tko zna jel ima koja linija s Raba za Malil Lošinj, jer ima katamaran iz Novalje do Raba.
SuhiJr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 23:19   #204
mostarina za krk je bila do ove godine 30 kn, pa digli na 40..mozda su ponovno spustili..
trajekt rab-losinj nema!
jedino da ides iz lopara (rab) trajektom do valbiske (krk) a iz valbiske ide trajekt za cres pa cestom do losinja..
ili katamaranom iz raba do rijeke i onda iz rijeke katamaranom do losinja .povezanost medju otocima je jako losa (za vrijeme domovinskog rata bila puno bolja povezanost)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 09:16   #205
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
mostarina za krk je bila do ove godine 30 kn, pa digli na 40..mozda su ponovno spustili..
trajekt rab-losinj nema!
jedino da ides iz lopara (rab) trajektom do valbiske (krk) a iz valbiske ide trajekt za cres pa cestom do losinja..
ili katamaranom iz raba do rijeke i onda iz rijeke katamaranom do losinja .povezanost medju otocima je jako losa (za vrijeme domovinskog rata bila puno bolja povezanost)
fala, a kolko bi me to koštalo, katamaran do rijeke, pa onda do lošinja i kolko bi to vremenski trajalo, a i ovo s trajektom s raba do krka pa do cresa

trebalo bi se to malo bolje povezat s katamaranima, mislim da bi linija rab-mali lošinj ili novalja-mali lošinj bila dobar potez
SuhiJr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 09:40   #206
katamaran rab-rijeka 35 kn, a rijeka-mali losinj 40 kn.
voznja rab-rijeka ili obratno cca 1,45h
voznja rijeka-m.losinj 3 ili 4h , ovisno koji dan ides
http://www.jadrolinija.hr/pdfs/9308.2010.ljeto.hr.pdf
iz raba ide rano i onda za losinj mozes ici tek popodne..vrijeme cekanja mozes iskoristiti za obilazak rijeke, imas sto vidjeti.
stvari mozes ostaviti u garderobi autobusnog "kolodvora" u rijeci.
i jadrolinija na novom terminalu ima predvidjen prostor za garderobu, ali kad sam zadnji put bila tamo prije mjesec dana, jos nisu to otvorili.
trajekt lopar-valbiska-vozis se sat i pol, vozni red ti je ovdje
http://www.lopar.hr/pdf/plovidbeni-sezlop04.pdf
a trajekt valbiska-merag jako cesto voze..samo ne znam kako ces do losinja od meraga ako nemas auto, jedino da stopas ili pricekas neki bus za losinj (jer idu na taj trajekt)
a ako si autom, onda ne mozes autom na katamaran (samo pjesak, cak ni bicikle ne daju na katamaran, provjereno)
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 14:20   #207
pozdrav ljudi...

evo, netko je spomenuo da agnecije iz Zg-a imaju deal s direktnim busevima do losinjskih hotela.. koliko je to duga voznja, vremenski.. ? vjerujem da ti busevi ne stoje nigdje osim na nekoj klasicnoj 'pish pauzi'
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:25   #208
Pozdrav


Idući zjedan idemo na Lošinj u Artatore, pa me zanima ima li tko kakvih informacija kakve su plaže tamo, koliko imamo do Malog Lošinja, kakve su cijene i sl.
Svaka informacija je dobrodošla
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:41   #209
Artatore je naselje prije Malog Lošinja. Plaže su čini mi se šljunčane i kamene.
U blizini ima lijepih uvala i plažica, npr. Zabodarski ispod aerodroma.
Do grada ima autom kojih 3 minute. Cijene su slične kao na kopnu,možda malkice više. Ima veliki Konzum u kojem su cijene nekih stvari malo skuplje nego inače. Recimo delikatese su u prosjeku skuplje i 30%.
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:54   #210
Hej, pravo brz odgovor! Puno ti hvala

Možemo li do tih plažica i uvalica pješke?
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 15:59   #211
E za to nisam sigurna jer mi uvijek idemo autom.
Vjerojatno se može i pješice.
Autom nam treba samo od aerodroma do Zabodarskog kojih 15 minuta. Ali to je zato jer je kameniti makadam pa se vozi 15 km/h
*darcy* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 16:50   #212
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Hej, pravo brz odgovor! Puno ti hvala

Možemo li do tih plažica i uvalica pješke?
Artatore je maleno naselje, uglavnom vikendaši i turisti, pa gdje god da ste smješteni nije vam daleko pješke do mora. Plaže su uglavnom stjenovite, ali ima uz mol i ispod suhe marine plaža sa lijepim ulazom u more što je dosta bitno ako imate djecu. Ako nemate, prošećete uz more i nađete gdje vam se sviđa spustiti ručnik...mogućnosti se nepregledne...
clea... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 19:25   #213
Quote:
clea... kaže: Pogledaj post
Artatore je maleno naselje, uglavnom vikendaši i turisti, pa gdje god da ste smješteni nije vam daleko pješke do mora. Plaže su uglavnom stjenovite, ali ima uz mol i ispod suhe marine plaža sa lijepim ulazom u more što je dosta bitno ako imate djecu. Ako nemate, prošećete uz more i nađete gdje vam se sviđa spustiti ručnik...mogućnosti se nepregledne...

Imamo djecu, zato se i raspitujem, nas dvoje možemo pješke kilometrima, ali budući da imamo dječje prtljage za plažu, hvata me strah od pomisli na dugo pješačenje


Hvala vam objema na informacijama . Ako se još čega sjetite, pišite
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 10:58   #214
Idemo u Lošinj 24.07.-31.07. pa ako neko ima ponudu ili preporuku za apartman
za dvoje, može PM. hvala
tuscan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:40   #215
Unhappy

Quote:
tuscan kaže: Pogledaj post
Idemo u Lošinj 24.07.-31.07. pa ako neko ima ponudu ili preporuku za apartman
za dvoje, može PM. hvala
i ja sam mislila ici taj termin ali sam na prognozi vidjela sve te dane lisu i ruzno vrijeme
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:41   #216
Thumbs up

Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
E kad ovo čitam, osjećam se jaaako
Nadam se da ćemo se uspjeti ubaciti u naš termin u hotel Sad svaki dan gledam last minute stranice i raznorazne ponude kad se pojavi taj 8.mjesec

Nakon radnog ljeta bit će to odmor za dušu
gdje vidis last minute za 8 mj.? ja bi isto isla u bellevue tada?
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:45   #217
Bellevue je imao last minute za 24.7., na stranicama kompasa. Međutim taj termin je nestao i nadam se da će se pojaviti novi za 8.mjesec
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 18:45   #218
Quote:
bubicaa kaže: Pogledaj post
Bellevue je imao last minute za 24.7., na stranicama kompasa. Međutim taj termin je nestao i nadam se da će se pojaviti novi za 8.mjesec
imas jos uvijek taj termin ali direktno na nijovim stranicama, bar mislim
vegga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:28   #219
Mi (muž, dijete, ja) idemo u 8 mj na Lošinj (Nerezine). Planirali smo uzet bicikle sa sobom. Da li je to pametno? Ima li se gdje vozat?
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:36   #220
pa ovisno u kakvoj ste kondiciji..mozete samo magistralom se voziti, npr. do osora i natrag ili do losinja (ali to je za stvarno dobru kondiciju).. i na potezu od malog do velog losinja i iza se voziti biciklom.
da ste u malom losinju imalo bi smisla bicikle uzeti. ali nerezine je malo mjesto i ne znam bas.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:59.