Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 15:51   #1
Trudnoća, piercing i tetovaža

naziv teme zvuči grozno... nisam niti izbušena i istetovirana (previše )
imam piercing u pupku i malu tetovažicu pored. pa sad zanima me kada bi trebala skiniti piercing jel bolje prije trudnoće ili je svejedno?
i još jedno pitanje, da li se tetovaža vrati u prvobitno stanje nakon trudnoće ili to više nikad ne izgleda isto , nisam o tome nikad razmišljala prije i ne znam, pa ako netko zna bila bi zahvalna na odgovoru.
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:57   #2
Quote:
MAX-factor kaže: Pogledaj post
naziv teme zvuči grozno... nisam niti izbušena i istetovirana (previše )
imam piercing u pupku i malu tetovažicu pored. pa sad zanima me kada bi trebala skiniti piercing jel bolje prije trudnoće ili je svejedno?
i još jedno pitanje, da li se tetovaža vrati u prvobitno stanje nakon trudnoće ili to više nikad ne izgleda isto , nisam o tome nikad razmišljala prije i ne znam, pa ako netko zna bila bi zahvalna na odgovoru.
Piercing nemam, ali imam zato 3 tetovaze. 2 male su na nozi, a slonic na donjem djelu leda je ostao isti.Al nisam se bila puno udebljala nekih 12-13 kg, vecina otisla na porodu.
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:59   #3
Za tattoo ti jako ovisi o kozi koja se nekome rastegne, nastanu strije, a nekome se sve vrati u normalu, tako da je tesko reci, to je individualno.
Za piercing bolje skini prije nego sto se rasiri previse da ti ne migrira i ne smeta. Odluci sama kad ti je neugodan, odnosno kad smeta rastezanju (ako smeta).
succorosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:00   #4
Quote:
ice cream girl kaže: Pogledaj post
Piercing nemam, ali imam zato 3 tetovaze. 2 male su na nozi, a slonic na donjem djelu leda je ostao isti.Al nisam se bila puno udebljala nekih 12-13 kg, vecina otisla na porodu.
hvala na odgovoru, ali ja tetovažu imam blizu pupka, a tu ću se bome udebljat pošteno, nisam sigurna da će ta tetovaža više na išta ličit.
blago tebi što si dobila tak malo kilica, nadam se da ću i ja tako
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:02   #5
Quote:
succorosso kaže: Pogledaj post
Za tattoo ti jako ovisi o kozi koja se nekome rastegne, nastanu strije, a nekome se sve vrati u normalu, tako da je tesko reci, to je individualno.
Za piercing bolje skini prije nego sto se rasiri previse da ti ne migrira i ne smeta. Odluci sama kad ti je neugodan, odnosno kad smeta rastezanju (ako smeta).
moja kuma je skinila u 5 mjesecu trudnoće i to joj sad prestrašno izgleda, pa ja razmišljam da ga skinem odmah da mi zaraste prije nego se koža počne rastezat (nisam još trudna, radimo na tome )
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:19   #6
pirsing skini odmah, da izbjegnes komplikacije.
tetovaza ti nece ostat ona stara. sori
velim ti zato sto se meni koza vratila na stari obujam, ali nije ista kao prije.
da sam imala tetovazu na trbuhu, ziher sam da ne bi ostala ista.
moja je na ledjima, tamo se koza ne rasteze.
dobila cca 15 kila.

s druge strane, sigurno se moze popravit, ili obrisat
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 20:42   #7
imam na donjem dijelu ledja i ta se nije nista promijenila. JIPI!
pirs skini. obavezno!
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 20:51   #8
Ja imam piercing na pupku ali s jako malom rupicom...nisam trudna jos..moja frendica je do 8 mjeseca nosila isti i sad ga ponovno nosi kad je rodila..malo se rastegnuo nis strasno ni ruzno...
nukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 21:30   #9
Ja sam skinula piercing u 3.mj. da izbjegnem ne daj bože kakve komplikacije mada ne mora uopće ništa biti.Ali me zanima da li ga nakon poroda mogu sama opet staviti bez problema ili rupica zaraste?Ima li ko iskustva s tim?
Laxri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 22:44   #10
ja sam skinula piercing gotovo čim sam saznala da sam trudna (5 tjedana) i na tom mjestu mi je tamniji ružić... nadam se da će proći nakon porodam ne mislim ga niti vraćati poslije, dugo sam ga imala (8 godina) pa mi je već i malo dojadio
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:12   #11
Quote:
Zmijica kaže: Pogledaj post
pirsing skini odmah, da izbjegnes komplikacije.
tetovaza ti nece ostat ona stara. sori
velim ti zato sto se meni koza vratila na stari obujam, ali nije ista kao prije.
da sam imala tetovazu na trbuhu, ziher sam da ne bi ostala ista.
moja je na ledjima, tamo se koza ne rasteze.
dobila cca 15 kila.

s druge strane, sigurno se moze popravit, ili obrisat
ma odmah ću ga skinit, bolje da zaraste prije trudnoće nego da mi ostane neki ožiljak veliki...
tetovirala sam prvo slovo imena svog dragog (luda sam), sigurna sam da nakon trudnoće više neće biti isto slovo, ali popravit ćemo to
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 11:14   #12
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
ja sam skinula piercing gotovo čim sam saznala da sam trudna (5 tjedana) i na tom mjestu mi je tamniji ružić... nadam se da će proći nakon porodam ne mislim ga niti vraćati poslije, dugo sam ga imala (8 godina) pa mi je već i malo dojadio
pa i ja ga imam već 5 godina i ne vjerujem da ću ga ikad više stavljat, ko zna možda i hoću, ako ne bude strija i ako uspijem vratit staru formu
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 17:49   #13
Zanima da li ga nakon poroda mogu sama opet staviti bez problema ili rupica zaraste?Ima li ko iskustva s tim?
Laxri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 20:31   #14
Quote:
Laxri kaže: Pogledaj post
Zanima da li ga nakon poroda mogu sama opet staviti bez problema ili rupica zaraste?Ima li ko iskustva s tim?
Koliko znam ne zaraste..ali se moze rastegnuti rupica ako je uzeto premalo koze...sve ovisi kak je napravljen i kakvu imas kozu...
nukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 08:39   #15
Quote:
Laxri kaže: Pogledaj post
Zanima da li ga nakon poroda mogu sama opet staviti bez problema ili rupica zaraste?Ima li ko iskustva s tim?
mislim da nikad ne zaraste do kraja, probaj sama staviti nazad, ali ne na silu, ako ne ide, najbolje odi kod stručne osobe i riješi to da ne bi bilo nekih komplikacija...
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 10:39   #16
ja sam isto imala piercing na pupku, i skinula sam ga kad smo se odlucili da cemo imati bebaca... i nadala se da ce mi rupica zarasti i da se nece nista vidjeti... rupica je zarasla, ali sad mi je onak crvenkasto di je piercing nekad bio i izgleda cudno nadam se da ce poslje proci...
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2007., 11:07   #17
Quote:
ATE13 kaže: Pogledaj post
ja sam isto imala piercing na pupku, i skinula sam ga kad smo se odlucili da cemo imati bebaca... i nadala se da ce mi rupica zarasti i da se nece nista vidjeti... rupica je zarasla, ali sad mi je onak crvenkasto di je piercing nekad bio i izgleda cudno nadam se da ce poslje proci...
toga me je i strah da mi ne ostane kakav ožiljak koji ne izgleda baš lijepo...
mojoj kumi (prekjučer rodila) strašno izgleda ta rupica od piercinga, cijela se rastegla, smeđe boje, ugl. ne izgleda lijepo, ali možda joj se to povuče kasnije.
evo sad ga skidam odmah...
__________________
...
MAX-factor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 12:46   #18
Piercing u pupku za vrijeme trudnoće

Mene zanima da li itko ima iskustva sa piercingom u pupku za vrijeme trudnoće? Da li mu je smetao? Da li ga je skinuo i kada? Kad sam išla na operaciju morala sam ukloniti sav nakit pa me zanima da li to vrijedi i kad ideš u rađaonu.Hvala svima na odgovorima!
__________________
MOJ ALBUM
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 12:51   #19
jesi ti to, draga moja, trudna?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 12:55   #20
Quote:
Jolanda kaže: Pogledaj post
Mene zanima da li itko ima iskustva sa piercingom u pupku za vrijeme trudnoće?
ja nemam s piercingom, ali imam s pupkom, i grozno je koliko se rastegao i deformirao
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.