Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2008., 18:57   #4241
Quote:
Inči kaže: Pogledaj post
Mislim da je Lady in Red možda odgovorila nekom drugom. Ja sam bila dvaput kod Lukende ove godine i radi u Šubićevoj. Tel je 4655 247. Nije šutljiv i meni je bio ok. Ne dijeli lactogyne i ne priča o stresu kao ovi u Harni. Ako treba liječiti dat će ti vaginalete, a ako nije idealno, a ne treba liječiti neće ti bezveze davati lijekove.
ja sam 100% bila kod njega u malesnici!!! osim ako ne postoje dvojica... mozda radi privatno u subicevoj?
meni je prvi put bio dosta sutljiv, a drugi put smo pricali o muzici i bas je bio simpatican
__________________
Yo soy un hombre sincero
De donde crecen las palmas
lady in red is offline  
Old 08.05.2008., 21:42   #4242
hm...sad sam zbunjena

Inči, jel ti privatno ides kod njega? ako da, jel mozes reci koliko placas?
Jer, koliko sam shvatila, na malesnici je on socijalni ginekolog.
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Old 09.05.2008., 09:50   #4243
Quote:
darkNess(ie) kaže: Pogledaj post
hm...sad sam zbunjena

Inči, jel ti privatno ides kod njega? ako da, jel mozes reci koliko placas?
Jer, koliko sam shvatila, na malesnici je on socijalni ginekolog.
Bila sam privatno dvaput. Platila sam pregled 200 kn. Ostalo mi nije radio. Nisam znala da on radi i kao soc. ginekolog. Ne vjerujem da postoje dvije osobe istog imena
Inči is offline  
Old 09.05.2008., 09:54   #4244
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Ti Inči nisi zadovoljna sa harni?
Bila sam kod dr. Sanje Boras. Imala sam nekakve upale, pa mi je stalno pričala da mi nisu idealni uvjeti, flora i da svaki put kad mi nešto ne štima uzmem lactogyn (5 kutija sam popila). Nisam uspjela tamo riješiti problem, pa sam otišla drugdje.
Inči is offline  
Old 09.05.2008., 21:29   #4245
što se tiče ginoderme, koliko oni naplaćuju i koliko se otprilike čeka?
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 09.05.2008., 23:30   #4246
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
što se tiče ginoderme, koliko oni naplaćuju i koliko se otprilike čeka?

zavisi sto trebas? mislim da je 500kn sad pregled+papa+uzv
nekad cekas 2 dana, nekad 5. zavisi kak ti odgovara i kod kojeg doktora ides. kod doktorice babić ili doktora ljubojevića. mislim da se kod doktorice malo dulje ceka, al to stvarno zavisi, nekad je jedan dan, a nekad malo dulje
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Old 10.05.2008., 00:37   #4247
Quote:
željka22 kaže: Pogledaj post
ma srce si!!! hvala puno na odgovoru!!! ovo je nevjerojatno, post sam ostavila prije nekih mjesec dana i eto pošto me nitko nije doživljavao , ja se naručila za sutra....i eto našla se dobra duša koja mi je napisala nešto što sam definitivno htjela čuti dan prije pregleda...thnx još jednom

nema problema, drago mi je da sam pomogla
kako je proslo?
aeariel is offline  
Old 11.05.2008., 14:06   #4248
Nemam ni jednu riječ pohvale za polikliniku Harni, točnije dr. Maju Gudelj
Leona81 is offline  
Old 11.05.2008., 14:29   #4249
Quote:
Leona81 kaže: Pogledaj post
Nemam ni jednu riječ pohvale za polikliniku Harni, točnije dr. Maju Gudelj
Poliklinika Harni je dobra dok ne pocnu problemi, dok je savrsen ginekoloski nalaz,a cim je nesto, pocinju njihovi glupi savjeti i izvlacenje novaca... uvijek im je stres kriv za sve...
Paprena_mala is offline  
Old 11.05.2008., 14:32   #4250
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Poliklinika Harni je dobra dok ne pocnu problemi, dok je savrsen ginekoloski nalaz,a cim je nesto, pocinju njihovi glupi savjeti i izvlacenje novaca... uvijek im je stres kriv za sve...
Svima je stres kriv za sve, ne samo ginekolozima Ja se već godinu dana borim s glavoboljama, pa je najpametnije kaj su mi rekli da malo smanjim stres i da će mi proć. Izgleda da moram čekat da završim faks.
Kristina19 is offline  
Old 11.05.2008., 16:56   #4251
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Svima je stres kriv za sve, ne samo ginekolozima Ja se već godinu dana borim s glavoboljama, pa je najpametnije kaj su mi rekli da malo smanjim stres i da će mi proć. Izgleda da moram čekat da završim faks.
Pa ne mogu ginekolozi se oslanjat na stres kod dijagnoze,ako imam upalu daj mi antibiotik,a ne ono,preporucaju sve neke nedokazano djelotvorne lijekove koji kostaju ko sam vrag! ALi to je moje misljenje,drugi kozda imaju drugacije...
Paprena_mala is offline  
Old 11.05.2008., 18:01   #4252
dr. fistonić(privatnik preradovićeva) dr.marton(privatnica,andrije hebranga)
honeychild is offline  
Old 11.05.2008., 18:05   #4253
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Pa ne mogu ginekolozi se oslanjat na stres kod dijagnoze,ako imam upalu daj mi antibiotik,a ne ono,preporucaju sve neke nedokazano djelotvorne lijekove koji kostaju ko sam vrag! ALi to je moje misljenje,drugi kozda imaju drugacije...
Slažem se ja s tobom, možda me nisi dobro skužila! Samo kažem da tak i ostali doktori kad ne znaju kaj bi.
Kristina19 is offline  
Old 11.05.2008., 18:09   #4254
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Poliklinika Harni je dobra dok ne pocnu problemi, dok je savrsen ginekoloski nalaz,a cim je nesto, pocinju njihovi glupi savjeti i izvlacenje novaca... uvijek im je stres kriv za sve...




u pravu si, ali što na znače doktori kad smo zdrave..to su onda samo redoviti pregledi..ja sam im toliko novaca ostavila, a samo su me upropastili..bilo bi fer da je rekla da ne zna izliječiti moju boljku i savjetovala mi nekoga, makar i svog frenda..ali ovo je nehumano..i još prikrivanje krivo napravljenog posla..strava i očaj
Leona81 is offline  
Old 11.05.2008., 18:35   #4255
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
dr. fistonić(privatnik preradovićeva) dr.marton(privatnica,andrije hebranga)
Kaj ti se desilo s njim? Pitam jer sam čula dosta dobre preporuke za njega, ali me ipak zanima koja mu je mana, tj. za što mu se ne isplati obraćati.
__________________
I can resist everything except temptation
in spe is offline  
Old 11.05.2008., 18:51   #4256
Quote:
Kristina19 kaže: Pogledaj post
Slažem se ja s tobom, možda me nisi dobro skužila! Samo kažem da tak i ostali doktori kad ne znaju kaj bi.
Pa da,slaem se,oni se svi oslanjaju na stres kad ne znaju sta bi,ali ipak mislim da kad privatnici to rade,ipak malo prelazi granice,mislim,placas ih jer smatras da su bolji od ovih socijalnih,a na kraju ispada da to uopce ne drzi vodu...
Paprena_mala is offline  
Old 12.05.2008., 11:51   #4257
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
dr. fistonić(privatnik preradovićeva) dr.marton(privatnica,andrije hebranga)
Možeš li mi ,molim te ,reći koliko si platila za "normalan" pregled kod Martonice.
Svaki put se nerviram koliko da ponesem ili hoću li imati dovoljno.
Dlapek is offline  
Old 12.05.2008., 14:33   #4258
Quote:
Paprena_mala kaže: Pogledaj post
Poliklinika Harni je dobra dok ne pocnu problemi, dok je savrsen ginekoloski nalaz,a cim je nesto, pocinju njihovi glupi savjeti i izvlacenje novaca... uvijek im je stres kriv za sve...
U potpunosti se slažem. To je bila i moja priča - za sve mi je kriv stres. 5 kutija lactogyna. I što je najbolje odsvega, ono da uvijek kad mislim da mi nije nešto ok, mogu uzeti lactogyn. Smiješno. Nikad više tamo.
Inči is offline  
Old 12.05.2008., 16:05   #4259
Quote:
Inči kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem. To je bila i moja priča - za sve mi je kriv stres. 5 kutija lactogyna. I što je najbolje odsvega, ono da uvijek kad mislim da mi nije nešto ok, mogu uzeti lactogyn. Smiješno. Nikad više tamo.



najvjerojatnije dobivaju postotak od prodaje lactogyna, jer kod nikoga nisam čula da ga preporučuje u tolikoj mjeri
Leona81 is offline  
Old 12.05.2008., 16:39   #4260
Pa dobro.. meni se cini da te tabletice rade..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.