Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2012., 01:43   #301
Ovaj, prošle godine vam je bila poprilicna gužva sto se tiče upisa i iao piše da je bodovni prag 53 nikog ispod 56 nisu upisivali (ako me sjećanje dobro sluzi) :/

Sto se tiče dvojezicnog njemačkog, ja sam ga upravo zavrsila, pa tko ima pitanja slobodno može pitati
nita2412 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 20:17   #302
Quote:
nita2412 kaže: Pogledaj post
Ovaj, prošle godine vam je bila poprilicna gužva sto se tiče upisa i iao piše da je bodovni prag 53 nikog ispod 56 nisu upisivali (ako me sjećanje dobro sluzi) :/

Sto se tiče dvojezicnog njemačkog, ja sam ga upravo zavrsila, pa tko ima pitanja slobodno može pitati
Može opći dojam o dvojeziČnom programu. Koje su prednosti, koristi, koje su mane? Jezik nije nikakav problem.
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 00:24   #303
daj jel se na kraju dobivaju ove godine dodatni bodovi ako si išao na njemački ilii? vecina kaze ne,a neki da ,šta onda?
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 15:19   #304
Quote:
matea15 kaže: Pogledaj post
daj jel se na kraju dobivaju ove godine dodatni bodovi ako si išao na njemački ilii? vecina kaze ne,a neki da ,šta onda?
Ne.
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 19:02   #305
jel ti isto mislis ove godine u 18.-tu ili? kolko ces bodova imat?
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 15:00   #306
A izgleda da da. Računam si oko 59, 60. Ti?
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 19:01   #307
Quote:
Cyrille kaže: Pogledaj post
A izgleda da da. Računam si oko 59, 60. Ti?
60 bodova, dvojezični njemački
doc holliday is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 22:30   #308
a daaj, odi u neku bolju onda :P ma ja cu imat oko 56 ..
matea15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 13:57   #309
Je li istina da se pri upisu na dvojezicni program,npr.francuski u ovom slucaju smanjuje bodovni prag? i ako da koliko?
Jole25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 16:17   #310
Quote:
matea15 kaže: Pogledaj post
a daaj, odi u neku bolju onda :P ma ja cu imat oko 56 ..
Haha, a mislim da gotovo sigurno upadaš.

Quote:
Jole25 kaže: Pogledaj post
Je li istina da se pri upisu na dvojezicni program,npr.francuski u ovom slucaju smanjuje bodovni prag? i ako da koliko?
Ovisi kolko će se učenika upisat, iako su dvojezični razredi obično manji pa se može dogodit da neki koji imaju 53 il manje, upadnu. Naravno, ak dobro obave intervju na temelju kojeg se prolazi.

A sad kolko se točno smanjuje bodovni prag ti ne bih znala.
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 16:31   #311
Thumbs up

Quote:
mujsapujsa kaže: Pogledaj post
Ide li netko na dvojezičnu nastavu/njemački,je li preteško i koliko bodova treba za upasti?

zahtjevno je,ali možeš se brzo ufurati na takav način rada.ako voliš jezik nemaš problema.najbolja stvar koju dvojezični njemački program pruža su razmjene kojima dodatno poboljšavaš svoje znanje,a pogotovo DSD diploma (deutsches Sprachdiplom) koja ti otvara vrata za eventualni studij kasnije u Njemačkoj,a i inače može biti od koristi.
sve u svemu,ja ove godine završila taj njemački program i iako nema baš veze s onim kaj sad namjeravam upisati nije mi žao,uvijek je dobro znat jezik,a i tko zna kamo te život može odvesti. samo naprijed i-sretno
__________________
"Ja sam čovjek s mnogo problema,a pretpostavljam da sam većinu sam izmislio" :)
Mrs.Botox is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 16:41   #312
Quote:
Mrs.Botox kaže: Pogledaj post
zahtjevno je,ali možeš se brzo ufurati na takav način rada.ako voliš jezik nemaš problema.najbolja stvar koju dvojezični njemački program pruža su razmjene kojima dodatno poboljšavaš svoje znanje,a pogotovo DSD diploma (deutsches Sprachdiplom) koja ti otvara vrata za eventualni studij kasnije u Njemačkoj,a i inače može biti od koristi. sve u svemu,ja ove godine završila taj njemački program i iako nema baš veze s onim kaj sad namjeravam upisati nije mi žao,uvijek je dobro znat jezik,a i tko zna kamo te život može odvesti. samo naprijed i-sretno
Jel moguće pohađat DSD nastavu (kolko sam skužila 2 sata tjedno ) ak nismo u dvojezičnom programu?
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 17:02   #313
Quote:
Cyrille kaže: Pogledaj post
Jel moguće pohađat DSD nastavu (kolko sam skužila 2 sata tjedno ) ak nismo u dvojezičnom programu?
je
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2012., 18:47   #314
Quote:
Cyrille kaže: Pogledaj post
Jel moguće pohađat DSD nastavu (kolko sam skužila 2 sata tjedno ) ak nismo u dvojezičnom programu?
je,samo mislim da onda trebaš malo više raditi za tu diplomu jer dobiješ domaćeg profesora koji ti vodi tu nastavu,a s lektorom je lakše i bolje te pripreme.no sve se može kad se hoće,samo se trudi
__________________
"Ja sam čovjek s mnogo problema,a pretpostavljam da sam većinu sam izmislio" :)
Mrs.Botox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2012., 18:31   #315
Quote:
Mrs.Botox kaže: Pogledaj post
je,samo mislim da onda trebaš malo više raditi za tu diplomu jer dobiješ domaćeg profesora koji ti vodi tu nastavu,a s lektorom je lakše i bolje te pripreme.no sve se može kad se hoće,samo se trudi
Ok, hvala, i naravno da ću se potrudit.
Cyrille is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 00:05   #316
Hej
imam par pitanjca u vezi skole
Ovako,da li se moze prebaciti iz druge skole u vasu?A ako je to moguce dal moras zadovoljit odreden kriterij?I ako mozete da mi ukratko opisete skolu,profesore,teska-laka skola itd.
Bekaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2012., 16:31   #317
ove "konverzacije" su smiješne i izmišljene. čisto maslo odraslih. klinci pišu na drugim mjestima što misle o svojim školama.
seniseviyorum is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 14:08   #318
Quote:
matea15 kaže: Pogledaj post
e jel nekoo zna mozda , ak si ucio njem 4.godine dobivaš dva boda,jel onda moras nastavit s njemackim tamo u 18. il mozes uzet npr. talijanski i too ,a da ti se zbroje ta dva boda od njemackog.. ?
2 boda se dobivaju ak si ucila njemacki kao 2.strani jezik al samo u varijanti da nastavljas s ucenjem njemackog i u srednjoj. naravno da mozes uzet neki drugi jezik (tal, španj, početni njemački) al ti onda ne broje bodove.
jagodica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 14:41   #319
Quote:
jagodica :) kaže: Pogledaj post
2 boda se dobivaju ak si ucila njemacki kao 2.strani jezik al samo u varijanti da nastavljas s ucenjem njemackog i u srednjoj. naravno da mozes uzet neki drugi jezik (tal, španj, početni njemački) al ti onda ne broje bodove.
ne,ne dobivaju se uopce.
lalalalalalal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 23:42   #320
Sta je ona sa ta 2 dodatna boda za 2.strani jezik ako ga ucis 4 ili vise godina???? :/
Jole25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:13.